PDA

View Full Version : .:: Отслабване след дьлгата зима ::.



lov3m3
03-04-2008, 10:49
Случайно някой да знае някакви упражнения за стягане на крака и дупе :? Предполагам че всички знаете как е през зимата ... по-голяма част от времето в кьщи и просто не можеш да подминеш хладилника без да провериш дали има нещо вкусничко :oops: :-D пьк и идва лято нали трябва да изглеждаме добре.. и затова споделяйте вашите начини за отслабване \:D/ :wink: :P :-({|=

chipi_kaoo
03-04-2008, 10:57
Тичане, а ако искаш може и на фитнес да ходиш. Там си има инструктори :)

<<SilVer>>
03-04-2008, 16:48
Случайно някой да знае някакви упражнения за стягане на крака и дупе :? Предполагам че всички знаете как е през зимата ... по-голяма част от времето в кьщи и просто не можеш да подминеш хладилника без да провериш дали има нещо вкусничко :oops: :-D пьк и идва лято нали трябва да изглеждаме добре.. и затова споделяйте вашите начини за отслабване \:D/ :wink: :P :-({|=

Ами аз си хапвам по-малко :) Обожавам домати с краставици и сирене ( без олио , без нищо ) и общо взето само това вечерям. И така .... прибавяйки спорта , мисля че бързо ще вляза в крак :P

CuRly_Doll
03-04-2008, 16:56
КРАЙ на сладките,хляба и калоричните закусчиците всяка сутрин!!!Много тичане,понеже във фитнеса не ми е кеф,не знам защо.ИиИИииИ ДА на меда,чайчетата и плодовете и зеленчуците.Така за около месец си влизам в пътя :)

scout4e94
03-04-2008, 17:29
poznato do bolka...az li4no dupeto i krakata mn trudno gi svalqm ama 2 sedmi4no pluvane navsqkude pe6 ,nikvi prevozni sredstva, ama pod hodene imam predvid burzo i stegnato,a ne provla4eno i bavno....i o6te ne6to moje da qde6 sladko no do 15 4asa sled tva si4ko se lepi na dupeto 8-)

<<SilVer>>
03-04-2008, 17:44
Мен пък не ми се лепи на дупето и бедрата , ами ми се получават паласки - както знаете те са най-кофти за сваляне , щото точно там няма мускул ( или поне някакъв , който с ходене , и прости тренировки се напряга )

TasteOfSin
03-05-2008, 17:09
Мен пък не ми се лепи на дупето и бедрата , ами ми се получават паласки - както знаете те са най-кофти за сваляне , щото точно там няма мускул ( или поне някакъв , който с ходене , и прости тренировки се напряга )

И на мене така :( :(

dreamerka
03-05-2008, 17:19
Ем дайте съвети как да ги свалим тия палски и коремчето,защото сега като си взех едни супер якички летни дънки и като се погледнах и какво да видя- ОМГ ПАЛАСКИ!!!! кажете как да ги сваля до 1-2 месеца и после без йо-йо ефект 8-[

sladur4e_yo
03-05-2008, 17:36
Аз правех тия упражнения за бедра и има супер ефект,поне при мен беше така.
По ваше желание тази седмица ви предлагам няколко упражнения за бедра, които лесно можете да изпълните в домашни условия. Те не са трудни, но за трайни резултати е необходимо системното им изпълнение. Не се отказвайте с мисълта, че идва зима и рядко ще излагате на показ тази част от тялото си:
1. Това упражнение ще тренира външната и предната част на бедрата ви. Изправете тялото и застанете с широко разтворени крака. Върховете на пръстите ви трябва да сочат навън. Ръцете си протегнете напред, но без да навеждате тялото. От тази позиция клякайте бавно, докато бедрата ви застанат успоредно на пода. После се изправете отново бавно, като спрете малко преди да изпънете коленете си. От това положение започнете отново да клякате. Повторете 5-10 пъти. Старайте се през цялото време да сте със стегнато дупе и корем.
2. Запазете същото изходно положение. Ръцете са опънати встрани или са поставени на кръста. Приклекнете леко и се опитайте да отделите петите си от пода. Трябва да усетите стягане на задните си части. Задръжте около 3 - 4 секунди. Отпуснете се и после повторете. Това упражнение оформя едновременно бедрата и прасците ви.
3. За общо укрепване на бедрата седнете на пода с леко свити крака. Изпънете гърба и го поддържайте изправен като подпрете ръцете си зад него. Притиснете коленете си силно едно в друго. За да не ви заболят може да поставите възглавничка между тях. Задръжте 2-3 секунди и отпуснете. След кратка почивка повторете още 2-3 пъти, като се стараете да увеличавате секундите на притискане.
4. Сега легнете на пода на лявата си страна. Тежестта на тялото ви трябва да пада върху левия лакът, левия хълбок и левия крак. Изпънете добре десния си крак и го вдигайте високо нагоре. Трябва да се стараете да не свивате крака от коляното. Върнете се в изходна позиция. Повторете пет пъти и се обърнете в другата посока. Това упражнение е много ефикасно срещу целулит.
5. С помощта на последното упражнение ще укрепите вътрешната част на бедрата си. Запазете си изходната позиция. Разликата е, че трябва да поставите дясното стъпало зад лявото си бедро. Левият крак, който е стегнат, се повдига с малка амплитуда. Повторете 10 пъти. Починете си и повторете същото с другия крак.
Не забравяйте, че упражненията трябва да се правят бавно, а вие да дишате равномерно. А ако си наложите да ги изпълнявате редовно, ще се чувствате перфектно както в тесни панталони, така и в къса пола. Дали си заслужава? Решете сами...
1. Легнете по гръб и започнете да имитирате каране на велосипед. Трябва да изпълнявате упражнението възможно най-бързо, увеличавайте темпото с всяка тренировка. Доведете количеството на оборотите до 150 пъти за упражнение, ако имате нужда си почивайте по време на импровизираното колело.
2. Легнете по гръб и изправете краката нагоре, като съвсем леко ги сгънете в коленете.Отпуснете крака от коляното надолу. В тази позиция започнете да движите крака един срещу друг, като ги кръстосвате: първо десният е отгоре, а после левият.

kuklichka_bg
03-19-2008, 07:52
ot kakto po4va fevruari ve4e ne qm toolkova sladko koremni sashto taka sega s edna fr shte hodq na fitens ne moga da razbera horata koito ne gi ebe 4e idva lqto i .....................

Gothique♫
03-19-2008, 10:14
Не съм качила килограми по простата причиан че не годя на фитнес а си правя упражненията вкъщи с уредите с които разполагам, и съм съгласна с тея дето си мислят,че зимата им е простено да са дебели :?

EarthShaker
03-19-2008, 11:34
ne moga da razbera horata koito ne gi ebe 4e idva lqto i .....................

А аз не мога да разбера хората,които си мислят че като е зима могат да станат свине и не ги ебе че надебеляват през зимата...
Що си мислите,че зимата ви е простено да сте дебели?

а аз не разбирам що тряя на хората да им пука че са дебели...

EJI4eTy
03-19-2008, 11:42
гнетете си бее ... яжте си като свиние послеее питайте за диети и упражнения как да си стегнете вече увисналия гъз и големия корем ... е нема да стане от раз ... като не подминаваш хладилника - продължавай все така :)

Gothique♫
03-19-2008, 14:54
ne moga da razbera horata koito ne gi ebe 4e idva lqto i .....................

А аз не мога да разбера хората,които си мислят че като е зима могат да станат свине и не ги ебе че надебеляват през зимата...
Що си мислите,че зимата ви е простено да сте дебели?

а аз не разбирам що тряя на хората да им пука че са дебели...
Защото света е устроен така,че момичетата трябва да са финни и красиви

propusk
03-21-2008, 11:48
Браво много добра тема .. аз лично правя разни упражнения с надеждата да си върна килограмите,но уви! :D Преди бях много фина и слабичка,само че се преместих в един забутан квартал и никъде не излизам,по цял ден пред компа и тва е... сега много съжалявам щото имах много хубави крака.. ;(

krem4et0
03-25-2008, 14:32
Жените трябва да се женствени. Трябва да има дупенце, бюстче, да няма плочки по корема, да има закръглени форми.
Аз лично от 1 месец(утре стават) съм на диета и упражнения. Писна ми от това мляко с мюсли. До 14 часа се старая само с това да минавам и евентуално нещо сладичко до 10 сутринта(до тогава сладките храни се усвояват), към 2 и половина се връщам от лекции и ям нещо с ориз(варен, печен или задушен със спанак) и 1 парче шунка(пуешка). вечерям към 6-6 и половина долу-горе същото, но и някоя салатка може. След това ако ми се прияде нещо си позволявам само кисело мляко или чай........Вече ми омръзна, ама резултатът е очевиден. А и съм свалила вече 4-5 кила.
Да не забравяме, ч свекървата ми даде 1 уред на Сюзън Сомерс, ако се сещате и с него се упражнявам вече 2 седмици. Правя и други упражнения, а и безсънието и натоварения ми режим си казват думата.
Имам сега да оформям малко прасци за бала, защото роклята ми е до коляното, но се надявам за 25 дена да успея.