PDA

View Full Version : Бихте ли участвали в Music Idol?



MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 17:15
Бихте ли участвали в някое от следващете издания на предаването?
Аз ще участвам може би в Music Idol 4, живот и здраве, дано да стане!
А вие?

sladur4e_yo
03-05-2008, 17:39
Аз с много-голямо удоволствие ще отида,само дето още нямам годините.Аз ще отида чак или в четвъртото или в петото издание,ако още го има. :grin:

RoyTheReaper
03-05-2008, 17:43
За съжаление май няма да съм тук за следващия кастинг.

Иначе бих отишъл... да пея дет метъл... NOT!!! :razz:

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 17:44
Ами аз годините си ги имах и за този, и за предишния, но
не мога да се явя поради причини, свързани с крива носна
преграда. Но дано това лято всичко да ми е наред и да си
оправя здравето, та да ида на 4 издание. За 3 издание не
знам дали ще намеря време, но за четвърто дано да имам.

*Believe_In_Me*
03-05-2008, 17:45
Да с удоволствие бих се пробвала,имам годините,мисля че и с пеенето не се справям толкова зле,така че очаквайте мее в някое от следващите издания.. :grin:

DjBaloon
03-05-2008, 17:47
Не,прекалено малка сцена за моя талант е това предаване 8-)

krisi_bep
03-05-2008, 17:51
Не.Просто мисля за останалите,които ще ме слушат :-D

mulgore
03-05-2008, 17:54
Да,ако имах гласови данни.

LipSoFAnAnGel
03-05-2008, 17:59
Не по простата причина, че не мога да пея

MakeMeLaugh
03-05-2008, 18:10
Да бее, и да избия рибата и шоуто да фалира ли искате :razz:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-05-2008, 18:12
нее не мога да пея :D

DanceGirl
03-05-2008, 18:13
И аз искам да участвааам :grin: :grin: :grin: Амам няма да е скоро :cry: :cry: :cry: чак след две години,ако го има.... 8-)

Pedigree
03-05-2008, 18:17
Бих участвала,а и ме навиват догодина да пробвам,ама ще видим. 8)


П.С.А и като гледам доста отстъпки правят за годините,така че... :)

Blab
03-05-2008, 18:19
Не,прекалено малка сцена за моя талант е това предаване 8-)
хех :)

Иначе, да, 'що не... Преди всичко да си почна висшето, пък и до Мюзик айдъл ще стигна. Всичко с времето си.

SiNiStEr
03-05-2008, 18:38
Не,прекалено малка сцена за моя талант е това предаване 8-)

И аз така :lol:

Не мога да пея,но бих отишла за базик 8)

gorska
03-05-2008, 18:40
Ами да, бих отишла на кастинг, ей така, колкото да се поизложа малко... Попринцип не пея зле, проблемът е, че нямам достатъчно гласови данни да спечеля и мисля, че дори не биха ме избрали на 2-ри кръг или там както се казва... Биха ми казали "Пеете сладко, но си пейте под душа." 8-)

mhmhmhmhm
03-05-2008, 19:06
Не...
не мога да пея :-P

bebe_zaiche
03-05-2008, 19:10
Не. Зная само просташки, цинични песнички, които не са за пред голяма публика.

EarthShaker
03-05-2008, 21:14
да се напрая на интересен... нее
да пея... НЕЕЕЕ



т.е. : не

DisturbinThePeace
03-06-2008, 09:53
да :) но просто не мога да се престраш :?

Mooo6no
03-06-2008, 10:04
Дори и да имап някакви гласови данни с побдно отношение от журито... не.

radito
03-06-2008, 18:42
Оо не съм за там :-D

machine_shot
03-06-2008, 18:46
Абе имало някакъв пич дето затапил журито , бил съдил министъра.Как се казва и има ли клипче за него в вбокс?

everything_ends
03-06-2008, 19:24
Ноо комерсиално *нормално е знам* пък и некфи чалгари да ма оценяват?Кат гледах миналата година кви ми пуснаха....просто колкото и добре да пееш...аут мой.М пък и плюс тва немоа пея :D

Salvation
03-07-2008, 19:12
Дааа,искам! :grin:
По възможност без Фънки да е в журито,но ако е там,няма да е голям проблемът,тъкмо ще имам пвоод да му кажа нещо,ако реши да ме унижава :D
Иначе Music Idol е хубава инициатива за млади музикални таланти,но все ми се струва,че може и да не е толкова компетентен начин за откриване на певци.Ама то това е относително,разбира се!
Плюс това взеха да ходят всякакви там,дори и напълно неподходящи,така че изборът не е много голям :wink:

DisciplineAndOrder
03-07-2008, 19:37
не виждам смисъл да ходя,при положение,че не мога да пея.

само да се изложа през цяла България :D

Айеми
03-07-2008, 19:49
Аз не бих,дори и да можех да пея...Така де ако е това жури.Така като се гледам,нямам работа там...Най-много да разсмея журито с вида си,но както и да е.Попринцип подкрепям идеята за това предаване и ако можех да пея и изглеждах по..добре,щях да отида ;)

oTPoBHa
03-08-2008, 06:20
баааааааа не знам. един вътрешен глас ми подсказва, че е една голяма поза тоя мюзик идол ..

иначе да ида там, да спечеля, да ми напраат 1-2-3 записа и да стана "звезда"

абе аз съм си обикновен човечец бе

RottenFlesh
03-08-2008, 13:07
Да , бих , ама много ме е срам да пея пред много хора

alehole
03-09-2008, 08:45
Не,немога да пея!То иначе повече от половината неможеха да пеят и нз за какво се явяват да се правят на интересни ама всъщност само се срамят .. добре че ги разкараха и сега вече останаха добрите

oTPoBHa
03-09-2008, 09:13
никой, уважаващ себе си творец и изпълнител, не би отишъл на мюзик айдъл
тва се прави за пари бе хора
ебе го някой за вашия талант..

мюзик айдъл е принципно за тия дето не могат да пеят и са некви уанабита

и просто не разбират посланието на това, че още с раждането ти е закодирано примерно да правиш изкуство

тва цялата работа изкуството остава на заден план, гледат се парите в мюзик айдъл ..

и да.. не бих отишла

не искам да ме преебат! хахахахахххх

Decu
03-09-2008, 12:18
Ако можех да пея по-добре, защо не? :-|

slun4ice_90
03-10-2008, 08:43
Аз мога да пея,но страшно много съжалявам,че не отидох да се пробвам. Много хора само ме тормозят сега и ме питат защо не съм се пробвала :( ,а мен сега ме е много яд.Ами другата година ако пак правят този формат,мисля да опитам :grin: :-P В едно от предишните мнения прочетох,че не е толкова важен таланта..а баналните пари..и за жалост,е точно така!Това е България просто.. :?

Qnchety
03-10-2008, 12:20
Не! Няма да ме одобрят 100% :-D

Abigoria
03-10-2008, 12:45
никой, уважаващ себе си творец и изпълнител, не би отишъл на мюзик айдъл
тва се прави за пари бе хора
ебе го някой за вашия талант..

мюзик айдъл е принципно за тия дето не могат да пеят и са некви уанабита

и просто не разбират посланието на това, че още с раждането ти е закодирано примерно да правиш изкуство

тва цялата работа изкуството остава на заден план, гледат се парите в мюзик айдъл ..

и да.. не бих отишла

не искам да ме преебат! хахахахахххх

+1... Гледах я оная... Люси, по ЕрТеЕл... Ако знаете само колко руга... 8-) Каза, че такива ограничени, превзети и надути хора, със самочувствие до небето и обратно, никъде и никога не била виждала... И най я било яд, че спечелило момичето, което най- не можело да пее...
ПТ: Няма да отида никога, въпреки, че мога да пея... Концертите в даскало си ми стигат :P

oTPoBHa
03-10-2008, 12:54
Аз мога да пея,но страшно много съжалявам,че не отидох да се пробвам. Много хора само ме тормозят сега и ме питат защо не съм се пробвала :( ,а мен сега ме е много яд.Ами другата година ако пак правят този формат,мисля да опитам :grin: :-P В едно от предишните мнения прочетох,че не е толкова важен таланта..а баналните пари..и за жалост,е точно така!Това е България просто.. :?

не бе мила не е проблема България
самото предаване си е с такъв замисъл .. за пари
;)
прави разлика от това, че в България трудно можеш да изкарваш пари от изкуство и отделно, че предавания от рода на мюзик айдъл се правят именно с комерсиална цел... знаеш ли примерно колко пари носи това на агенцията, на промоутъри, отделно на телевизия, журита и т.н

не е важно да имаш талант.. на никой не му дреме за това
колкото повече хора се явят, толкова по-добре за организаторите - значи предаването е популярно и хората имат интерес към него, пращат есемеси, ходят на концерти и т.н., което на свой ред пък си носи приходи на всички тези организации, които работят по въпроса мюзик айдъл да го има..

недейте да се заблуждавате, че мюзик айдъл е ЗЛАТНАТА ВИ ВЪЗМОЖНОСТ за изява и за това някой да ви чуе
..
разбира се, от една страна е така
но от друга, един човек, който се занимава с музика и просто усеща, че нещата се получават.. той никога не би отишъл да си продава таланта, за да пълни портфейлите на някакви си организатори и телевизии.. щото за един творец не е важно да бъде популярен и да изкарва пари от таланта си.. достатъчно е да има хора, които да харесват творчеството му и за себе си да знае, че една частица от чувствата, които е вложил докато твори, е достигнала до душичката на някой човек и той се е почувствал щастлив.. това са много особени неща, които просто ужасно малко от българските творци (и не само) ги разбират, което просто е лошо

necropolis
03-10-2008, 15:43
mi nqma smisal 6toto 6e spe4elq 8-) davam 6ans na drugite

slun4ice_90
03-10-2008, 16:12
Аз мога да пея,но страшно много съжалявам,че не отидох да се пробвам. Много хора само ме тормозят сега и ме питат защо не съм се пробвала :( ,а мен сега ме е много яд.Ами другата година ако пак правят този формат,мисля да опитам :grin: :-P В едно от предишните мнения прочетох,че не е толкова важен таланта..а баналните пари..и за жалост,е точно така!Това е България просто.. :?

не бе мила не е проблема България
самото предаване си е с такъв замисъл .. за пари
;)
прави разлика от това, че в България трудно можеш да изкарваш пари от изкуство и отделно, че предавания от рода на мюзик айдъл се правят именно с комерсиална цел... знаеш ли примерно колко пари носи това на агенцията, на промоутъри, отделно на телевизия, журита и т.н

не е важно да имаш талант.. на никой не му дреме за това
колкото повече хора се явят, толкова по-добре за организаторите - значи предаването е популярно и хората имат интерес към него, пращат есемеси, ходят на концерти и т.н., което на свой ред пък си носи приходи на всички тези организации, които работят по въпроса мюзик айдъл да го има..

недейте да се заблуждавате, че мюзик айдъл е ЗЛАТНАТА ВИ ВЪЗМОЖНОСТ за изява и за това някой да ви чуе
..
разбира се, от една страна е така
но от друга, един човек, който се занимава с музика и просто усеща, че нещата се получават.. той никога не би отишъл да си продава таланта, за да пълни портфейлите на някакви си организатори и телевизии.. щото за един творец не е важно да бъде популярен и да изкарва пари от таланта си.. достатъчно е да има хора, които да харесват творчеството му и за себе си да знае, че една частица от чувствата, които е вложил докато твори, е достигнала до душичката на някой човек и той се е почувствал щастлив.. това са много особени неща, които просто ужасно малко от българските творци (и не само) ги разбират, което просто е лошо Ам не съм много съгласна,ако нямаш пари нищо не става в България.Това имах в предвид.Разбира се,че Music Idol,не е единствената възможност,но е една от малкото трибуни,на които талантливите българи могат да покажат какво могат. :)

Fighter Volk
03-11-2008, 11:10
Лол.. пазете се идвам иии.. се провалям,
не мисля, че темата е много смислена.
Един може да пее друг - не.
Аз съм музикален инвалид и едва ли бих отишла там, само за да
се излагам пред и без това не малко зрители.
Не благодаря, както казва госпожата по БГ:
Драги деца никога не правете това, което НЕ можете,
защото иначе, ще се носите с лоша слава. :)

martoo
03-11-2008, 12:01
другата година съм там :)

5StaR
03-11-2008, 16:20
Е то има ли питане ..догодина "аз съм новия мусик идол" на българия ..ае!

enrique_fenka
03-21-2008, 17:01
След няколко години ще отивам :grin: :)

cold_arrow
03-30-2008, 06:58
Да,ако имах гласови данни. :razz:

Co0kIe
03-30-2008, 10:06
100% щях да се пробвам ако обаче можеш да пея 8-) Мечта ми е да мога, но съм пример и че мечтите не винаги се случват :D

VilleBaby
03-30-2008, 12:25
мии ако имах повече талант в пеенето защо не :D

dead_kennedys
03-31-2008, 08:21
Да, защо не..Само че ще изпразня залата :-D

Kaos_Urbano
03-31-2008, 08:31
Винаги .. ахахахахахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: !!

Bubbly
04-01-2008, 15:03
Неееееее

mim4ety_sara
04-01-2008, 17:42
Moje za6to ne takmo 6te se izqvq :-D

LeDeNa^pRiNcEsKa
04-02-2008, 16:18
UfF mN iskam da ida makar da ne moa da peq :oops: :-) :-)

chocoleptic
04-03-2008, 16:33
еми незнам .. ако ида ще го спечеля .. 100% .. 8)