PDA

View Full Version : НЯМАМ ДУМИ !



svalkata.
03-04-2008, 17:29
та накратко историята : от 3 седмици се зяпаме с едно момче от мойто училище..където съм аз там се появява и той..следи ме с поглед..търси ме с поглед..разпитва за мен...обаче нищо повече :( ии днес изведнъж го гледам как се сваля с едно момиче мисля от неговия клас :shock: въпроса ми е ...за кво го прави ако ме харесва...не разбирам просто...кажете че съм тъпа квото искате само ми обяснете щото не знам какво да мисля..честно :-o

ghostwisper
03-04-2008, 17:34
ем ти явно не го забелязваш и момчето се е отказало,или просто иска и ти малко да го преследваш..оная е за да те дразни според мен ;)

sexa_na_kompleksa
03-04-2008, 17:35
Може да го е направил само, за да те подразни. Ако и ти го харесваш, направи първата крачка.

gostut
03-04-2008, 17:37
е за тва като искаш нещо действаш... никой нема теб да чака ;)

davigonabiekon
03-04-2008, 17:38
ако не му обръщаш внимание и не показваш интерес към него, а само това"гледане" го прави нарочно, за да те дразни. покажи, че се интересуваш от него - заговори го или някой негов приятел да му обясни как стоят нещата и твоите чувства спрямо него. успех :wink:

tuzaro
03-04-2008, 17:40
тва момичетата са много интересни създания... кат те е зяпал и питал за тебе ти явно не си направила нищо, обаче момчето се е отказало и почнало с друго момиче. И ся ти му се сърдиш или по някав начин ти е неприятно от тва което прави. Според мен си го заслужила 8-)

Drebs
03-04-2008, 17:41
A ако просто е коцкар?!

svalkata.
03-04-2008, 17:42
тва момичетата са много интересни създания... кат те е зяпал и питал за тебе ти явно не си направила нищо, обаче момчето се е отказало и почнало с друго момиче. И ся ти му се сърдиш или по някав начин ти е неприятно от тва което прави. Според мен си го заслужила 8-) ъм кво да направя..баси срам ме е ..не мога да отида и да му кажа "здравей разбрах че си разпитвал за мен ае се запознаеме " :?

koalka
03-04-2008, 17:44
Може да не харесва само теб...това не е любов.Може просто да си прави кефа и да флиртува, не знам.Защо не поговориш с него?

gostut
03-04-2008, 17:44
ъъъъ... можеш 8-)

FENKATAA
03-04-2008, 17:49
може и да пробва всички , който му върже
може и да го е направил, за да види реакцията ти
може и да си е помислил, че с теб няма да излезе нещо
с една дума почти всичко е възможно :D

CuRly_Doll
03-04-2008, 17:53
тва момичетата са много интересни създания... кат те е зяпал и питал за тебе ти явно не си направила нищо, обаче момчето се е отказало и почнало с друго момиче. И ся ти му се сърдиш или по някав начин ти е неприятно от тва което прави. Според мен си го заслужила 8-)
Точно....грешката си е твоя,недей да обвиняваш момчето!На него като му е пукало за теб,ти си зяпала тавана,а сега като зарибява друга се сещаш,че съществува...емм не може така :?

svalkata.
03-04-2008, 17:59
ЪМ ТОЙ Е НАЯСНО ЧЕ И АЗ СИ ПАДАМ ПО НЕГО...ПРОСТО НЕ ЗНАМ КАК АЗ ЛИЧНО ДА МУ ГО КАЖА..и от там вече нещата да тръгнат...и точно тва се питам..той ме харесва..аз го харесвам..обаче изведнъж той ми се пецва с друга..и все пак наистина благодаря за помоща

tuzaro
03-04-2008, 18:02
ЪМ ТОЙ Е НАЯСНО ЧЕ И АЗ СИ ПАДАМ ПО НЕГО...ПРОСТО НЕ ЗНАМ КАК АЗ ЛИЧНО ДА МУ ГО КАЖА..и от там вече нещата да тръгнат...и точно тва се питам..той ме харесва..аз го харесвам..обаче изведнъж той ми се пецва с друга..и все пак наистина благодаря за помощаЕпа кат те е срам, няма ли скайп, телефон??

svalkata.
03-04-2008, 18:13
ЪМ ТОЙ Е НАЯСНО ЧЕ И АЗ СИ ПАДАМ ПО НЕГО...ПРОСТО НЕ ЗНАМ КАК АЗ ЛИЧНО ДА МУ ГО КАЖА..и от там вече нещата да тръгнат...и точно тва се питам..той ме харесва..аз го харесвам..обаче изведнъж той ми се пецва с друга..и все пак наистина благодаря за помощаЕпа кат те е срам, няма ли скайп, телефон??ми сигурно има...всъщност работя по въпроса да си ги набавя..ако все още има смисъл де :-o даже рерових флиртчето за да му намеря рега и там да му пиша..ообаче явно няма такива екстри :-o

sh3_1s_7h3_0n3
03-04-2008, 19:46
как реши, че се 'сваля' с някоя от неговия клас?! :-o Какво го 'издаде'?

yuyuto
03-04-2008, 19:55
та накратко историята : от 3 седмици се зяпаме с едно момче от мойто училище..където съм аз там се появява и той..следи ме с поглед..търси ме с поглед..разпитва за мен...обаче нищо повече :( ии днес изведнъж го гледам как се сваля с едно момиче мисля от неговия клас :shock: въпроса ми е ...за кво го прави ако ме харесва...не разбирам просто...кажете че съм тъпа квото искате само ми обяснете щото не знам какво да мисля..честно :-o
Ами супер детско е, но може да се опитва да те впечатли по този начин... Де да го знаеш... :-|

Iv4eTy
03-04-2008, 20:04
Ами едното гледане нищо незначи... да възможно е да си му симпатична,но незначи че не му харесват и други момичета. Ако не си контактувате изобщо може просто да е решил че няма смисъл... Или пък го прави за да види реакцията ти...

03-04-2008, 20:09
Trabant li e, kazvai! Ako ne e, ela utre.