PDA

View Full Version : Магазини за смъкнати дрехи?!



piurs_be
03-05-2008, 17:55
Здравейте, искам да ви попитам къде в София мога да намеря магазини за смъкнати "Рап" дрехи.......?! Къде ли не съм търсила по обикновени магазини...и никъде не мога да намеря...явно си има определени...или ако не кажете където знаете....? Pleasee..... :-)

Kras4eto_lp
03-05-2008, 17:59
G-wear :D

piurs_be
03-05-2008, 18:10
Само за момчета ли са....? :-x

sladur4e_yo
03-05-2008, 19:19
Ами мисля,че в На Тъмно има,но не съм много сигурна.Също в Sabotage съм виждала. :)

<<SilVer>>
03-05-2008, 19:31
Само за момчета ли са....? :-x

Е то някой рапърски мъжки дрехи , стават и за момичета :razz: Взимаш си най-малкия размер , гледаш модела да е що годе неутрален и си готова ( става дума за блузетата )

Имаше един магазин на Графа , почти до Попа , но не съм сигурна кой беше. Може да е някой от тези , които казаха , нз ... утре ще проверя , като минавам от там :-D

scout4e94
03-05-2008, 20:24
mi v tezi det 6ti kaja prodavat drehi sk8 kezove i tn ...zna4i sabotage,insomniq,boardshop,bass i dr

scout4e94
03-05-2008, 20:28
a za kude sa zna4i...sabotage ima na patriarha i v citycentre insomniqta e blizo do natumno a drugite ako iska6 6ti gi obqsnq nqkak ama ne sum mn dobre s orientaziqta po ulici i tn

Kras4eto_lp
03-05-2008, 20:28
Ам...ти са момиче или момче си :-o Ако си момиче смъкнати женски дрехи трудно ще намериш...взимаш мъжки по малки размери и готово. Можеш да провериш и в Радикал и Брейк пойнт ако в Джи уеар не ти харесват...както и в тези които казаха в горния пост :)

EarthShaker
03-05-2008, 21:25
МАГАЗИН ЗА РАЗПЕРСКИ СМЪКНАТИ ДРЕХИ АХАХАХАХАХА

аве я си бийте по 1 шамар и гоу ауей

TellMeYourName
03-06-2008, 10:50
МАГАЗИН ЗА РАЗПЕРСКИ СМЪКНАТИ ДРЕХИ АХАХАХАХАХА

аве я си бийте по 1 шамар и гоу ауей \:D/

Naskyyyyyyyyyy
03-06-2008, 19:48
На прилични цени и с добро качество бих те посъветвал да отидеш в базара на НДК там има 1 мн приятно магазинче :)

srpsko_1988
03-06-2008, 20:22
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

oTPoBHa
03-07-2008, 13:45
Здравейте, искам да ви попитам къде в София мога да намеря магазини за смъкнати "Рап" дрехи.......?! Къде ли не съм търсила по обикновени магазини...и никъде не мога да намеря...явно си има определени...или ако не кажете където знаете....? Pleasee.....

не мога да кажа нищо друго освен - РОФЛ

teenage_drama_queen
03-07-2008, 14:52
в G-Wear на графа има и женски смъкнати дрехи :)

oTPoBHa
03-07-2008, 15:57
стана ЯКО МОДЕРНО ДА СИ РАПЕР МОМЧЕ

teenage_drama_queen
03-07-2008, 16:44
стана ЯКО МОДЕРНО ДА СИ РАПЕР МОМЧЕ


какво значение има дали е модерно, момичето просто пита

не мога да разбера що пускаш тъпи коментари :x

SpAcE_LaDy
03-07-2008, 16:57
Аз също съм смъкната и кво? някой може ли нещо да ми каже? Ест, че НЕ.. защото това си е моето лично решение и моя си стил на обличане, не се водя по модата на гадните смешници фешаните, или пък на тъпите за мен чалгари с още по-тъпите прически.. ще си се нося както искам, на когото не му допада.. у лево.. мацката иска да е смъкната и не я критикувайте, а просто й помогнете... толко ли е сложно?
тоя форум се напълни с някви дечковци, които си нямат друга работа, освен да се бъркат в чуждите неща.. като не ви харесва темата на мацката.. НЕ ПИШЕТЕ в нея бе, толкова ли е сложно???

-------

и са по същество.. та, мацко.. в НА ТЪМНО има мн готини неща.. макар че последния път като ходих янмаше нищо интересно, още не са им докарали яките моделчета панталонки, иначе дрешките там са мн готини и не са скъши, даже напротив.. иначе в G-Wear на графа също има готини неща.. т.е. на Попа де.. ма то и попа е н графа, тка че..
те си ти казаха хората, исномния-та, борд шопа, в БАС също има готини неща :) Даже наскоро в БАС имаше намаление н абсолютно всичко на половин цеа, суичери, панталони, раници, кецове.. на 50%.. беше мн добро хаха :) ама беше ФРААААШ, не можеш да се докопаш до нищо, ако не се редиш от сутринта от 6 часа :D:D:D
Айде успех и после покажи какво си си купила и от къде :)

DisciplineAndOrder
03-07-2008, 20:17
раперски дрехи? :lol:

що за простотия?

TellMeYourName
03-07-2008, 20:22
Ела при мене, аз ще те направя рапЕр :lol:

DisciplineAndOrder
03-07-2008, 20:27
Ела при мене, аз ще те направя рапЕр :lol:

аз ще я направя емо :lol:

mhmhmhmhm
03-07-2008, 21:05
SpAcE_LaDy,тва на аватара ти ли си??

srpsko_1988
03-08-2008, 02:45
абе кви рапари бе..сега НЕ е модерно да си рапар! обличаи се по фешън да те заглеждат момчетата. фешън модата е на власт вие рапарите си го духате! отиваи в америка и там ходете спъкнати и ГРОЗНИ. тук в БГ сме фешъни и чалгари 80% и винаги ще е така :-P :razz:

SpAcE_LaDy
03-08-2008, 06:13
SpAcE_LaDy,тва на аватара ти ли си??

Да, аз съм. Защо? да, на аватара не изглеждам смъкната, но всъщност съм хах

oTPoBHa
03-08-2008, 06:24
тоя форум се напълни с някви дечковци, които си нямат друга работа, освен да се бъркат в чуждите неща.. като не ви харесва темата на мацката..

я си помисли кой е дечкото в случая..
и кой е неосъзнатия..
леле заеби по-директно от това не можах да го кажа

Jamalska
03-08-2008, 07:00
2рите употреби са най-добрите за целта!

или си фани некой раперист и му взимай гащите.аз тъй правя.

monityY
03-08-2008, 07:55
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

Бате тфа как ме издразни..Първо се научи да пишеш,после пускай коментари..Но се предполага че си някаква тъпа чалгарка..Естествено да си неграмотна,защото вас ви интересува само да въртите мазните турски кючеци и да се забивате с различни момчета всеки ден...Тфа е ебати простащината бе!Момчето/момичето ще се облича както си иска..Кфа си ти,да му казваш бе?Модата на смъкнатите била минала..Глупости на търкалета...Излез се разсходи по улиците малко и забележи що смъкнати хора има,особено момчетата..Тфа рапърското аз не го разбирам като мода..Хората слушат такава музика и естесвено е че ще се обличат според музиката си..Щом ги кефи-тяхна си работа..Спри да се месиш.Щото тряя ти кажа че очаквай в скоро време ваща тъпа "Фешън" мода да отмине,да ви видим какво ще правите тогва...Само ще ти викам острани.. "Ей ти,кфо се обличаш така ве,тфа вече не е на мода,обувай кецовете и една пола дет да си се влачи до земята и отгоре по сутиен и тръгвай..." <--Туко виж тфа станало модерно някога.Приятно ли ще ти е да те критикуват така?Тъйче затваряй си плювалника и отивай по амор да се кълчиш..Ае къш!

scout4e94
03-08-2008, 18:37
Бате тфа как ме издразни..Първо се научи да пишеш,после пускай коментари..Но се предполага че си някаква тъпа чалгарка..Естествено да си неграмотна,защото вас ви интересува само да въртите мазните турски кючеци и да се забивате с различни момчета всеки ден...Тфа е ебати простащината бе!Момчето/момичето ще се облича както си иска..Кфа си ти,да му казваш бе?Модата на смъкнатите била минала..Глупости на търкалета...Излез се разсходи по улиците малко и забележи що смъкнати хора има,особено момчетата..Тфа рапърското аз не го разбирам като мода..Хората слушат такава музика и естесвено е че ще се обличат според музиката си..Щом ги кефи-тяхна си работа..Спри да се месиш.Щото тряя ти кажа че очаквай в скоро време ваща тъпа "Фешън" мода да отмине,да ви видим какво ще правите тогва...Само ще ти викам острани.. "Ей ти,кфо се обличаш така ве,тфа вече не е на мода,обувай кецовете и една пола дет да си се влачи до земята и отгоре по сутиен и тръгвай..." <--Туко виж тфа станало модерно някога.Приятно ли ще ти е да те критикуват така?Тъйче затваряй си плювалника и отивай по амор да се кълчиш..Ае къш!




EVALA !!!!!!!!!!!!!!!!

ABSOLUTtemptress
03-08-2008, 19:39
omfg... :D skate dre6ki kecki ala bala ima v sabotage (na patriarha malko sled vito6ka) v insomnia (na gurko 46 ili na 6ti septemvri 18) v board shop (do 7mo sou) ... ne sa malko magazinite a ve4e G-style kakty ti kaaha druite g-wear na grafa

TellMeYourName
03-08-2008, 19:46
Това е живота, трябва да си "G" ;)

PepiDesigns
03-08-2008, 21:35
G-Wear
Insomnia
Мухоморка

или някъде по НДК - Пасажите , или обиколи по пътеките , или някъде другаде .. дори Илиянци ..


Адрес за G-Wear , даже карта мога да ти дам , само пиши на ЛС с линка към темата , че да го постна тук , ако има и други заинтересовани ..
Същото важи и ако ти трябва адрес за някой от другите магазини.

Късмет!

srpsko_1988
03-09-2008, 00:29
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

Бате тфа как ме издразни..Първо се научи да пишеш,после пускай коментари..Но се предполага че си някаква тъпа чалгарка..Естествено да си неграмотна,защото вас ви интересува само да въртите мазните турски кючеци и да се забивате с различни момчета всеки ден...Тфа е ебати простащината бе!Момчето/момичето ще се облича както си иска..Кфа си ти,да му казваш бе?Модата на смъкнатите била минала..Глупости на търкалета...Излез се разсходи по улиците малко и забележи що смъкнати хора има,особено момчетата..Тфа рапърското аз не го разбирам като мода..Хората слушат такава музика и естесвено е че ще се обличат според музиката си..Щом ги кефи-тяхна си работа..Спри да се месиш.Щото тряя ти кажа че очаквай в скоро време ваща тъпа "Фешън" мода да отмине,да ви видим какво ще правите тогва...Само ще ти викам острани.. "Ей ти,кфо се обличаш така ве,тфа вече не е на мода,обувай кецовете и една пола дет да си се влачи до земята и отгоре по сутиен и тръгвай..." <--Туко виж тфа станало модерно някога.Приятно ли ще ти е да те критикуват така?Тъйче затваряй си плювалника и отивай по амор да се кълчиш..Ае къш!

хахаха шшш чакаи ве по полека.. :D нашта феШън мода няма да отмине скоро...щото тя започна едва сега 2006 даже 2007 година и тепърва предстои да се развива. и вече малките деца ни подражават и насякаде по улиците ходат фешъни..ние завладяваме българия. И не забраваи че една мода за да се изчерпа напълно трябва да минат минимум 10 години, за да израстне поколението което я създало! така че ще ни тарпите до 2017 хахахахаха :D :razz: :-P
п.с- не съм момиче

SpAcE_LaDy
03-09-2008, 06:35
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

Бате тфа как ме издразни..Първо се научи да пишеш,после пускай коментари..Но се предполага че си някаква тъпа чалгарка..Естествено да си неграмотна,защото вас ви интересува само да въртите мазните турски кючеци и да се забивате с различни момчета всеки ден...Тфа е ебати простащината бе!Момчето/момичето ще се облича както си иска..Кфа си ти,да му казваш бе?Модата на смъкнатите била минала..Глупости на търкалета...Излез се разсходи по улиците малко и забележи що смъкнати хора има,особено момчетата..Тфа рапърското аз не го разбирам като мода..Хората слушат такава музика и естесвено е че ще се обличат според музиката си..Щом ги кефи-тяхна си работа..Спри да се месиш.Щото тряя ти кажа че очаквай в скоро време ваща тъпа "Фешън" мода да отмине,да ви видим какво ще правите тогва...Само ще ти викам острани.. "Ей ти,кфо се обличаш така ве,тфа вече не е на мода,обувай кецовете и една пола дет да си се влачи до земята и отгоре по сутиен и тръгвай..." <--Туко виж тфа станало модерно някога.Приятно ли ще ти е да те критикуват така?Тъйче затваряй си плювалника и отивай по амор да се кълчиш..Ае къш!

хахаха шшш чакаи ве по полека.. :D нашта феШън мода няма да отмине скоро...щото тя започна едва сега 2006 даже 2007 година и тепърва предстои да се развива. и вече малките деца ни подражават и насякаде по улиците ходат фешъни..ние завладяваме българия. И не забраваи че една мода за да се изчерпа напълно трябва да минат минимум 10 години, за да израстне поколението което я създало! така че ще ни тарпите до 2017 хахахахаха :D :razz: :-P
п.с- не съм момиче

Аууу, лелееее.. колко са ми смешни такива фешани като теб, ЛЕЛЕЕЕЕ :D :D :D Спуквам се д им се хиля и не пропускам да ги изе**вам по улиците като ги видя..
горките хора, НЯМАТЕ СИ НА ИДЕЯ КОЛКО СТЕ СМЕШНИЧКИИИИ хахахах
Децата били подражавали на вас.. ох, колко сте велики.. а вие на кого подражавате? запитвали ли сте се накога? подражавате на тъпите чалга певици, които имат толко акъл в главата, че могат само да запомнят един текст на кръчмарска песен и това е.. никакъв акъл, никакъв интелект..
а вие, особено момчетата, приличате на някви женички с тия прически, с тия дрехи.. от чалгарите няма мъже.. има само някви средни такива.. м/у мъж и жена.. ама повече към жена клони хаха
Един ден ще се осъзнаете колко сте зле, ама вече ще е късно.. ще сте изиграли прекалено мн мазни кючеци и прекалено много време ще е минало което няма да може да върнете назад и => няма да можете да станете малко по-интелигентни.. ама ваша си работа.. СМЕШНИЦИ :D:D:D

SpAcE_LaDy
03-09-2008, 06:40
тоя форум се напълни с някви дечковци, които си нямат друга работа, освен да се бъркат в чуждите неща.. като не ви харесва темата на мацката..

я си помисли кой е дечкото в случая..
и кой е неосъзнатия..
леле заеби по-директно от това не можах да го кажа


Няма кво да го мисля, определено не съм аз дечкото, най-малкото защото не аз говоря на мацката, която е пуснала темата, че това е гадно, тъпо.. а не знам ти от колко време си във форума, но мога да ти кажа, че за половин година форума се напълни с хора, които просто не знаят и те кво правят тук.. някви малки лигльовци на по 12-16 години..

Jamalska
03-09-2008, 07:12
srpsko_1988 не мисля,че тая мода е понала едва 2006.Мода винаги е имало.Независимо дали е била пухкави ботушки,тесни скъсани дънки,цветни тениски с нашивки или като някога кожени якета и чарлстони...
Но така както мода има винаги и ще има винаги,винаги ще има и хора,които не се движат по нея!

lovetanya
03-09-2008, 08:17
Ами не исках да пускам нова тема...Може ли да ви попитам къде има такива магазини в Пловдив? :oops: И между другото нищо им няма на рапърчетата...Незнам вие тъпи фешани кво се бъркате?! Абе всеки си има собствен стил... :? :o

oTPoBHa
03-09-2008, 09:02
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

Бате тфа как ме издразни..Първо се научи да пишеш,после пускай коментари..Но се предполага че си някаква тъпа чалгарка..Естествено да си неграмотна,защото вас ви интересува само да въртите мазните турски кючеци и да се забивате с различни момчета всеки ден...Тфа е ебати простащината бе!Момчето/момичето ще се облича както си иска..Кфа си ти,да му казваш бе?Модата на смъкнатите била минала..Глупости на търкалета...Излез се разсходи по улиците малко и забележи що смъкнати хора има,особено момчетата..Тфа рапърското аз не го разбирам като мода..Хората слушат такава музика и естесвено е че ще се обличат според музиката си..Щом ги кефи-тяхна си работа..Спри да се месиш.Щото тряя ти кажа че очаквай в скоро време ваща тъпа "Фешън" мода да отмине,да ви видим какво ще правите тогва...Само ще ти викам острани.. "Ей ти,кфо се обличаш така ве,тфа вече не е на мода,обувай кецовете и една пола дет да си се влачи до земята и отгоре по сутиен и тръгвай..." <--Туко виж тфа станало модерно някога.Приятно ли ще ти е да те критикуват така?Тъйче затваряй си плювалника и отивай по амор да се кълчиш..Ае къш!

хахаха шшш чакаи ве по полека.. :D нашта феШън мода няма да отмине скоро...щото тя започна едва сега 2006 даже 2007 година и тепърва предстои да се развива. и вече малките деца ни подражават и насякаде по улиците ходат фешъни..ние завладяваме българия. И не забраваи че една мода за да се изчерпа напълно трябва да минат минимум 10 години, за да израстне поколението което я създало! така че ще ни тарпите до 2017 хахахахаха :D :razz: :-P
п.с- не съм момиче

Аууу, лелееее.. колко са ми смешни такива фешани като теб, ЛЕЛЕЕЕЕ :D :D :D Спуквам се д им се хиля и не пропускам да ги изе**вам по улиците като ги видя..
горките хора, НЯМАТЕ СИ НА ИДЕЯ КОЛКО СТЕ СМЕШНИЧКИИИИ хахахах
Децата били подражавали на вас.. ох, колко сте велики.. а вие на кого подражавате? запитвали ли сте се накога? подражавате на тъпите чалга певици, които имат толко акъл в главата, че могат само да запомнят един текст на кръчмарска песен и това е.. никакъв акъл, никакъв интелект..
а вие, особено момчетата, приличате на някви женички с тия прически, с тия дрехи.. от чалгарите няма мъже.. има само някви средни такива.. м/у мъж и жена.. ама повече към жена клони хаха
Един ден ще се осъзнаете колко сте зле, ама вече ще е късно.. ще сте изиграли прекалено мн мазни кючеци и прекалено много време ще е минало което няма да може да върнете назад и => няма да можете да станете малко по-интелигентни.. ама ваша си работа.. СМЕШНИЦИ :D:D:D

srpsko_1988 мани майтап ама яко ме кефиш бате :)
ставам ти фенка
винаги съм казвала, че ще направя евала ако чуя или видя написано някъде чалгар да каже нещо от сорта на "ами да, слушам си чалга, слушам си и сръбско, това просто си е мойта музика и аз и се кефя, кефя се на стила и това е най-важното"
.. (:
досега не съм срещала интелигентен чалгар, който така адекватно да си защитава възгледите и културата.. ми евала му правя :)

и си го заслужава ебати :)

не че слушам чалга, съвсем не
хахах

но просто е безмислено разни хора от разни субкултрни общества, които до такава степен са се вглъбили в своя стил (и на обличане, и в музика, и от гледане на разни аватарчета в интернет) да си мислят вече, че със всеки изминал ден едва ли не стават тру и още по тру, и че това им дава правото да хранят чалгата и нейните форми е така..
не знам просто, това трябва да се усети, с думи не може да се изрази
и аз не се изразявам точно ама просто ми е ужасно трудно да говоря за такива неща
смисъл такъв, че щом човекът е в унисон със своята музика, каквато и да е тя, щом споделя идеите и и това го прави щастлив, значи в този човек няма нищо нередно и не виждам защо той трябва да бъде хранен от някакви фейкове, които са се филмирали дълбоко от своята истиност (не намирам по-точна дума на български) и си мислят, че и останалите хора ги разбират и възприемат така.. :)
ами не, останалите хора те възприемат просто като позьор .. защото ето това представлява позьорщината (истина, която успявам да обосновя с няколко изречения сега)
на пръв поглед под позьор се подразбира примерно един омазан с черно филмиран човечец, който да пише с розово по стените, че сатаната е блекметълист (примерно)
и съответно си отнася гаврата от страна на останалите хора от обкръжението му
ноо също позьор може да означава и един такъв вглъбен ужасно много в стила си и незнаещ кво става индивид, който като види чалгар или примерно един такъв омазан с черно и да почва да го гаври.. xD
е това е най-смешното, щото всичките са фейкове, обаче единия си е въобразил, че е във висша степен тру и почва да гаври, при което отстрани се вижда някъв театър от некви клоунчета, които в крайна сметка, ако не обръщаш внимание, те забавляват, ако не друго

и сега тръгнала спейс лейди да храни чалгата, защото чувства, че е РАЗЛИЧНА и така за себе си доказва, че става по-истинска, отличавайки се от чалгата и едновременно - хранейки я и тва още повече засилва усещането за ТРУ

....

лееелее.. оставете чалгата, щом сте толкова истински
не и обръщайте внимание, гледайте себе си бе трута
какво по дяволите ви прави удоволствието да я храните
тя си е музика както всяка друга музика (е не баш ама айде така да го нарека)
има си своите фенове, колкото и елементарна да е културата и колкото и проста да е музиката
и престанете по дяволите да се занимавате с чалга..
некси опитайте да се извисите над нея и гледайте себе си и собственото си развитие
по-добре не мога да го кажа
който ме разбрал - разбрал
евала ше му направя !

SpAcE_LaDy
03-09-2008, 09:53
" и сега тръгнала спейс лейди да храни чалгата, защото чувства, че е РАЗЛИЧНА и така за себе си доказва, че става по-истинска, отличавайки се от чалгата и едновременно - хранейки я и тва още повече засилва усещането за ТРУ "

---------------------------

хахаха, ок, човек.. кефиш ме хахаха
мда, храня чалгата, но не за да се чувствам по-ТРУ, както ти каза.. а защото СУПЕР мн я мразя.. и защото темата в момента е за смъкнатите дрехи и не би трябвало чалгарите, които най-малко имат работа в тази тема да търсят сметка на момичето, което иска да си купи такива дрешки.. и нямат право да говорят така за нейния стил, за нейното желание, ще се облича както си иска..

А аз си се чувствам абсолютно истинска по отношение на музиката, която аз слушам, защото лично моята музика, която слушам, много малко хора успяват да я усетят, а аз я усещам и изпитвам върховно удоволствие като я слушам.. и не я слушам от вчера.. и хората, които усещам музиката така, както я усещам аз.. не са много, определено.. аз се събуждам с музиката и заспивам с нея.. 1 минута не стоя без моята музика, която не е нито чалга, нито рап.. слушам и рап и хип-хоп, но не е това водещия стил музика з мен.. а стила на обличане супер мн ме кефи и се обличам така не покрай модата.. така че по отношение на това кой е истински и кой не е.. мен не ме намесвай, защото аз сум си напълно ИСТИНСКА

oTPoBHa
03-09-2008, 10:35
" и сега тръгнала спейс лейди да храни чалгата, защото чувства, че е РАЗЛИЧНА и така за себе си доказва, че става по-истинска, отличавайки се от чалгата и едновременно - хранейки я и тва още повече засилва усещането за ТРУ "

---------------------------

хахаха, ок, човек.. кефиш ме хахаха
мда, храня чалгата, но не за да се чувствам по-ТРУ, както ти каза.. а защото СУПЕР мн я мразя.. и защото темата в момента е за смъкнатите дрехи и не би трябвало чалгарите, които най-малко имат работа в тази тема да търсят сметка на момичето, което иска да си купи такива дрешки.. и нямат право да говорят така за нейния стил, за нейното желание, ще се облича както си иска..

А аз си се чувствам абсолютно истинска по отношение на музиката, която аз слушам, защото лично моята музика, която слушам, много малко хора успяват да я усетят, а аз я усещам и изпитвам върховно удоволствие като я слушам.. и не я слушам от вчера.. и хората, които усещам музиката така, както я усещам аз.. не са много, определено.. аз се събуждам с музиката и заспивам с нея.. 1 минута не стоя без моята музика, която не е нито чалга, нито рап.. слушам и рап и хип-хоп, но не е това водещия стил музика з мен.. а стила на обличане супер мн ме кефи и се обличам така не покрай модата.. така че по отношение на това кой е истински и кой не е.. мен не ме намесвай, защото аз сум си напълно ИСТИНСКА


еми ето за тва говориме
потвърждаваш горния ми пост
нищо лично, ама след време ще разбереш, че просто нещата са различни
и аз няма кво да ти обяснявам, аз съм абсолютно по същия начин относно музиката, още повече, че се занимавам с изкуство (свиря на китара и на пиано, пея) права го е така, смятай къф ми е моя светоглед
иначе съм ебати утепляка .. не съм никакво тру
не претендирам с нищо
обикновен човек съм ....
и аз мразя чалга, ама точно пък щото я мразя, не и обръщам внимание
трее ли да ме боли за нешо, дето не го обичам и не ме прави щастлива?
фактите говорят сами по себе си, че човек, хранещ чалгата, един вид просто търси внимание да се докаже, че е различен
ама нема нужда... е тва трябва да се разбере принципно
не.. даже и да им се подигравам на такива не ми е смешно вече
тва го правих последно у 7ми клас
....

повярвай, гаврата е хиляда пъти по голяма ако не се намесваш .. (:

абе

ше разбереш скоро

п.п. а не ми го хвалете тоя джи уеар там, за мене джи ли си е, начи е е чиста чалга
даже и по зле
айде приятен ден

mhmhmhmhm
03-09-2008, 10:52
Спейс лейди,просто питам..
помислих си,че е картинка.. :-o

SpAcE_LaDy
03-09-2008, 11:05
oTPoBHa,
нe си търся причина да се доказвам пред когото и да е.. не съм и 7 клас, но това че ти игнорираш нещата, които не харесваш и които мразиш, не значи, че аз също трябва да го правя.. аз мразя чалгата и не мога да я игнорирам, тъй като тя е навсякъде..

много хора мразят лицемерието.. ми айде игрорирай лицемерието де! можеш ли? аз не.. предполагам че ако те лъжат също няма да успееш да го игнорираш и просто да не обърнеш внимание.. пък ако можеш.. евала.. едва ли са много хората, за които това е възможно..

пък аз че съм различна от чалгарите, различна съм, не го отричам, не се опитвам да изпъкна или каквото там си мислите вие.. и ти.. изказвам мнението си.. но тъй като мнението ми е изключително крайно, не мога да не обидя чалгата.. нека хората обиждат транса, който за мен е едва ли не свещен, нека.. но едва ли хората, които ще обидят транса, разбират изобщо тази музика.. докато аз з ОГРОМНА жалост преди много години слушах чалга и сега съвсем спокойно и с пълно основание мога да твърдя че я НЕНАВИЖДАМ ОТ ДЪНОТО НА ДУШАТА СИ!

-----------------------

Taste the rainbow,
защо реши, че е картинка? :) просто съм си я фотошопнала малко снимката хаха :) :-D :-D

scout4e94
03-09-2008, 12:43
SpAcE_LaDy i oTPoBHa leko se otklonihte ot temata 8-) momi4eto tursi magazini vie tuka go oburnahte na savsem druga tema ... po poleka ne se nervete :grin:

oTPoBHa
03-09-2008, 13:31
SpAcE_LaDy i oTPoBHa leko se otklonihte ot temata 8-) momi4eto tursi magazini vie tuka go oburnahte na savsem druga tema ... po poleka ne se nervete :grin:

епа Ако
това е теенпроблем
свиквай

иначе спейс лейди .. кво да ти кажа.. знаеш си тогава! не се бъркам

SpAcE_LaDy
03-09-2008, 13:43
SpAcE_LaDy i oTPoBHa leko se otklonihte ot temata 8-) momi4eto tursi magazini vie tuka go oburnahte na savsem druga tema ... po poleka ne se nervete :grin:

епа Ако
това е теенпроблем
свиквай

иначе спейс лейди .. кво да ти кажа.. знаеш си тогава! не се бъркам

Ми да знам си, айде приключваме темата, не ми се спори.. стига толкова.. :)

slivaka
11-05-2008, 17:56
Абе братле insomnia,board shop,sabotage,G-wear ,hip hop wear :D ,и само да ти кажа че почти всеки панталон мое си го носиш смъкнато ,просо си земи по-голям номер :)

mimsiii
11-05-2008, 20:24
Ах ама колко сте зле :razz: Абе я се осъзнаите бе !!!! :-x
ФЕШЪН значи МОДА ... онез тръгнали да ми говорят "ФЕШЪН МОДАТА нз си кфо ... " :razz: :razz: ТЪПИ СТЕ !!! :-x Някой на вас мрънка ли ви как да се обличате ?! Момичето пита къде може да намери такива дрехи ... и естествено тря някой прост батал да си изкаже тъпото мнение :? :-x Все повече и повече станаха "отворковците" във форума , дето си мислят че знаят и могат много .. като можете ... ЩО НЕ ПОМОГНЕТЕ ВЕ ?!!?!?! :-x Момичето ви пита нещо , вие и са праите на 100 милиона ... ай беги ... :-x

Jamalska
11-05-2008, 21:20
Алоо,младши.Когато една тема е повече от 3 страници назад тя вероятно вече е изживяла живота си.

jayyo
02-06-2009, 13:10
viy ste tolkos typi 4e neam dumi :x :booooomb: kak moji da ne pishete za R&B Shop toy e nay - dobriq rap magazin i as drebniq mn go uvajavam tumno mumno ne poznaam 8)

Jamalska
02-06-2009, 15:14
AХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

SUSSIE
02-06-2009, 17:03
Осъзнайте се бе хора . Не си рап-ър от днеска за утре . Или си , или не . Това е култура не мода . Всеки може да харесва каквото си иска . :shock:
П.С Хип-хоп рулззз :grin: Пийс и респект :-P

vivera9
05-13-2009, 22:27
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

хахахахахах Kakvi fe6ani te goniat be vie ste sme6ni be osobeno pak ti ti kaf fe6an si be ti niama6 i 40 leva hodi6 mi s edin 4ift danki po 3 meseca we bau6 takaf ti naqsno li sas rap kulturata misli6 4e momi4eto q intersuvat niakafi fe6ani lol 4estno ti kazvam ako si ot plovdiv 6te te drusam qko fe6ani 4e na teniskata ti ot turcia pi6e versace.. kvo znae6 ti ot moda be kakto i da e takifa kato teb pedal4eta sas mazni kosi4ki i oskubani vejdi4ki i fake obuvki :o :o :o

guinessgirl
05-14-2009, 11:08
ЗААААААААААААЕБИ,батко

clever
05-14-2009, 13:04
много се кефя на смъкнати рап дрехи :D 8)
8-)

HipHopBlond
05-16-2009, 11:12
Аз принципно слушам хип-хоп и се обличам по такъв начин, но смъкнато момиче трудно ше ми хване окото :?

HipHopBlond
05-16-2009, 11:19
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

Все още не е късно да си теглиш ножа, нали знаеш? :|

DiScOnEcTeD
05-16-2009, 11:40
mi v tezi det 6ti kaja prodavat drehi sk8 kezove i tn ...zna4i sabotage,insomniq,boardshop,bass i dr
тея с и още Park ... Parodia ... Breakpoint ... za drugi i az ne se se6tam

fashion4etyy
05-16-2009, 12:08
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

Все още не е късно да си теглиш ножа, нали знаеш? :|

абе колегата фешън е прав :)

на смъкнатите отдавна ви мида модата! тва беше 2002-5

от тогава не съм виждал ходещи чували из улицата :razz:
Fashion Rulzz :-)

HipHopBlond
05-17-2009, 12:04
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

Все още не е късно да си теглиш ножа, нали знаеш? :|

абе колегата фешън е прав :)

на смъкнатите отдавна ви мида модата! тва беше 2002-5

от тогава не съм виждал ходещи чували из улицата :razz:
Fashion Rulzz :-)

Хипхопа никога няма да умре, а ако се водиш по модата до никъде няма да стигнеш... ПЛЮЯ НА ВСИЧКИ КАТО ВАС!!! :-x

Хипхоп до ГРОБ \\//

peachyfreak
05-17-2009, 20:49
алеле мн е забавно да се пише в такива теми деа...
тц-тц тука некви бате се изтъкват, плюят, все едно да се хвърлиш в погото :D :D
то треа малко акъл, за да се сети човек, че повечето стилове са свързани именно с култура и музика :D :D
ако за сф, че не видях за кой град стаа дума, може и хип-хоп отдела в metal heaven на раковска

aak
07-22-2009, 12:10
Здравейте, искам да ви попитам къде в София мога да намеря магазини за смъкнати "Рап" дрехи.......?! Къде ли не съм търсила по обикновени магазини...и никъде не мога да намеря...явно си има определени...или ако не кажете където знаете....? Pleasee..... :-)

ima hip-hop shopove edinq koito az znam e na rakovska187 to se vodi metal shop no ima i hip-hop ne6ta

Moonchild
07-22-2009, 12:20
Insomnia,BAS,Sabotage,Board Shop и т.н

aak
08-04-2009, 09:12
ima Hip-hop shop na Rakovska 187 (to se vodi Metal shop no ima i Hip-hop)

ch3rno0
09-08-2009, 10:44
abe hora ne moga da wi razbera... kakwo wikate na momicheto kak da se oblicha.. tolkowa e blizo do mozyka.. em wseki si ima mnenie i wkus... tq pita kyde moje da nameri .. a ne dali na was wi hareswa dali e na moda ili ne... i ne wseki sledi modata.. az moga da kaja .. che imam abs. wsqkfi drehi .. i rapyrski i kakwi li ne .. i se oblicham spored nastroenieto mi ... ;] i ne na wseki mu har toq "Fashion style" adski typo e ako trygnim ws ednakwi.. mi huu katu na oniq mu har chalgata .. fashion .. mi oblichai se kakto iskash .. :) neznam zashto trqq da kazwash i na dr-te kak da se oblichat .. twa si e izcqlo twoe mnenie.. kwo si trygnal da prikazwash da ne se oblicha s rapyrski drehi ... ili i ti neznai6 kwo prikazwash i kwo praesh tuka.. sry che ti se mesq ama .... wzemete se malko w ryce w kraka .. wse mi e taq.. a ii taq "fashion" moda nqma da stoi s wekowe.. a i smyknatite drehi sa pr0sto0 lichen style na edin chowek... ;) a teq "fashion" sa i house-ri i chalgari che i kakwi li ne... edin pyt za winagi sprete da kritikuwate horata i da im se mesite w lichniq jiw0t sled kat0 ne ste im nikakwi ...!

godji3
01-07-2010, 17:26
аре стига си се мъчил в стоков базар илиянци има 1 магазинче с сличари дунки и тн рапарски дрефи и аксесуари

magicfairy
01-07-2010, 18:41
За къв хуй я ъпна тая тема?

shady19
01-14-2010, 17:02
омг я се осъзнайте бе какво некви тъпи фешъни само хлебят и се изцепват " фешън" модата я първо научете английски и тогава ми спорете бе... какво момичето търси рапърски дрехи не е пуснала тема със заглавие "ае псувайте на воля" ... осъзнайте се малко .... иначе по темата - препоръчвам ти premium basics ( www.bloksf.com само дето е доста скъпичко :X най-скъпата тениска е 60лв, най-евтината - 40лв, дънките вървят по 120, ама тези на Joker ; ]]) g-wear, hip-hop wear дето е в metal heaven и също така съм чул че някъде по НДК има На Тъмно и има много хубави неща, но аз лично не съм ходил там, в BAS се намират широки дънки както и в Osiris мисля че се казваше, но продават и DC, Fallen, Lakai и т.н. , в уличката където се намира магазина Park само че малко по-надолу ( http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=302687746&albumID=437009&imageID=1698011#a=437009&i=13565840_ ).. :)но имай предвид че в hip hop wear-а има и оригинали и боклуци от илиенци, но всичко е на една цена! Оригинални дънки - ~80лв. ментета - ~80лв. :( по-добре е g-wear верно че е малко скъпо ама примерно дънките са супер и са по 75лв. суичърите и тениските са малко по-скъпи ама не са ментета все пак :) :)

Onez1x
06-25-2010, 18:19
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

ей фешънче тва че си "левак" прилепнали дънки и плузки ако схващаш незначи че и ние рапърите ще станем такива ае у лево като не ти харесва знаеш каде е пътя нали? и един съвет внимавай каде кво пишеш щото не всички са като мене смао да ти отговорят на коментара ... сещаш се нали?

Fortkn0x
07-01-2010, 08:06
Ами не исках да пускам нова тема...Може ли да ви попитам къде има такива магазини в Пловдив? :oops: И между другото нищо им няма на рапърчетата...Незнам вие тъпи фешани кво се бъркате?! Абе всеки си има собствен стил... :? :o

Аз знам само за един,Metal Heaven,то има и рапаръски работи,ама искам да питам някой дали знае цената на шапките и блузите ?

KumchoValcho
07-01-2010, 08:39
пробвай в някой контейнер

metalista
12-16-2010, 22:18
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

Аз сам много доволен от Metal Heaven и Hip Hop shop който са в едно и също помещение на кам края на Раковска.Вече втора година си пазаря от там тениски,мешки,анораци и найстина стоките им са много качествени и се различават от другите магазини.Имам тениска на Metal Heaven от преди две години си га бях купил досега не е мръднала хич а майка ми сигурно я прала над 100 пъти.Миналата седмица си купих 2 чифта дънти по 25 лева и още не мога да им се нарадвам.Мойте приятели почти всички си пазарят от там и са доволни.

оей фешънче тва че си "левак" прилепнали дънки и плузки ако схващаш незначи че и ние рапърите ще станем такива ае у лево като не ти харесва знаеш каде е пътя нали? и един съвет внимавай каде кво пишеш щото не всички са като мене смао да ти отговорят на коментара ... сещаш се нали?

metalista
12-16-2010, 22:19
кви са тия смъкнати дрехи ве :D пфф що са излагаш тва мина от мода одавнА не са излагаи и си купи нешто фешЪн..дънки тесни блузки на раета розови зелени тва е наи яко. бахти смешния си още в миналиа век живееш бе излез от там.. да ти напомна че сме 2008 и сеа фешън стила е на мода. абе вас рапарчетата требва некои да ви избии и да ви напише на челото FaShIoN StIlE rulzzz xaxaxaxa смешници :-P :razz: :P

Аз сам много доволен от Metal Heaven и Hip Hop shop който са в едно и също помещение на кам края на Раковска.Вече втора година си пазаря от там тениски,мешки,анораци и найстина стоките им са много качествени и се различават от другите магазини.Имам тениска на Metal Heaven от преди две години си га бях купил досега не е мръднала хич а майка ми сигурно я прала над 100 пъти.Миналата седмица си купих 2 чифта дънти по 25 лева и още не мога да им се нарадвам.Мойте приятели почти всички си пазарят от там и са доволни.

оей фешънче тва че си "левак" прилепнали дънки и плузки ако схващаш незначи че и ние рапърите ще станем такива ае у лево като не ти харесва знаеш каде е пътя нали? и един съвет внимавай каде кво пишеш щото не всички са като мене смао да ти отговорят на коментара ... сещаш се нали?

metalista
12-16-2010, 22:27
Здравейте, искам да ви попитам къде в София мога да намеря магазини за смъкнати "Рап" дрехи.......?! Къде ли не съм търсила по обикновени магазини...и никъде не мога да намеря...явно си има определени...или ако не кажете където знаете....? Pleasee..... :-)

Виж в Хип хоп магазина на Раковска 184 мисля че беше.Имат и сайт - www.hiphopwear.bg Мисля че сам ти бил полезен.

Fr3eGiRl
12-17-2010, 11:06
Абе не виждате ли, че темата е стара?! 8-)

sunshine1
12-17-2010, 12:04
аз нося широки панталони но съм тансаджия и индустриал .. прече ли ми - НЕ! :)
иначе темата е стара дам..

Di
12-17-2010, 19:15
на тъмно,но е ужасно грозно момиче с такива дрехи

metalista
12-17-2010, 22:23
на тъмно,но е ужасно грозно момиче с такива дрехи

От На тъмно не пазаря отдавна, бях си купил гривна от там преди време за 9 лева случайно ходих с татко до илинци да си купува части и гледам една сергийка с гривни и видях същата гривна кадето си я бял купил и я носех на ръката и попитах продавача колко струва и ми каза 2 лева, направо се изядох от яд че бях се набутал толкова много и продавачами каза че идват да пазарят от него. Преди все сам си мислил че е евтено но сам се заблуждавал.Сложете си надценка и ги продавайте на по 3-4 лева кожудери такива.

twistedfate
08-01-2011, 21:56
Знам че темата е малко старичка. Видях какви ли не безполезни коментари и се чудя защо тези хора изобщо пишат, но т'ва няма значение. Искам да попитам за магазин в който мога да намеря дънки / t-shirts, който са по-широки или така наречените "рапърски". Преди пазарувах най-редовно от "G-wear" но го затвориха а за други магазини изобщо небях се и интерасувал.
Мерси предварително!

Milly4
08-01-2011, 23:13
Знам че темата е малко старичка. Видях какви ли не безполезни коментари и се чудя защо тези хора изобщо пишат, но т'ва няма значение. Искам да попитам за магазин в който мога да намеря дънки / t-shirts, който са по-широки или така наречените "рапърски". Преди пазарувах най-редовно от "G-wear" но го затвориха а за други магазини изобщо небях се и интерасувал.
Мерси предварително!
Виж на Младост, там бях видяла "рапърски" дрешки.