PDA

View Full Version : Сравнение



Little_Miss
03-04-2008, 18:41
Много ми е любопитно , понеже аз съм в едно такова положение , в което хем ми става смешно , хем на моменти ме хваща яд . Та работата е следната , има една от моя клас , която постоянно се сравнява с мен , то не било за външен вид , за оценки , за пари и какви ли не неща . Понякога си мисля , че не я слуша главата . в час когато си лафя с моята приятелка , тя ни подлушва и после се старае да го направи същото и пак да почне с тъпите си сравнения . Понякога ми идва да и лепна един шамар ( ама май ще и е малко един ) . Днес например идва едно момче и ми подарява мартеница , но не плетена ами от тези , които са като бижута и тя за да не остане по - назад си запретна ръкава и си сложи ръката на моя чин, при което вика това ми е от милото.....пф дрмеме ми на мене .
Та някой от вас изпадал ли е в подобно положение , а ако не как би реагирал ?
ПП Извинявам се предварително ако темата ми прекалено тъпа :oops:

Zagorql
03-04-2008, 18:54
Изсери на на чино пред нея па да видим ще праи ли и тя сащотот :shock: :shock: :shock:

lovey0u
03-04-2008, 18:55
ем кажи й да престане шот иначе ша последва :smt021

hottie
03-04-2008, 19:00
кажи й , че не те интересува :)

{LeVsKaRkAtA}
03-04-2008, 19:02
Мале като почнат така направо да ги обезглавиш , недей й обръща внимание и когато прави жалки опити да я забележат може да й забиваш по някой :-D :smt043 =; :smt068

Dr3am3r
03-04-2008, 19:06
Точно така с бой всичко ще се оправи .... :smt021

gorska
03-04-2008, 19:07
Трябва да се гордееш, че иска да бъде като теб. Това означава, че ти си пример за подражание. :P Мисля, че един сериозен разговор ще оправи нещата. Аз така бих постъпила - отивам казвам си мнението за държанието й, аргументите защо трябва да престане и после да видим... Пък и да не спре, това само показва колко е жалка. :)

Nik4o_Spain
03-04-2008, 19:18
Momi4eto gore e pravo da ne ti puka tova pokazva 4e si pove4e ot neq i si4ki go vijdat za da te kopira kaji i go tova koeto kaza na nas .. bez 6amarite de 4e moje i do boi da se stigne i 6te potane v zemqta :-D

ioancheto
03-04-2008, 19:38
Gorkata ...znam gi kvi sa muhli nqkvi ei takiva v na6iq klas ima mn deto ni imitirat ...osobenno edna bavna :D deto si misli 4e uspqva pf :D i kakto i da e ...ami napravi kato men : zaqvai i se ei taka ili se opitvai da q iskara6 jalka i taka nqma da posmee drugiq pat da ti se puli taka.. PR>>kato ti e kazala "tva mi ot miloto" kaji i " da sam te pitala aide kragom i da te nqma ma pff.." ne6to takova :}

gabi_94
03-05-2008, 16:03
и аз съм в същото положение, само че тва го прави една от приятелките ми, от нашата групичка. Ужаснооооо се дразня, но нямам избор. Не мога да се сбия с нея, ще ме убие после! :D Не мога да се скарам с нея, прекалено много знае за мен и играе главна роля в моя живот. Тя може да манипулира хората и да ги настроисрещу мен. Абе ако нещо и кажа и се скараме - ще превърне последните ми месеци в тоя клас и в това даскало в ад. Например днес аз имах 4 по математика и тя ми се обади по телефона, само за да ми каже, че имала 5 и не било чак толкоз трудно, била допуснала глупави грешки иначе можело и 6 да получи и т.н. Омръзна ми вече!!!!!!!!! Не издържам, ще гледам да се отдръпна от нея ама едва ли ще мога! :( :( :(