PDA

View Full Version : отрязах момчето което сега харесвам? имам ли шанс с него?



juchoche
03-04-2008, 17:04
Здравейте всички,проблема ми (ако мога тъка да го нарека) е че харесвам едно момче от скоро...но Причината да ви пиша е че преди време (5 месеца някъде) се зарибявах с него уж го харесвах ,зарибявахме се сичко беше ОК (той тогава си имаше и приятелка ,заряза е заради мен) но когато утидохме на една екскурзия от училището ни незнам какво ми стана но като видях момчето което обичах,аз отрязах момчето заради което ви пиша..ПО Много гаден начин...беше ми много сардит но мо някъкъв начих оправих нещата и почнах да го харесвам много и нали уж пак се зарибявахме ,но в един момент той тръгна с едно момиче( по мое мнение(знам че сам пристрастна) но не е за него ) ходят вече 2-3 седмици ,но аз не спиръм да мисля за него...та ВъПРОСА МИ Е АКО СКъСА С СЕГАшната си приятелка (не е казано веднага ) имам ли някъкви шансове с него след постъпката си....?(но има и друго че по принцип до ся не съм имала сериозна връзка и той знае това <а той си пада по дълги връзки)
мерси на бсички за мненията им :-) :-) :-) :-)

sexa_na_kompleksa
03-04-2008, 17:33
Дали имаш някакъв шанс с него, само той може да ти каже. Ние не сме врачки, вещици, Баба Ванга или нещо такова. Ако го искаш, вземи го! Не чакай, няма да ти се даде! Според мен няма смисъл да чакаш да се раздели с приятелката си - знаеш ли, може пък и да се оженят. Издебни подходящ момент и го попитай дали иска да се видите. Излезте, поговорете си малко, сближете се отново и тогава, ако прецениш, му кажи, че съжаляваш за начин, по който си го отрязала и че би искала нещо повече.
Айде успех!

juchoche
03-04-2008, 17:35
emi govorihme si minalata ve4er po skype i nali mu vikam "haide tiq dni na kafe da te 4erpq 4e imam da ti se revan6iram za tfa deto napravih na ekskurziqta.. i toi mi zadade vaprosa "ne e li tvyrde kysno.." :oops: :oops:

sexa_na_kompleksa
03-04-2008, 17:36
Ами да, прав е човека, но ако ти е отказал, карай го пак. Трябва да бъдеш нахална, ако искаш да се получи нещо.

juchoche
03-04-2008, 17:54
hahahahah naistina e prav :D:D mn tapo napraih :D :D :D :D ama nali znae6 "vinagi iskame tozi koito nqmame " :x :oops:

snowgirl
03-04-2008, 17:59
hahahahah naistina e prav :D:D mn tapo napraih :D :D :D :D ama nali znae6 "vinagi iskame tozi koito nqmame " :x :oops:
знам знам... ;-) кажи му, че не е късно :P

VinDiesel
03-04-2008, 18:29
хахахаха Ти и да тръгнеш с него пак ще го зарежеш :)

juchoche
03-04-2008, 18:31
powqrvai nqma :oops: :oops:

hooliganka89
03-05-2008, 07:39
Еми бъди по-настоятелна,не знам дали пак ще те пойска.
Знам,че всички жени сме такива,но по принцип това не ни оправдава.
Момчето може да е много наранено,но щом един миналият път е оставил приятелката си заради теб,сега пак може да го направи.Успех!

juchoche
03-09-2008, 00:14
миси на всичко но мисля че този път няма да е защото миналия път наистина го нараних...макар и да не ми го каза.. :( :( :(

tan0
03-09-2008, 16:15
vinagi stava taka parvo ti q gonish tq ne te igrae sled tva q zaebvash i tq pochva da te goni.pochti vinagi e taka ako nqkoi ne e saglasen s men da mi pishe da posporim

koalka
03-09-2008, 16:18
Според мен нямаш абсолютно никакъв шанс...Първо - било е преди 5 месеца, харесвал те е, но това е възможно много бързо да отмине и второ - в момента си има приятелка.Недей да му се бъркаш на момчето в работите и го остави на мира, както той теб те е оставил тогава.Само заради факта, че си го отрязала гадно няма да е с теб.

sexy_momi4e
03-09-2008, 16:29
vinagi stava taka parvo ti q gonish tq ne te igrae sled tva q zaebvash i tq pochva da te goni.pochti vinagi e taka ako nqkoi ne e saglasen s men da mi pishe da posporimбих искала да кажа,че не е вярно и да поспорим ама...забраненото е най-сладко и искаш това,което нямаш,а като го получиш не го оценяваш :?

juchoche
03-09-2008, 16:41
мерси на всички..миналата вечер когато го гледах реших че този път нищо няма да направя,ако се раздели с приятелката си ще се робвам пак да го спечеля ,но не искам да преча на щастието му колкото и да го харесва... :( :(

LovePoisoned
03-09-2008, 16:41
"Когато те изгонят от едната врата, влез през другата!"[/i

evelinka1122
03-09-2008, 19:31
Накарай го да излезете на кафе, слагай си най-ефектните парцалчета по себе си! Сложи най-сладкия гланц! Видиш ли го подари му една страстнаа целувка! :-) Давай момиче не е късно още действай! :-D УСПЕХ!!!

juchoche
03-09-2008, 19:47
мерси ама той се не иска да идем на кафе иначе до ся да сам го.... :D :D :D когато му казах така и така дай някой път да иден на кафенце да почерпя че малко кофти се чевствам след екскурзията..и Оговора му беше..не мислиш ли че е малко късно.. :( :( :(

Chess
03-09-2008, 20:50
Здравейте всички,проблема ми (ако мога тъка да го нарека) е че харесвам едно момче от скоро...но Причината да ви пиша е че преди време (5 месеца някъде) се зарибявах с него уж го харесвах ,зарибявахме се сичко беше ОК (той тогава си имаше и приятелка ,заряза е заради мен) но когато утидохме на една екскурзия от училището ни незнам какво ми стана но като видях момчето което обичах,аз отрязах момчето заради което ви пиша..ПО Много гаден начин...беше ми много сардит но мо някъкъв начих оправих нещата и почнах да го харесвам много и нали уж пак се зарибявахме ,но в един момент той тръгна с едно момиче( по мое мнение(знам че сам пристрастна) но не е за него ) ходят вече 2-3 седмици ,но аз не спиръм да мисля за него...та ВъПРОСА МИ Е АКО СКъСА С СЕГАшната си приятелка (не е казано веднага ) имам ли някъкви шансове с него след постъпката си....?(но има и друго че по принцип до ся не съм имала сериозна връзка и той знае това <а той си пада по дълги връзки)
мерси на бсички за мненията им :-) :-) :-) :-)


Не...

Pliok0019
03-10-2008, 06:26
Shans vinagi ima.

Iv4eTy
03-10-2008, 06:33
От това което си написала според мен нямаш шанс, просто явно си постъпила наистина гадно с него. Щом ти е казал,че е късно...според мен за него си затворена страница... Но да си мислила навреме, просто всеки трябва да носи отговорност за действията си...

scene_lady
03-10-2008, 20:26
Ne otvarqi stari rani.Za da zareje predi6noto si gadje zaradi teb,qvno e bil hl1tnal dosta.Ne4estno e sega ti da vleti6 s gr1m i trqs1k pak v jivota mu i da mu obqvi6 kak izvedn1j si hl1tnala po nego... Az ako bqh na negovo mqsto nqma6e da ti povqrvam,taka 4e po-dobre ne si pravi truda...