PDA

View Full Version : Как да се запознаем с готината компания в парка???



lilit_666
03-04-2008, 16:56
Метълка съм :smt002 . Най- добрата ми фр. също,оба4е не познаваме ли4но др свестни метъли(в предвид, 4е тия около нас не са никакви метъли, а позьор4ета :smt019 ). Има 1 парк в града, където се събират компаниите само от метъли и си правят кефа :smt006 :-({|= . Ние стоим на отсрещната пейка,наслаждаваме се на гледката и жадуваме да сме 4аст от компанията им :( . Та как да се запознаем, без да изглеждаме от4аяни или нахални. Някак не върви "Абе, може ли да се присъединим към купона?!" или "Абе, може ли да се запознаем?"
:shock: Та на по 15г сме(аз подщи 16 :grin: )
Мерси мн-помощта Ви може да преобърне скучния ни живот!!! 8-[

VerryBerry
03-04-2008, 17:00
ами аз бих се запознала по добрия-стар-старомоден начин-''Здарвайте,може ли да се запознаем..''по-добре тва,отколкото да се правите на клоуни за да ви забележат.. :)

CuRly_Doll
03-04-2008, 17:00
Аз пък мисля,че едно "Здравейте!" няма да е лошо като за начало :) .Не знам как да ти помогна,просто когато аз искам да се запозная с някой,отивам и му казвам "Здрасти!" и от там тръгват нещата.Не виждам нищо лошо в това,няма да те изядат...

hottie
03-04-2008, 18:37
Според мен пият бира в парка нали? Аз бих си взела и аз една бира и бих им казала "наздраве" и от там разговора ще потръгне :)

AliceSw
03-04-2008, 19:26
тия неща не стават така, в смисъл нагласено...честно казано аз явно съм изглеждала добра компания, защото все са идвали да се запознават с мене 8-)


тъй де, когато сте 2 от женски пол, все ще се намери някои навлек, ако изглеждате що годе добре...наздравето също си е оферта...или да почнеш да пееш песента, която свирят/пеят...ама е леко тъпо да го правиш насила

FL1rT
03-04-2008, 19:48
Здравейте ... (казвате името на песента, която слушат в момента), много хубава песен :)

И оттам ако сте и с приличен външен вид няма начин да не се приобщите :}

xxDeeDeexx
03-05-2008, 13:24
Ами как да ти кажа..и при мен беше същата история..голям зор докато се запозная с едно момиче..ии пак бяхме две..аз и приятелката ми..просто отидохме и й казахме: "Здрасти, к'во става..мн си готина искахме да се запознаем" .. :] не знам..поне при мен стана..въпреки,че беше само една..опитай, нищо не ти пречи :))

Успех =)

sexa_na_kompleksa
03-05-2008, 13:36
Просто отивате, казвате "Здрасти" и започваш да говориш за каквото ти дойде на ум - нещо за метъла, за бирата :D , за времето ... Абе квото се седиш. Ако потръгне разговора оставате и си казвате имената, ако ли не - тръгвате...

TellMeYourName
03-05-2008, 13:47
Според мен пият бира в парка нали? Аз бих си взела и аз една бира и бих им казала "наздраве" и от там разговора ще потръгне :)винаги върши работа биричката :D