PDA

View Full Version : Молба към момичетата..



SoulSteal
03-05-2008, 19:52
И така момичета имам една молба към вас ако може да споделите мисля че на нас противоположния пол ще ни е от полза и то голяма.. :) как бихте искали да ви предложат/свалят/покорят/ и как най-лесно бихте приели вие,воъбще как искате да стане? :)
Очаквам вашите сериозни отговори :)

MiMcHeToOo
03-05-2008, 19:53
Ако нямам интерес към момчето, няма абсолютно никакъв начин да ме покори/свали и т.н

evelinka1122
03-05-2008, 19:56
Някои от вас момчетата са просто отчайващо и безнадеждно зле!!! Мразяя момчета които са праят на много интересни и големи газета... особенно всичките ми бивши гаджета (аиде почти) се държат много гадно с мен бее... а пък като скъсвахме ми са вричат във "вечно приятелство"... тцтц... простаци... !!! :? Няма да излезе хора от вас... мн съм възмутена!!!!!!!! :-x

gangstata
03-05-2008, 19:58
Най-лесно бих приела,ако харесвам момчето..иначе няма начин..а как да ми предложи..ми с думи и без да ми овърта...казва каквото има да казва и точка..

w0sh
03-05-2008, 19:58
Хапваш си бобец.... и така прафюмираш всичко.
Или я водиш в някоя шкембеджийница.

gangstata
03-05-2008, 19:58
Хапваш си бобец.... и така прафюмираш всичко.
Или я водиш в някоя шкембеджийница.

романтика...

VinDiesel
03-05-2008, 20:03
Никога като се обясняваш на 1-ва среща и искаш да тръгнеш с нея не казвай обичам те влюбен съм в тебе или ти си всичко за мен :) тва е грешка :) аз с сегашното ми гаже излезнахме приказвахме си и в най неочаквания момент тръгнах да я целувям и тя не се дръпна а и тя тругна кум мене и така :) не е хубаво много да се обясняваш кат малките деца мое мнение :)

scout4e94
03-05-2008, 20:21
mislq 4e nai vajnoto e da razbere6 dali momi4eto te haresva ako e taka kakto i da i predloji6 veroqtno 6te se suglasi amaako ne te kvot i da naprai6 mn trudno.../ne govorq za sebe si ,govorq poprincip s kvo vpe4atlenie sum ostanala/:)

w0sh
03-05-2008, 20:26
Хапваш си бобец.... и така прафюмираш всичко.
Или я водиш в някоя шкембеджийница.

романтика...

Романтика е второто ми име.
БТВ аз наистина ги правя тези неща....

bebe_zaiche
03-05-2008, 20:28
Ако нямам интерес към момчето, няма абсолютно никакъв начин да ме покори/свали и т.н
Така е. Ако ми харесва, дори да е пълен нещастник във флирта (макар да не е препоръчително), аз ще го сваля :)

w0sh
03-05-2008, 20:30
Ако нямам интерес към момчето, няма абсолютно никакъв начин да ме покори/свали и т.н
Така е. Ако ми харесва, дори да е пълен нещастник във флирта (макар да не е препоръчително), аз ще го сваля :)

Пууу евала.

gangstata
03-05-2008, 20:33
Хапваш си бобец.... и така прафюмираш всичко.
Или я водиш в някоя шкембеджийница.

романтика...

Романтика е второто ми име.
БТВ аз наистина ги правя тези неща....


дано да не тръгне да ме сваля някой с твойта тактика,че как не обичам шкембе мн шш се озори човека...

bebe_zaiche
03-05-2008, 20:35
Хапваш си бобец.... и така прафюмираш всичко.
Или я водиш в някоя шкембеджийница.

романтика...

Романтика е второто ми име.
БТВ аз наистина ги правя тези неща....
Защо няма повече мъже като тебе :/ К'во ли се кахъря пък и аз, хванала съм си един прост маймун да ме води по шкембеджийниците :)

w0sh
03-05-2008, 20:36
Хапваш си бобец.... и така прафюмираш всичко.
Или я водиш в някоя шкембеджийница.

романтика...

Романтика е второто ми име.
БТВ аз наистина ги правя тези неща....


дано да не тръгне да ме сваля някой с твойта тактика,че как не обичам шкембе мн шш се озори човека...

па боли ме бечура за момичето. Аз отивам да се наям пък тя ако ще.

gangstata
03-05-2008, 20:37
Хапваш си бобец.... и така прафюмираш всичко.
Или я водиш в някоя шкембеджийница.

романтика...

Романтика е второто ми име.
БТВ аз наистина ги правя тези неща....


дано да не тръгне да ме сваля някой с твойта тактика,че как не обичам шкембе мн шш се озори човека...

па боли ме бечура за момичето. Аз отивам да се наям пък тя ако ще.

:D

w0sh
03-05-2008, 20:39
Ем че ако аз се кахърях за всяка злояда патка до под кривата круша щях да съм още.

gangstata
03-05-2008, 20:40
Ем че ако аз се кахърях за всяка злояда патка до под кривата круша щях да съм още.

е не би ли тряало поне малко да се интересуваш от нея и желанията й след като се смята че я 'харесваш'..

bebe_zaiche
03-05-2008, 20:41
Ем че ако аз се кахърях за всяка злояда патка до под кривата круша щях да съм още.
К'во да се прави. В крайна сметка целия свят може да се обобщи до два пола (с мнооого малки изключения) - патки с пyтки и пyтки с патки :D

w0sh
03-05-2008, 20:42
Ем че ако аз се кахърях за всяка злояда патка до под кривата круша щях да съм още.

е не би ли тряало поне малко да се интересуваш от нея и желанията й след като се смята че я 'харесваш'..
Епа тя не трябва ли да се съобрази с моите след като се е съгласила?

gangstata
03-05-2008, 20:58
Ем че ако аз се кахърях за всяка злояда патка до под кривата круша щях да съм още.

е не би ли тряало поне малко да се интересуваш от нея и желанията й след като се смята че я 'харесваш'..
Епа тя не трябва ли да се съобрази с моите след като се е съгласила?

мм да обаче тряа се правят компромиси...ако тя иска да речем да идете да гледате някой филм или нещо подобно ти би ли се съгласил...

w0sh
03-05-2008, 21:01
Ем че ако аз се кахърях за всяка злояда патка до под кривата круша щях да съм още.

е не би ли тряало поне малко да се интересуваш от нея и желанията й след като се смята че я 'харесваш'..
Епа тя не трябва ли да се съобрази с моите след като се е съгласила?

мм да обаче тряа се правят компромиси...ако тя иска да речем да идете да гледате някой филм или нещо подобно ти би ли се съгласил...
Епа ако минем през дюнерите на път за киното , що не?

rame
03-05-2008, 22:52
Ако нямам интерес към момчето, няма абсолютно никакъв начин да ме покори/свали и т.н
Така е. Ако ми харесва, дори да е пълен нещастник във флирта (макар да не е препоръчително), аз ще го сваля :)Ами да и аз съм така....обичам аз да си ги избирам и да си ги свалям.Не като преди да чакам някой навлек да се залепи за мен... :-D Друго си е аз да го харесам и да го прелъстя,както стана със сегашния ми и вс е ок! :)

Ivalinka
03-21-2008, 10:41
в никакъв случай не трябва да ми казва че ме обича или нещо подобно...най-хубаво би било да излизаме с компания или просто по някакъв начин да се окажем на едно място (да не е планирано)...ох...как го чакам в момента ама няма :( и така....той просто да ме целуне неочаквано и да ми предложи.... :smt008

MartyParty
03-21-2008, 11:05
Мисля,че една нежна целувка е достатъчна. :)

sexa_na_kompleksa
03-21-2008, 12:19
Мисля, че няма нужда от някви специални "предложения". Просто я целуваш, ако тя не се дръпне, значи те харесва и може само да я попиташ нещо от рода на "Заедно ли сме?" или "Ще бъдеш ли моето момиче?"

evi_vd
03-21-2008, 12:22
просто бъди себе си :) не са интересни измислените надуфки със заучени реплики .. :)

great_mari
03-21-2008, 12:30
в никакъв случай не трябва да ми казва че ме обича или нещо подобно...най-хубаво би било да излизаме с компания или просто по някакъв начин да се окажем на едно място (да не е планирано)...ох...как го чакам в момента ама няма :( и така....той просто да ме целуне неочаквано и да ми предложи.... :smt008
хах аз съм малко малка още за някакви сериозни връзки и така нататък,но живот и здраве като порасна :razz: искам "....той просто да ме целуне неочаквано и да ми предложи.... " :grin: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

mese4ka
03-21-2008, 15:44
аз пък бих искала да ме покани да излезем (разбирасе ако не ми допада ще му откажа по някъкъв по-мил начин) ще бъде хубаво да ме заведе на разходка примерно ... градския парк или ако има море на плажа да се разходим и ако е топло времето да ми купи сладолед ... и да говорим и не да ми задава супер тъпанарските въпроси които всяко момче задава винаги .... може би да легнем на някоя полянка вечерта в парка (или на пясяка на плажа) и да гледаме звездите и после да ме хване за ръка и да ми каже нещо от рода "ти си просто ...неповторима и имаш най-красивата усмивка на света" и да ме цунка хаммммм :-D :-D :-D :-D смешно нали но все пак ще е мн.приятно :smt008

AFT
03-21-2008, 16:35
Чачо, wtf is бечур? :-o Навсякъде го ползваш, мамка му, изнервям се като не знам кво е. :lol:

Fiki_
03-21-2008, 17:02
Ако нямам интерес към момчето, няма абсолютно никакъв начин да ме покори/свали и т.н
Така е. Ако ми харесва, дори да е пълен нещастник във флирта (макар да не е препоръчително), аз ще го сваля :)
Мм да определено е така :)

fafli4ka7a
03-21-2008, 17:59
amii...spored men tfa "iska6 li da stanim gadjiuta" e super typo ve4e i istyrkano i ako stava vypreos predpo4itam ne da mi kajat iska6 li dastanem gadjeta ili ne6ty ot sorta a da mi pokajat :P :) :) :grin:

soulja_girl4e
03-21-2008, 19:03
hah az mnogo bih se izkefila na edna spontanna celuvka! :grin: Vsqkakvi nestandartni raboti! 6tot kato 4uq replikata "iska6 li da si stanem gadjeta?" i napravoooooooooooooooo :o se 4uvstvam vse edno sym b detskata gradina! :lol:

soulja_girl4e
03-21-2008, 19:05
Мисля, че няма нужда от някви специални "предложения". Просто я целуваш, ако тя не се дръпне, значи те харесва и може само да я попиташ нещо от рода на "Заедно ли сме?" или "Ще бъдеш ли моето момиче?"
eto tova iskah da kaja ama ne znaeh 4e nqkoi ve4e go e napisal :D

03-21-2008, 19:12
ха. засърбяха ме пръстите да пиша по тази тема.

от няколко седмици съм в едно такова настроение, "не ми е до любов/връзки/ходене". общо-взето в момента съм губене на време 8-) .

като се замисля, и иначе съм си ръб :D . въобще, чуя ли въпроса "искаш ли да ходим?" отговарям нещо в дух "ох, милия... ами ходи си, вратата е ей там" и се приключва. имам едно такова усещане, че връзките трябва да се развиват естествено, без въпросчета ала 6 клас. това е един от малкото начини да ме "привлекат". другия е човека да си е неоспорим авторитет, някой, който мога да уважавам, на когото да вярвам. как да го обясня по-точно... :o да кажем, една константа.

lqlqblabla
03-21-2008, 19:27
Никога като се обясняваш на 1-ва среща и искаш да тръгнеш с нея не казвай обичам те влюбен съм в тебе или ти си всичко за мен :) тва е грешка :) аз с сегашното ми гаже излезнахме приказвахме си и в най неочаквания момент тръгнах да я целувям и тя не се дръпна а и тя тругна кум мене и така :) не е хубаво много да се обясняваш кат малките деца мое мнение :)

+1 Абсолютно съгласен все пак наистина не сме в децката градина *Здравей харесвам те, искаш ли да ходим ?* трябва да си много глупав за да направиш такова нещо но съвета ми е просто разбери момичето дали има интерес към теб това е най важното и тогава малко по малко действай но ако няма интерес към тебе просто се откажи ...

NFW`
03-21-2008, 23:04
Чачо, wtf is бечур? :-o Навсякъде го ползваш, мамка му, изнервям се като не знам кво е. :lol:

Бечур, сис, е едно такова нещо, дето...абе...знаеш ли какво, просто се разрови из темите в "Секс", пуснати от момчета. Ако не те е гнус де. ^^

Чавдаре, кога стана по-голям романтик от мене, бе? Тск, губя тренинг...


просто бъди себе си

А това ако го чуя още един път, мисля да драйфам. Никога при първи срещи и разговори не се срещаш с истинската същност на човек. Срещаш се с образа, който той иска да покаже, с неговия представител. Винаги. Мислех, че все някой ще го е забелязал досега. Но неее, "просто бъди себе си" задължително още трябва да царува на златния си трон сред болезнено баналните и лъжливи реплики.

koalka
03-22-2008, 05:50
Могат и да ме попитат, за мен това не е проблем.
Също може и с целувка, какво толкова.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-22-2008, 08:28
of predi vreme vuv foruma 4etoh edno mnenie na edno momi4e 4e s priqtelq i izlqzli da se razhodqt v nekfa gori4ka li park4e li kfo bilo (be6e otdavna naistina ne pomnq! :)) oba4e zavalqlo izvednuj te se namokrili i se skrili pod nqkakuv saivan i tam toi neshto q :-) i trugnali .. mn mn qk na4in naistina bqh o4arovana ot tova :) i ne mislq 4e ima konkretna formula za svalqne ... xax :D

FiRe_LaDy
03-22-2008, 08:55
Ако харесвам момчето дори да го направи по най - обикновен начин - пак ще приема.Дори да си личи притеснението му ... на моменти д ане знае какво да каже .... няма да е от значение за мен.Но ако нямам никакав интерес към момчето,дори по най - невероятния начин да ми предложи - не бих приела.Така,че не е важно толкова по какав начин го прави.Въпреки,че ако е нещо наистина хуваво,ще ни впечетли повече и ще сме много по - щастливи ...

remember95
03-22-2008, 10:23
ami za da ni svali mom4e to trqbva da parvo mqsto da ni razsmiva ama ne s nqkvi tapi vicove ami s po realni ne6ta da ni izslu6va malko da ni zaka4a v nikakav slu4ai nebiva da se pravi6 na interesen ili na glupak 6toto tezi mom4eta koito se pravqt na interestni prili4at na palni glupaci :razz: :razz: :razz: trqbva da i predloji6 milo s malko vlojeno staranie i 4uvstvo kogato razbere6 4e nqkoi te haresva otno6enieto edin kam drug po4ti vinagi se promenq :-) :-) :-) :-)

Magic_Girl
03-22-2008, 12:47
E kak 6te mi predloji nqma zna4enie.Vajnoto e da go haresvam mnogo i toi da me haresva.Ako tova go ima po kakuvto i na4in da mi predloji 6te kaja DA :)

oooo
03-22-2008, 17:14
И така момичета имам една молба към вас ако може да споделите мисля че на нас противоположния пол ще ни е от полза и то голяма.. :) как бихте искали да ви предложат/свалят/покорят/ и как най-лесно бихте приели вие,воъбще как искате да стане? :)
Очаквам вашите сериозни отговори :)
просто момчето трябва да бъде естествено и да не се прави на такъв, какъвто не е. Иначе предпочитам лошите момчета. 8)

poison`girl
03-22-2008, 18:38
По-добре да и покажеш че я обичаш отколкото да и го кажеш...понякога малките жестове струват много повече от едно сухо "Обичам те" :wink:

ElisaDay
03-22-2008, 18:45
Just целувка..

AnIcHkAtA
03-22-2008, 18:45
w0sh избиваш рибата :grin:

GetNasty
03-22-2008, 19:06
Ако нямам интерес към момчето, няма абсолютно никакъв начин да ме покори/свали и т.н +1 а пък , ако го харесвам трябва да го направи на някое много шумно местенце като сме да ме викне в ъгъла, да ме целуне, леко да ми прошепне, че иска нещо, което до сега не е искал толкова силно и да ме изнесе от мястото целувайки ме.. :-D мечти :) ама наистина, ако стане така ще умра от кеф!

huligankata
03-22-2008, 23:44
Да ме удари по главата с боздуган, да ме нарами и да ме отнесе да ме върже в пещерата му :D Де да знам за тия неща се решава на момента зависи от много неща, но както казаха и преди мене - не и казвай, че я обичаш или тям подобни неща, които могат да я накарат да си помисли, че си повърхностен.

Spider4eto
03-23-2008, 06:40
аве според мен както и да предложи момчето, ако момичето го харесва ще тръгне с него. Са да не е като да я пребиеш и да и предложиш 8-)

lipsvashh_mi
03-23-2008, 07:01
най-лесно можеш да покориш момиче с удар по главата..вземаш една мотика и смело напред :razz:

white_chik
03-23-2008, 12:17
Може би звучи банално,но аз предпочитам преди официално да е станала работата,да е пофлиртувал.Комплименти,же стове,намеци и вече тогава да ме целуне и да каже примерно "Ще се видим пак,нали" или "Искаш ли това да се повтори".Фразата "Искаш ли да сме гаджета" май вече не е актуална :?

snowgirl
03-23-2008, 12:20
Може би звучи банално,но аз предпочитам преди официално да е станала работата,да е пофлиртувал.Комплименти,же стове,намеци и вече тогава да ме целуне и да каже примерно "Ще се видим пак,нали" или "Искаш ли това да се повтори".Фразата "Искаш ли да сме гаджета" май вече не е актуална :?
+1 Банално, Небанално... при мен поне върши работа :-D Мразя някой да ми каже "Искаш ли да станем гаджета?" и да чака ОТГОВОР !?!

miss_91
03-23-2008, 12:24
ve4e mi e omruznalo 4esno kazano da me svalqt..kogato si haresam nqkoe mom4e i ne sled dulgo toi zapo4ne da me svalq mi stava bezrazli4en...no poprincip nqkoe cvete ili karti4ka vur6at strahotna rabota 8-) :P

scout4e94
03-23-2008, 14:59
"Milo drugar4e,haresvam te ! iska6 li da sme gajenca".....kaji i tova usmihni se 4arovno i ti e v kurpa vurzana !!!