PDA

View Full Version : Помощ - Кола Маска



avon111
03-05-2008, 13:01
Здравейте моля ви кажете ми точно как се прави кола маска в домашни условия...преди кола маската трябвали да си намажа кожата с нещо? а след? малко тъп въпрос но от депилиращите кремове ми писна...ще бъда ви бъда благодарна ако ми обясните подробно...Благодаря

splendour
03-05-2008, 13:25
няма ли по доб1р на4ин от кола маската стават раз6ирени жени и п1п4ици понякога

comics
03-05-2008, 14:01
Еми на мен не ми пречи. Държи 0коло 2 седмици, а какво по-хубаво 0т т0ва ? ;)

Girl-4e
03-05-2008, 14:04
Ми...аз ще се опитам да ти помогна,но нз до колко е възможно :-D
Значи....преди колата маска нищо не трябва да мажеш.Ъм...така нали то има едно ножче с което си мажеш от маската по кожата и след това лепваш лепенката :lol: Притискаш добре и след това бързо,в посока обратна на разтежа на косъмчетата,дърпаш :P След като свършиш първо добре измиваш мястото от къде си махала косъмчетата и после можеш да намажеш с кремче за по-мекичко ;)
Знам че не обяснявам добре,ама... :oops: надявам се поне малко да съм помогнала.

CataclysmicAbyss
03-05-2008, 14:08
виж сега има ли някакви определени причини да си я правиш вкъщи, а не на коэметик?..ако няма по-добре не рискувай да си я правиш сама, щото може да си съсипеш кожата само от едно неправилно дръпване, ако ти е за първи път :) аз преди около седмица бях на кола маска за фърст тайм ии изобщо не болеше...събличаш си панталонките и лягаш на едно легло /не се маже с нищо преди да се започне/ и след около 20 минс си готова..намазваш се с бебешко олио и след 20 дни до месец отиваш пак :-P няма нищо страшно..тичай да си запишеш час xD

avon111
03-05-2008, 14:10
Ми...аз ще се опитам да ти помогна,но нз до колко е възможно :-D
Значи....преди колата маска нищо не трябва да мажеш.Ъм...така нали то има едно ножче с което си мажеш от маската по кожата и след това лепваш лепенката :lol: Притискаш добре и след това бързо,в посока обратна на разтежа на косъмчетата,дърпаш :P След като свършиш първо добре измиваш мястото от къде си махала косъмчетата и после можеш да намажеш с кремче за по-мекичко ;)
Знам че не обяснявам добре,ама... :oops: надявам се поне малко да съм помогнала.

Мерси миличка а от кой вид да ви взема..?

avon111
03-05-2008, 14:13
виж сега има ли някакви определени причини да си я правиш вкъщи, а не на коэметик?..ако няма по-добре не рискувай да си я правиш сама, щото може да си съсипеш кожата само от едно неправилно дръпване, ако ти е за първи път :) аз преди около седмица бях на кола маска за фърст тайм ии изобщо не болеше...събличаш си панталонките и лягаш на едно легло /не се маже с нищо преди да се започне/ и след около 20 минс си готова..намазваш се с бебешко олио и след 20 дни до месец отиваш пак :-P няма нищо страшно..тичай да си запишеш час xD


амии живея в малък град а с козметичката не съм в добри отношения...в противен случай бих предпочела козметик от колкото у дома :-)

lov3m3
03-05-2008, 14:22
ох мноооого искам да отида на козметичка ама ме толкова срааам :cry: бях в едно студио за красота за едни работи за лицето незнам как да обясня и исках да си направя и кола маска ама така ме досрамя щото и козметичката беше млада :( и много искам да сьбера смелост ако някои знае как или пьк да ми препорьча козметичка в Пловдив много ще сьм благодарна :-)

avon111
03-05-2008, 18:54
Molq vi kajete mi kakva kola-maska da si vzema...koq e po dobre za po nejnite zoni?

~Munika
03-05-2008, 19:01
ам ми на вийт са най-добрите според мен,а също и на Джанкар(и са много ефтини) има ги навсякаде и на тях си пише как се използват подробно............ Успех

strawberry
03-09-2008, 19:45
na viit da sa nai dobri ?! 4e te daje ne mahat kosmite we :(