PDA

View Full Version : Абе момичета вие чували ли сте за интимен гел???



Thuglife
03-04-2008, 21:14
Драги малки момиченца и не толкова малки :) вие използвате ли интимен гел изобщо? Наскоро попаднах на една адската сладурана, но се оказа мн неподържана ! незнам ако на 17-18 години все още не знаете какво е това..отидете в аптеката да ви помогнат . Не разочаровайте приятелите си от първата интимна нощ !

П.С. Женските интимни гелове стават и за мъже за това давам съвет и малките сиренца да си вземат по един :D

tenaglia
03-04-2008, 21:16
xaxaxaxaxa :)

mi6ito2
03-04-2008, 21:18
:lol: тцтцт лошо ама май това трябваше да и го кажеш на нея

padnal_angel
03-04-2008, 21:18
ami az lichno znam kakvo e i izpolzvam am kato govorim za higiena i poddurjane ima edna mnogo qka damska pqna za brusnene dinq ama mi e ot 4ujbina i tuk q nqma :( ( tq igrae rolqta i na gel ) mnogo EFIKASNO i POLEZNO

Thuglife
03-04-2008, 21:20
Ооо аз и го казах дори и до секс не се стигна :) , но наистина на тези неща трябва да се набляга изкючително много!

padnal_angel
03-04-2008, 21:22
Ооо аз и го казах дори и до секс не се стигна :) , но наистина на тези неща трябва да се набляга изкючително много!]


da taka e

emviii
03-04-2008, 21:23
:shock: :shock: :shock: tazi e bila mnogo dobre ...
che az polzvam takova ne6ty ot kakto bqh na 12 :lol:

padnal_angel
03-04-2008, 21:25
samo nqma nujda nqkoi ot foruma da po4nat da se izhvurlqt kogato zapo4nat vsi4ki da davat mneniq

emviii
03-04-2008, 21:26
da kakto i nqkoi drugi na vseki post da se obajdat ... 8)

mi6ito2
03-04-2008, 21:28
Дам това да си е задължително просто като миенето на зъби,трябва да се спазва личната хигиена.Дано не ти попадат повече такива момичета 8-)

Alice Fox
03-04-2008, 21:34
Аз си ползвам на Лактацид Фемина и съм много доволна..Следващия път и кажи или още по-весело ти и подари или даже я измий и я мятай :D

Thuglife
03-04-2008, 21:40
Хич повече няма да е търся....за 8 март може да и подаря един интимен гел =;

padnal_angel
03-04-2008, 21:43
ama ne6to ne moga da razbera ot purviqt vi polov kontakt do sega vie (vsi4ki nali) vinagi ste bili izbrusnati do gladko izmiti naparfiumirani ? ? ?

Thuglife
03-04-2008, 21:49
Лично аз..още като бях млад на 13-14 почвах доста повече да мисля за секс и това ме подтикваше да правя всичките тея процедури ако ще и в началото само с душ гел, но за мен е било и още е важно да съм чист и да ухая добре и на хубав парфюм :) всичко прави впечатление на една жена..аз не подценявам никоя

Alice Fox
03-04-2008, 21:50
ama ne6to ne moga da razbera ot purviqt vi polov kontakt do sega vie (vsi4ki nali) vinagi ste bili izbrusnati do gladko izmiti naparfiumirani ? ? ?

Даже и преди него .Никога не съм се харесвала космата + това майка ми ме научи да ползвам интимен гел още като ми дойде за първи път...


Хич повече няма да е търся....за 8 март може да и подаря един интимен гел =;

Еми така де... може да дадеш 6-7 лв. ама бъди сигурен ,че ще те помни цял живот ... :razz:

mi6ito2
03-04-2008, 21:55
ama ne6to ne moga da razbera ot purviqt vi polov kontakt do sega vie (vsi4ki nali) vinagi ste bili izbrusnati do gladko izmiti naparfiumirani ? ? ?

Естествено винаги съм държала да съм чистичка и да ухая на прафюм душгел .....още и като малка преди да започна да водя полов живот,за самата себе си го правя най-вече така се чувствам добре,а и естествено за приятеля ми,околните... :-D нормално!

50cent
03-05-2008, 00:05
хам чи кък инъчи аз немога да се понасям ако не съм се оправил кат хората

psychopath
03-05-2008, 00:20
лолз WE WANT clean PUSSIES

ABSOLUTme
03-05-2008, 01:47
:shock: :shock: :shock: tazi e bila mnogo dobre ...
che az polzvam takova ne6ty ot kakto bqh na 12 :lol:

Така като гледам..не е минало много време оттогава :D

Wrathchild
03-05-2008, 03:37
Ама ти се ебаваш, нали :shock:

marina star
03-05-2008, 03:48
e stiiga ste go napadali i vie momi4eto de.moje da e imala vazpalenie ili infekciq i zatva da ne e miri6ela na intime gel

alek200
03-05-2008, 03:48
Какви интимни гелове ползвате и кой са най- добрите, а колко струват ?

VinagiSumAz
03-05-2008, 05:40
da i az bih iskala da znam

snowyy
03-05-2008, 07:05
Тъп въпрос:За какво се използва интимния гел и с какво помога както при мъжа така и при жената? :oops: :oops:

Glezanka
03-05-2008, 07:26
Тъп въпрос:За какво се използва интимния гел и с какво помога както при мъжа така и при жената? :oops: :oops:

Както има паста за зъби (нещо което се ползва само за зъби) , както има шампоан за коса , така има и гел за интимните части , въпросният е с по-ниско pH и не би трябвало да дразни на кожата.Помага да си чист и да миришеш на хубаво.

Vampirella
03-05-2008, 07:40
Хич повече няма да е търся....за 8 март може да и подаря един интимен гел =;
:D давай... и й обясни за какво се използва точно :lol:

i'm so excited!
03-05-2008, 07:50
отвратително...

MakeMeLaugh
03-05-2008, 09:03
Леле, аз какъвто съм гнуслив...
Държа си на хигиената и на момичето и на момчето :)
И честно казано, ако ми стане по-гнусно или противно или забеллежа нещо, дето да не ми хареса ще откажа пловия контакт.. особено ако е някоя дето не я познавам много-много...

Vampirella
03-05-2008, 10:22
Какви интимни гелове ползвате и кой са най- добрите, а колко струват ?
Ами аз използвах този на Oriflame, но в момента използвам този на Avon. Цените са между 5 - 8 лева (специално тези). За мен тези садобри :) btw имаше преди време тема за интимните гелове във форума. Потърси я ;)

bibo
03-05-2008, 10:33
Тъп въпрос:За какво се използва интимния гел и с какво помога както при мъжа така и при жената? :oops: :oops:

Както има паста за зъби (нещо което се ползва само за зъби) , както има шампоан за коса , така има и гел за интимните части , въпросният е с по-ниско pH и не би трябвало да дразни на кожата.Помага да си чист и да миришеш на хубаво.

абе глупости квис са тия интимни гелове и простотии...заложете не естественото момичета,на естествената миризма :grin: :D :grin:

emviii
03-05-2008, 10:34
:shock: :shock: :shock: tazi e bila mnogo dobre ...
che az polzvam takova ne6ty ot kakto bqh na 12 :lol:

Така като гледам..не е минало много време оттогава :D

prav si , no ne zaradi tova komentara beshe ligav prosto mi beshe zabavno :)

Lady_Chocolight
03-05-2008, 11:36
Не ползвам интимни гелове. Много ме изсушават. Предпочитам класиката в жанра - много вода и качествен сапун. На Refan розовото сърце съдържа екстракт от маслодайна роза и ми действа много освежаващо. А и е романтично. :oops:

Thuglife
03-05-2008, 12:24
Надявам се повече хора да са видяли темата ,че да си купят по една тубичка :) ..и не си миете лицето с гела ! :D

v3n0ma
03-05-2008, 12:40
to4no taka trqa da ca macate da ne vunite posle :grin:

lilit_666
03-05-2008, 13:03
Ми аз ползвам от 6 годишна, защото сапунът нарушава PH-то.
А на мацето може да и е било така по случайност. Тя как реагира, като и каза и като не си пожелал секс???(второто е похвално :) )

Thuglife
03-05-2008, 13:12
Ти би ли казала нещо ? Мълчеше и незнаеше какво да каже накрая е изпратих и повече не сме се виждали...жалко ,че не останаха свестни момичета :) .

olive_oil
03-05-2008, 13:33
Драги малки момиченца и не толкова малки :) вие използвате ли интимен гел изобщо? Наскоро попаднах на една адската сладурана, но се оказа мн неподържана ! незнам ако на 17-18 години все още не знаете какво е това..отидете в аптеката да ви помогнат . Не разочаровайте приятелите си от първата интимна нощ !

П.С. Женските интимни гелове стават и за мъже за това давам съвет и малките сиренца да си вземат по един :D
слънце нали разбираш че ние не сме "въпросната" че да ни говориш така :)
така по темата - наистина ожеш да й намекнеш ама съвсем деликатно - например има една серия лактацид, мн съм доволна, та подари й една серия - има го в аптеките :) надявам се да съм помогнала :grin:

krem4et0
03-05-2008, 13:40
да знам, както и знам, че половите органи не бива да се мият с нищо друго освен с вода..........Аз лично от такива гелове(ползвала съм 2-3 пъти) получавам бяло течение и сърбеж......
Всякакви гелове, лосиони, сапуни(а това е най-лошото) са изключително вредни. Колко от използващите интимен гел имат бяло течение?

olive_oil
03-05-2008, 14:03
да знам, както и знам, че половите органи не бива да се мият с нищо друго освен с вода..........Аз лично от такива гелове(ползвала съм 2-3 пъти) получавам бяло течение и сърбеж......
Всякакви гелове, лосиони, сапуни(а това е най-лошото) са изключително вредни. Колко от използващите интимен гел имат бяло течение?
ами на мен не ми се отразяват отрицателно :) и не съм забелязала да ми се появява бяло течение. Ама все пак си има различни организни...

krem4et0
03-05-2008, 14:05
И все пак интимен неинтимен-вредно е. лекувайте се 1 път от инфекция и ще се откажете от всякакви химиксали пкрай влагалишщето си. само отвара от смрадлика или лайка за външните полови органи и то не повече от 1 път на 2 седмици и 1 дамски душ месечно пък с отвара след менструация....И не мириша лошо, а абсолютно естествено.

ZaRiBeN
03-05-2008, 14:11
да знам, както и знам, че половите органи не бива да се мият с нищо друго освен с вода..........Аз лично от такива гелове(ползвала съм 2-3 пъти) получавам бяло течение и сърбеж......
Всякакви гелове, лосиони, сапуни(а това е най-лошото) са изключително вредни. Колко от използващите интимен гел имат бяло течение?

аха ти явно разбираш повече от гинеколог :-D да си чувала израза "clinically tested"? препоръчително е да се ползва интимен гел, но не всеки ден, а максимум 2-3 пъти седмично капиш? горкия ти приятел да се миеш само с вода... :shock:

olive_oil
03-05-2008, 14:13
да знам, както и знам, че половите органи не бива да се мият с нищо друго освен с вода..........Аз лично от такива гелове(ползвала съм 2-3 пъти) получавам бяло течение и сърбеж......
Всякакви гелове, лосиони, сапуни(а това е най-лошото) са изключително вредни. Колко от използващите интимен гел имат бяло течение?

аха ти явно разбираш повече от гинеколог :-D да си чувала израза "clinically tested"? препоръчително е да се ползва интимен гел, но не всеки ден, а максимум 2-3 пъти седмично капиш? горкия ти приятел да се миеш само с вода... :shock:
стига де, момичето си има предпоставки да не ползва гелове и т.н.
всеки има право на избор.

krem4et0
03-05-2008, 14:14
Не се е оплаквал.......Даже напротив. Туествен, нетестван химикал е и толкова. След това, което съм изпитала, няма да го ползвам дори и да значи до края на живота ми без секс.....Здравето ми е преди всичко. И пак си казвам-ухая си много нормално.......

hottie
03-05-2008, 14:20
Ne znam za6to polu4ava6 takova te4enie.Mnogo stranno. Az polzvam ot godini intimen gel i ne sum imala problemi zasega. Biah se savetvala i s ginekolkojkata mi i tia kaza ne pove4e ot vednuj na den da se polzva gela kato e hubavo da se razredi s malko voda.

krem4et0
03-05-2008, 14:23
1 път на ден е много. Както казаха 2-3 пъти седмично, ама 1 път дневно. Откакто имах инфекция гинеколожката каза никакви кола маски, никакви пяни, гелове, никакви депилатоари, накакъв сапун, нищо, в което има хмия. Понякога ползвам душ-гел, но 1 капка на шепа вода и толкова. Всичко станало е неприято, болезнено и води до зачервяване при мен.

hottie
03-05-2008, 14:24
Iavno si mnogo 4uvstvitelna. Az imah vednuj infekcia na 16 ama ot basein. Ina4e ne sum imala nikoga problemi s tova. Prosto qvno si e do 4uvstvitelnost.

krem4et0
03-05-2008, 14:26
Явно. то не, че водата ни тук е самата чистота, ама...Най ми е хубаво с отвари. Чувствам се чистичка и ми заздравяват всички ранички, пъпчици от бръснене или такива разни други неща. Ама и с тях не бива да се прекалява.

hottie
03-05-2008, 14:29
Da tezi otvari, za koito govori6 sa super. Hubavo e naistina da se praviat ot vreme na vreme. :-D

_Radostina_
03-05-2008, 17:55
Интимните гелове са вредни.Не е препоръчително половите органи да се мият с друго, освен с вода(чувала съм го от гинеколози).

Lorelei
03-05-2008, 18:07
Predi da go procheta tova ne vqrvah,che ima momiche sled 11-12godini,koeto da ne znae,che za intimnite chasti ne trqbva da se izpolzva sapun,koito ubiva mikroorganizmite tam,a intimen gel,no se okaza che ima i takiva sluchai...Mnogo mnogo jalko...

Liar
03-05-2008, 19:58
Понеже някой попита-интимен гел се използва за предпазване на инфекции,но не лекува появили се вече такива.Може да предизвика бяло течение и т.н.,ако е некачествен,особено ако става въпрос за гелове от рода на Ейвън,Камей...Те не съдържат млечна к-на,но Лактацид-да!
За измиване на интимните части сапунът също е подходящ,но САМО,ако е интимен.PH-то там е по-различно от това на останалите части на тялото.При момчетата обаче не знам как е...Някой да ми разясни,че ми е инт =p
Иначе ако човека е здрав,водата за измиване ще му е напълно достатъчна,но при болести организмът отслабва и трябва нещо да му помогне да не допусна инфекции =) А и басейните не са безопасни тъй че...

Lorelei
03-05-2008, 20:00
Liar,az izpolzvam i intimniq gel na AVON i sym mnogo dovolna.

hottie
03-05-2008, 20:02
Predi da go procheta tova ne vqrvah,che ima momiche sled 11-12godini,koeto da ne znae,che za intimnite chasti ne trqbva da se izpolzva sapun,koito ubiva mikroorganizmite tam,a intimen gel,no se okaza che ima i takiva sluchai...Mnogo mnogo jalko...

Тази теория е вече стара и отминала. Вече правят съвсем подходящи интимни гелове !

Lorelei
03-05-2008, 20:05
Predi da go procheta tova ne vqrvah,che ima momiche sled 11-12godini,koeto da ne znae,che za intimnite chasti ne trqbva da se izpolzva sapun,koito ubiva mikroorganizmite tam,a intimen gel,no se okaza che ima i takiva sluchai...Mnogo mnogo jalko...

Тази теория е вече стара и отминала. Вече правят съвсем подходящи интимни гелове !

Neeee,az imah predvid che ne e hubavo da se podmivame sys sapun,ako ne e intimen.A za intimnite gelove mi e qsno.

hottie
03-05-2008, 20:08
Predi da go procheta tova ne vqrvah,che ima momiche sled 11-12godini,koeto da ne znae,che za intimnite chasti ne trqbva da se izpolzva sapun,koito ubiva mikroorganizmite tam,a intimen gel,no se okaza che ima i takiva sluchai...Mnogo mnogo jalko...

Тази теория е вече стара и отминала. Вече правят съвсем подходящи интимни гелове !

Neeee,az imah predvid che ne e hubavo da se podmivame sys sapun,ako ne e intimen.A za intimnite gelove mi e qsno.

aaaaaaaaaaaaaahhhh OK :oops: Ami zna4i sum suglasna :oops:

Alice Fox
03-05-2008, 21:30
e stiiga ste go napadali i vie momi4eto de.moje da e imala vazpalenie ili infekciq i zatva da ne e miri6ela na intime gel

Ми къде се бута да прай секс тогава..аз ако имам такова нещо си държа краката затворени и се лекувам и докат не ми мине няма секс..за мен..

air_J
03-05-2008, 21:36
Predi da go procheta tova ne vqrvah,che ima momiche sled 11-12godini,koeto da ne znae,che za intimnite chasti ne trqbva da se izpolzva sapun,koito ubiva mikroorganizmite tam,a intimen gel,no se okaza che ima i takiva sluchai...Mnogo mnogo jalko...

Тази теория е вече стара и отминала. Вече правят съвсем подходящи интимни гелове !

Neeee,az imah predvid che ne e hubavo da se podmivame sys sapun,ako ne e intimen.A za intimnite gelove mi e qsno.
Е, преди да измислят интимни гелове, сапуни и разни подобни, жените умирали ли са, или не са си мили пичетата? :razz:

Alice Fox
03-05-2008, 21:38
Predi da go procheta tova ne vqrvah,che ima momiche sled 11-12godini,koeto da ne znae,che za intimnite chasti ne trqbva da se izpolzva sapun,koito ubiva mikroorganizmite tam,a intimen gel,no se okaza che ima i takiva sluchai...Mnogo mnogo jalko...

Тази теория е вече стара и отминала. Вече правят съвсем подходящи интимни гелове !

Neeee,az imah predvid che ne e hubavo da se podmivame sys sapun,ako ne e intimen.A za intimnite gelove mi e qsno.
Е, преди да измислят интимни гелове, сапуни и разни подобни, жените умирали ли са, или не са си мили пичетата? :razz:
По-скоро второто.. :?

krem4et0
03-06-2008, 06:31
Интимните гелове са вредни.Не е препоръчително половите органи да се мият с друго, освен с вода(чувала съм го от гинеколози).

И на мен така ми е казано.

air_J
03-06-2008, 08:01
Predi da go procheta tova ne vqrvah,che ima momiche sled 11-12godini,koeto da ne znae,che za intimnite chasti ne trqbva da se izpolzva sapun,koito ubiva mikroorganizmite tam,a intimen gel,no se okaza che ima i takiva sluchai...Mnogo mnogo jalko...

Тази теория е вече стара и отминала. Вече правят съвсем подходящи интимни гелове !

Neeee,az imah predvid che ne e hubavo da se podmivame sys sapun,ako ne e intimen.A za intimnite gelove mi e qsno.
Е, преди да измислят интимни гелове, сапуни и разни подобни, жените умирали ли са, или не са си мили пичетата? :razz:
По-скоро второто.. :?
Ама, ти сериозно ли го мислиш това? :razz:

Lorelei
03-06-2008, 08:12
air_J,ne znam kakvo sa pravili,ne me i interesuva,vyprosyt e,che sapuna unishtojava mikroorganizmite tam i moje da dovede do infekcii i syrbej.Taka che da predpolojim,che nai-dobroto sredstvo za podmivane,koeto sa imali v nalichnost e bila chistata voda,koqto vyrshi 100 pyti po-dobra rabota ot vsichki ostanali intimni gelove i sapuni.

lonely_sin
03-09-2008, 11:48
hmm... i az polzvam intimen gel i mi e mn dobre :) polzvam Intimate wash na oriflame

stealthyGirl
03-09-2008, 12:18
Хмм.. мисля, че ако едно момиче се мие достатъчно често (два пъти дневно) и без тия гелове с хим. съставки може.. Разберете, че всичко, което носи етикет не е чисто и много хубаво... Чувала съм, че от такива могат да се получат и някои неприятни неща (не помня к'во ми каза генеколожката /отдавна беше/).

Особено тия с ароматите.. пуфф :(

Enichka
03-09-2008, 17:50
Auuu tova e mnogo ama naistina mnogo gadno...kak moje MOMICHE da....UJAS...

hottie
03-09-2008, 21:21
цитирам :

Най-добре е да се използват продукти, които не нарушават баланса на влагалищната среда и помагат за защитата й. Такива са продуктите от серията Lactacyd Femina – продукти за интимна хигиена за жените от всички възрасти. Основната съставка на тази серия е млечна киселина, която помага за поддържане и възстановяване на естествената кисела среда на влагалището, подсилва съпротивителните сили на влагалищната област срещу инфекции. Също така, помага за облекчаване на дискомфорта, дължащ се на влагалищни инфекции като сърбеж, дразнене и т. н.
Продуктите можете да откриете в аптеките и дрогериите, набавяйте си ги и ги ползвайте редовно, защото те се грижат за вашето здраве и комфорт.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/33/8184_414.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/33/8185_417.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/33/8186_423.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/33/8187_426.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/33/8188_431.JPG


За всички момичета, които се чудят кое е вредно и кое не смятам, че това е идеалното решение за ежедневно ползване !

hottie
03-09-2008, 21:26
P.S. Цената му е около 5-6 лв.

shadow4e
03-09-2008, 21:41
Аз не мога да ползвам такива неща и въпреки това хигиената ми е добра. Въпросът е, че като е само с пръсти отнема повечко време в търкане, но важното е да съм чиста и тоав ад не вреди на здравето ми.

hottie
03-10-2008, 07:47
ОК :) само да добавя, че този продукт не съдържа сапун.