PDA

View Full Version : Любов!!!



Angel_of_the_Night
03-05-2008, 19:30
Искам да споделя с вас няколко мой произведения за любовта.Дано ви харесат :)

Сияйна като звезда,красива като небето през ноща,тя е всичко за мен
на таз земя.Любовта която ми дари всичко в мен преобърна и отвори
мойте очи.Слънцето с лъчи обгря моето лице и луната искреше повече и аз бях опиянен.Чувства различни бушуваха в моята душа и не намерих нищо на света което може да сравня с това което почуствах аз когато те видях!!

Защо като се появи ти сърцето ми превзе и после го разби,
защо когато съм до теб аз пламвам и изгарям,
защо когато ми даде надежда после я отне и ме напусна ти,
защо се питам аз те обичах толкова силно макар и ти не така.
Тези въпроси се питам аз ден след ден и не намирам отговор за мен.
Защо се появи като лъч светлина,а после си тръгна след залеза,
Защо неможе да си с мен,когато аз толкова силно те желая,
Защо болка има в моето сърце,а не радост от любовта
Единствено те моля ти да си с мен сега и да ми покажеш любовта!!

Модерирано по т.1 от Правилника!
коалка

evelinka1122
03-05-2008, 19:34
Страхотни са и двете, но това второто е невероятно просто... , напълно изразява моите чувства :cry: :cry: :cry: Поздравления!!!

1n5ub0rd1na73
03-05-2008, 19:38
За мен ще остане абсолютен "Х" как може да се опитвате да творите, а да сте неграмотни, но лесно е да се плюе, затова евала.

w0sh
03-05-2008, 19:45
Няма да коментирам, защото ще ви провокирам да ме попсувате малко.

Presley
03-05-2008, 19:48
И двете са пълна боэа.Поне по мое мнение.И си ги написала адски неграмотно.Тръгнала да пише стихове,а пише кат пълен неграмотник,какъвто явно си де. :D

Angel_of_the_Night
03-05-2008, 20:13
И двете са пълна боэа.Поне по мое мнение.И си ги написала адски неграмотно.Тръгнала да пише стихове,а пише кат пълен неграмотник,какъвто явно си де. :D
Добре щом казваш.Всеки с мнението си! Не всеки може да е грамотен като тебе!!

w0sh
03-05-2008, 20:22
Просто най-аматьорската тийнейджърска лирика, според коят е добре самод а римуваш думичките, или да поставяш някаква рамка.
Добре,че съм учил лирика и занм какво се иска от една качествена творба.

Presley
03-05-2008, 20:24
И двете са пълна боэа.Поне по мое мнение.И си ги написала адски неграмотно.Тръгнала да пише стихове,а пише кат пълен неграмотник,какъвто явно си де. :D
Добре щом казваш.Всеки с мнението си! Не всеки може да е грамотен като тебе!!
Благодаря!

VinDiesel
03-05-2008, 20:26
Браво на момичето Браво и на другите които я оплюхте веднага заслужавате медал

nicolepcd
03-05-2008, 20:26
Оф, не схванахте ли, че това е форум... всеки може да си изкаже мнението по някакъв въпрос... Баси, като не ви харесват произведенията й... защо трябва да се заяждате??? :x Пффф... :?

w0sh
03-05-2008, 20:28
Оф, не схванахте ли, че това е форум... всеки може да си изкаже мнението по някакъв въпрос... Баси, като не ви харесват произведенията й... защо трябва да се заяждате??? :x Пффф... :?

Защото изказвам свободното си мнение?
Не всъщност аз съм комплексар. Признавам си.

bebe_zaiche
03-05-2008, 20:30
Просто най-аматьорската тийнейджърска лирика, според коят е добре самод а римуваш думичките, или да поставяш някаква рамка.
Добре,че съм учил лирика и занм какво се иска от една качествена творба.
Аз не съм учила лирика и съм бая зле по БЕЛ, но съм съгласна.

nicolepcd
03-05-2008, 20:31
Оф, не схванахте ли, че това е форум... всеки може да си изкаже мнението по някакъв въпрос... Баси, като не ви харесват произведенията й... защо трябва да се заяждате??? :x Пффф... :?

Защото изказвам свободното си мение?
Не всъщност аз съм комплексар. Признавам си.
Първото ти изречение като въпрос ли трябва да го приемам??? 8-)
Ми ок, като си комплексар... такъв ще си и останеш. Хубаво е, че си признаваш 8-)

Presley
03-05-2008, 20:34
Оф, не схванахте ли, че това е форум... всеки може да си изкаже мнението по някакъв въпрос... Баси, като не ви харесват произведенията й... защо трябва да се заяждате??? :x Пффф... :?
Щом е написала стиховете си тук,вероятно иска да получи мнения.На мен не ми харесват и го каэвам.Просто си иэкаэвам мнението.Сега раэбра ли?

w0sh
03-05-2008, 20:34
Оф, не схванахте ли, че това е форум... всеки може да си изкаже мнението по някакъв въпрос... Баси, като не ви харесват произведенията й... защо трябва да се заяждате??? :x Пффф... :?

Защото изказвам свободното си мение?
Не всъщност аз съм комплексар. Признавам си.
Първото ти изречение като въпрос ли трябва да го приемам??? 8-)
Ми ок, като си комплексар... такъв ще си и останеш. Хубаво е, че си признаваш 8-)
Нарича се риторичен въпрос. С Него,както и с последвалото си изказване, целя да ти се подиграя и досега успявам, и то доста успешно. Самият факт, че възможно най-очевадната ирония ти убягва е достатъчно смешен за мен.

rame
03-05-2008, 22:49
Вярно е,че не всички сме грамотни,но щом си тръгнал да твориш,поне не допускай такива елементарни грешки! :P

Angel_of_the_Night
03-06-2008, 04:00
Просто най-аматьорската тийнейджърска лирика, според коят е добре самод а римуваш думичките, или да поставяш някаква рамка.
Добре,че съм учил лирика и занм какво се иска от една качествена творба.
Аз не съм учила лирика и съм бая зле по БЕЛ, но съм съгласна.
Да признавам това не са едни от най-качествените творби,но немога да пиша като например Байрон,Достоевски или Яворов.За това тези автори са признати и са професионалисти,никога не сам имала претенции че това са най-добрите произведения.



Оф, не схванахте ли, че това е форум... всеки може да си изкаже мнението по някакъв въпрос... Баси, като не ви харесват произведенията й... защо трябва да се заяждате??? :x Пффф... :?
Щом е написала стиховете си тук,вероятно иска да получи мнения.На мен не ми харесват и го каэвам.Просто си иэкаэвам мнението.Сега раэбра ли?
Точно за това пуснах темата,за да разбера мнението на хората от този форум.Ясно ти не ги харесваш,еми добре всеки има право на мнение.

butty
03-07-2008, 13:12
ами все отнякъде трябва да се почне! Тя сега започва, с времето ще се осъвършенства и готово! Не е нужно да плюете всеки и всичко, попаднало Ви на очи....