PDA

View Full Version : ПАРАДОКС



juchoche
03-04-2008, 17:27
искам да разкажа на повече хора колко шибана ни е цялата система...неска когато карахме едн нормален и скучен час пo немски 2 момчета доидоха и извикаха на вън един мои саученик..госпожата го пусна защотото си мислеше че е във връзка с развалянето на сцената от едно наскоро минало празненство...момчето излезна и на мездучасието се върна с подуто око..цялият бой се разиграва пред УЧИТЕЛСКАТА СТАЯ ПО ВРЕМЕ НА ЧАС...когато се разбра какво е станало класа решихме да съберем подписка за наказването на ученикът който е посегнал на нашият съученик...сички от класа естествено се подписахме и на следващото мезждучасие занесохме подписката до заместник директорката(защото директорката я нямаше) тъка и сега идва най-интереснотоЗАМЕСТНИК ДИРЕКТОРКАТА КАТО ВИЖДА ЛИСТА И ЗА КОЙ УЧЕНИК СЕ ОТНАСЯ ТЯ СМАЧКВА "ДОКОМЕНТА" И ЦИТИРАМ:мен това къкво ме засяга...
но има и друг фактор че провинилото се момче,баша му е спонсор на това "училище"
не мислите ли че това е наглост от страна и на ученика и НАЙ-вече на заместник директорката на едно от "най-елитните училища" в нашият град...? :-x :-x :-x

lmao
03-04-2008, 17:30
вместо класа подписка да пишете,трябваше да хванете да го пребиете

juchoche
03-04-2008, 17:32
ами не е проблема там накрая нас (дето родителите ни не са спонсори) ше го ядем...просто заместник директорката е пълен галош не то цялата ни държава е пълен хаос... :x :x :x

lmao
03-04-2008, 17:43
е то ясно,просто няма какво да направите,това е положението :neutral:

Water_lili
03-04-2008, 17:46
ами сори че ти го казвам ,но е време да се съ будите и да видите ,че това е светът в който живеем...по силния оцелява :? . Не казвам че това е правилно ,но просто е такава цялата ни система...И междудругото това не се случва само във вашето училище и освен това няма да се учудя, ако единствената мярка която бъде взета по случая е да накажат учителката пуснала ученика от час :?

VerryBerry
03-04-2008, 17:51
да,позната история..с брат ми се беше случило почти същото,но него го тормозеше класът му,а там почти всики бяха ''спонсори''...гадно е да,затва потърсете друга институция..защото директорите едва ли ще си мръднат и пръста..само тва мога да те съветвам(промерно-''Господари на ефира :D в едно даскало в моя град бяха идвали,ама по друг повод,ама идейката не е лоша :D )

find_m3
03-04-2008, 18:04
ебала съм ги и спонсорите хванете го смажете от бой и пак пишете подписка могат само да ви хванат за.... опашките