PDA

View Full Version : проблем с обеца ...



nohuty
03-04-2008, 13:44
Ъмм ... така.
вчера ми пробиха носа ... пистолет, медицинска обеца - всичко О.К.
Дойде времето да я сменя (след 24 час-а) и дойдоха проблемите.Взех си от обеците за нос със извито крайче но така и не можах да я сложа :x ЗА БОГА как се слагат ?!?! :Р изчекнах си носа но не стана :(

st1ka
03-04-2008, 16:45
Пробили са ти носа с пистолет :shock: :shock: :shock: Боже,на какъв некадърник си попаднала,нос се пробива с игла...

Ag
03-04-2008, 18:46
О боже мой....

tsvety_91
03-04-2008, 19:13
Айде бре нос се пробива с пистолет,много мой приятелки се пробиха,но вси4ките трябваше да изчакат около 1месец за да си сложат каквато на тях им е кеф..не съм супер запозната но това със сигурност така им казваха...

Ag
03-05-2008, 11:27
Първо-как с пистолет бе...Второ как ще я сменяш след 24 часа,нали трябва да заздравее и тогава.Трето-с какво промиваш?И промиваш ли изобщо?
Свали я, остави дупката да зарастне и се пробий пак с АБОКАТ.Така ще е най-добре.

TekkTribe
03-05-2008, 20:36
Ужас! Нос да се пробива със пистолет?! :shock: Ебати мазохистите... От тва колко усложнения може да възникнат! И как за бога реши, че след 24 часа трябва да си сменяш обицата?! #-o УУжас! Поне изчакай 1-2 месеца, след като си се продупчила, за да може да заздравее...

N0_feAR
03-06-2008, 06:52
Ъмм ... така.
вчера ми пробиха носа ... пистолет, медицинска обеца - всичко О.К.
Дойде времето да я сменя (след 24 час-а) и дойдоха проблемите.Взех си от обеците за нос със извито крайче но така и не можах да я сложа :x ЗА БОГА как се слагат ?!?! :Р изчекнах си носа но не стана :(
На кое му викаш ОК?? Луда ли си? Пистолетът се използва само за уши и то за меката част. Факта, че си с медицинска обица за ухо не ти ли говори нещо?? Преди да се пробиеш е трябвало да потърсиш малко инфо поне в интернет, отделно че е можело да се посъветваш с някой приятел, който се е дупчил на това място. Мен ако питаш разкарай тая медицинска обица от носа си и иди при някое пиърсинг студио да ти кажат с какво да го мажеш ( за съвет пари няма да ти вземат) След тва го остави да зарастне и после като искаш на ново се дупни, но при професионален пиърсър, а не няква куха козметичка.

Mademoiselle
03-06-2008, 07:03
i moi poznati sa gi dup4ili s pistolet,znam samo,4e tam e edna ot nai-4uvstvitelnite zoni i o6te dosta vreme ima da bere6 qdove,moq savet e da otide6 na vaprosnoto mqsto,kadeto sa te dup4ili i da ti slojat obicata,vapreki 4e edin den e super malko vreme spored men,az na pupa 6te 4akam 5 meseca dokato si sloja zlatna,sega sam o6te s edna ot medicinska stomana,za6toto po4na ne6to mn da me boli

nohuty
03-06-2008, 07:15
Ъмм ... така.
вчера ми пробиха носа ... пистолет, медицинска обеца - всичко О.К.
Дойде времето да я сменя (след 24 час-а) и дойдоха проблемите.Взех си от обеците за нос със извито крайче но така и не можах да я сложа :x ЗА БОГА как се слагат ?!?! :Р изчекнах си носа но не стана :(
На кое му викаш ОК?? Луда ли си? Пистолетът се използва само за уши и то за меката част. Факта, че си с медицинска обица за ухо не ти ли говори нещо?? Преди да се пробиеш е трябвало да потърсиш малко инфо поне в интернет, отделно че е можело да се посъветваш с някой приятел, който се е дупчил на това място. Мен ако питаш разкарай тая медицинска обица от носа си и иди при някое пиърсинг студио да ти кажат с какво да го мажеш ( за съвет пари няма да ти вземат) След тва го остави да зарастне и после като искаш на ново се дупни, но при професионален пиърсър, а не няква куха козметичка.
Така ...
1- момче съм!
2- цял Пловдив сигурно почти всеки се проби с пистолет ... без никакви проблеми :)
3- пробих се при лекарка а не в мизерно студио в което ще дам 20 лв за тоя де духа :Р както и да е ... остана си да си зараства и в петък (утре) пак отивам :-P

Било мазохистично? Че какво му има? След като ме пробиха не чувствах никаква болка ... малко лидокаинче и до вечерта изобщо никакви притеснения както и след това :Р с какво промивам? Розова вода :)

fake
03-06-2008, 07:56
личи си, че не си ми чел форума.
първо, с пистолет не се дупчи нищо освен мекото на ушите.
второ, лекарите лекуват, не дупчат. при наличието на толкова студиа в Пловдив, не разбирам къв ти е бил проблема
трето, махай тая обица, слагай бързо някаква за нос,задължително титан/мед.стомана/, купи си гентамицин и се мажи с него и промивай, с розова вода може.
между другото, като решиш да я сваляш, какъв белег ще ти остане от тоя пистолет...не е реално :)

nohuty
03-06-2008, 12:21
личи си, че не си ми чел форума.
първо, с пистолет не се дупчи нищо освен мекото на ушите.
второ, лекарите лекуват, не дупчат. при наличието на толкова студиа в Пловдив, не разбирам къв ти е бил проблема
трето, махай тая обица, слагай бързо някаква за нос,задължително титан/мед.стомана/, купи си гентамицин и се мажи с него и промивай, с розова вода може.
между другото, като решиш да я сваляш, какъв белег ще ти остане от тоя пистолет...не е реално :)

Аз я свалих и си гледам белега :) същия е като на устната от абоката тъй че проблеми нямам :) :razz: чудя се сега само дали да ида утре да се пробия пак :Р:Р:Р

mimsiii
03-06-2008, 12:26
А е вие добре ли сте ? Нос се пробива с пистолет ... На моя приятелка го пробиха с пистолет и няма никакфи проблеми ... :) :) :)

mi6ito2
03-06-2008, 12:48
и аз преди имах на носа но я махнах.И мен пробиха с пистолет немах проблеми . бях я свализа за 2-3 дена и като се отитах да я сложа дупката беше почнала да се запушва.ОТпуших си я с игра (за шиене :D ) и си я сложих но след вр почна да ме дразни и си я махнах. теб сиг те е страх да натиснеш и затова не можеш.

nohuty
03-06-2008, 12:51
и аз преди имах на носа но я махнах.И мен пробиха с пистолет немах проблеми . бях я свализа за 2-3 дена и като се отитах да я сложа дупката беше почнала да се запушва.ОТпуших си я с игра (за шиене :D ) и си я сложих но след вр почна да ме дразни и си я махнах. теб сиг те е страх да натиснеш и затова не можеш.Оо напротив :р просто е от гадните извити обеци и не стана :Р:Р:Р утре се дупча пак :Р

Ag
03-06-2008, 19:19
А е вие добре ли сте ? Нос се пробива с пистолет ... На моя приятелка го пробиха с пистолет и няма никакфи проблеми ... :) :) :)
То и п**ка се пробива с пистолет,ама после кви усложнения има..

Mademoiselle
03-07-2008, 03:54
А е вие добре ли сте ? Нос се пробива с пистолет ... На моя приятелка го пробиха с пистолет и няма никакфи проблеми ... :) :) :)
То и п**ка се пробива с пистолет,ама после кви усложнения има..
:razz: :razz: :razz: :razz: :smt043 :smt082 :smt082 :smt082 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043

N0_feAR
03-07-2008, 20:22
Ъмм ... така.
вчера ми пробиха носа ... пистолет, медицинска обеца - всичко О.К.
Дойде времето да я сменя (след 24 час-а) и дойдоха проблемите.Взех си от обеците за нос със извито крайче но така и не можах да я сложа :x ЗА БОГА как се слагат ?!?! :Р изчекнах си носа но не стана :(
На кое му викаш ОК?? Луда ли си? Пистолетът се използва само за уши и то за меката част. Факта, че си с медицинска обица за ухо не ти ли говори нещо?? Преди да се пробиеш е трябвало да потърсиш малко инфо поне в интернет, отделно че е можело да се посъветваш с някой приятел, който се е дупчил на това място. Мен ако питаш разкарай тая медицинска обица от носа си и иди при някое пиърсинг студио да ти кажат с какво да го мажеш ( за съвет пари няма да ти вземат) След тва го остави да зарастне и после като искаш на ново се дупни, но при професионален пиърсър, а не няква куха козметичка.
Така ...
1- момче съм!
2- цял Пловдив сигурно почти всеки се проби с пистолет ... без никакви проблеми :)
3- пробих се при лекарка а не в мизерно студио в което ще дам 20 лв за тоя де духа :Р както и да е ... остана си да си зараства и в петък (утре) пак отивам :-P

Било мазохистично? Че какво му има? След като ме пробиха не чувствах никаква болка ... малко лидокаинче и до вечерта изобщо никакви притеснения както и след това :Р с какво промивам? Розова вода :)
добре де, сори......момко :P
Но ако не знаеш на лекарите не им е работа да правят пиърсинги, те са за да лекуват болести. Хората в пиърсинг студиата се занимават само с това да дупчат и много добре си разбират от работата. Тва, че не си информиран е друг въпрос. Ако искаш посети сайта от банера на fake, там има достатъчно информация за всичко което те интересува.
Айде със здраве ;)

Yuna
03-08-2008, 16:05
Абе стига глупости... азз да не да имам усложнения като ме пробиха с пистолет!? Просто КАКЪВТО И ПИЪРСИНГ ДА СИ НАПРАВИШ, ПОДЯВОЛИТЕ НИКОГА ОБЕЦАТА НЕ СЕ СМЕНЯ СЛЕД 24 ЧАСА! Незнам при кой си се дупчила..ама т'ва си е пълен шит... То на ушите обеците не се сменят след 24 часа... + Тва незнам дали са ти изписали лекарство... ама тая дупка за да се уфорими се предписва Дактакорт.. и се пръскаш с тва нещо 1 седмица ;] И НЕ махаш медицинската обеца!

IdiOtKa
03-09-2008, 15:57
А е вие добре ли сте ? Нос се пробива с пистолет ... На моя приятелка го пробиха с пистолет и няма никакфи проблеми ... :) :) :)
То и п**ка се пробива с пистолет,ама после кви усложнения има..
да то всичко може да се пробие с пистолет ..с малко повече въображение .... но ако помислите малко може и да загреете колко тъпо е тва ... !

RaLiTy_Y_y
03-23-2008, 12:35
аз както знам и от личен опит след месец може да се махне медецинската

danito_sm
03-23-2008, 13:14
А е вие добре ли сте ? Нос се пробива с пистолет ... На моя приятелка го пробиха с пистолет и няма никакфи проблеми ... :) :) :)

+1 и ще посъветвам - вземи си друг вид обеца :D

Ag
03-23-2008, 18:46
А е вие добре ли сте ? Нос се пробива с пистолет ... На моя приятелка го пробиха с пистолет и няма никакфи проблеми ... :) :) :)
То и п**ка се пробива с пистолет,ама после кви усложнения има..
да то всичко може да се пробие с пистолет ..с малко повече въображение .... но ако помислите малко може и да загреете колко тъпо е тва ... !
Еми хората не четат преди да се осакатяват..