PDA

View Full Version : Излагация?!



Clara_
03-04-2008, 15:20
ako pri edna dvoika, mom4eto izneverqva na momi4eto.. za koe ot dvete momi4eta 6te e po lo6o?koi se izlaga pove4e momi4eto ot dvoikata ili momi4eto s koeto izneverqva???dali ot dvoikata,zaradi tfa 4e gadjeto i izneverqva ili drugoto zaradi tova 4e se vijda s zaeto mom4e??sorry ako vi se stori typa temata..ama na tezi na koito im se struva typa,neka ne otgovarqt \:D/

hooliganka89
03-04-2008, 15:23
Ми нека да наречем момичето което се вижда с обвързано момче "любовницата".За излагация може да се каже,че любовницата се излага,а за момичето с което момчето ходи официално не е излагация,в случая тя няма никаква вина и не участва пряко и съзнателно в това.

koalka
03-04-2008, 15:26
Естествено, че по-гадно ще е при момичето с връзката.Това момиче, с което той изневерява фактически нищо не губи, живота за нея продължава да е същия.Но тук много зависи какви чуства влага и тя, и какви чувства влага приятелката на момчето, защото на нея може да не й пука примерно, ама тия са малко.
В какъв смисъл да се излага?Може би момичето, с което изневерява.Но най-много се излага момчето, защото той напълно съзнателно всичко прави, докато момичето, с което изневерява няма вина.Нея не я бърка това, че той си има гадже в крайна сметка.

maybelline
03-04-2008, 16:07
Най-много се излага момчето. Ако говорим за момичетата, ситуацията е по-различна. Момичето, което ходи с момчето и не знае че й изневеряват, не се излага. Тя просто няма откъде да знае, особено ако приятелят й се прикрива добре. Любовницата (ще я наречем така, за да различаваме двете момичета) се излага малко. Под достойнството на едно момиче е да спи с обвързано момче. Някои е го приемат така и си спят с който искат (наричат ги курви, макар че изразът е груб). Разбира се, има единични случаи когато "любовницата" има конкретна цел, заради която се налага да преспи с момчето. Такава мярка се налага много рядко, особено в тийнейджърска възраст и обикновено е замесен някакъв биснес. Тогава не е толкова излагация, колкото необходимост. В такъв случай това преспиване няма никакво значение за любовницата. По-неприятно е когато са замесени чувства и от трите страни.
Като цяло изневярата не е излагация, а неуважително и недостойно поведение.

nadito93
03-04-2008, 16:39
Най-много се излага момчето. Ако говорим за момичетата, ситуацията е по-различна. Момичето, което ходи с момчето и не знае че й изневеряват, не се излага. Тя просто няма откъде да знае, особено ако приятелят й се прикрива добре. Любовницата (ще я наречем така, за да различаваме двете момичета) се излага малко. Под достойнството на едно момиче е да спи с обвързано момче. Някои е го приемат така и си спят с който искат (наричат ги курви, макар че изразът е груб). Разбира се, има единични случаи когато "любовницата" има конкретна цел, заради която се налага да преспи с момчето. Такава мярка се налага много рядко, особено в тийнейджърска възраст и обикновено е замесен някакъв биснес. Тогава не е толкова излагация, колкото необходимост. В такъв случай това преспиване няма никакво значение за любовницата. По-неприятно е когато са замесени чувства и от трите страни.
Като цяло изневярата не е излагация, а неуважително и недостойно поведение.
:)

CuRly_Doll
03-04-2008, 17:57
Момчето се излага,барабар с момичето,с което изневерява на гаджето си!Момичето на невярното момче може само да страда и да съжалява,че се е хванала с неверник.Момчето се излага,защото не може да бъде само с една,а е поел "ангажимент" към това момиче като е тръгнал с нея-да я обича и да не й изневерява.А момичето,което знае,че излиза със заето момче е....уличница.В такъв случай бих искала гаджето ми да ми каже,че си има втора,освен мен.Гаджето на момчето е най-преебано...

Ch0K0_bArBiE
03-04-2008, 18:57
Момчето се излага,барабар с момичето,с което изневерява на гаджето си!Момичето на невярното момче може само да страда и да съжалява,че се е хванала с неверник.Момчето се излага,защото не може да бъде само с една,а е поел "ангажимент" към това момиче като е тръгнал с нея-да я обича и да не й изневерява.А момичето,което знае,че излиза със заето момче е....уличница.В такъв случай бих искала гаджето ми да ми каже,че си има втора,освен мен.Гаджето на момчето е най-преебано...

+1 :grin:

menta_loverka
03-04-2008, 19:03
mom4eto se izlaga nai-mn.... ina4e lubovnicata

sh3_1s_7h3_0n3
03-04-2008, 19:09
Предполагам под 'излагация' имаш предвид коя от двете е по-унизената в случая? :-o
Зависи кое момиче какви чувства и надежди влага в тая връзка и как прецени сама за себе си ситуацията.

Wrathchild
03-04-2008, 19:11
Зависи и дали втората изобщо знае за първата...

MaXy_GiRL
03-04-2008, 19:12
И тримата се излагат...или пък не... :-o

skatemore
03-04-2008, 19:14
прееби ме веднъж - срам за мен
прееби ме 2 пъти - срам за теб

8)

03-04-2008, 20:12
Няма значение момичето, а бройката ;) "Жените са създадени от Господ Бог за мъжко забавление" - Питър Грифин

Alabalaportokala
03-04-2008, 22:37
Никой не се излага. Особено ако любовницата не знае че момчето е обвързано става още по интересно. Все пак знаем че забранения плод е най - сладък :D . Краен резултат - две разбити сърца и едно удовлетворено момче :grin: .

rame
03-04-2008, 23:33
Излага се "любовницата" с лекото си поведение,защото както каза maybelline-"Под достойнството на едно момиче е да спи с обвързано момче."А "официалната приятелка",в случай,че не подозира за изневярата, не се излага по никакъв начин-все пак никой не е застрахован да стане подобно нещо зад гърба му. :( Но ако приятелката знае,и въпреки това е с момчето,и тя се излага,защото допуска да я въртят така..... :x

PoisoNGirL
03-05-2008, 03:23
Зависи от това кой знае и кой не.Ако любовницата знае със сигурност се излага да тича по обвързано момче.Ако не знае...еми не е виновна за нищо.Същото важи и за гаджето.А момчето,че се излага е ясно...ама евала му,че може и двете да върти :razz: :D

TheNewReligion
03-05-2008, 07:54
Как така да се изложи ? Момичето от връзката най-много да се почувства предадена , не изложена ! Момчето като изневерява си е негов проблем ! Това говори лошо за него , не за мене ! А относно момичето с , което е изневерило момчето - пак същото ! Това , че си позволява да има връзка с обвързано , говори лошо за нея !

bonbon4e_27
03-05-2008, 15:20
abe si4ki se ialagajnai dobre da si sam :P

Co0kIe
03-06-2008, 12:07
MOM4ETO est

Chikiponita
03-06-2008, 12:09
Нито едно от момичетата не се излага... Излага се момчето пред самия себе си!!!

HePeAJIeH
03-06-2008, 12:12
Естествено че за обвързаното момиче ще е по-лошо.Любовницата може да знае че е "втора цедка" и да търси само секса в момчето :)