PDA

View Full Version : Аз ли съм тъп или кво???



Soil
03-05-2008, 14:45
Реших да напрая тая тема да си поизлея яда пък и някав конкурс за тъпа тема имало днеска може да се класирам...

Проблема е следния аз ли съм най-големия нещастник дето да се впряга, че гажето си зарязва телефона някаде си и профилактично не го вдига... еми ддз на мене ми пука щото аз не си зарязжам така дравцето... нали може да звънне... също съм и кретен щото... ми щотото ми пука... не искам да съм от типа вечерта до 10 ходил с тая от 10 и половина вече тръгнал с оная, ама вече се дразня супер много че се дразня и ще взема да реша повече да не ми пука за тая да почна да я вартя както вартят приятелите ми гажетата си... да се прая на гаден... ама за кво да е така... аз не съм някъв гадняр бе мамка му за кво да се прая на някво лайно тая да се стресне ли от мене или ддз за да почне да тича зад газа и да прай квото аз кажа... после що мажете били задници... ми то друга оправия май няма и аз не знам вече...

Брей поолекна ми малко :D

П.П. пропуснах да спомена че си го обичам това момиче и не искам по никав начин да я наранявам или нещо такова... бе ще видим

Айде ся плюйте, смейте се на мене ще ми е интересно да видя дали ще се изпишат някви мнения в тая тема.

hooliganka89
03-05-2008, 14:49
В класацията за най-тъпа тема не можеш да влезнеш,вече я заключиха :lol:

А по въпроса ти,не знам какво да ти кажа.
Чесно казано,не мойах да схвана какъв е проблема.
Че приятелката ти не вдига телефона,не мога да я накарам да го вдига.
Че се дразниш пак не мога да помогна.
Общо взето не мога да ти помогна соррз,само мога да ти пожелая късмет.

koalka
03-05-2008, 14:50
Не се прави на такъв, защото не можеш.Не можеш изведнъж да станеш гаден и да нараняваш всеки, който ти падне.Вътрешно и на теб ще ти е кофти, дори и да го направиш.Човек не се променя ей така от нищото...
Според мен това за телефона, не е нужно чаак толкова да се впрягаш.Все пак това не е нарочно, а някакъв навик, не е свикнала може би да ходи с телефон.Не знам, питай я.

Soil
03-05-2008, 14:54
бе то не ставаше дума за тъпия телефон за него не ми пука просто напрасках точно това което мислех в момента без да синтезирам къв е проблема :D

ми просто ми е кофти като виждам че аз се влагам повече, а отсреща някви дребни простотийки които само дразнят

koalka
03-05-2008, 14:57
Явно си доста афектиран от цялата работа...
Ами, може би тя не е момичето за теб.Не знам, трябва да поговориш с нея, иначе всичко ще си върви по старому.И все пак не можеш да я промениш да влага повече, когато това не й идва отвътре.

hooliganka89
03-05-2008, 14:57
бе то не ставаше дума за тъпия телефон за него не ми пука просто напрасках точно това което мислех в момента без да синтезирам къв е проблема :D

ми просто ми е кофти като виждам че аз се влагам повече, а отсреща някви дребни простотийки които само дразнят

Определено си надраскал това което ти е дошло на ум,но без да се замислиш дали потребителите ще те разберат правилно.

Alabalaportokala
03-05-2008, 15:00
Бъди гадняр и лош за да те уважават и харесват момичетата. Да имат страх от тебе и да не посмяват да ти въртят такива номера. Така се трупа респект. Коалка каза правилно ! Не можеш да щракнеш с пръсти и да бъдеш лош човек поради простата причина че доброто (съвестта) в тебе винаги ще се обажда и ще ти пречи, но все от някъде трябва да се започне.

Жените са на принципа на кучетата. Колкото повече биеш едно куче толкова повече то заобичва стопанина си. Бъди гад, пък да видим...

Успехи...

BlueFace
03-05-2008, 15:08
Бъди гадняр и лош за да те уважават и харесват момичетата. Да имат страх от тебе и да не посмяват да ти въртят такива номера. Така се трупа респект. Коалка каза правилно ! Не можеш да щракнеш с пръсти и да бъдеш лош човек поради простата причина че доброто (съвестта) в тебе винаги ще се обажда и ще ти пречи, но все от някъде трябва да се започне.

Жените са на принципа на кучетата. Колкото повече биеш едно куче толкова повече то заобичва стопанина си. Бъди гад, пък да видим...

Успехи...

:D :D Не сички момичета са така ама поне 70% са :lol:

GabisiTa
03-05-2008, 15:10
И какво ще постигнеш като си гаден? :-o :? По-добре поговори с нея, кажи й какво те притеснява и се опитайте да разрешите проблема. ;)

mickelangelo
03-05-2008, 15:16
Бъди такъв какъвто искаш ... но не смятам че начина е това .. и нямаше ли да е по стойностно да отидеш и да говориш с нея от колкото да пускаш темата ?

Nik4o_Spain
03-05-2008, 15:19
OMG :lol:

Alabalaportokala
03-05-2008, 15:20
Бъди гадняр и лош за да те уважават и харесват момичетата. Да имат страх от тебе и да не посмяват да ти въртят такива номера. Така се трупа респект. Коалка каза правилно ! Не можеш да щракнеш с пръсти и да бъдеш лош човек поради простата причина че доброто (съвестта) в тебе винаги ще се обажда и ще ти пречи, но все от някъде трябва да се започне.

Жените са на принципа на кучетата. Колкото повече биеш едно куче толкова повече то заобичва стопанина си. Бъди гад, пък да видим...

Успехи...

:D :D Не сички момичета са така ама поне 70% са :lol:

Като не са ще ги научим !


И какво ще постигнеш като си гаден?

Повече от колкото е доброто и изпълнително момче бъдейки на линия 24/7

sexa_na_kompleksa
03-05-2008, 15:24
Според мен няма смисъл да се дразниш от глупости, макар че за теб явно това не са. Поговори с нея, кажи й, че ти е неприятно да й звънниш, а тя да не ти вдига и ако може да го носи със себе си. Пък ако тя не си вземе бележка, сам можеш да си правиш изводи ...

splendour
03-05-2008, 15:26
Бъди гадняр и лош за да те уважават и харесват момичетата. Да имат страх от тебе и да не посмяват да ти въртят такива номера. Така се трупа респект. Коалка каза правилно ! Не можеш да щракнеш с пръсти и да бъдеш лош човек поради простата причина че доброто (съвестта) в тебе винаги ще се обажда и ще ти пречи, но все от някъде трябва да се започне.

Жените са на принципа на кучетата. Колкото повече биеш едно куче толкова повече то заобичва стопанина си. Бъди гад, пък да видим...

Успехи... omфг аз не биох го т1рпяла и секънда някой на тоя принцип.ше го ракатая .малко тъпи курви го търпят тва неееееееееееееенеееееееее ееееееееййййййййййййййййй й помага мойеби да я стреснеш за 1 ден но не и да ставаш такъв .пробваи но после пак стани себе си .така тя ше се осазнае ;)

Raderfort
03-05-2008, 15:35
:-o жените незнаят какво искат.доста често и не оценевят какво имат до себе си. вечно нещо не е както трябва за тях.така че споко рано или късно ще се чукне но се надявам да не е прекалено късно, защото може да ти писне и да си хванеш пътя.

това е то жената. ама неможем и с тях неможем и без тях :)

comics
03-05-2008, 16:04
:-o жените незнаят какво искат.доста често и не оценевят какво имат до себе си. вечно нещо не е както трябва за тях.така че споко рано или късно ще се чукне но се надявам да не е прекалено късно, защото може да ти писне и да си хванеш пътя.

това е то жената. ама неможем и с тях неможем и без тях :)
+1
Аман 0т тъпи путки на т0я свят :o

sexy_momi4e
03-05-2008, 17:51
и аз съм така,много рядко се случва да звънне приятеля ми и да вдигна(и не само той)и той ми е казвал да му вдигам ама кво съм виновна,че примерно отида за нещо до другата стая и той точно тогава звъни или не си чувам телефона...ама вече си свикна и не му прави впечатление ;)

ihopeulikepain
03-05-2008, 17:55
Айде ся плюйте, смейте се на мене ще ми е интересно да видя дали ще се изпишат някви мнения в тая тема.

мисля че си свестен ..