PDA

View Full Version : Неможем да бъдем заедно, а го обичам ..



showgone
03-05-2008, 12:16
Здравейте .. Ще започна от това, че аз съм на 16, а той на 24 ..от различни градове сме, на 1 септември станахме гаджета и на първи декември се разделихме, той ми каза, че вече не ме обичал по същият начин, но ме обича като сестричка както и аз него и сега сме само приятели.. и до ден днешен ме боли, защото нищо не е същото и знам, че няма да ме прегръща по онзи начин и , че няма да ме целува по онзи начин.. Незнам какво да правя .. :( Любовта ми става всеки ден все по силна ..

hooliganka89
03-05-2008, 12:19
Мила това може да се дължи на голямата ви разлика в годините.
Но това е нещо нормално,нищо не е вечно на този свят.
Не знам какво да ти кажа...Не мога да го накарам да те обича пак,но ако можех щях да ти помогна.
Пожелавам ти успех,и да си намериш едно друго момче,което ще те обиЧа повече от него!

teen-age-R
03-05-2008, 12:50
годините са просто цифри... на 16 може да разсъждаваш много зряло, може и обратното. той ли е първия, в когото се влюбваш?

BlueFace
03-05-2008, 12:53
Искам да започна с въпросче:
Изч*ка ли те?

teen-age-R
03-05-2008, 12:58
Искам да започна с въпросче:
Изч*ка ли те?
това щеше да е моят следващ въпрос :)

teen-age-R
03-05-2008, 13:01
...Не мога да го накарам да те обича пак,но ако можех щях да ти помогна.
Пожелавам ти успех,и да си намериш едно друго момче,което ще те обиЧа повече от него!
номера не е някой да я обича, а тя да обича този, който я обича

BlueFace
03-05-2008, 13:04
...Не мога да го накарам да те обича пак,но ако можех щях да ти помогна.
Пожелавам ти успех,и да си намериш едно друго момче,което ще те обиЧа повече от него!
номера не е някой да я обича, а тя да обича този, който я обича
МхМ..... Защо просто не може,човека който обичаш да споделя чувствата ти.... :( :( Аз съм точно в това положение и е мн тъпо... :(

showgone
03-05-2008, 14:05
Ne sme pravili sex i da toi e parviqt chovek koito obicham ... veche se chudq dali ne e zaradi tova che neiskam da pravim sex :shock:

hooliganka89
03-05-2008, 14:10
...Не мога да го накарам да те обича пак,но ако можех щях да ти помогна.
Пожелавам ти успех,и да си намериш едно друго момче,което ще те обиЧа повече от него!
номера не е някой да я обича, а тя да обича този, който я обича

Моя номер е 0175-459807099 :-P

teen-age-R
03-06-2008, 21:15
...Не мога да го накарам да те обича пак,но ако можех щях да ти помогна.
Пожелавам ти успех,и да си намериш едно друго момче,което ще те обиЧа повече от него!
номера не е някой да я обича, а тя да обича този, който я обича

Моя номер е 0175-459807099 :-P
а, толкова ли са те минали :-P

rusnache
03-06-2008, 21:35
Мацка, не се впрегай бе, маже бол, ма 24 годишен мъж без секс повече от месец не седи, вярвай ми, 100% докато сте ходили е трескал некоя или няколко други, след като ти не даваш. Това не е като на 15 да ти е се едно и да чакаш с нетърпение секс-а и да си готов на всичко за да си го получиш. На 24 е въпрос на желание за 1 вечер да спиш с 3 различни човека, независимо дали са от твоя пол или не.

Просто си го избий от детската глава, намери някой на твойта възраст, по-добре е, много голямите разлики са глупост неземна, повярвай ми, никак не се вписваш в обкръжението му, изглеждаш смешно там. Няма никакъв смисъл, като сте на по 25 тогава разликата от 8 години не е толкова фрапантна, но пак е разлика и се забелязва и не е много гот. Вие дори сте на различни интереси, замисли се. Няма никакъв смисъл да си тровиш нервите и живота, след 5 месеца, щастливо ще подскачаш на нечий полов орган и няма и да си спомняш за този агент, без който сега си мислиш, че не можеш да живееш.

Presley
03-06-2008, 21:42
Ne sme pravili sex i da toi e parviqt chovek koito obicham ... veche se chudq dali ne e zaradi tova che neiskam da pravim sex :shock:
Въэможно е.Даже доста въэможно.Момчето е на 24,сега му е времето да се вихри в леглото :D И само не каэвайте,че сексът не е от эначение,ако двама човека се обичат и ,че той трябва да я чака,докато се почувства готова.Е,принципно може да се кажа ,че е така.Но да эарежем принципите.Момчето може би има нужда от секс,прави му се.Нормално.Тя не му го дава,не эадоволява таэи негова нужда.Това вероятно не му се нрави и го обременява.А эа какво да си с някого,с който не си щастлив и ти липсва нещо,което искаш?Еми няма смисъл.Така,че дори и да е таэи причината да се раэделите,не го виня.Раэбирам го човека. :D А съвет не мога да ти дам.И няма да те укоражавам,щото энам,че полэа няма.Просто приеми,че ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО.

Pink`4e
03-06-2008, 21:44
Мацка, не се впрегай бе, маже бол, ма 24 годишен мъж без секс повече от месец не седи, вярвай ми, 100% докато сте ходили е трескал некоя или няколко други, след като ти не даваш. Това не е като на 15 да ти е се едно и да чакаш с нетърпение секс-а и да си готов на всичко за да си го получиш. На 24 е въпрос на желание за 1 вечер да спиш с 3 различни човека, независимо дали са от твоя пол или не.

Просто си го избий от детската глава, намери някой на твойта възраст, по-добре е, много голямите разлики са глупост неземна, повярвай ми, никак не се вписваш в обкръжението му, изглеждаш смешно там. Няма никакъв смисъл, като сте на по 25 тогава разликата от 8 години не е толкова фрапантна, но пак е разлика и се забелязва и не е много гот. Вие дори сте на различни интереси, замисли се. Няма никакъв смисъл да си тровиш нервите и живота, след 5 месеца, щастливо ще подскачаш на нечий полов орган и няма и да си спомняш за този агент, без който сега си мислиш, че не можеш да живееш.
Съгласна съм. Не си заслужава да си огорчаваш живота си.

hooliganka89
03-07-2008, 04:58
...Не мога да го накарам да те обича пак,но ако можех щях да ти помогна.
Пожелавам ти успех,и да си намериш едно друго момче,което ще те обиЧа повече от него!
номера не е някой да я обича, а тя да обича този, който я обича

Моя номер е 0175-459807099 :-P
а, толкова ли са те минали :-P

Е ти да не си наследник на Баба Ванга?Как позна?Брех :D

DiVaNeTy_91
03-07-2008, 05:47
Здравейте .. Ще започна от това, че аз съм на 16, а той на 24 ..от различни градове сме, на 1 септември станахме гаджета и на първи декември се разделихме, той ми каза, че вече не ме обичал по същият начин, но ме обича като сестричка както и аз него и сега сме само приятели.. и до ден днешен ме боли, защото нищо не е същото и знам, че няма да ме прегръща по онзи начин и , че няма да ме целува по онзи начин.. Незнам какво да правя .. :( Любовта ми става всеки ден все по силна ..
tova naisti e mn gadno i napylno te razbiram kakvo ti e zashtoto i az sym gore dolu v syshtata situacia :( no shtom ne te obicha bi trqbvalo da go zabravish no edva li 6te e lesno znam che ne e i az se opitvam da go zabravq ne e lesno no trqbva da go prejiveesh