PDA

View Full Version : как да ги уредя



malko7y_dqvolchi
03-05-2008, 18:05
Zdraveitee na vs!!! Ako Mi dadetee nqkaf akaL shta sam vi mn blagodarna! v Moq klasSs Ima ednoo momichee moje da se kaji moita nai dobra fr .. tqq iskaaa da q yredqq s edin ot nashiqq klass i toi mi e mn dobar fr ... az mu kazah za neeqq ama toi mi vikaa nee az neq xaresvam nz si kfoo .. az q nenavijdam nqkfi si takifaa .. plsss ako mojee da mi kajitee kfo da mu kaja za daa saaa ybedi i da gi yredqq :( shott ako nee go ybedqq fr mi shta mi sa razsardii :(:(:(:( PLSS POMOGNETEE!!! :(



Модерирано от [B]a[N]D[i]T[k]a по т.7

Yoyoyoyoyo
03-05-2008, 18:11
Първо-я пиши нормално,а не се прави на много интересна.Какво си мислиш,че като пишеш като неграмотник някакъв и си върха?Уаууууууу,ми не е така.Ясно?Така пиши в саитовете эа эапоэнанства,но не и тук.Още повече пък искаш помощ от нас,а ни эатрудняваш.Тоя дебилски начин на писане,не е ресен эа четене.Де..ба.. :o
Второ-това е пълна простотия.Какви са тея детски иэпълнения?Не ви энам на колко сте де,но предполагам на не повече от 11-12.Ако сте на толкова-окей,нормално.Но ако сте на повече-това е истински реэил бе,хора 8-) Едно,че работата с посредници е глупава.Друго,че щом момчето не си пада по нея,няма начин да го накараш.Това не го ли эацепваш?Просто и каэваш как стоят нещата и готово.Няма основание да ти се сърди...тъпо тъпо тъпо! :?

love_veselka
03-05-2008, 18:41
На сила хубост не става,каквото и да направиш щом твоя приятел я ненавижда и мис Свят да стане,пак ме съмнява да станат работите.Така,че избий на твоята приятелка от акъла това момче.

А тя не може ли сама да се уреди,че кара тебе :shock:

MiMcHeToOo
03-05-2008, 18:42
Много умно. Той я ненавижда, тя може би го знае или поне предполага ама въпреки всичко ще се сърди..

anSsito
03-05-2008, 19:28
Съгласна съм с предните мнения..
Първо - тъпо е някой да тръгне да урежда свой приятели.. Като толкоз си го е харесала твоята приятелка да се оправя сама има си начини да му привлече вниманието...
Второ - при положение,че той няма симпатии към нея нищо няма да се получи. Ако продължиш да му натякваш за нея само могат да се влушат нещата...

CuRly_Doll
03-05-2008, 19:36
Еми момчето не я харесва,кво можеш да направиш-НИЩО!!!Ако пък тя ти се разсърди за такава глупост,значи е много дребнава и е много зле.Пък и нали са един клас,да се уреди сама,що ти тряя да ги уреждаш.Третият човек е виновен независимо дали ше се съберат или не-ако се съберат и се разделят,защо са се разделили и ако изобщо пък не се съберат,защо не си ги събрала.Остави ги да се оправят сами и ако тя ти каже нещо,значи не ти е най-добра приятелка,защото най-добрите приятелки не се карат за момчета и за глупости!!!

evelinka1122
03-05-2008, 19:39
Ммм даа така е съгласна съм с kiss_me{P} не стига че ще се влошат нещата, ако продължаваш да му натякваш, а и той ще я намрази още повече... и един съвет другия път пиши по разбрано. Знам че можеш :)

SoulSteal
03-05-2008, 19:42
Съгласна съм с предните мнения..
Първо - тъпо е някой да тръгне да урежда свой приятели.. Като толкоз си го е харесала твоята приятелка да се оправя сама има си начини да му привлече вниманието...
Второ - при положение,че той няма симпатии към нея нищо няма да се получи. Ако продължиш да му натякваш за нея само могат да се влушат нещата... +1 :)

gangstata
03-05-2008, 19:53
Еее .. кво е тва..като не я харесва квото и да ти се каже нищо няма да стене...Пък тва да не са 4-5 клас да пратиш някой да кеже на друг ,че еди си кой харесва някой си и хоп става...

MoHuTo
03-05-2008, 21:44
Съгласна съм с предните мнения..
Първо - тъпо е някой да тръгне да урежда свой приятели.. Като толкоз си го е харесала твоята приятелка да се оправя сама има си начини да му привлече вниманието...
Второ - при положение,че той няма симпатии към нея нищо няма да се получи. Ако продължиш да му натякваш за нея само могат да се влушат нещата...
+1

Iv4eTy
03-05-2008, 22:12
Къф е смисъла да се опитваш да ги ореждаш, като той не я харесва?!

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 22:14
Ти да не си сватовница?

spensi
03-05-2008, 23:42
ами най лесния начин е да обределиш среща и на двамата по отделно в някое кафе и слет това да се изнесеш тихо.от там нататък вече те да се обравят :-P

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 23:51
Винаги можете да направите и тройка.

N0_feAR
03-06-2008, 06:15
на сила, нищо хубаво не става. Обясняваш на въпросната приятелка, че момчето не е заинтересовано и готово. Пък ако ти се разсърди дреме ти на ***

koalka
03-06-2008, 08:43
Как така ще ги уреждаш...?Това е супер тъпо най-малкото, те нямат ли усти?
И второ наистина няма как да ги уредиш, щом на него тя му е неприятна, просто е изключено.Като не я харесва, не я харесва, нищо не може да се направи.И стига с тия детски истории, уреждане и глупости.

Alabalaportokala
03-06-2008, 09:32
yoyoyoyoyo абе младеж. Ти повече наредба вкара от колкото помогна