PDA

View Full Version : Как мислите?Какво ще се случи?



SoulSteal
03-05-2008, 12:19
Здравейте от доста време чета из вашите форуми
Искам да споделя с вас какво ми се случва напоследък...
Значи видях едно момиче в дискотеката ни след време се запознахме и намерих нейният скайп.. първите дни тя не ми пишеше само ако аз и пиша ми връщаше,след това се опознахме още повече вече цяла седмица почти по цял ден си пишем :-D всичко дотук супер харесвасвам си я направо като я видя и започнем да си говорим деня ми се усмихва и ставам друг човек :-) и така докато вчера си писахме отново тя обърка чата и написа на мен това което трябваше да е за друг успях да прочета малко тя бързо го изтри "той ме зарибява обаче" :shock: и неможах да прочета,но няма разлика пак продължаваме да си пишем все така,миналия петък пак беше тук поденсихме заедно от там се опознахме още повече макар че вече би трябвало да ми е по-лесно да я сваля искам да вие да ми предложите начин ако може :-D иии още един въпрос да се притеснявам за това което тя обърка и го написа на мен ? защото пак ми минават някви мисли че ще ме използва за едната вечер и всичко ще свърши а аз точно това не искам в момента съм много объркан незнам какво да си мисля.. Предварително ви благодаря!!! :)[/b]

hooliganka89
03-05-2008, 12:23
Еми няма да е лошо да почнеш да взимаш мерки в свалките с нея.
Това което се е объркала и ти го е пратила,може да го е писала на някоя приятелка,и да й се хвали,че я зарибяваш,може продължението да е било...обаче аз се срамувам :) Знам ли какво може да е.
Щом толкова много си пишете,трябва да си усетил,дали тя има някакви симпатии към теб.

Моят съвет като цяло е,да почнеш по-упорито да я зарибяваш.
Успех,дано да бъдете заедно!

SoulSteal
03-05-2008, 12:30
ами аз виждам че вече сме доста по близки един с друг ,щом влезе вече ми пише :grin: вчера ми се обади говорихме си тя е от съседен на моя град и идва само в петък до неделя.Още този петък исках да излезнем навън защото в дискотеката някак си ме е срам или нз немога там.. но бяха пуснали метал музиката и тя се разцепваше,много се надявам да е само заради музиката..
Вие какво мислите?Този петък да я викна ли пак навън?
дайте свойте идей как да я спечеля? :)
Ами по упорито да я зарибявам :) вчера направих клип за нея,но в момента немога да пусна линк защото туко що съм се регистрирал и не ми дават

hooliganka89
03-05-2008, 12:45
ами аз виждам че вече сме доста по близки един с друг ,щом влезе вече ми пише :grin: вчера ми се обади говорихме си тя е от съседен на моя град и идва само в петък до неделя.Още този петък исках да излезнем навън защото в дискотеката някак си ме е срам или нз немога там.. но бяха пуснали метал музиката и тя се разцепваше,много се надявам да е само заради музиката..
Вие какво мислите?Този петък да я викна ли пак навън?
дайте свойте идей как да я спечеля? :)
Ами по упорито да я зарибявам :) вчера направих клип за нея,но в момента немога да пусна линк защото туко що съм се регистрирал и не ми дават

Ииии такмо се чудех как и аз да си направя клип :D Може да ми помогнеш :oops:

Ми да може да я извикаш от вън на дискотеката или да излете някаде заедно само двамата,не знам ти прецени на кое е по-вероятно да се съгласи.Може да й кажеш нещо от сорта на "Доста си пишем,и се привързах към теб,мислиш ли че може да излезне нещо между нас",нещо такова,но ти си го украси и промени,недей да ме цитираш.
Други въпроси? :)
Успех!

teen-age-R
03-05-2008, 12:57
по -скоро: той ме зарибява, обаче няма да стане/ или обаче не се давам лесно... а бе тя на колко е?

SoulSteal
03-05-2008, 12:59
на 15 е :)
Искам да допълня само че не е някоя лигла която си върти задните части насам натам и се мазни (ще кажа само че е металче :P ) но пък не е и някав изрод даже не се облича като метал вече техните и забраниха :x тя е момичето което търсех.. държи се истински с мен,и аз се опитвам да бъда такъв :)
кажете ми само начина който е най-подходящ за да я сваля и да не збъркам

BlueFace
03-05-2008, 13:08
Ти на колко си ?

SoulSteal
03-05-2008, 13:11
Ти на колко си ?
и аз съм на 15

splendour
03-05-2008, 13:17
nai6 li az kak pisax linkove-www to4ka i linka davam 8)

SoulSteal
03-05-2008, 13:32
кажете ми само начина който е най-подходящ според вас за да я сваля и да не збъркам

splendour
03-05-2008, 13:32
NB NB NB ETO GO I KLIP4ETO NA MOMI4ETO http://youtube.com/watch?v=EbnsFoK3BCE

hooliganka89
03-05-2008, 13:34
NB NB NB ETO GO I KLIP4ETO NA MOMI4ETO http://youtube.com/watch?v=EbnsFoK3BCE

Аз го гледах клипа.Мисля че момичето е голяма сладурана.

SoulSteal
03-05-2008, 13:35
..
:smt006

SoulSteal
03-05-2008, 13:59
кажете ми само начина който е най-подходящ според вас за да я сваля и да не збъркам

SoulSteal
03-05-2008, 14:51
:booooomb:

koalka
03-05-2008, 14:59
Покани я да излезете, това е най-лесния вариант.Виж как ще реагира на поканата, дали ще приеме, как ще се държи на срещата- от това можеш да си направиш някои изводи дали наистина те харесва.

MishitoOo
03-05-2008, 15:19
кажете ми само начина който е най-подходящ според вас за да я сваля и да не збъркам

дръж си се естествено бъди мил и преди да предприемеш решителни стъпки я погледни в очите много замечтано че да се усети поне малко на къде бият нещатата щото тя като се усети от поглед ти ще разбереш от действията и дали е време да и признаваш или не ... АМА ГАРАНТИРАМ УСПЕХХХ !!!! :grin: :grin: :grin:

SoulSteal
03-05-2008, 15:21
кажете ми само начина който е най-подходящ според вас за да я сваля и да не збъркам

дръж си се естествено бъди мил и преди да предприемеш решителни стъпки я погледни в очите много замечтано че да се усети поне малко на къде бият нещатата щото тя като се усети от поглед ти ще разбереш от действията и дали е време да и признаваш или не ... АМА ГАРАНТИРАМ УСПЕХХХ !!!! :grin: :grin: :grin: xax благодаря ти май така ще опитам :grin: пък и щом гарантираш успех :grin: :grin:

SoulSteal
03-07-2008, 18:50
mai nqma da stane ni6to :lol: :lol: za6toto sega i kazah utre da idem nqkade na kafe ili kadeto i da e 6tqh da q 4akam s roza ama tq mi kaza 4e tqha da hodi na kafe s priqtelkata i predi tva i iskah telefonniq nomer tq kaza 4e ne si go dava a produljavame da si pi6em vse taka,dori i v momenta si pi6em za kakvi li ne prostotii 6eguvame se,na razdqla celuvki pregrudki razni takiva po cql den si pi6em a sega napravo ne iskam da se probvam daje ve4e mi ubi jelanieto 6tom ne iska daje nomera da si dade,nito pak da izlezem nqkade,6te izliza utre ve4erta i az 6te izlqza samo zaradi neq kajete SEGA kakvo da pravq ? :shock: :-# :-# :-# :smt007

SoulSteal
04-12-2008, 08:08
Сагата продължава :grin: снощи бяхме на дискотека закачахме се цяла вечер беше ни супер весело и като тръгнахме навън точно на стълбите и звъннаха техните да се прибира и тя нямаше избор трябваше да си тръгне :( но най-важното е че се закачахме цяла вечер и тя мен и аз нея мисля че път ми е в кърпа вързана.. :grin:

xercu
04-12-2008, 08:43
Виж сега... Държиш се като 12-13 годишен ... Да не би да ти е първата ?! Бии си 2 шамара да се успокоиш ... Момичето е хубаво - наистина, (когато не е с металския си скин) но все пак няма смисъл да бавиш нещата , чакайки тръпката в нея да си отиде... Като гледам отношенията ви , не мисля , че ще ти откаже да излезете само 2-мата насаме, малко по-късно през нощта ... Просто й предложи и край на темата. НЕ ПО ЧАТА !!!