PDA

View Full Version : Каза, че иска да си почине.



LudiaGotinPi4
03-04-2008, 14:05
Знам че момчетата не плачат, но моето момиче ме отряза ей така... 'щото сме били дълго време заедно, а аз изпитвах и изпитвам силни чуства към нея. Как да си я върна? Тя още си няма друго гадже... Каза че искала да си почине. :cry: :cry: :cry:

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Abigoria
03-04-2008, 14:13
Еми, мога само да те посъветвам да я оставиш малко... Ако реши, че не иска да е с тебе- разбери я... Не всички момичета си падат по дългите връзки... :?

MartyParty
03-04-2008, 14:28
:? Значи не те заслужава и точка.Както винаги,най-големите глупачки се намират,най-свестните момчета.Ще го преживееш...Колкото и банало да ти звучи,според мен ти заслужаваш повече.

Abigoria
03-04-2008, 14:30
:? Значи не те заслужава и точка.Както винаги,най-големите глупачки се намират,най-свестните момчета.Ще го преживееш...Колкото и банало да ти звучи,според мен ти заслужаваш повече.
Ок, засегнах се :D

hooliganka89
03-04-2008, 14:30
:? Значи не те заслужава и точка.Както винаги,най-големите глупачки се намират,най-свестните момчета.Ще го преживееш...Колкото и банало да ти звучи,според мен ти заслужаваш повече.

Или пък "Хубавите ябълки,прасетата ги ядът"

MartyParty
03-04-2008, 14:53
:? Значи не те заслужава и точка.Както винаги,най-големите глупачки се намират,най-свестните момчета.Ще го преживееш...Колкото и банало да ти звучи,според мен ти заслужаваш повече.
Ок, засегнах се :D
:lol: Сори,ама наистина съм по-веща в успокояването на нежния пол.Пред тоз момък реших,че трябва по-шамарно да го раздавам. 8-)

koalka
03-04-2008, 15:42
Да, доста момичета го употребяват тоя израз - "трябва ми време да помисля, не съм сигурна в чувствата ми" и т.н...Общо взето тя няма чувства, явно си й омръзнал.Не знам колко време сте заедно, но точно затова сега не иска да е с теб.Иска малко свобода, според мен.

bibo
03-04-2008, 15:46
Ами мога само да ти кажа изтърканото до болка клише..
КОГАТО ОБИЧАШ НЯКОЙ ПУСНИ ГО НА СВОБОДА И АКО СЕ ВЪРНЕ ПРИ ТЕБ ЗНАЧИ Е ЗАВИНАГИ ТВОЙ,А АКО НЕ - ЗНАЧИ НИКОГА НЕ Е БИЛ..

bEbsI
03-04-2008, 15:49
Еми, мога само да те посъветвам да я оставиш малко... Ако реши, че не иска да е с тебе- разбери я... Не всички момичета си падат по дългите връзки... :?
Не мисля,че е така.Мисля,че всичи момичета търсят момче с което да бъдат неопределено време в бъдеще.(разбирай дълга връзка). Просто още не си срещнала подходящия..ще видиш ;)

А, по темата дай и време не я търси накрая ще видиш кой на кого ще звъни..

maybelline
03-04-2008, 15:54
Вероятно е имала нужда да прекъсне връзката, но това, че е дълга връзка не е обяснение за скъсване. Ако си е харесала друг или й е омръзнало да сте заедно, трябваше да ти го обясни и да се разделите като приятели. Попитай я за истинската причина, в приятелски тон. Като ти отговори, ако не продължите връзката повече, не я намразвай. Създайте близко приятелство (ако тя е съгласна разбира се). Ако не, обясни й че я обичаш и ще ти липсва, но че уважаваш решението й, и й пожелаваш да е щастлива.
Скъсването с любимия човек е много неприятно. В близките седмици ще ти е гадно най-вероятно, но след това ще разбереш, че промяната в живота ти е развитие, а не край на света. Хората растат, защото се променят. От тази връзка си спечелил много - научил си се да обичаш, сега се учиш как да се справяш с трудни моменти.

chipi_kaoo
03-04-2008, 15:57
:? Значи не те заслужава и точка.Както винаги,най-големите глупачки се намират,най-свестните момчета.Ще го преживееш...Колкото и банало да ти звучи,според мен ти заслужаваш повече.

Или пък "Хубавите ябълки,прасетата ги ядът"За миг се почувствах ПРСЕ :D :D Или "нагризан" от ПРАСЕ :D :D


По темата: Ще я забравиш. За какво ти е да си я връщаш? Тя се е уморила от теб (може и в теб, но може и в нея да е вината). Щом сега се е уморила, представи си след 5 години

nadito93
03-04-2008, 16:44
Abe osuznai se tq e skusala s teb po nai-delikatniq na4in,po koito edno momi4e iska da skusa s mom4e.Sorry 4e taka ti go kazah ama prosto trqbva da produlji6 bez neq

kobrichka
03-04-2008, 16:57
Може просто момичето да се нуждае от време...понякога е необходимо да си изясниш чувствата...понякога посто се нуждаеш от малко свобода...Просто я остави да подиша малко и ако наистина държи на теб ще се върне,ако ли не...всеки поема по пътя си.Все пак живота ти няма да свърши. :)

LudiaGotinPi4
03-05-2008, 12:51
Не е точно така както някои казват, тя просто каза че късаме защото прекалено дълго сме имали връзка. Казах и че имам сериозни чуства, но тя ми отвърна "и моите са такива но не мога да издържа толкова много време с един и същ човек, ти си ми рекордната връзка, но аз съм момиче което търси свобода и не мога да се задържа при един". :cry: Дори вече и като приятел не ме иска, дори ми обяви нещо като война. Двамата сме поканени на РД на един общ наш приятел и тя започна да го убеждава да не ме кани и дори и нейните приятелки са вече против мен. Какво толкова съм направил, че да получа такова отношение!?!? И въпреки всичко това продължавам да я обичам. Може би тя ще остане единствената добра за мен. Надявам се някой ден да го осъзнае преди да е станало късно... :cry:

hooliganka89
03-05-2008, 12:56
Не е точно така както някои казват, тя просто каза че късаме защото прекалено дълго сме имали връзка. Казах и че имам сериозни чуства, но тя ми отвърна "и моите са такива но не мога да издържа толкова много време с един и същ човек, ти си ми рекордната връзка, но аз съм момиче което търси свобода и не мога да се задържа при един". :cry: Дори вече и като приятел не ме иска, дори ми обяви нещо като война. Двамата сме поканени на РД на един общ наш приятел и тя започна да го убеждава да не ме кани и дори и нейните приятелки са вече против мен. Какво толкова съм направил, че да получа такова отношение!?!? И въпреки всичко това продължавам да я обичам. Може би тя ще остане единствената добра за мен. Надявам се някой ден да го осъзнае преди да е станало късно... :cry:

Малееее...
Приятелката ти е толкова плиткоумна,че няма повече на къде.
От къде на къде си позволява да настройва хората срещу теб,кажи й че е страшно невъзпитана и,че родители й има какво още да коригират в нея.
Недей да се жалваш,повече не се занимавай с нея колкото и да я обичаш знам,че боли,но както любовта не е вечна така и болката е временно чуство.
Искам да се стегнеш,и няма да хленчиш за такова момиче.

LudiaGotinPi4
03-05-2008, 13:06
Да, но се привързах прекалено много към нея. Просто изживяното с нея е невероятно и никога няма да го забравя. Опитвам се да притисна болката, да потърся "новата" любов, да я забравя, но не. Все тя ми е в главата. А на 'сичкото отгоре всеки ден я виждам и само като я видя и сърцето ми направо ще изкочи от тялото :oops: . А като започне да пише нещо си отваря леко устата и тогава ми идва да отида при нея и да я накарам да се върне при мен просто е удивителна да не продължавам колко красиви неща има в нея :shock: и още не мога да осъзная, че вече я няма. Охххх ще се опитам по някакъв начин да я преодолея, но ...

BlueFace
03-05-2008, 13:21
Ебати кухата пу*ка.Удивлен съм ,че си позволява да настройва хората срещо теб.Да не ти пука ....след някой друг месец ще ти мине :)

kobrichka
03-06-2008, 15:48
Определено мацката е глупавичка...и определено не те заслужава даваи напред,но без нея.Сега ще ти е гадно...ще те боли след като си се привързал,но....всичко минава.А тя определено не заслужава да правиш каквото и да било за нея.Остави я и продължи живота си.

LudiaGotinPi4
03-06-2008, 18:59
Уж станахме приятели сега :grin: . След две-три седмици ще се опитам да направя нещо, за да си я върна :oops:

pEtEnCeTyYy
03-07-2008, 13:14
slu6ai, prosto i obqsni 4uvstvata si i i kaji kolko mn zna4i za teb, moje da te razbere ili ako ne pone 6te znae6 dali ima smisal da prod1ljava6 da se bori6 za neq

tan0
03-07-2008, 13:33
gledai da nqmash dopirna tochka s neq ne i zvani ne i pishi,ako te iska shte pochnesh da i lipsvash i tq shte potarsi

LudiaGotinPi4
03-28-2008, 16:10
След 2-3 дена тя разбра че е сбъркала и отново сме заедно :grin:

tan0
03-28-2008, 16:39
Да, доста момичета го употребяват тоя израз - "трябва ми време да помисля, не съм сигурна в чувствата ми" и т.н...Общо взето тя няма чувства, явно си й омръзнал.Не знам колко време сте заедно, но точно затова сега не иска да е с теб.Иска малко свобода, според мен.

+1

Mementomori
03-28-2008, 17:06
Радвам се за вас и че всичко е така,както ти искаше да стане!Поздравления!

H8_mE
03-28-2008, 17:10
Щом иска почивка дай й я ,защото иначе нещата ще станат по-напрегнати.Когато човек има нужда от почивка ,трябва да я получи,за да е психически здрав и стабилен!Споко ако те обича ще се върне!Като е казала почивка не го приемай като намек да скъсате,а просто да се разделите за малко ,да не се виждате за известно време!Може би започваш да й омръзваш,а тя не иска да става това и предлага малко почивка,за да можете да запазите връзката си!Не я разбирай орицателно!Мисля,че го прави за добро! :smt007

slivaka
03-29-2008, 09:10
Emi taka e po-dobre 6tot ako bqhte ostanali po-dulgo zaedno nqma6e da iska da si po4inete a naprao da skusate za vinagi :-o

LovePoisoned
03-29-2008, 09:34
Знам че момчетата не плачат, но моето момиче ме отряза ей така... 'щото сме били дълго време заедно, а аз изпитвах и изпитвам силни чуства към нея. Как да си я върна? Тя още си няма друго гадже... Каза че искала да си почине. :cry: :cry: :cry:
Ма'ни я тая лигла... Щом те е зарязала, значи за нея НИЩО не значиш. Искала да си почине... Не й пука за тебе и това е. Да не ти пука и на тебе! Умната!

MiMcHeToOo
03-29-2008, 11:34
След 2-3 дена тя разбра че е сбъркала и отново сме заедно :grin:

Айде честито! :grin:

k0kster
03-29-2008, 11:45
Браво! :) :) :)