PDA

View Full Version : Ами ако съм сгрешила? ;(



mechtaq_za_teb
03-05-2008, 13:43
Става въпрос за едно момче,с което съм била няколко пъти.Често пусках теми в този форум,за да искам съвети,докато ходех с него,защото много го обичах.Но последния път когато тръгнахме си казах,че ще ми е все едно и няма да влагам нищо във връзката ни.Така и направих и бях готова да скъсам с него веднага,щом изнкикне някакъв проблем.И такъв изникна.Казаха ми,че ходи и с друга...попитах го и той отрече.Даже се ядоса...Как съм можела да вярвам?!И така нататък.Добре,но след всичко,което ми беше причинил се реших и скъсах с него.Не го потърсих доста време и тези дни реших да го направя.Писахме се и той повдигна темата,затова как съм го била оставила ей така,защото съм имала друг.. :( Много му било гадно затова...А аз го оставих,за да не ме нарани той!Глупаво нали?!Особено,ако наистина е бил честен с мен.
И сега се чудя какво да правя.Не успяхме да се разберем и мисля тези дни пак да го потърся.На мое място вие какво бихте казали и направили?

hooliganka89
03-05-2008, 13:47
На твое място бих опитала пак с него.
След като нямаш никакви доказателства,че има друга,не бива да вярваш на всичко което чуваш,така до никъде няма да я докаръш.

mechtaq_za_teb
03-05-2008, 13:49
На твое място бих опитала пак с него.
След като нямаш никакви доказателства,че има друга,не бива да вярваш на всичко което чуваш,така до никъде няма да я докаръш.Това ми е ясно.Но съм птатила и патила от него. :( ДОбре,да поискам ли да се видя с него ?

hooliganka89
03-05-2008, 13:55
На твое място бих опитала пак с него.
След като нямаш никакви доказателства,че има друга,не бива да вярваш на всичко което чуваш,така до никъде няма да я докаръш.Това ми е ясно.Но съм птатила и патила от него. :( ДОбре,да поискам ли да се видя с него ?

Виж не съм врачка и жалко,че няма застраховка против лювно разочарование.
Аз ако съм на твое място и много го обичам,пак ще се пробвам с него,то винаги боли в любовта!

koalka
03-05-2008, 15:19
Мисля, че вече нещата са приключили или просто трябва да приключат, не мислиш ли?Явно и на двамата вече ви е все едно дали ще ходите, така че какъв е смисълът?

Raderfort
03-05-2008, 15:28
На твое място бих опитала пак с него.
След като нямаш никакви доказателства,че има друга,не бива да вярваш на всичко което чуваш,така до никъде няма да я докаръш.
+1
и един съвет от мен не вярвай на всичко, което ти казват. дори и да са мн добри приятели, защото и те често се издънват :x