PDA

View Full Version : Прекаляване с Амфетамини.



HitsFromTheBong
03-05-2008, 09:07
Даммм, струваше ми се интересно какво е да шмъркаш амфети. Обаче сега, може би 4-5-ия път, който го правя се получи така, че явно е била силна и прекалих - ама май се получи за добро. Тъкмо ми отвори очите за какво Лайно става въпрос!
Може и да има някакво удоволствие, ама това, което следва след него изобщо не е оферта.

Та въпросът ми е: Има ли начин да се ускори преминаването на отвратителният ефект, защото ми писна половин денонощие да не ми се появи апетитът,да ми треперят мартинките,да се потя като свиня и да ми се получи мускулна треска на ченето от нервничене.

А, да и не мисля отново да залъгвам себе си, че амфетата е нещо готино и не толкова вредно. Дотук бях и го мисля наистина.
Надявам се ако не друго, тази тема да послужи за пример на хората които като мен са се чудили дали е яко, защото повечето младежи го взимат... Е, НЕ Е ЯКО !!!

MakeMeLaugh
03-05-2008, 09:51
То си човека ;)
Евала, че си се осъзнал и се спираш. :)
Силен си :)

XceSS
03-05-2008, 10:28
С всичко което прекалиш е така.

По темата: НЕ няма с какво да се махне

Nik4o_Spain
03-05-2008, 11:35
Ami tova e nai golqmoto laino no v balgariq si4ki go zimat poneje e eftino i 4e e po skapo ot heroina seki misli 4e e ekstra ... ami az da vi kaja v mnogo darjavi ima narkomani na amfetamin kakto v bg sa na heroin (predimno) tova ne e ekstra ami gnusna himiq koqto ti razbira cqlata sistema v glavata nervnata ti sistema stava na puding za tova i si stiska6 zabite az sa6to kazvam na horata ili da zimat ne6to koeto e naistina ka4estveno i prirodno v smisal samo treva ili cocain i to ne v golemi koli4estva ili ako sa tolkova zapaleni po MDMA da zimat po rqdko te4en ne hap4eta amf i tem podobni laina :)

AtMosFera
03-05-2008, 13:54
Ami tova e nai golqmoto laino no v balgariq si4ki go zimat poneje e eftino i 4e e po skapo ot heroina seki misli 4e e ekstra ... ami az da vi kaja v mnogo darjavi ima narkomani na amfetamin kakto v bg sa na heroin (predimno) tova ne e ekstra ami gnusna himiq koqto ti razbira cqlata sistema v glavata nervnata ti sistema stava na puding za tova i si stiska6 zabite az sa6to kazvam na horata ili da zimat ne6to koeto e naistina ka4estveno i prirodno v smisal samo treva ili cocain i to ne v golemi koli4estva ili ako sa tolkova zapaleni po MDMA da zimat po rqdko te4en ne hap4eta amf i tem podobni laina :)


Ооо и кво?Да не би коката в Бг да е много качествена???Аре моля ти се!И не е вярно,че има най-многа закачени за хероин ВЕЧЕ.Така беше в периода '80 - '81 година.Вече по-скора повече са на амфетамин.

Към автора:Нали знаеш,че човек трабва да се опари за да се научи :) .
Друг е въпроса вече,че явно не си знеш границата ,до която ти става яко и за това си стигнал до там да се умъртвиш.
Амии не.Единствения начин после да не ти е гадно и да не се чувстваш като парцал е ако си добил толеранс,което в твоя случай не помага

hottie
03-05-2008, 14:54
pii mnogo voda

EarthShaker
03-05-2008, 19:46
ами не съм се парил ама нямам и нужда :) евала че си го проумял

Yr1m
03-06-2008, 08:46
3начи .... подобен случай .... шмърках всеки петък и събота .... в продължение на 2 месеца . стигнахме до нова година .... на нова година а3 направих 8 линии! щях да умра прав .... седях и не 3наех къде съм .... удрях си главата в стената ........ но просто от тогава не съм в3имал щото се уплаших !!!не на наркотиците те са опасни !!!!

MiMcHeToOo
03-06-2008, 09:18
Браво, че си проумял какво гадно нещо са амфетите и изобщо наркотиците. Ами трябва да мине малко време и ще се оправиш, няма някакви медикаменти за това.. :?

Yr1m
03-06-2008, 10:07
въпрос на психика хора само тфа мога да кажа

HitsFromTheBong
03-06-2008, 15:08
Дам, предполагам, че е въпрос на психика.
Аз примерно тревата може и да мога да я откажа, но проблема е, че не искам :-D
Все се опитвам да сравня положителните и отрицателните и страни, ама почти всичко, което се сещам е положително.
Много ми помага да си лекувам депресията. Знам, че ви звучи смешно, ама е така. Като си вкарам 1000 зли мисли в главата и се чувствам зле, едно напушване много ми покага + че си хапвам на корем.
Хубавото на тревата, е че може и 5 масура да изпушиш, спиш малко и като се събудиш си като нов.
Не го приемайте като пропаганда. Със сигурност е по-добре да не пушиш!

Yr1m
03-07-2008, 05:38
оххх тревата и амфета са 2 коренно ра3лични наркотика бе човек ....!!! леле майко. истината е че а3 не по3навам човек да се 3акачил на шубрак! честно!!! но на амфети.... добре бе секи 2ри почнал да шмърка ебати се дра3на!

HitsFromTheBong
03-07-2008, 18:55
оххх тревата и амфета са 2 коренно ра3лични наркотика бе човек ....!!! леле майко. истината е че а3 не по3навам човек да се 3акачил на шубрак! честно!!! но на амфети.... добре бе секи 2ри почнал да шмърка ебати се дра3на!

Пределно ясно ми е, че са съвсем различни. Тревата е природен дар, другото е химия :)
А за това, че всеки 2-ри е почнал да шмърка и мен ме дразни, ама нищо не мога да направя. Единствено да не правя грешката да взимам този шит отново.

korabokroshenec
03-07-2008, 19:58
със синтетина не се занимавай пич... опъвай си липата и мир на главата :D

Naughty_
03-08-2008, 07:46
ми като пиеш много вода тялото ти само ще изхвърли вредните токсини..иначе само времето може да ти помогне :)

schranz
04-25-2008, 02:34
няма никакъв начин да преодолееш безсунието...неяденето,стис кането на зъби,треперенето...невъзмож ностаа да формулираш изречения и т.н. и т.н.....Евалата ,че си спрял...Доста мой приятели пропаднаха с тоя амфет...Иначе няма лошо да взимаш от време на време,ама не и да се превръщаш в гаден амфетоман(имам 2ма такива приятели),който през 15мин си реди линии и като го питаш : "Лови ли те ?" И тои ти казва:НЕ,ама ми се пери.... :-x :shock:

schranz
04-25-2008, 02:35
и междудругото колко изперка,че прекали ?

fake
04-25-2008, 09:10
единствения начин е просто да легнеш някъде и да лежиш...нищо не прави, на мен така ми мина поне, щото последния път ми дойде в повечко. вземи си хладен душ, да ти облекчи мъките от потенето
апетит няма как да ти дойде май...чака се.
цаката е да не прекаляваш, особено като не си сигурен колко е силен.

Synthetic__
04-25-2008, 18:04
пий преспивателно за да можеш да поспиш и ше се поопраийш...друго не мога да ти препоръчам

desonka
04-26-2008, 21:45
верно амфета си е химия и ефекта и после е кофти ако прекалиш,но ако искаш да намалиш ефекта пробваи с Валериан.Това е билково хапче за успокоение на нервите,а амфета е стимулант.Така че си противодействат и се успокояваш.процеса на заспиване е мн по-лесен.пробвайте.

InSoMniA_F
04-28-2008, 00:14
amfeta e nai-burzo pristrastqvast ... ne che i drugite ne sa de .. ama .. :)