PDA

View Full Version : Всичко свърши..



sAd_boY
03-04-2008, 17:02
Съсипан съм 9 месеца връзка и сега всичко свърши.Просто незнам какво да правя знам,че всички така се тръшкат и че края на света не е дошъл.Знам,че е така но това момиче значеше много за мен 9месеца и изведнъж ми казва и то по скайпа "Сори скъпи,просто няма смисъл не се получава". Кое по дяволите не се получава?Незнам какво да правя мн съм зле седа и се чудя къде сгрешик какво толкова се е объркало попитах я и тя каза че не е длъжна да ми дава обяснения.Как да не е длъжна!! Естествено,че е длъжна пфф давах всичко за нея винаги съм се държал супер добре с нея оК правил съм няколко издънки,но всеки прави грешки.Каза ми немога да бъда с човек като теб пфф какъв съм аз най нормално 18 годишно момче .. какво толкова съм направил каза ми че съм бил твърде надут,нагъл,нахален и твърде лигав и че не съм се съобразявал.Та аз съм тинейджър какво очаква от мен незнам просто немога да си го обясня това което се случи няма как да ми помогнете просто исках да кажа на някой това,което ми се случи защото се чувствам много зле.Сега незнам какво да правя сега имам среща с приятелите си ще изляза и ще мисля само за нея .. но по добре навън отколкото да седа пред компютъра и да цикла .. Мерси на всички дето го прочетоха .

sexa_na_kompleksa
03-04-2008, 17:07
Ами какво да ти кажа - това е живота! Били сте заедно 9 месеца, прекарвали сте си супер, но идва момент, в който на нея й писва и казва Край! ... Кофти ... Но на всеки се случва. Не бива да се отчайваш и да се затваряш вкъщи. Излизай с приятели и продължи напред, защото на нея явно не й пука много за теб, още повече по начина, по който сте се разделили - скайп, хаха, ебати отношението! Опитай се да я забравиш, колкото се може по-бързо, повече от ясно е, че не те заслужава!

ghostwisper
03-04-2008, 17:07
еми момичето не иска повече да е с теб,кое му е трудното за разбиране? Може би не иска да ти дава обяснения,защото и на нея и е тежко..може би не си пада по толкова дълги връзки..нз какво очакваш да ти отг..не мисля,че ако почна sryyy миличък,много съжалявам,адски ти е кофти разбирам те..направи това и това и това ще успея да ти дам какъвто и да е нормален съвет..защото съм в същата ситуация..само мога да ти кажа,че времето лекува(и на мен ми го казаха)

Nik4o_Spain
03-04-2008, 18:03
Ne prebarzvai tova e teparva parviq pat v koito ti razbivat sarceto predstavi si godini i nakraq da stane taka .... stiskai zabi i prodaljavai napred i vinagi badi gotov otnovo da se slu4i no ne go dopuskai da stava 4ak taka

evelinka1122
03-04-2008, 18:18
Ммм да и аз съм на това мнение... времето лекува! Айде горе главата излизай си с приятелите и не мисли за момичето, тя ясно ти показа че не иска да е с теб и че вече те е прежалила! Твой ред е, направи същото!!!

VinDiesel
03-04-2008, 18:22
Омръзнал си и много гадно постъпила номоже лично да ти го каже апфф верно не те заслужава вярно ще ти е гадно но се опитай да не мислиш за нея давай напред

PoisoNGirL
03-04-2008, 18:28
emi da shte ti kaja da ne e poslednoto momiche... Napravi kato men..dnes gadjeto me zarqza sled 8 meseca i polovina...mi napih si se kakto si trqbva i leko mi pomina...utre pak shte bozq ama pone za momenta mi e idealno :smt006 :-s aide sega seriozno:emi da s vremeto shte ti mine.Shtom ne ti e dala daje osnovatelna prichina zashto iska da se razdeli s teb sled tolkova vreme...kakvo daje se zanimavash s neq...ne zaslujava!Izlezes nqkude i se opitai da ne mislish za neq..nameri si druga i shte ti mine ..sled vreme ... :smt003

lennyy_
03-04-2008, 19:54
Gadno e postypila s teb, no vsichko i vseki pisva rano ili kysno

w0sh
03-04-2008, 19:57
О уау 9 месеца.
Аз по-дълго време пикая.
Хората не им дреме след 10 години ти за 9 месеца трагедия рпавиш.

Spider4eto
03-04-2008, 19:58
О уау 9 месеца.
Аз по-дълго време пикая.
Хората не им дреме след 10 години ти за 9 месеца трагедия рпавиш. пффф къв си безчувствен :shock:

03-04-2008, 20:10
ми направи нещо по въпроса

w0sh
03-04-2008, 20:12
О уау 9 месеца.
Аз по-дълго време пикая.
Хората не им дреме след 10 години ти за 9 месеца трагедия рпавиш. пффф къв си безчувствен :shock:
Животът те учи.

Spider4eto
03-04-2008, 20:13
О уау 9 месеца.
Аз по-дълго време пикая.
Хората не им дреме след 10 години ти за 9 месеца трагедия рпавиш. пффф къв си безчувствен :shock:
Животът те учи. за жалост :(

w0sh
03-04-2008, 20:22
И все пак не съжалвям за нищо научено по тозу път и даже съм благодарен ан съдбата.

MaXy_GiRL
03-04-2008, 20:23
ГЪСКА!!!!Туко що и разказаха нещо подобно...Така нареченото момиче ходеше с така нареченото момче...Тръгнаха на 1-ви януари или точно на нова година...Той и спечели доверието(аз изрично я предупредих да не прави тази грешка,защото той казва на нея "вярваш ли ми!Обичам те!" и после ходи при друго момиче и се обяснявава,че все още я обичал)и тъкмо когато правеха(на точната дата) 3 месеца(сравнително малко),те си уговарят среща-той не идва,тя му звъни-не вдига,тя ходи до тях-него го няма(при което тя се побърква от притеснение и тръгва да го търси по кафетата) и се засичат...вечерта минава добре без никакви признаци за раздяла и накрая той я изпраща и и казва цитирам "КЪСАМ ТЕ" и тя "Стига си се ебавал" и той "сериозен съм" и дори не обяснил,не и представил причина за решението си ...... абе идиотстка работа... трудно е но се преодулява...времето лекува всичко....

w0sh
03-04-2008, 20:26
Ще се научите че животът не е само птички и пепрудки.

Alabalaportokala
03-04-2008, 21:50
w0sh до известна степен имаш право от предните си постове и този за пикането, но не говори за живота при положение че си опознал малко от неговата осрана част, а другото го знаеш само теоретически. Е така чул си че живота е кофти нататък и това е... Ти сега какво ? Имаш 10 деца на главата, жена, безработен си, данъци плащаш това - онова. Не е така човече...не ебавай човека че за 9 месеца връзка прави панаир. Ти сам каза че живота те е направил някакъв леден, но в началото и ти си бил същия като него. Затова не се вдигай толкова на високо защото е смехотворно.

Нищо пич ще се оправиш. Изпий една бира и не си съсипвай живота заради човек който не се интересува и не му пука за тебе. Тегли и една путка майна и релакс тейкед изи :D . Погледни в перспектива. Нима заради една слива миризлива трябва да правиш излишни драми. Да знам че си бил привързан и кво ? Нима това ти пречи да направиш горе написаното. Стабилизирай и не му мисли много много... Успех 8)

hooliganka89
03-05-2008, 05:50
Момичето е постапило много гадно,и това че те е скъсала по скайпа,само говори за нея,че е адски куха.
Сега си живей живота и се радвай,че си се освободил от такова момиче.

w0sh
03-05-2008, 07:30
Хах и защо си мислиш, че знаеш какво ми е било на главата....

Има неща, много по-страшни от некакви си раздели, които съм преживял...

Аз като говоря имам покритие. Разликата е там, че аз сам съм си излизал от блатото. И така вече 20 години почти... Смехотворно е да не можеш да решиш най-елементарния проблем.

TheNewReligion
03-05-2008, 07:46
Като съдя по думите на приятелката ти , честно казано мисля , че тези девет месеца ги е прекарала с теб , ей така - да знае , че има някакъв глупак с нея ! Нагъл , нахален , надут - не те познавам , но не ми изглеждаш така ! Както и да е ! Според мен тя не е вложила почти никакви чувства за да ти каже така и то след девет месечна връзка! А сега да не ти пука ! Курви колкото искаш , така че няма да се плашиш - давай напред и ще си хванеш някоя още по-тъпа ! :lol:

Alabalaportokala
03-05-2008, 09:56
Хах и защо си мислиш, че знаеш какво ми е било на главата....

Има неща, много по-страшни от некакви си раздели, които съм преживял...

Аз като говоря имам покритие. Разликата е там, че аз сам съм си излизал от блатото. И така вече 20 години почти... Смехотворно е да не можеш да решиш най-елементарния проблем.

Не съм си мислил и не съм твърдял че знам какво ти е на главата. Излизал си от блатото 20 години почти ? Под крилото на мама и татко е лесно...За тебе е елементарен проблем защото си имал по тежки проблеми, но пича явно за първи път се сблъсква с такова нещо и е тъпо да го бъзикаме.

sAd_boY
03-05-2008, 10:56
dam to4no taka za purvi put mi razbivat surceto ;( dosega ne se e slu4valo az do sega i ne sum se vliubval vinagi sum bil samo za ednoto ebane i e taka za tashaka i taka i trugnah s tova momi4e na ebavka no posle se vliubih ii beshe mnogo hubavo vsi4ko .. ne se bqh 4uvstval tolkova zle nikoga i vse o6te e taka seda i neznam sviknal sum da se 4akame sled daskalo za6toto u4ili6tata sa ni edno do drugo dneska samo q mernah otdale4 .. i si4ki kvo stava kvo stava kude e vikity i nqkakvi takiva i mi stavashe super gadno .. obi4am q mnogo i trqbva da ima pri4ina poradi koqto da me e ostavila no nz kakva e .. skarahme se predi nqkolko dni az i kazah 4e priqtelkite i nestruvat 4e sa ligli 4e sa glupavi i 4e s tqh samo se provalq pyk tq mi se nacupi no misleh 4e sme se opravili
predi nqkolko meseca i bqh izneveril no tq mi prosti obi4am q mnogo nerazbiram kakuv e problema nemoje da ne me obi4a .. za6toto durjeshe se milo si4ko si be6e ok kak za nqkolko 4asa e taka 6e spre6 da obi4a6 nqkoi .. ;(

anonymous546178
03-05-2008, 12:36
haha pri men be6e su6toto
2meseca hodihme onaia mi vika6e kolko me obi4ala i kak vinago 6tiala da me obi4a izlizame edin den si4ko ok i ve4erta v icq"sori milo triabva da se razdelim ima dr mom4e"
da ne ti puka pi4 izlizai navunka i taka (btw rezna me v4era ) :D

sAd_boY
03-05-2008, 13:56
haha pri men be6e su6toto
2meseca hodihme onaia mi vika6e kolko me obi4ala i kak vinago 6tiala da me obi4a izlizame edin den si4ko ok i ve4erta v icq"sori milo triabva da se razdelim ima dr mom4e"
da ne ti puka pi4 izlizai navunka i taka (btw rezna me v4era ) :D


a be brat ti si hodil s neq 2 meseca a az 9 ima razlika ;)

koalka
03-05-2008, 15:02
Браво, един трезво мислещ човек.
Обаче нейното са си само оправдания, просто вече няма чувства към теб.Бил си лигав, нахален и т.н., обаче защо те е търпяла 9 месеца, като имаш толкова недостатъци?Измисля си.Не харесвам хора, които само обвиняват другите, а не погледнат поне малко себе си, както тя в случая, защото и тя е правила грешки.Както се казва - никой не е безгрешен.

Fallen`Angel
03-05-2008, 15:12
Няма нищо пич, недей да съжаляваш за нещо такова. Винаги ще ги има такива и винаги ще бъде така. Когато виждаш, че идва края и нещата не са както преди - сложи ти края. Така тя ще ти тича подир гъза после, щот едно момиче не може да приеме, че са го отрязали. Гледай напред, гледай приятелите, спорта и веселието. Гледай да си в компания, където никой не споменава нейното име или ако се споменава помоли ги да не го правят. Изобщо да нищо да не ти напомня за нея. Като я видиш не си прави труда да я поздравяваш даже - след време ще разбереш защо и ще ми благодариш :)

sAd_boY
03-05-2008, 15:12
pff pone iam pravo da q mrazq nali?E sa razbrah 4e me zarqzala za6toto bila oburkana ii ako sum kazal 4e iskam pak da se suberem 6tqla da se navie .. Ne trqbva da i go kazvam nali?

Fallen`Angel
03-05-2008, 15:14
pff pone iam pravo da q mrazq nali?E sa razbrah 4e me zarqzala za6toto bila oburkana ii ako sum kazal 4e iskam pak da se suberem 6tqla da se navie .. Ne trqbva da i go kazvam nali?

Не, остави я тя да го направи. Нека тя да ти каже, че е направила грешка. Дръж се студено с нея и пренебрежително. Когато те пита въпрос дръж се студено и мълчи, докато не обмислиш как да отговориш точно. Изобщо не показвай емоций. 100% ще те пита защо се държиш така и ще се гушне в теб :-D Дръж се мъжки и не показвай, че ти пука - помага винаги :-D

koalka
03-05-2008, 15:16
Недей да я молиш при положение, че е изсипала такава пумия върху теб...просто не си струва.9 месеца сте заедно и накрая така да ти каже, нямам думи.

sAd_boY
03-05-2008, 15:31
toku 6to mi klipna i az zvuna i vikam kaji i mi diga neinata priqtelka i az vikam Viki ti li si i tq da i az mul4a takuf i samo tfa neinata priqtelka i vika nqma da pla4e6 ii az se izsmqh i zatvorih :D:D

koalka
03-05-2008, 15:35
Повече недей да й звънеш, ясна е работата, че даже и смелост няма да те чуе по телефона, което е доста смешно.Оставяш я на мира и това е.

sAd_boY
03-05-2008, 15:48
mn qsno 4e pove4e nqma da i zvuna pove4e da se opravq tfa si e nein problem tq me zarqza tui 4e ako iska da e s men trqbva da se potrudi mnogo pove4e a ne da mi reve po telefona ... dneska imah trenirovka i ne bqh otishal za6toto ne se 4uvstvah dobre i edin ot moq otbor vika a be brat vikito dneska beshe na stadiona i te turseshe :D:D tfa momi4e mai sujalqva za tfa 4e me zarqza amAaaaaaaaaa nqmaaaa :D:D

Fallen`Angel
03-05-2008, 15:48
Звъни, търси, писма ти праща - НЯМА ДА ОТГОВАРЯШ :-x Ша ти вика тя ' няма да плачеш '. Зако не й каза' За теб ли да плача бе? хахаах ' и да затвориш.. :x :razz: :razz: :razz: Никакъв отговор повече. Знам, че ще ти се иска да й отговориш, но ще дойде времето когато ще се наложи да й отговаряш. Спокойно, 9 месеца не могат да се оставят така зад гърба независимо кой е.. :)

sAd_boY
03-05-2008, 15:59
Звъни, търси, писма ти праща - НЯМА ДА ОТГОВАРЯШ :-x Ша ти вика тя ' няма да плачеш '. Зако не й каза' За теб ли да плача бе? хахаах ' и да затвориш.. :x :razz: :razz: :razz: Никакъв отговор повече. Знам, че ще ти се иска да й отговориш, но ще дойде времето когато ще се наложи да й отговаряш. Спокойно, 9 месеца не могат да се оставят така зад гърба независимо кой е.. :)

ayy ne be brat haha neinata priqtelka go kazvashe na neq 4e nqmalo da pla4e toest da i dade tela da govori s men se6 li se ;) ne 4e az nqma da pla4a haha za momi4e nqma da pla4a mn qsno am neka me tursi haha znaeh si 4e me jelae :D:D

napalm
03-05-2008, 16:13
О уау 9 месеца.
Аз по-дълго време пикая.
Хората не им дреме след 10 години ти за 9 месеца трагедия рпавиш.
и 20 Дори..

VliUbenA v jIvoTa
03-06-2008, 11:13
Остави я да ти ходи по гъза :grin: :-D

drozila
03-11-2008, 20:35
pfff mani q taq nekva ligla deto nz kakvo iska, 6to ne i bie6 6uta i ne produji6 napred