PDA

View Full Version : Помощ



Nicksan
03-04-2008, 13:43
здравейте имам следния проблем с едно момиче : харесвам едно момиче казва се Йоанна познаваме се от 1,2 месеца и преди 1,2 горе-долу дена се видяхме на спирката поговорхме си и като слезнахме на спирката и на двамата и викам как си събота и неделя да се видим ако искаш тя ми вика че няма да е в София а че ще е на село и наследващия ден я гледам с скайп и и викам днес ще ходите ли на село тя вика не и добре не я поканих и наследващия ден и поскаип си пишем и си говорихме разни работи и накрая и викам искаш ли утре да се видим тя вика няма да мога щото си контузих кракът аз и викам как го контузи и тя ми вика ми сега не ми се говори за това и аз и викам кажи кой ти го причини и ше го прата в пирогов и аз и казах че трябва да ставам и сега аз незнам кфо да правя ние сме в едни даскало а тя е с 1 година по-малка тя е 9-ти клас а аз 10 и тя си няма гадже кажете кфо да права моля ви помогнете мерси предварително

hooliganka89
03-04-2008, 13:48
Ем какво да правиш,явно не те харесва,съжелявам,ако това ще те нарани,но на тва ми мирише на мен.


И аз съм Йоана ама с едно "н",та от там знам какво се върти в главите на всички Йоани :razz:

Nicksan
03-04-2008, 13:49
абе и на мен ми намириса че не ме харесва и за тфа ви питам

led_i_ogyn
03-04-2008, 13:52
Еми и аз мисля, че няма интерес...

hooliganka89
03-04-2008, 13:56
абе и на мен ми намириса че не ме харесва и за тфа ви питам

Мисля,че е най-добре са преш да я търсиш,все пак трябва да има граници.Жените сме така,в момента в който спреш да я търсиш,тя почва да проявява интерес,не винаги става така,но в 90% от случаите това действа безотказно.

Nicksan
03-04-2008, 13:57
абе и на мен ми намириса че не ме харесва и за тфа ви питам

Мисля,че е най-добре са преш да я търсиш,все пак трябва да има граници.Жените сме така,в момента в който спреш да я търсиш,тя почва да проявява интерес,не винаги става така,но в 90% от случаите това действа безотказно.

това си заслужава да се пробва а да забравих да спомена в училище като се видим в смисъл аз съм пред вратата на стаята а тя до лавката и това са г/д 50 метра тя почти не отделя поглед от мен

hooliganka89
03-04-2008, 14:00
абе и на мен ми намириса че не ме харесва и за тфа ви питам

Мисля,че е най-добре са преш да я търсиш,все пак трябва да има граници.Жените сме така,в момента в който спреш да я търсиш,тя почва да проявява интерес,не винаги става така,но в 90% от случаите това действа безотказно.

това си заслужава да се пробва

Заслужава си.Най-добрия вариант е да направиш "Каквото почукало,такова се обадило".

koalka
03-04-2008, 15:35
Не те харесва.Просто се опитва да се измъкне от това да излезете.Не я търси повече, няма смисъл.

AFT
03-04-2008, 20:53
Не те харесва, доста пъти деликатно те е Одрязала. Не знам как сам не си се усетил.



П.П. И аз съм Йоана (с едно "н"). 8-)

w0sh
03-04-2008, 21:02
Не те харесва, доста пъти деликатно те е Одрязала. Не знам как сам не си се усетил.



П.П. И аз съм Йоана (с едно "н"). 8-)
Ти си Емо, сис.

hooliganka89
03-05-2008, 05:40
Много адашки станахме тука :grin:

hariboy
03-05-2008, 06:42
bratle brobvai pak ako ne iska pak........mainata i.....jeni kolkoto shtesh.....samo naprede

w0sh
03-05-2008, 07:39
Не те харесва. По-големи увъртаници не можа ли да направи?

TheNewReligion
03-05-2008, 08:02
Ще те разочаровам , но момичето явно не иска да излезе с теб , защото подозира , че имаш симпатии към нея . И тъй като симпатиите като гадже при нея липсват , тя подсъзнателно те намразва , и за да не излезе с теб си измисля тъпи оправдания .Както и да е - насила хубост не става ! Сорка , пич , ама ще си намериш по-яка!

Chess
03-05-2008, 11:50
абе и на мен ми намириса че не ме харесва

AFT
03-05-2008, 12:19
Не те харесва, доста пъти деликатно те е Одрязала. Не знам как сам не си се усетил.



П.П. И аз съм Йоана (с едно "н"). 8-)
Ти си Емо, сис.

Абе, ей, я не говори такива глупости, че като те поТбарам с шамарите! 8-)

BlueFace
03-05-2008, 12:51
Значи или няма интерес или те одбягва по някакви си нейни причини!!!
Тва е истината Успех ! :)

Nicksan
03-05-2008, 15:40
мерси ше я преживея честно казано ми е през кура