PDA

View Full Version : избройте ми 5



psychopath
03-05-2008, 16:30
бели футболисти от олимпик лион (подписа на alcohooligan ме подсети)

аз се сещам само за Фабио Гросо и Г.Купе...
кажете други пет 8-)

davigonabiekon
03-05-2008, 16:49
Купе, Бензема, Крис, Бен Арфа, Джунинио (ебал съм го как се пише) :grin: :grin: :grin:
но негрите доминират :P

WHITE POWER !!! :razz:

Alcohooligan
03-05-2008, 16:59
некъде около половината са бели... просто в титулярния състав черните преобладават. :)

интересното е, че дори в отбора им до 18 години се натъквам на имена като Yann Ekra, Mohamed Bedda, Sa

air_J
03-05-2008, 17:51
В Лион сигурно ще ги докарате, ама в националният отбор на Франция... :razz:

psychopath
03-05-2008, 18:19
джуниньо е полу манго 8-)

psychopath
03-05-2008, 21:38
лион ми приличат много на литекс... :P
пак двата гранда във Франция са си ПСЖ и Марсилия,а Лион като Литекс в последните години станаха фактор.

Иначе избройте ми 5 англичани в АНГЛИЙСКИЯ отбор Арсенал... Нито в титулярите,нито в резервите имат толкова :shock:Justin Hoyte, Theo Walcott...и съм дотук

Alcohooligan
03-06-2008, 10:20
лион ми приличат много на литекс... :P
пак двата гранда във Франция са си ПСЖ и Марсилия,а Лион като Литекс в последните години станаха фактор.

Иначе избройте ми 5 англичани в АНГЛИЙСКИЯ отбор Арсенал... Нито в титулярите,нито в резервите имат толкова :shock:Justin Hoyte, Theo Walcott...и съм дотук

ми всъщност са само тия двамата. :D

psychopath
03-06-2008, 12:18
лион ми приличат много на литекс... :P
пак двата гранда във Франция са си ПСЖ и Марсилия,а Лион като Литекс в последните години станаха фактор.

Иначе избройте ми 5 англичани в АНГЛИЙСКИЯ отбор Арсенал... Нито в титулярите,нито в резервите имат толкова :shock:Justin Hoyte, Theo Walcott...и съм дотук

ми всъщност са само тия двамата. :Dмай да 8-)

е може да има някви юноши, ама тях не ги броим 8-)

necropolis
03-07-2008, 19:28
Купе, Бензема, Крис, Бен Арфа, Джунинио (ебал съм го как се пише) :grin: :grin: :grin:
но негрите доминират :P

WHITE POWER !!! :razz:


e Ben Arfa ako e bql az si reja glavata