PDA

View Full Version : Девствена ли съм още?



the_real_f
03-05-2008, 06:37
Знам,че е малко банална темата,но наистина имам нужда от помощ.На 17 години съм и наскоро прекарах една нощ с приятеля си.В смисъл такъв,че и аз не знам какво точно беше.Бях девствена или още съм.. :booooomb: Значи започнахме си ние(колкото и да съм неопитна),прави ми френска любов и после миличкия реши че не му трябват пръсти и направо ще мине към същественото..(после разбрах,че за 1-ви път спи с девствено момиче).Естествено половият му член въобще не си отиде където трябва,както си мислеше явно той.Добре,че му дойде малко разум и и реши,че с пръст е вариант.Вкара си пръста.Отначало не изпитах болка,но после беше ужасяваща..и то само с един пръст(много ме заболя)Не повече от 3,4 минути си държа пръста там и после аз му казах да спре..Та въпросът ми е:Направил ли е нещо с един пръст?Дали е успял да разкъса ципата при положения,че след пръста не си е вкарвал члена.Възможно ли е въобще?..Абе малко е смешно,ама не знам девствена ли съм още,или не?Или да проверя сама? :lol:

т.7
krem4et0

twizted
03-05-2008, 06:43
Ми провери :D . А тече ли кръв ? То е нормално да те отвори с пръст, но... ако след това не си изпитвала никаква болка... :-o

shady^baby
03-05-2008, 06:55
мен ако питаш си още девствена 8) той няма как да те е отворил с пръст защото ципата се намира на дълбочина около 13 см и няма как да я достигне с пръст или ако я достигне ще му е малко трудно да я разкъса :) може би те е заболяло защото не си била добре възбудена или пък от притеснение :-o

snoopdogg
03-05-2008, 07:05
мен ако питаш си още девствена 8) той няма как да те е отворил с пръст защото ципата се намира на дълбочина около 13 см и няма как да я достигне с пръст или ако я достигне ще му е малко трудно да я разкъса :) може би те е заболяло защото не си била добре възбудена или пък от притеснение :-o

шейди бейби мозъкът ти е на 13 сантиметра. . .

Glezanka
03-05-2008, 07:29
Абе 30% от темите тук са точно такива ... и така и неможахте да разберете,че с пръст не става работата,трябва пенис и тогава вече няма да си девствена!

Vampirella
03-05-2008, 07:34
Най-вероятно хименът ти е разкъсан само частично. Така, че още можеш да се считаш девствена. :)

Quasar
03-05-2008, 07:52
трябва не пенис а бебе за да е разкъсана на 100%
сега си още "запечатана"

Discard
03-05-2008, 08:40
Напави като една позната,пробвай с краставица да си сигурна,че си open for visitors :razz: ,или като идна друго,с дистанционно :D

MalkiqPrinc
03-05-2008, 08:41
За разкъсване на химена е необходимо повече от 1 пръст, както и повече от едно проникване, тъй като той е еластичен. Следващия път нека приятелят ти е по-внимателен, да те предразположи с любовна игра, и ти да си решила, че ще стигнеш докрай и да не се отказваш!
А на глупавите изказвания не обръщай внимание, тези хора все още не са разбрали (може и да не разберат), че сексът е съпреживяване, а не просто "пъхане на разни неща". Точно това отличава човека от животните :)

Kras4eto_lp
03-05-2008, 09:01
Абее тия неща с девствените ципи с много тъпи....ако имаш си девствена ако нямаш не си...да ама не. А ако се скъса девствената ципа случайно(на гимнастички се случва), това какво означава че не си девствена ли??По същата логика и обратното...ако си го е вкарал значи не си девствена :?

bebok
03-05-2008, 12:50
bolkata be malka srama be gol
ne se devstvena

v3n0ma
03-05-2008, 13:53
otvoril te e

krem4et0
03-05-2008, 14:02
мен ако питаш си още девствена 8) той няма как да те е отворил с пръст защото ципата се намира на дълбочина около 13 см и няма как да я достигне с пръст или ако я достигне ще му е малко трудно да я разкъса :) може би те е заболяло защото не си била добре възбудена или пък от притеснение :-o

Ципата се намира на входа
Научете го това бе хора.

дали си девствена технически не знам-дали имаш химен или не, но не си правила секс.......значи си си девствена още на практика.

padnal_angel
03-05-2008, 14:04
NE SI !

krem4et0
03-05-2008, 14:06
NE SI !

Защо да не е? 1 път при петинг си девствен, друг път не. Правила ли е анален или вагинелен секс-не е правила. Значи е девствена!

по тая твоя логика аз съм загубила девствеността си на 17, защото ми правиха пункция през влагалището.........може и да съм нямала химен или да не е бил цял по-точно, ама правих секс 4 години по-късно за 1-ви път....

padnal_angel
03-05-2008, 14:09
nali purvo e po4nal napravo s penisa a i toi posle e proniknal s prusti v neq a i 6tom e usetila bolka (koeto e napulno normal) . . .
a i ima jeni koito do purvoto rajdane sa s nerazkusan napulno himen no si pravqt seks tova zna4i 4e sa devstveni li ? ? ?

blackfate
03-05-2008, 14:35
a i ima jeni koito do purvoto rajdane sa s nerazkusan napulno himen no si pravqt seks tova zna4i 4e sa devstveni li ? ? ?

само да ти кажа, че химена се разкъсва напълно на 100% едва при първото раждане... преди това е разкъсан, но не напълно ...
едно момиче е девствено когато не е имало полов контакт с момче (секс) ... нейна милост авторката все още е девствена, тъй като пениса на приятеля и не е проникнал в нея (някъде беше казала че влезнал или нещо от сорта...)
Едва когато пениса проникне в нея тя може да се смята за недевствена 8-) ...
А относно жените с неразкъсан напълно химен - тфа незначи че са девствени а че просто не са родили.
Странното е че тфа се учи по биология в 8 клас... би трябвало да се знае ...

aanitogb
03-05-2008, 20:09
nevazmojnoe da tee otvoril za6tito parvo cipata se namira malko navatre sigorno na pove4e ot 10 sm ai kato e imalo bolka nai mnogo 3-4 sm da mye vlqzal prasta o6te nesi otvorena 100 procenta nesi otvorena pri tozi sly4ai

padnal_angel
03-05-2008, 20:14
a i ima jeni koito do purvoto rajdane sa s nerazkusan napulno himen no si pravqt seks tova zna4i 4e sa devstveni li ? ? ?

само да ти кажа, че химена се разкъсва напълно на 100% едва при първото раждане... преди това е разкъсан, но не напълно ...
едно момиче е девствено когато не е имало полов контакт с момче (секс) ... нейна милост авторката все още е девствена, тъй като пениса на приятеля и не е проникнал в нея (някъде беше казала че влезнал или нещо от сорта...)
Едва когато пениса проникне в нея тя може да се смята за недевствена 8-) ...
А относно жените с неразкъсан напълно химен - тфа незначи че са девствени а че просто не са родили.
Странното е че тфа се учи по биология в 8 клас... би трябвало да се знае ...


vsushtnost se uchi po " 4ovek i priroda " o6te v 4etvurti . . .

rame
03-05-2008, 20:29
Ами нз дали си "отворена"....демек разкъсал ли ти е химена :? Но за мен не си "девствена",защото това само по себе си значи непорочна,а и някъде бяха казали (според мен мн точно казано),че девствена жена е тази,до чийто гениталии не се е докосвал мъжки полов орган.А също и не може да се нарече девствена (непорочна) жена,която е правила орален или анален секс,макар че има "девствена ципа".А иначе,както казаха,ако например при спорт ти е разкъсана ципата,а мъж не те е докосвал,как ще те нарекат "недевствена" :wink:
Така че,мацка,ти едва ли се чувстваш непорочна,а за тва дали те е "отворил"-пробвайте пак....направете го този път както трябва,нека да те възбуди добре,да проникне в теб... :wink: Така вече ще можеш наистина да кажеш,че си правила секс и че вече не си девствена :P Пожелавам ви успех и....мн удоволствия в леглото ! :smt023
П.С. А за тея,дето се изцепиха,че с пръсти не може да се отвори момиче....хахаха дали ако вкарат 3-4 пръста,няма да успеят?? :-P

Xtuning
03-05-2008, 20:58
Вместо да пускаш тая тема ..просто го направете пак и то ше си покаже ....

Lorelei
03-05-2008, 21:04
Devstvena si!

VinDiesel
03-05-2008, 21:05
мен ако питаш си още девствена 8) той няма как да те е отворил с пръст защото ципата се намира на дълбочина около 13 см и няма как да я достигне с пръст или ако я достигне ще му е малко трудно да я разкъса :) може би те е заболяло защото не си била добре възбудена или пък от притеснение :-o

ахаххахахахахаха тоя коментар ме уби ципата била на 13 сантиметра хахахахаха

Iv4eTy
03-05-2008, 21:18
Ами може и да те е отворил, ама едно момиче се смята за девствено докато не прави секс, а ти не си правила....