PDA

View Full Version : последната тема която пиша



assd
03-04-2008, 20:00
еми исках само да споделя колко ми е смотано напоследък, няма да се крия с друг ник -те тва съм аз. та наистина има едно момиче което с всеки ден, и колкото повече я опознавам я харесвам все повече. за съжаление след като и казах че съм влюбен в нея, тя каза че не изпитва такива чувства към мен... разбрахме се да останем приятели ако искам, не мислех че ще може (знаете как е) но оттогава пак сме си в много добри отношения, от понеделник до петък по половин ден сме заедно, тва много ми тежи всъщност, защото все повече искам да я имам, а най-вероятно няма да стане. но колкото и да ми е гадно искам поне да бъдем приятели с нея, защото не само момиче, но и човек като нея се среща много трудно! тя е невероятен човек, когато се усмихне колкото и да ми е лошо настроението се развеселявам, нещо все едно трепва в мен. всъщност тя е всичко, което аз не съм - умна, красива, весела, подредена, добра с другите и тн.
доста време събирах кураж да и кажа какво чувствам, но накрая успях да кажа полугласно едно "обичам те" - не съм изобщо притеснителен, но в този момент се притесних адски много, а сърцето ми щеше да се пръсне сигурно... поне след тоя ден в който разбра какво мисля спя нормално вече.
от известно време нямам никакво желание да правя нищо, скапано ми е и единственото нещо което ми е приятно е когато я виждам.
опитах се да изляза с една друга, но беше отчайващо скучно (поне за мен) и едвам дочаках да свърши глупавата среща (в събота това)

еми това е общо взето, последната тема съм написал в заглавието, защото реших да направя някаква промяна, и реших да продам компа си (само време ми губи) и да работя над себе си - ще уча английски или нещо друго... може да се опитам по тоя начин да не мисля за нищо, колкото и трудно да ми е след като ще се виждаме все още с нея (освен че се налага, искам). ще си продам и скапания телевизор също, защото от една седмица с изключение на събота нямах никакво желание да излизам никъде, всичко ми е безинтересно и тъпо, и само проседях цялото тва време пред тв-то и компа... изобщо мисля че липсата им ще ми помогне поне да изляза от това скапано настроение и да направя най-накрая нещо със скапания си живот...

беше ми забавно и понякога приятно да чета този форум от време на време, чао хора. и да не се скапвате като мене, или поне да се осъзнаете навреме
не питам за мнение, какво да правя, нито искам кураж, нито съвет, просто ми се искаше да кажа на някой който не познавам и който не ме познава, някой на който не му пука за мен и за който не ми пука...

w0sh
03-04-2008, 20:05
Ъхъ. Ти брато беше точен.
Айде да ги пробуташ уредите изгодно.
И успех у животЪ и все пак не забравяй,че си мъж и мъжете не се оставят на фактите да ги преборят. Ако разбираш накъде бия.

Spider4eto
03-04-2008, 20:05
дам понякога е най добре да споделиш. Успех дано се оправиш :) :-)

MiMcHeToOo
03-04-2008, 20:15
Ъхъ. Ти брато беше точен.
Айде да ги пробуташ уредите изгодно.
И успех у животЪ и все пак не забравяй,че си мъж и мъжете не се оставят на фактите да ги преборят. Ако разбираш накъде бия.

Абсолютно +1! Давай смело напред!

ABF
03-04-2008, 20:18
Аве продай си и голфа спамер мазен :razz:

Nik4o_Spain
03-04-2008, 20:23
Kofti e naistina tova koeto prejivqva6 razbiram te napalno no ako pro4ete6 tova se zamisli da napravi6 jivota si razli4en prosto promeni si4ko okolo teb

AFT
03-04-2008, 20:47
Ще ни липсваш! :smt087 И да, поне ги пробутай изгодно. :) Btw, не се захващай с немския - много е труден, по-добре с английски. :-)

Чао!

hooliganka89
03-05-2008, 06:14
Успех,във всички начинания.

insomnia79
03-05-2008, 08:12
kak 6e si prodava6 kompa be :shock: :shock: puk i televizora :shock: :shock: :shock: :shock: ti si mazohist :shock: :shock: ujas :shock: :shock: :shock: :shock:

Chess
03-05-2008, 11:54
Това с момичето...проблем си е, ама в никакъв случай не продавай компа си бе човек... :-o

BlueFace
03-05-2008, 12:08
Това с момичето...проблем си е, ама в никакъв случай не продавай компа си бе човек... :-o
+1
П.П. ТВ-то може пък и ако искаш да се знимаваш с нещо може да се научиш да работиш с някоя програма,която ще ти е полезна за бъдещето. :) :)
Айде успех в начинанията!!!! :)

olive_oil
03-05-2008, 14:16
kak 6e si prodava6 kompa be :shock: :shock: puk i televizora :shock: :shock: :shock: :shock: ti si mazohist :shock: :shock: ujas :shock: :shock: :shock: :shock:
+1

koalka
03-05-2008, 15:09
Промяната ти може да е за добро, да се разсейваш, да правиш нещо.Като се замислиш компютъра е наистина загуба на време, освен ако нещо не четеш и не се образоваш.Това с английския е много добра идея...