PDA

View Full Version : Как ви предадоха?



find_m3
03-04-2008, 18:16
Е гледам ,че много хора са писали и са се самосъжалявяали заради "приятели".Тук можете да разкажете какво стана :?

м0мИчЕ 0т АдА
03-04-2008, 18:23
като каза какви сме ги правили на майка ми..

st1ka
03-04-2008, 19:19
Аз мога да кажа,че винаги съм си мислела,че имам много "верни" приятели ,но накрая се оказва,че се броят на пръстите на едната ми ръка...Никога няма да простя предателствата,но вече не ми пука...

CuRly_Doll
03-04-2008, 20:16
Някои преди години ме предадоха,аз ги заебах,сега като се видим се едно не се познаваме.Научих се да ценя доверието си и хората,на които го давам.Доверието можеш да ми го печелиш с години и да го изгубиш за секунди.Просто в един момент осъзнаваш колко струваш и че не бива да се доверяваш на всеки,защото някои хора нямат добри номерения...

03-04-2008, 20:19
Аве едни педалчета ме прецакаха, сешташ ли се?

zvezdichkaaa
03-06-2008, 16:00
Ами и аз съм прецаквала и мен са ме прецаквали.Просто живота е такъв,че за да отцелееш трябва да си непукист и да се праиш,че не ти пука дори и да не е така,защото невсеки ти мисли доброто.Пък и небива да доставяш удоволствието на някой,който те е предал да види,че си засегнат.Горе главата!

prettyIdeath
03-07-2008, 10:13
Останах сама и просто един ден се събудих и осъзнах че никога не са били истински.

ANTIHUMAN
03-07-2008, 11:25
Еми стана за някакви си 2 дена :D Прецакаха ми ,но привлякъх 2-ма към мен и те още са с мен ! Сега ме викат да отивам в друг град , едни дето преди се мразихме МНОГО , но да им имам ли доверие?Нямам доверие на никого по-принцип, какво да правя ? Сега ми казват ,че сме супер добри приятели (от 1 седмица) ,но аз съм си песимист :) ще изчакам още малко!
ПРИЯТЕЛИ НЯМА ИМА САМО ДОБРИ ПОЗНАТИ 8)

A3_CbM_MoMu4e
03-07-2008, 17:37
ПРИЯТЕЛИ НЯМА ИМА САМО ДОБРИ ПОЗНАТИ 8)
ей тая фраза ми е любимата \\//

sweet_baby_cool
03-07-2008, 17:58
Ami pri men e samo dvama i to kato me skarah s edna moq fr. Nikoga nqma da prostq na dueta. i nqma da zabravq a 6te otamstq 6te pla4at v krakata mi za da im prostq. tq mi be6e priatelka...... a te malko izlagaha men i neq, nastroiha ni edna sre6to druga ..... samo moga da im kaja : gadni ko****ta 6te sajalqvate. ne sam zlobna no te go napraviha po gaden na4in 6te vi gi spestq

princesa_viki
03-07-2008, 18:47
Не знам правилно ли разбрах въпроса ти,но ще отговоря така както съм го разбрала :)
Моите "приятели" са малко.Но имам 2 истински и то момчета.
След като няколко момичета ме предадоха,реших,че не мога да имам доверие повече на момичета.Определено не слагам всички под общ знаменател,но мисля,че при приятелство момче-момиче липсва конкуренцията,завистта и тн.

AFT
03-07-2008, 19:01
Аз пък от доста време нямам доверие на никого. Не мисля, че е резултат само от една случка. Като бях по-малка много истински приятели и почти всеки ден ме разочароваха и оттам се научих да не се доверявам и да не очаквам много от хората. Ама е наистина ужасно да не можеш да се довериш на никого и само да чакаш някой пак да те предаде...

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-07-2008, 19:05
kak ? imalo e momenti v koito sm se sumnqvala 4e sa mi fr no dobrite neshta koito sa pravili za men sa pove4e ot lo6ite taka 4e ne mislq 4e sa me predali ne i s ne6to do takava stepen vajno 4e da se zaebem i da ne se pogleednem :-o