PDA

View Full Version : MP3 DIVA FX-30 ???



shoon
03-04-2008, 07:47
http://www.germanos.bg/uploads/diva_fx30.jpg MP3 ПЛЕЙЪР

* 512MB/1GB
* MP3, WMA и WAV
* Еквалайзери: Natural, Rock, Classical, Pop, Bass, Jazz, User
* Диктофон
* FM радио
* Графичен четириредов дисплей
* USB 2.0 (1.1 съвместим)
* Li-ion
* 68 x 35 мм х 12мм
* 30 грaма
Какво ще кажете за това ?? Дали си заслужава :) Аз просто искам да слушам музика и нищо друго ако може да ми кажете дали е добра оферта да си го взема. Или има нещо по хубаво :-o Xаресва ми защото е компактно и не е много скъпо :)

Boot
03-04-2008, 08:07
По-добре недей Дива ;)

SINDEL
03-04-2008, 08:10
:? Moйта систър имаше няква Дива, която след 2-3 месеца се прееба. Вземи си някво друго.
Аз съм със Зен Криейтив-4е около година ве4е и няма никви проблеми.

Lestat357
03-04-2008, 08:23
Я?! Ама аз го имах този плейър за около месец, месец и нещо! :-D После го подарих, но няма общо с това каква работа ми вършеше. Ами, виж сега - това при всички положения е компромисен! вариант. Зависи на какво държиш и за какво ти трябва точно, но правилно си се ориентирал към най-евтината му версия (512), ако не се лъжа беше около 50лв в G*rmanos септември миналата година. Mp3 плеъйри по принцип като отделно у-во не ползвам, но бях останал без свестен телефон временно (след една..каскада) и просто ми трябваше нещо, от което да си слушам музика навън замалко. Но плейърът си бачка още, хем момиче го използва. (who said it, was it me?)) Та, защо не?! За цената си не мисля, че има свестен аналог и в момента. А има и гаранция, все пак. Това, което много ме дразнеше мен е невъзможността да заключиш бутоните, но - свиква се. Звукът, който вадеше си е приличен за парите и дори не е чак, чааак толкова по-зле от телефона, който притежавам в момента. А телефона е от W-серията на SE, все пак. При това не W200i, естевствено, гхахах.

На въпроса дали имало по-добри - а ти как мислиш?? Особено при положение, че има плейъри на пазара от 29лв(долна граница!) до над 1000. На Creative Zen съм голям фен аз лично. Но такъв в момента не притежавам и няма да си купя скоро, просто защото така ми е по-удобно, а и не е от чаак толкова голямо значение невероятният звук при слушане навън из улиците на китното ни градче.) На сестра ми неотдавна подарих един Philips за около 150лв, който също е в пъти по-добър. Възпроизвежда и видео(доста прилично при това) и т.н. Уточни бюджета какъв е и вероятно ще можем да ти бъдем много по-полезни. Другото са малко или много - общи приказки.

**Да не забравя - слушалките не струват при този модел точно. Добави още 20-на лв за нещо по-свястно.

shoon
03-04-2008, 10:14
Еми става въпрос за 100 лв. мах :) просто търсих това онова и се натъкнах на DIVA и затова питам :) ако има нещо подобно на друга марка нещо ще съм благодарен... стига да не ми трябват 2XAA батерии нещо :?