PDA

View Full Version : Момчета какво ще направите?



menta_loverka
03-05-2008, 18:40
Идеята ми е следната какво ще направите ако гаджето ви или момичето с което сте спали ви каже че е бременна? моля ви като отговарчте пишете на колко години сте защото и това е от значение

ToPi-G
03-05-2008, 18:47
mi abort nqma kakwo drugo ... tova dete moje ... ne moje mi 6te ti skape celiq jivot ... (17)

swords1010
03-05-2008, 18:57
Не бих постъпил по нито един от изброените начини, следователно гласувах с "нещо друго". "ще поема всички грижи все пак аз съм виновен" ??? :shock: Моля? Аз ли съм виновен? Нима само аз съм съм го направил това дете? Що за отговор е това?
Аз лично бих обсъдил ситуацията с приятелката си, с други приятели и с родителите си и ще преценим, коя е най-добрата алтернатива. Ако нямаме възможност да отглеждаме дете и е възможно, бих искал медицински аборт. Ако е късно, не бих искал да рискувам здравето на приятелката си, но вероятно това ще е варианта, който ще изберем.
Ако пък сме достатчно зрели, пораснали с образование зад гърба си и имаме възможност едва ли това ще е избрът. :)

korabokroshenec
03-05-2008, 19:00
ае дано не се случва на тоя етап от живота ми...нз как бих постъпил :? (18)

Sevt
03-05-2008, 19:00
И аз гласувах с " нещо друго " . Ако се случи сега - медицински аборт. Ако се случи след годинка - ще го задържим.
На 22 съм.

swords1010
03-05-2008, 19:08
Невероятно!
Има 4 гласа за "ще поема всички грижи все пак аз съм виновен".
Ама вие наистина ли бихте се чувствали виновни? И по-точно, само вие ли смятате, че ще сте виновни?
Не, не! :-D

Lorelei
03-05-2008, 19:16
Невероятно!
Има 4 гласа за "ще поема всички грижи все пак аз съм виновен".
Ама вие наистина ли бихте се чувствали виновни? И по-точно, само вие ли смятате, че ще сте виновни?
Не, не! :-D

Ponqkoga naistina ste.Napylno sym syglasna,che mackata si e otvorila krakata i ot tam natatyk si poema riska-okay,no ako picha kakto onzi ot drugata tema,koito si mahnal kondoma po vreme na akta bez momicheto da razbere,se izpusne,sluchaino...k`vo pravim...? Koi e vinoven,vypreki che vinoven pak e tvyrde silno kazano...? Imala mu e doverie,no ... Tova mi se e sluchvalo vednyj i mi stana mnogo nepriqtno...Toi mi go vkarva na zadna i naistina se uchudih kak za otricatelno vreme si sloji prezervativa,no kato mi go vkara napylno zabravih...Razbrah chak kogato svyrshi i se ogledah "Kyde e prezervativa?"-"Mi "NIE" bez go pravihme...! I t`va mi e postoqnniqt partnior,na kogoto imam ogromno doverie,koeto si e zaslujil,razbira se.Prieh,che ne sme se razbrali,kakvo iskam az i kakvo toi,no ako nedai si Boje beshe stanal gaf...

aanitogb
03-05-2008, 19:29
az sam momi4e v 10 klas i kazvam dori dase sly4i neznaino kak nikoga nebih napravila abort imam semeistvo koeto bi mi pomognalo i nemislq 4e edno dete nqma da mojem da otgledame bih go ostavila dori i bez saglasieto na priqtelq mi bih poela samo az vinata ako toi e neseriozen tvardo sam protiv obortite no vse pak ima dostata4no na4ini za predpazvane ot nejelana bremennost i nali vse pak obi4am 4oveka ot koito moje da badi tova dete i mislq 4e toi 6tee napalno saglasen s men i re6enieto mi

swords1010
03-05-2008, 19:29
Lorelei, не знам какво сте се разбирали и какво се с случило в твоя случай. Но ако някое момче направи подобно нещо, без знанието ти, струва ми се, че той до толкова е и честен към теб. И в крайна сметка пак ти си избрала да си легнеш с него. И двамата носите отговорност, но разбира се ако някой направи нещо подобно можем да говорим за известна доза вина. :)

Lorelei
03-05-2008, 19:35
Lorelei, не знам какво сте се разбирали и какво се с случило в твоя случай. Но ако някое момче направи подобно нещо, без знанието ти, струва ми се, че той до толкова е и честен към теб. И в крайна сметка пак ти си избрала да си легнеш с него. :)

Okay,v moq sluchai kak da e,no ima i mnogo momcheta,koito pritiskat priqtelkite si i osobeno,kogato te sa po-malki stavat jerta na syznatelno manipulirane ot strana na myjkiq pol-bilo to seks,seks bez prezervativ,svirki ili ne znam oshte kakvo.Imashe nqkakva druga tema,kydeto momicheto kazvashe,che priqtelqt i q uverqval,che pyrviq pyt tq ne moje da zabremenee.Nima tuk syshto momicheto,koeto pod edin ili drug natisk go e napravilo,e vinovno ?

v3n0ma
03-05-2008, 19:46
kato ba6ta na deteto poemam otgovornost

swords1010
03-05-2008, 19:55
Lorelei, не знам какво сте се разбирали и какво се с случило в твоя случай. Но ако някое момче направи подобно нещо, без знанието ти, струва ми се, че той до толкова е и честен към теб. И в крайна сметка пак ти си избрала да си легнеш с него. :)

Okay,v moq sluchai kak da e,no ima i mnogo momcheta,koito pritiskat priqtelkite si i osobeno,kogato te sa po-malki stavat jerta na syznatelno manipulirane ot strana na myjkiq pol-bilo to seks,seks bez prezervativ,svirki ili ne znam oshte kakvo.Imashe nqkakva druga tema,kydeto momicheto kazvashe,che priqtelqt i q uverqval,che pyrviq pyt tq ne moje da zabremenee.Nima tuk syshto momicheto,koeto pod edin ili drug natisk go e napravilo,e vinovno ?

(редактирах поста си преди преди да отговориш)
В този случай момичето е повече от виновно!!!
Как може да правиш секс, без елементарна сексуална култура и то до толкова, че да повярваш, че видиш ли, нямало как да забременееш първия път. Вина е меко казано тук. :)

rame
03-05-2008, 20:07
az sam momi4e v 10 klas i kazvam dori dase sly4i neznaino kak nikoga nebih napravila abort imam semeistvo koeto bi mi pomognalo i nemislq 4e edno dete nqma da mojem da otgledame bih go ostavila dori i bez saglasieto na priqtelq mi bih poela samo az vinata ako toi e neseriozen tvardo sam protiv obortite no vse pak ima dostata4no na4ini za predpazvane ot nejelana bremennost i nali vse pak obi4am 4oveka ot koito moje da badi tova dete i mislq 4e toi 6tee napalno saglasen s men i re6enieto mi Ами то анкетата е за момчета,но щом и ние ще отговаряме.... :D И аз да кажа,че съм съгласна с теб,с тази разлика,че имам поне 2 годинки отгоре и за мен и да родя няма да е чак толкова рано,поне после няма да уча вечерно! :P

Lorelei
03-05-2008, 20:18
swords1010,pri neq e lipsa na seksualna kultura,a pri nego kakvo e ? Jelanie da stane tatko li ?
Absurdno e da se syglasq,che edin nasilnik ili manipulator e po-malko vinoven ot svoqta jertva...!

swords1010
03-05-2008, 20:20
swords1010,pri neq e lipsa na seksualna kultura,a pri nego kakvo e ? Jelanie da stane tatko li ?
Absurdno e da se syglasq,che edin nasilnik ili manipulator e po-malko vinoven ot svoqta jertva...!
Току виж момчето е с не по-богата сексуална култура от момичето. :-D

Lorelei
03-05-2008, 20:25
S kakyvto se syberesh,takyv stavash. :-D
I vse pak si mislq,che ima kakto situacii,v koito momchetata sa po-vinovni,taka i situacii,v koito momcihetata sa po-vinovni.

swords1010
03-05-2008, 20:28
S kakyvto se syberesh,takyv stavash. :-D
I vse pak si mislq,che ima kakto situacii,v koito momchetata sa po-vinovni,taka i situacii,v koito momcihetata sa po-vinovni.
Не отричам, дори го написах в редакцията на един от горните си постове. :wink: Твърде много се отклонихме от темата. :)

Lorelei
03-05-2008, 20:29
swords1010,vajnoto e che v kraina smetka se razbrahme. :)

LitTleJ
03-06-2008, 10:14
Ще поема отговорност(не съм толкова тъп да позволя да забременее)на 15г.

FuReRa
03-11-2008, 18:53
Идеята ми е следната какво ще направите ако гаджето ви или момичето с което сте спали ви каже че е бременна? моля ви като отговарчте пишете на колко години сте защото и това е от значение
no sum na 16 i sum za aborta no s vremeto moje da se promeni :P)~

ubuntu
03-12-2008, 09:58
1. тест за 100% сигурност че аз съм виновника ...
2. ще решим кво да правим
3. правим решеното ....
Но точно в тази ми възраст (18 ) ако е преди 3ти месец бих помолил за аборт ... просто бебето е голяма отговорност ... а сега не се чувствам готов за подобно преживяване :)
за тва 100% сигурност .. с кондом или без .. винаги навън изхвърлям мойте хора ... :)

naze
03-12-2008, 10:01
abort .. i wse pak zawisi ot situaciqta .... i tq ima mnenie

hahavteen
03-12-2008, 12:46
Az pitah moia priatel i toi kaza abort.Na 21 6te stane v subota.

Mr.bEps
03-12-2008, 12:48
mi abort nqma kakwo drugo ... tova dete moje ... ne moje mi 6te ti skape celiq jivot ... (17)
ми като ще ти го скапва ЩО ИЗОБЩО правиш СЕКС?! сексът не е само удоволствие, но и отговорност (ако се стигне до някакви последствия)!

LitTleJ
03-12-2008, 13:11
Първо бих искал аборт щото съм на 16, но ако все пак не може ще се постарая да направя всичко по силите ми.Все пак за да стане бебе трябват 2-ма.

h0u$e_
03-12-2008, 13:43
bih poel grijite makar4e sum po4ti na 18 shoto se pak az ne sum mislil ko pravq :) no dano da ne se slu4va na taz vuzrast

marina star
03-12-2008, 13:44
nadqvam se pove4eto mom4eta da sa markirali 3-tiq otgovor

mother
03-12-2008, 13:47
nadqvam se pove4eto mom4eta da sa markirali 3-tiq otgovor

Това е леко нагло, да не би само момчето да е виновно а???
Ако ми се случи такова нещо и НЕ обичам момичето ще напраи аборт че пушек ще се вдига...

Boss
03-12-2008, 13:53
nadqvam se pove4eto mom4eta da sa markirali 3-tiq otgovor

Това е леко нагло, да не би само момчето да е виновно а???
Ако ми се случи такова нещо и НЕ обичам момичето ще напраи аборт че пушек ще се вдига...

:razz: +1

krem4et0
03-12-2008, 15:20
Понеже имаме съмнения по въпроса, снощи си поговорихме. И друг път сме го правили. Та той ще си поеме отговорността, въпреки, че за гафа бях виновна само аз :(

И тук е мястото да питам- на противозачатъчни съм - Диане 35. Сексът се случи миналата сряда, последен ден на менструацията ми и на паузата от 7 дни. Та той малко и във влагалището свърши. Прочетох си листовката 20 пъти, разрових се из всички сайтове и никъде не пише дали Диането конкратно пази през паузата. то в овулация няма как да съм била, ама знае ли човек :(

sexita
03-12-2008, 15:23
Не бих постъпил по нито един от изброените начини, следователно гласувах с "нещо друго". "ще поема всички грижи все пак аз съм виновен" ??? :shock: Моля? Аз ли съм виновен? Нима само аз съм съм го направил това дете? Що за отговор е това?
Аз лично бих обсъдил ситуацията с приятелката си, с други приятели и с родителите си и ще преценим, коя е най-добрата алтернатива. Ако нямаме възможност да отглеждаме дете и е възможно, бих искал медицински аборт. Ако е късно, не бих искал да рискувам здравето на приятелката си, но вероятно това ще е варианта, който ще изберем.
Ако пък сме достатчно зрели, пораснали с образование зад гърба си и имаме възможност едва ли това ще е избрът. :)


99% от вината е твоя ;)

hahavteen
03-12-2008, 16:03
И тук е мястото да питам- на противозачатъчни съм - Диане 35. Сексът се случи миналата сряда, последен ден на менструацията ми и на паузата от 7 дни. Та той малко и във влагалището свърши. Прочетох си листовката 20 пъти, разрових се из всички сайтове и никъде не пише дали Диането конкратно пази през паузата. то в овулация няма как да съм била, ама знае ли човек :(

Az misleh 4e vsi4ki protivoza4atu4ni paziat i prez payzata...Na men pone ginekologa v BG mi kaza da vzimam Jasmin ili Lindinet(ili ne6to podobno ne pomnia..) i 4e 6te sum za6titena i prez payzite koito i da izbera...Za6to pri Diane 35 da e razli4no?... :-o

krem4et0
03-12-2008, 16:32
А, не зная. Не пишеше изрично, че не съм защитена, ама не пишеше и, че съм........малко съм паникьосана, ама ще се справим :grin:

Първокласник
03-12-2008, 16:40
Не бих постъпил по нито един от изброените начини, следователно гласувах с "нещо друго". "ще поема всички грижи все пак аз съм виновен" ??? :shock: Моля? Аз ли съм виновен? Нима само аз съм съм го направил това дете? Що за отговор е това?
Аз лично бих обсъдил ситуацията с приятелката си, с други приятели и с родителите си и ще преценим, коя е най-добрата алтернатива. Ако нямаме възможност да отглеждаме дете и е възможно, бих искал медицински аборт. Ако е късно, не бих искал да рискувам здравето на приятелката си, но вероятно това ще е варианта, който ще изберем.
Ако пък сме достатчно зрели, пораснали с образование зад гърба си и имаме възможност едва ли това ще е избрът. :)

DevilWish
03-12-2008, 16:54
Az ne sym mom4e ,za tova nqma da glasuwam ,oba4e 6te si kaja mnenieto - spored men nai-pravilnoto re6enie e abort ;) Osobeno pri teenagerite ,6oto pove4eto tuka sme takiva ;) Nedai si boje da mi se slu4i v sledva6tite 4-5 godini ;)

eblio
03-12-2008, 17:21
Предполагам, че повечето мнения са много прибързани и необмислени. Колко от вас са попадали в подобна ситуация, дори и инсценирана за което разбирате в последствие?

skatemore
03-12-2008, 20:26
ш'си купа хероин :oops:

WhiteOneBG
03-12-2008, 21:43
Ще го кажа така
Все още нямам 18 ( ехх майка ... 18 книжка ... още 1 убиец по пътищата :D ) , тъ аз лично гласувах за 3тата възможност , мисля че господ е този който дава живот , и той може да го отнеме , също така мисля че съм добър баща , чесно казано искам да науча детето на много неща да му даш шансовете които не съм имал , а вече имам но е късно да се възползвам . :)
НЕ виждам смисъл от абортите или бягането просто е педалско :) , това е за слабохарактерни идвиди , без каквото и да е самосъзнание , и без каквато и да е отговорност :)

eblio
03-12-2008, 21:54
Ще го кажа така
Все още нямам 18 ( ехх майка ... 18 книжка ... още 1 убиец по пътищата :D ) , тъ аз лично гласувах за 3тата възможност , мисля че господ е този който дава живот , и той може да го отнеме , също така мисля че съм добър баща , чесно казано искам да науча детето на много неща да му даш шансовете които не съм имал , а вече имам но е късно да се възползвам . :)
НЕ виждам смисъл от абортите или бягането просто е педалско :) , това е за слабохарактерни идвиди , без каквото и да е самосъзнание , и без каквато и да е отговорност :)

Хе-хе ;) смяташ че си добър баща, или че ще си?
Осъзнавате ли каква отговорност е, да имаш дете и да му осигуриш всичко нужно, както и постоянно внимание изисква както много сили, така и много финанси. Това е много голяма промяна в живота на майката и бащата, промяна на навици, хобита и т.н.

Според мен пропускате този факт когато споменавате, че ще поемете отговорност ;)

seed
03-12-2008, 22:02
99% от вината е твоя ;)

Ако наистина смяташ така, то ти се признаваш само за един носител на плода, който дори не е на нивото на функциите на мъжкия индивид. Тъй като това не е така, относително е да се каже на кого е по-голяма вината, но тя трябва да се подели между партньорите, и особено, ако е в ранна възраст, единственото логично решение е аборт. Като цяло съм съгласен с sword1010.

Boss
03-12-2008, 22:06
Дали от всичките мнения намирам поне едно смислено изказано от напълно зрял и мислещ човек..... :-o

По темата: Не мисля да стават фалове...но все пак още ми е рано набелязал сам 2-3 майки на приятели и трябва да ги преслушам първо после ще мисля за улегнал живот :D :D е по-към 30 :grin:

eblio
03-12-2008, 22:07
Дали от всичките мнения намирам поне едно смислено изказано от напълно зрял и мислещ човек..... :-o

По темата: Не мисля да стават фалове...но все пак още ми е рано набелязал сам 2-3 майки на приятели и трябва да ги преслушам първо после ще мисля за улегнал живот :D :D е по-към 30 :grin:

За мнения в 3 теми "прослуша" женското общество в България :razz:

Boss
03-12-2008, 22:10
Дали от всичките мнения намирам поне едно смислено изказано от напълно зрял и мислещ човек..... :-o

По темата: Не мисля да стават фалове...но все пак още ми е рано набелязал сам 2-3 майки на приятели и трябва да ги преслушам първо после ще мисля за улегнал живот :D :D е по-към 30 :grin:

За мнения в 3 теми "прослуша" женското общество в България :razz:

Ако те притеснява да те включа и теб :P

ubuntu
03-12-2008, 22:18
Дали от всичките мнения намирам поне едно смислено изказано от напълно зрял и мислещ човек..... :-o

По темата: Не мисля да стават фалове...но все пак още ми е рано набелязал сам 2-3 майки на приятели и трябва да ги преслушам първо после ще мисля за улегнал живот :D :D е по-към 30 :grin:

За мнения в 3 теми "прослуша" женското общество в България :razz:

Ако те притеснява да те включа и теб :P
Абе педеруга ... мен няма ли да ме включиш като татко :grin: утре в даскало ще ти направя едина диагностика на ауспуха :grin: :grin: :grin:

WhiteOneBG
03-12-2008, 22:18
Ще го кажа така
Все още нямам 18 ( ехх майка ... 18 книжка ... още 1 убиец по пътищата :D ) , тъ аз лично гласувах за 3тата възможност , мисля че господ е този който дава живот , и той може да го отнеме , също така мисля че съм добър баща , чесно казано искам да науча детето на много неща да му даш шансовете които не съм имал , а вече имам но е късно да се възползвам . :)
НЕ виждам смисъл от абортите или бягането просто е педалско :) , това е за слабохарактерни идвиди , без каквото и да е самосъзнание , и без каквато и да е отговорност :)

Хе-хе ;) смяташ че си добър баща, или че ще си?
Осъзнавате ли каква отговорност е, да имаш дете и да му осигуриш всичко нужно, както и постоянно внимание изисква както много сили, така и много финанси. Това е много голяма промяна в живота на майката и бащата, промяна на навици, хобита и т.н.

Според мен пропускате този факт когато споменавате, че ще поемете отговорност ;)


Както казах , мога да му дам това което аз не съм могъл да имам ( липса на финанси ) и което сега мога да си осигуря но е късно :)
Да осъзнавам каква е отговорността , но също така вината е моя , трябва да поема тази отговорност
Да има и доста грижи , но има и куп положителни неша да гледаш 1 хлапенце как расте как се развива 1 нов живот , естесвено 2 години ще се наложи да разчитаме на бабите и дядовците ( на това дете ) докъто самите "родители" се осъзнаят в живота ... :)

eblio
03-12-2008, 22:23
Ще го кажа така
Все още нямам 18 ( ехх майка ... 18 книжка ... още 1 убиец по пътищата :D ) , тъ аз лично гласувах за 3тата възможност , мисля че господ е този който дава живот , и той може да го отнеме , също така мисля че съм добър баща , чесно казано искам да науча детето на много неща да му даш шансовете които не съм имал , а вече имам но е късно да се възползвам . :)
НЕ виждам смисъл от абортите или бягането просто е педалско :) , това е за слабохарактерни идвиди , без каквото и да е самосъзнание , и без каквато и да е отговорност :)

Хе-хе ;) смяташ че си добър баща, или че ще си?
Осъзнавате ли каква отговорност е, да имаш дете и да му осигуриш всичко нужно, както и постоянно внимание изисква както много сили, така и много финанси. Това е много голяма промяна в живота на майката и бащата, промяна на навици, хобита и т.н.

Според мен пропускате този факт когато споменавате, че ще поемете отговорност ;)


Както казах , мога да му дам това което аз не съм могъл да имам ( липса на финанси ) и което сега мога да си осигуря но е късно :)
Да осъзнавам каква е отговорността , но също така вината е моя , трябва да поема тази отговорност
Да има и доста грижи , но има и куп положителни неша да гледаш 1 хлапенце как расте как се развива 1 нов живот , естесвено 2 години ще се наложи да разчитаме на бабите и дядовците ( на това дете ) докъто самите "родители" се осъзнаят в живота ... :)

И тук пак стигаме до въпроса, на 18 години какви възможности имаш пред себе си за да осигуриш един качествен живот на това дете?

Аз имам примери пред очите си, приятели, съученици, които изпонародиха на 18-19 години, някои дори се ожениха. След около година започнаха семейните скандали, че и до раздяла се стига. Просто е една възраст когато нещата трябва да се премислят 100 пъти, да се обмислят всичките му вариянти и възможности. Защото детето е последица от вас върху която пада всичко.

WhiteOneBG
03-12-2008, 22:27
да тва което споменаваш беше лошата част ... това което може да случи , аз знам че мога да дам най доброто и съм убеден в това , разбира се може да се случат и лоши неща , но това са само догатки за сега си ползвам дюрекс и противозачатъчни да ми е мирна главата :)

hooliganka89
03-13-2008, 06:42
Ami az sam momiche,no vse pak shte otgovorq,che bih zadarjala deteto.
Ne sam nastroena polojitelno kam abortite,no vse pak se sluchva...

Nadqvam se,che tuk nqma hora,koito biha reshili da si ostavqt deteto v dom za siraci,edin abort e po-priemliv vav sluchaq.

sexita
03-14-2008, 21:20
99% от вината е твоя ;)

Ако наистина смяташ така, то ти се признаваш само за един носител на плода, който дори не е на нивото на функциите на мъжкия индивид. Тъй като това не е така, относително е да се каже на кого е по-голяма вината, но тя трябва да се подели между партньорите, и особено, ако е в ранна възраст, единственото логично решение е аборт. Като цяло съм съгласен с sword1010.
Абе..знаеш ли кво значи аборт бе!!! :-x
Много знаете да говорите вие...все едно ше пие едно хапче и край,няма нищо #-o
www.antiabort.free.bg почети малко и поразгледай и тогава накарай момичето,което обичаш да направи аборт... :x

Lunatic-
03-14-2008, 21:25
ще се самоубия :)

WTH
03-14-2008, 22:01
Отговорих че ще поема всички грижи просто защото нейскам да убивам детето си.Пък дали ще си прецакам живота или не,не ми дреме и без това не е кой знае какво.А момче на 14 съм.

baby_inloff
03-15-2008, 12:58
Ole nz ako kato zabremeneq gadjeto mi kaje 4e iska da abortiram p1rvo 6te go napsuvam :oops: i 6 si go rodq detoto i 6 go gledam az s1m otgledana ot sama maika 6ot ba6ta mi ne e iskal dete i s1m si napalno normalna :-P :-P :-P

PepiDesigns
03-15-2008, 13:01
Ако тя го иска
ще поема всички грижи все пак аз съм виновен

Ако не го иска .. ще абортира ..

И все пак .. малко ми е рано да мисля за такива неща , може като ми се случи .. не дай си боже все пак , да мисля по друг начин ..
Има време.