PDA

View Full Version : месец любов



[B]a[N]D[i]T[k]a
03-05-2008, 12:12
маи доиде времето да си споделя и аз проблема .. :) първоначално мислех да пусна темата анонимно но.. но след малко размисли се отказах та малко ми е трудно да започна защото не мога да си събера мислите в главата :( нямам намерение да ви описвам 2 листа как гаджето ми ме заряза и ми е супер кофти от това .. да наистина ме заряза .. ходихме горе долу месец и половина(тук вметвам една скоба че по принцип не издържам толкова време с момчетата :shock: 5 6 дена и .. :? ) оф да в начаааалото тои изобщо нямаше никакво отношение към мен.. излизахме но виждах че тои не се инт от мен.. както и да е нз как стаана предложи ми и аз се съгласих :-) ииии тогава почна всичко.. мале още помня колко кефско ми беше минаваше по коридорите на даскалото виждахме се спирахме се гушвахме се правехме си нашите си работи .. спомням си как си въртях косата по пръстите когато си мислех за него :lol: всяка сутрин като ставах си казвах "боже благодаря ти с него съм :-) " хихи дааа бахти имам чувството че тои ми е my "baby love" излизахме си с него та 2 седмици след като тръгнахме на един купон вкъщи тои изръси .. "обичам те" .. тогава ми го каза а първи път от една страна бях щастливаа от друга не толкова но .. за периода от време през които ходехме бях забравила какво е да си самотен и какво значи думичката "нещастие" държеше се с мен сякаш бях неговата "принцеса" :D пф коренно ме промени .. ;) и наистина всичко беше наред.. говорила съм си с негови приятели всички те ми казваха че бая е хлътнал по мен че мн си ме харесва и т.н. .. и всичко наистина беше перфектно като в няква приказка беше :) хах спомням си как излизахме на кафе нещо му се нацупвах иии се обръщах на другата страна тои се доближаваше гушваше ме и казваше "оле зн ли че си мн сладка като се зацупиш така.." след това следваше и реплика от някои друг.. "бахти сладурите.." :) хах всички ни подкрепяха в тва.. наистина беше прекрасно ;) никога не съжалих че съм тръгнала с него .. и още не съжелявам :) та в неделя вечерта (не се бяхме виждали няколко дена понеже все някои е зает..) ме покани да ида с него в един фр не ми се ходеше отказах му .. вечерта ми написа че имал нещо важно да ми каже и че иска да се видим спешнно.. веднага зацепих за кфо става въпрос-искаше да скъсаме .. попитах го тои не отрече но каза че не искал да става по скаип.. на следващия ден се видяхме и наистина скъсахме когато го попитах защо тои почна да обяснява че "не ме обичал" и .. причината която все си мисля че заради нея стана всичкото е че след 3 4 меесеца заминавам местя се мн далеч и с него няма да се видим повече и тои не иска да му е гадно .. да де ама 3 4 месеца са бая време и ние можем да си скъсаме преждевремменно заради друга причина :( първоначално просто мислех как може как е възможно да ходя с момче толкова време да сме преживяли толкова работи и на него изобщо да не му трепне сърцето.. че какво момиче съм аз ако не мога да накарам човека до мен да ме обикне (не ми се случва за 1ви път..) :( :shock: та .. смъкнах си самочувствието което си бях изградила когато тръгнахме ии отново станах самотноото момиче което си бях без никои в живота без любов до някъде понякога се чувствам че и приятелите ми ме заебават (което си мисля че просто си го втълпявам покраи всичкото това..) спрях да се смея .. ест смея се но .. или рядко или просто да не ми личи че вътрешно съм съкрушена.Толкова мислих че накрая стигнаах до извода че човек които ми е казвал "мога да ти казвам 3 пъти в секунда че те обичам" не може просто да не му пука тои като ми каза че иска да скъсаме аз се просълзих .. не може човек на които не му пука да му стане кофти от тази гледка .. та стигнах до извода че просто ми е кзал че не ме обича за да ми е по лесно или на него да му е по лесно нз.. на мен определено не ми е .. съзнавам че му е кофти че се местя съзнавам че ще е гаден начина по които ще се разделим но 100 пъти го предпочитам защото като си замина няма да го видя пак а сега всеки път като го видя ии всичко отново се връща .. омекването в краката биенето на сърцето всичко .. ;) е тои си ми каза няма шанс да се оправим .. и аз не искам защото щом така е по щастлив значи и аз съм щастлива за него.. :) има и друго днес един приятел ми каза че бившия ми говорил с общ техен фр и там кфо разбрал приятеля ми нз че всъщост нещата които бившия ми наговорил доста от тях не били верни :? та нз какво да правя.. просто съм супер здухана .. офф за какво ги изписах всичките тези думи .. не искам съвет искам човек които да ме разбере..

splendour
03-05-2008, 12:28
razbirame te.sq sa izqsni 6e se bori6 li za nego ili t1rsi6 dryg.kogato si izqsni6 ko iska6 ot dvete 6e e po lesno ;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-05-2008, 12:37
razbirame te.sq sa izqsni 6e se bori6 li za nego ili t1rsi6 dryg.kogato si izqsni6 ko iska6 ot dvete 6e e po lesno ;)

точно .. не искам друг ;) разбира се че си искам него но след като тои ми каза че няма никакъв шанс да се оправим нищо не мога да направя а и мога да си предстаавя ако му кажа че все пак нямам против да ме радва още някои друг месец :grin: как ще реагира пф .. ;)


пиша го в 1 мнение аз съм на 16 тои още малко и е на 17.. как да доиде с мен? имигрираме извън страната... :(

hooliganka89
03-05-2008, 12:37
Да,ако толкова много искаш пак да си с него,може да се опиташ да се съберете пак.Не знам до колко ще е възможно това,но след като си толкова "съкрушена",както се описваш сама,може да опиташ,ако и той наистина те обича,може пак да се съберете.
Не познавам нито теб нито него,но се надявам нещата да се развият в половителна посока.

Ти с кой заминаваш?Нямали възможност и той да дойде с теб?
И най-важното,на колко сте години?Това има голямо значение.

BlueFace
03-05-2008, 12:46
Тъжна история :-# .Момчето 100% те обича ,но наистина ако продължите връзката си накрая ще ви е много трудно... :( Но за 4 месеца може да изживеете много приятни мгове ,но колкото повече сте заедно ,толкова повече се привързвате един към друг и толкова повече ще боли накрая..
Успех в каквото си намислила! :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-05-2008, 12:52
точно това не разбирам? защо да се косим за кофтия краи като не можем да си изживеем готините мигове сега.......... да разбира се ще ни е кофти но мисля и че сега е така и поне лично на мен докато имам възможността да го виждам няма да ми мине :) а после по бързо ще стане .. оф само аз ли съм на мнение че няма смисъл да се разделяме само щото се местя.... :shock: :shock:

BlueFace
03-05-2008, 12:56
И аз съм на това мнение! :) Но отдруга страна сега когато не сте заедно може да отвикнеш от него и когато заминеш да ти е по лесно :) :wink:

П.П.Don't Worry Be Happy Pz Seether feat.Amy Lee-Broken :wink:

LudiaGotinPi4
03-05-2008, 13:00
Почвай с борбата за момчето веднага! Не бива да късате от сега

neverand
03-05-2008, 13:51
нали знаеш,че следващия човек в който се ВЛЮБИШ,също ще ти помага да летиш в облаците,прсото почакай :) живота продължава,банално но вярно

koalka
03-05-2008, 15:15
Не може да не ти е кофти, когато имаш чувства към него...
Обаче в случая наистина няма какво да направиш, защото момчето ти е казало това и ти трябва да го приемеш.Дали е същата причина или нещо различно - сигурно няма да ти каже.Опитай се да го забравиш...друго няма какво да ти кажа.

AFT
03-05-2008, 15:17
Епа, ти само предполагаш, че заради това те е зарязал, нали? Що не го попиташ, като му кажеш това, което написа тук?

koalka
03-05-2008, 15:19
Да не мислиш, че ще й каже?

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-05-2008, 15:49
neverand точно тва ми е идеята .. аз не се влюбвам държа си винаги чувствата настрани .. използвам момчетата държа се като с тях като с парцали .. не ме инт никои и нищо .. понякога правя курв*нски номера и пак не ме бърка.. точно no love = > no pain а като тръгнах с този всичко се промени не че веднага стана .. нее даже напротив до 1 2 седмици ако ме беше зарязал щеше да ми е почтии все едно но говорих с един фр и тои ми каза нещо от сорта на "понякога имам чувството че те е страх да се влюбиш .. опитаи радо е страхотен и мисля че няма да съжаляваш а и не мисля че ще те нарани" като ми го каза това и някак се замислих отново над всичко и разбрах че наистина е прекрасен и наистина ако се влюбя в него няма да ми причини болка изобщо не изглежда човек които ще ме зареже без да му мигне окото :-o та такам връщам се на стария принциип .. 4 5 дена :D и повече които каквото и да говори няма да си променя решението.. 4 5 4 5 дена :D а още един въпрос как точно го разбирате това "бори се" .. пф нямам нииикакви надеждии зн че нищо няма да стане но все пак питам :)

sweet4esf
03-05-2008, 16:17
m mn gadna istoriq...i az sum taka mila...sled 3-4 meseca zaminavam izvun bg i sega ima mom4e koeto xaresvam ot 4meeseca i 6tqxme da trygnem ama az precakax ne6tata v4era :( ta sig 6te se opravim no sus edna razlika:toi ne znae 4e 6te zaminavam i mi mn po tejko :cry: i nqma da my kaja za6toto znam 4e 6te se otkaje ot men.. :? zatova 6te izjiveq poslednite momenti s nego i taka :) a za teb mila 6te ti kaja samo edno :!: NE E PREDAVAI...BORI SE ZA 6TASTIETO I LUBOVTA TI ;-) az go pravix 4meseca i nqma da spru...i eto 4e ima i efekt :-D yspexi :smt008 :smt058

sexita
03-05-2008, 16:56
:-k Не знам кво да кажа...Някво...никво ми е... :cry:
Историята за вашата любов така прилича на нашата с моя-силна и пълноценна и за двамата поравно...само дет ние не сме се разделяли и още нямаме намерение...ама...винаги ме е страх от някъв такъв край...неясен.
Хубаво...наистина има причина за раздяла ви,ама не и е дошло времето още...Много е кофти така...обича те...личи си от това което прави,пък и няма какво да ти го казаме ние...ти го познаваш,ти си била с него...ти най-добре знаеш и усещаш какво чувства към теб.
Наистина сигурно много го боли и много го е страх,че ще е още по-наранен,когато дойде истинския край... :smt085
И аз съм си мислила за такива неща с един бивш,който трябваше да заминава за Америка,пък ние тогава тръгнахме и тем подобни...бях хлътнала яко...не го обичах де...просто си създаах илюзии,но в нашия случай се появиха още много други проблеми,които няма да споменавам...така де...не бяха толкова розови нещата,а и после срещнах момчето,което сега е до мен...така,че не мога да ти влезна в положението за заминаването...
Гадно е,но сега или след 4 месеца...вие нямате реално бъдеще и е ужасно да го знаеш и да става така както сега е станало при вас...
Ако искаш да споделиш все пак тези останали мигове с него...бори се...дай му да разбере,че наистина е всичко за теб и имаш нужда от него,макар и за кратко време и че искаш да доизживеете миговете,които са ви предопределени до колкото можете...
Една любов на месец и половина е доста несигурна и не можете да знаете дали няма да стане нещо и да и се разделите по друга причина,така,че можете да опитате...но не му мислете толкоз на тоя край...сега се обичайте,пък после...ще му мислите....
И кво кат заминеш...ще си пишете...хората измислили компютри и скайп,камери и микрофони...малко ще изкарате така,пък после ще започнат да се заличават нещата...той ще срещне някоя,ти някой и ще се наредят нещата...пък ако толкова се обичате тогава...той нали е на 17...другата,по-другата година ще завърши и може да замине при теб...не знам...ако наистина се обичате,няма да имате пречки тогава...
:)
Искренни успехи ти пожелавам...
Напиши му нещо...говори с него...кажи му какво ти е и защо е така...кажи му всичко,което описа тук...изяснете се,защото е лошо,когато си в неведение и трябва да живееш с илюзии и да мислиш постоянно защо така става и коя е причината...
За тва...говорете за проблима си...така ще е по-лесно и на двамата.
Кажи му да не се държи като дете,и че не е лошо да е искрен с теб,независимо какво е положението и какво трябва да ти каже...
Абе...ще се оправите..само трябва да говорите :)

KimBerLy1912
03-05-2008, 17:17
Ох,ми може би има чувства към теб...Но тая работа със заминаването е кофти....Смятам че може би и той има някви чувства към теб,но просто не иска да се превързвате един към друг прекалено много...Което е разбираемо предвид ограниченото ви време...Трудно е да започнеш на ново в нов град,без приятели и познати и с разбито сърце...Моя съвет е да не искаш от него друго освен приятелство...И не се опитвай да оправиш връзката ви...смятам че така е по-добре...Той просто е осмислил ситуацията и...решил е да не се стига до края...Ест в такъв случай всяко решение е относително добро...Но според мен той добре е постъпил...От поста ти разбирам че имаш истински чувства към него-там,където казваш,че искаш той да е щастлив-тва е много благородно от твоя страна...Смятам,че и неговия първоначален замисъл е да те предпази от по-сериозни "душевни травми" ....Просто не виждам накъде може да се отиде в тоя случай..Съсредоточи се върху хубавите моменти,нищо че са отминали... : )) Успех ти пожелавам..и за напред... : )

teti_popu
03-05-2008, 17:20
Здравей, мила, колкото и странно да ти звучи си мился, че изживяваш хубав момент!!! Тези емоции с коленете и свиването на стомаха......са просто прекрасни. За съжаление отдавна съм излязла от училището, но коридорите и закачливите погледи в тълпата на междучасието много ми липсват :( Така че погледнато от тази гледна точка, раздялата ти е хубаво събитие...
Не бъди тъжна, а погледни на нещата от ведрата страна- 1) един месец е съвсем малко време, но пък прекарано весело, може да остане хубав спомен за цял живот; 2) до заминаването ти остават още няколко месеца, всеки от които можеш да посветиш на различни хора(не само гаджета, но и просто приятели), да изживееш красиви и незабравими моменти, да ги запечаташ в снимки и да ги занесеш в новия си дом и всеки път, когато се почувстваш сама да ги разгледаш, да си припомниш......и да стоплиш сърцето си с мисълта, че някъде там имаш истински приятели, които независимо от разстоянието, ще те пазят в спомените си и ще мислят за теб, а и ти не бива да губиш връзка с тях(все пак има толкова лесни и достъпни начини да го направиш). Тези спомени ще ти помогнат да преодолееш раздялата с БГ и оставиш на времето да излекува раните ти.
А колкото до раздялата- едно младо момиче не би трябвало да отделя толкова време и нерви, а камоли сълзи, на някой, който си е "заминал"- той губи.... :wink: Замисли се- ако пък толкова те е обичал, колкото е казвал, защо е поел по друг път(надали от сега е седнал да мисли за бъдещото ти заминаване и да се вайка за трудната ситуация, която би се създала тогава- те не са толкова емоционални като нас,а и умът им вечно е зает с други "по-важни" неща, като коли например :D )......
Я, по-добре се разходи по магазините(сама, не с приятелки, които щете съветват да се бориш за него, за миналото и тем подобни глупости- каквото е било, било, няма да се върне, нито ще стане по-хубаво, просто го подмини), после иди на фризьор, послушай весела музика, а не депресиращи песнички от сорта на "Колко ми липсваш....." на Каризма :smt078 , после се гримирай, нагласи се да си вдигнеш самочувствието на МАКС, обади се на приятели и излез в ИЗЦЯЛО мъжка компания!!!....като междувременно се оглеждаш встрани за минаващи секси субекти :oops: от мъжки пол!!!!
И не се страхувай да се обвързваш- няма нищо страшно стига да щадиш чувствата си за мъжът с главно М, който рано или късно ще срещнеш, все пак и емоциите са НЕвъзобновими, а когато срещнеш истинския мъж, ще ти се иска да му дадеш ВСИЧКО, така че не го хаби по сульо и пульо :D
Охххх, не мога да спра....ужас
И в заключение- вдигни глава и давай смело напред, срещни бъдещето си, изпрати миналото и се забавлявай!!! :smt002

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-05-2008, 17:33
сексита мерси .. ;) опф.. вие вече го приемате като "story of my life" не .. ;) не .. хах това е просто момче на което наистиина много държах и продължавам да държа за горния пост.. че къде съм казала че съм ревала като изключим момента когато скъсвахме и все пак дори когато съм сама не си го позволявам .. просто ставаше въпрос че нямам настроение това е :) утре мисля да говоря с него е знам че нищо няма да постигна но все пак ще пробвам :o няма да се предам защото в момента наистина искам да се боря за щасттието си след като прочетох някое друго мнение ии след като наи сетне намерих нещо което наистина ме прави щастлива и го оценявах когато бяхме заедно :) таа все пак още няма да си затворя темата искам да чуя още мнения по въпроса а и може да давате идеиики утре как да подходя че ако не друго то поне да го накарам да се замисли ... =)

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-05-2008, 18:28
изгубена кауза .. не му пука ;) искал да сме просто фрс пф писна мииии нема се занимавам повече иииииииииии обещаавам на себе си че повече няма да мисля за него и неговите глупости... идиот ;) може да заповяда следващия :D :grin:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-13-2008, 15:47
hah re6ih da si vuzstanovq temata i da dam sledstvieto.. :) razbrah 4e me e zarqzal zaradi drugo momi4e.. edna ot negoviq klas.. hah i sega hodi s neq i go krieli ot men pazeli se da ne gi vidq ala bala .. pf :D smqh .. :) kakvo mislite po vurposa?! ne govorim za konkretniq slu4ai a izobshto.. struva li si da se zanimavash s mom4e koeto te razigrava po kakuvto i da e bilo na4in i nakraq te zaebava za da trugne s druga..?! nqma da si dam moeto mnenie po vuprosa iskam vashite da 4uq. . :)

Pliok0019
03-14-2008, 06:49
нали знаеш,че следващия човек в който се ВЛЮБИШ,също ще ти помага да летиш в облаците,прсото почакай :) живота продължава,банално но вярно
След време всичко ще се оправи.
Успех!

Mementomori
03-14-2008, 07:45
Та мнение по продължението....Определено няма смисъл да се бориш или да страдаш за някого,който се е отнесъл гадно с теб,трябвало е ясно да си признае,че има симпатии към друга,а не да го овърта и даденото изоставено момиче да се самозаблуждава,че е възможно нещата да се наредят отново по онзи прекрасен начин,както е било преди,както е описано в сърцераздирателните романтчни филми,където и след 10000000.....раздели влюбените се събират!Намесването на 3-ти човек във взаимоотношенията на двама отежнява ситуацията и няма смисъл отхвърленият/ната да се интересува повече от другия/та,забравата и безразличието е най-добрият вариант тук!

teti_popu
03-14-2008, 08:43
Еххх, само колко права излязох!!! Давай напред, момиче и забрави......Лъжата в какъвто и да е контекст е кофти работа и със сигурност винаги в крайна сметка се оказва излишна, но ти "be happy", защото последиците от лъжата винаги са най-големи за излъгалия

w0sh
03-14-2008, 10:05
Ехаааа. Ми аз очевидно не съм човек, който разбира такива работи.... аз просто не се сдухвам.
И как може да те заобича толкова бързо?

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-20-2008, 20:54
mamka mu .. toi sujelqva.. vijdam go neska si govorihme po4ti si prizna .. na balon4eto v skaip mu pishe ``ocenqvash neshto kogato go izgubi6``... znam 4e e za men .. hah otvratitelna situaciq zaminavam v petuk a 4esno kazano iskah da sum s tfa mom4e.. :shock: :( zashtoto kogato imah nujda da letq toi mi davashe svoite krile :oops:

BaiboCo
03-20-2008, 21:52
a[N]D[i]T[k]a]маи доиде времето да си споделя и аз проблема .. :) първоначално мислех да пусна темата анонимно но.. но след малко размисли се отказах та малко ми е трудно да започна защото не мога да си събера мислите в главата :( нямам намерение да ви описвам 2 листа как гаджето ми ме заряза и ми е супер кофти от това .. да наистина ме заряза .. ходихме горе долу месец и половина(тук вметвам една скоба че по принцип не издържам толкова време с момчетата :shock: 5 6 дена и .. :? ) оф да в начаааалото тои изобщо нямаше никакво отношение към мен.. излизахме но виждах че тои не се инт от мен.. както и да е нз как стаана предложи ми и аз се съгласих :-) ииии тогава почна всичко.. мале още помня колко кефско ми беше минаваше по коридорите на даскалото виждахме се спирахме се гушвахме се правехме си нашите си работи .. спомням си как си въртях косата по пръстите когато си мислех за него :lol: всяка сутрин като ставах си казвах "боже благодаря ти с него съм :-) " хихи дааа бахти имам чувството че тои ми е my "baby love" излизахме си с него та 2 седмици след като тръгнахме на един купон вкъщи тои изръси .. "обичам те" .. тогава ми го каза а първи път от една страна бях щастливаа от друга не толкова но .. за периода от време през които ходехме бях забравила какво е да си самотен и какво значи думичката "нещастие" държеше се с мен сякаш бях неговата "принцеса" :D пф коренно ме промени .. ;) и наистина всичко беше наред.. говорила съм си с негови приятели всички те ми казваха че бая е хлътнал по мен че мн си ме харесва и т.н. .. и всичко наистина беше перфектно като в няква приказка беше :) хах спомням си как излизахме на кафе нещо му се нацупвах иии се обръщах на другата страна тои се доближаваше гушваше ме и казваше "оле зн ли че си мн сладка като се зацупиш така.." след това следваше и реплика от някои друг.. "бахти сладурите.." :) хах всички ни подкрепяха в тва.. наистина беше прекрасно ;) никога не съжалих че съм тръгнала с него .. и още не съжелявам :) та в неделя вечерта (не се бяхме виждали няколко дена понеже все някои е зает..) ме покани да ида с него в един фр не ми се ходеше отказах му .. вечерта ми написа че имал нещо важно да ми каже и че иска да се видим спешнно.. веднага зацепих за кфо става въпрос-искаше да скъсаме .. попитах го тои не отрече но каза че не искал да става по скаип.. на следващия ден се видяхме и наистина скъсахме когато го попитах защо тои почна да обяснява че "не ме обичал" и .. причината която все си мисля че заради нея стана всичкото е че след 3 4 меесеца заминавам местя се мн далеч и с него няма да се видим повече и тои не иска да му е гадно .. да де ама 3 4 месеца са бая време и ние можем да си скъсаме преждевремменно заради друга причина :( първоначално просто мислех как може как е възможно да ходя с момче толкова време да сме преживяли толкова работи и на него изобщо да не му трепне сърцето.. че какво момиче съм аз ако не мога да накарам човека до мен да ме обикне (не ми се случва за 1ви път..) :( :shock: та .. смъкнах си самочувствието което си бях изградила когато тръгнахме ии отново станах самотноото момиче което си бях без никои в живота без любов до някъде понякога се чувствам че и приятелите ми ме заебават (което си мисля че просто си го втълпявам покраи всичкото това..) спрях да се смея .. ест смея се но .. или рядко или просто да не ми личи че вътрешно съм съкрушена.Толкова мислих че накрая стигнаах до извода че човек които ми е казвал "мога да ти казвам 3 пъти в секунда че те обичам" не може просто да не му пука тои като ми каза че иска да скъсаме аз се просълзих .. не може човек на които не му пука да му стане кофти от тази гледка .. та стигнах до извода че просто ми е кзал че не ме обича за да ми е по лесно или на него да му е по лесно нз.. на мен определено не ми е .. съзнавам че му е кофти че се местя съзнавам че ще е гаден начина по които ще се разделим но 100 пъти го предпочитам защото като си замина няма да го видя пак а сега всеки път като го видя ии всичко отново се връща .. омекването в краката биенето на сърцето всичко .. ;) е тои си ми каза няма шанс да се оправим .. и аз не искам защото щом така е по щастлив значи и аз съм щастлива за него.. :) има и друго днес един приятел ми каза че бившия ми говорил с общ техен фр и там кфо разбрал приятеля ми нз че всъщост нещата които бившия ми наговорил доста от тях не били верни :? та нз какво да правя.. просто съм супер здухана .. офф за какво ги изписах всичките тези думи .. не искам съве
т искам човек които да ме разбере..
2L/DR SRY m8