PDA

View Full Version : Как да препишааа?



psihqsala
03-04-2008, 16:55
Утре ше прайм някво ужасно контролно на половината учебник,ама има гоолям проблем-не съм учила и тва контролно ше е ебати ужаса! Идва още по-големия проблем-даскалката е ужасна и само наблюдава и изрично предупреди за пищовите. И сега аз се чудя как да си отъва кожата. Не мога да избягам,защото става още по-лошо. Някви идеи? ;/

VerryBerry
03-04-2008, 17:02
седни и опитай поне мааалко да поучиш :-o

CuRly_Doll
03-04-2008, 17:03
Преписваш от някой пред теб или зад теб.Или пък правиш пищов и го криеш в несесера,в ръкава...Или пък защо не прочетеш половината учебник вместо да се чудиш как да препишеш?По-добре да знаеш по малко от всички,отколкото нищо!

ioancheto
03-04-2008, 17:17
Pi6t0vI
***Препиши нужната информация на листа, но само от едната страна на листа, и ги закачи с карфици от вътрешната страна на якето
***Напиши нужното от вътрешната страна на носна кърпичка за еднократна употреба, сгъни я така че да не се вижда текста и я остави на чина
после само действай.

***Отиди на училище с не прекалено, но все пак прозрачно пликче вместо раница а листата с пищовите пъхни най- отгоре така че да можеш да четеш

***Можеш също да напишеш пищова върху самото пликче стига да е в по тъмни цветове

***Пишеш на правпъгълен лист, слепваш го с тиксо и го слагаш на ръката а отгоре обличаш блуза с по - широки ръкави

***(За момичета)Пишеш на листчета които слагаш под чорапогащника а обличаш дълга пола с по - големи цепки

***Записваш желаното на касетка, нужни са ти още само уокмен и по широка тениска

***Напиши с вече непишеща химикалка всичко на биал лист и под определен ъгъл можеш да четеш на воля. На учителя казваш че е просто
лист за чернова. Ако те хване казваш че си писал преди часа и то просто се е отпечатало и на този лист
***Можеш да напишеш част от урока на стола пред теб. Така хем ще гледаш уверено напред, хем ще си изкараш желаната оценка

***През междучасието си купи кифла, баничка или нещо от сорта и на хартииката (салфетката) си напиши нужното.

***Формули и таблици се пишат на гумичка която може дори да си подаваме.

***На дълго и тънко листче пишеш желаното и го увиваш около пълнителя на химикалката

***Можеш да залепиш листа с пищова на подметката на обувката или от вътрешната и страна

***Ако е по география или история и даскала позволява да се използва атлас напиши нужното на съответната карта
( за населението на картата за населението)

***Ако трябва да преписваш по литература или някой разказвателен предмет, си подложи с тетрадка по чужд език на която с латиница си си написала нужното
***Можеш да запишеш нужното под формата на SMS


nadqvam se da sam ti pomognala :)

nicolepcd
03-04-2008, 19:55
***Напиши с вече непишеща химикалка всичко на биал лист и под определен ъгъл можеш да четеш на воля. На учителя казваш че е просто
лист за чернова. Ако те хване казваш че си писал преди часа и то просто се е отпечатало и на този лист

Това е много добро... правила съм го няколко пъти, но откакто почнах 8-ми клас не съм преписвала :? Иначе като грейнеше едно добро слънчице... и си гледах и си нЕмаше ни една 8-)

N0_feAR
03-04-2008, 20:40
***Напиши с вече непишеща химикалка всичко на биал лист и под определен ъгъл можеш да четеш на воля. На учителя казваш че е просто
лист за чернова. Ако те хване казваш че си писал преди часа и то просто се е отпечатало и на този лист

Това е много добро... правила съм го няколко пъти, но откакто почнах 8-ми клас не съм преписвала :? Иначе като грейнеше едно добро слънчице... и си гледах и си нЕмаше ни една 8-)
тва и аз съм го пробвала....ибати ефективното дет е, хем спокойно си тряскаш листа на чина и хем даскалката не те забелязва, ама няма да е зле ако поседнеш малко да научиш 2 изречения, щот не всичко става от самосебе си

necropolis
03-05-2008, 15:26
pff az vinagi uspqvam da prepi6a kak mi doide po nai razli4ni na4ini i nikoga do sega ne sa me hva6tali

Slawi92
03-05-2008, 16:32
ha za parvi pat vijdam nekoi da pita kak da prepi6a abe tolko li nema6 fantaziq ha mi ako ima6 MP3-ka i tq ima zvukozapis 4ete6 i posle v 4asa si go puska6 i pi6e6 ama da dokato go 4ete6 bavno 6toto da moje da pi6e6 s tva tempo s koeto s diktuva

cskasladyrana
03-05-2008, 20:12
ha za parvi pat vijdam nekoi da pita kak da prepi6a abe tolko li nema6 fantaziq ha mi ako ima6 MP3-ka i tq ima zvukozapis 4ete6 i posle v 4asa si go puska6 i pi6e6 ama da dokato go 4ete6 bavno 6toto da moje da pi6e6 s tva tempo s koeto s diktuva

О0о0о тва съм го праела :lol: :lol: Малее ся като се сетя :D В най-горещото време аз се вяснах с дебел пуловер ,който имаше яка :-o :lol: Но важното е ,че даскалката не схвана, хем беше дошла да говори с мене за нещо :razz: :razz: :razz: Според мен mp3-то е най-доброто решение :P

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 20:31
седни и опитай поне мааалко да поучиш :-o
Е, стига клишета!
И моите колеги не ми дават да преписвам,
А от мен може да преписват когато не знаят.
И все нищо не знаят, пък все високи оценки.
Много са несериозни.
Трябва да помогнеш на човек, който ти помага.
Аз вече затова не им помагам, да се оправят сами.
Освен това са и неблагодарни, че ги прикривам.
Но вече ще започна да ги клеветя. :D

Mademoiselle
03-06-2008, 05:06
prepisva6 nai-vajnoto na list4eta,obuva6 si podhodq6ta pola i gi mu6va6 pod 4orapoga6tnika,gledai da e svetal :D uspeh!

SilverBaby
03-06-2008, 08:06
Вземи си един тънкописец...тези с които се надписват дискове и гладки повърхности и си напиши съвсем ситничко(като си го писала ти се ще си го разчетеш) най важните неща на ноктите и никой нищо няма да разбере..се едно че ти е от лака...мн е готино :D :grin: :P

Mademoiselle
03-06-2008, 08:12
ako sa i izgrizani noktite trudno 6te stane :D

Slawi92
03-06-2008, 09:36
ha za parvi pat vijdam nekoi da pita kak da prepi6a abe tolko li nema6 fantaziq ha mi ako ima6 MP3-ka i tq ima zvukozapis 4ete6 i posle v 4asa si go puska6 i pi6e6 ama da dokato go 4ete6 bavno 6toto da moje da pi6e6 s tva tempo s koeto s diktuva

О0о0о тва съм го праела :lol: :lol: Малее ся като се сетя :D В най-горещото време аз се вяснах с дебел пуловер ,който имаше яка :-o :lol: Но важното е ,че даскалката не схвана, хем беше дошла да говори с мене за нещо :razz: :razz: :razz: Според мен mp3-то е най-доброто решение :Paz kat go napraih za 1 pat i ne6to samo si barah po mp3-kata i taq me pita ama ti da ne si napravil pi6tov na tva i az neee ni6to takova nqma kak :D:D i posle 6 ha :D:D:D:D:D:D

Take1nlov3
03-06-2008, 11:55
лал за 1 път да видя някои да иска помощ по англиски не искам да се хваля но това до голяма част е обща култура и трябва само от слушане да го знаеш :-o пробваи да преговориш неща които ги знаеш и прегледаи наи важното за да няма издънки не вярвам да е толкова трудна контролна по англиски език :) успехи :P

Mademoiselle
03-06-2008, 12:05
ako momi4eto u4i otskoro angliiski kakva ob6ta kultura 4aka6?!

mhmhmhmhm
03-06-2008, 12:43
Ако пък толкова не можеш да препишеш,
казваш,че ти е лошо и цял ден не ходи на даскало ;)

ThunderGoddess
03-06-2008, 16:51
Това е най-обиграния номер с лошото. Отиваш при докторчето ти, казваш, че те боли стомаха, като те стисне казваш "ау" вадиш поглед на кученце-сираче и ти дават бележката. Лошото е, че все някога ще трябва да те изпита. Моя съвет е да правиш контролно с останалите. По-трудно е да държиш под око 20-25 човека дали преписват, а друго е, когато гледаш само един ... или когато си на дъската - гадничко е.

psihqsala
03-06-2008, 16:56
Ъъм мерси,ама то вече мина-замина.........Идеята е,че мда,преписах си по стандартния начин. Иии Take1nlov3 къде видя,че говоря за английски,мой човек?! Контролното беше по биология,аз никъде не съм споменавала за английски... :D

everything_ends
03-06-2008, 20:53
пишеш на ръката или на чина :D

Slawi92
03-07-2008, 09:23
Ъъм мерси,ама то вече мина-замина.........Идеята е,че мда,преписах си по стандартния начин. Иии Take1nlov3 къде видя,че говоря за английски,мой човек?! Контролното беше по биология,аз никъде не съм споменавала за английски... :Di kvo kolko iskara

babylove
03-07-2008, 18:17
Ami napishi si nai-vajnite ne6ta na edno list4e posle go zalepi s tikso na bluzata si dolu... i si podigash bluzata i gledash... a moje da si skusash prezramkata na sutiena po sredata na chasa i 6te pomoli6 g-jata si da izlezesh i ot tam tanatyk si prepisvash nujnoto...