PDA

View Full Version : Не ви ли дразнят такива индивиди



MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 20:40
Не ви ли дразнят ужасните индивиди, които (по техни думи) все нищо не знаят, все не учат, все ще имат двойка, пък все имат добри оценки. Много тъпо ми се струва да говорят така, ако си знаят, че знаят уроците. Защо го правят? Просто не искат да подсказват и това е разбираемо, обаче ако случайно не знаят нещо са първи да преписват и да те ръчкат да им подсказваш, а когато и ти имаш нужда се държат неблагодарно. Използвачи с една дума. Познавате ли такива?
В 23 СОУ имаше много такива, за съжаление завърших в тази дупка, а не в 24 СОУ или поне в 44 СОУ.

l2p4fs
03-05-2008, 20:44
Ми не не ме дразнят, 'щот и аз съм тъй. И аз не съм тръгнал да уча много много и си мисля, че ще изкарам слаби оценки на контролните, но в крайна сметка това рядко се случва... И не е защото не искам да подсказвам, просто наистина незнам как става номера, че ги оцелвам работите. :D С две думи - кефя съ.

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 20:45
Да, но поне като казват, че ще имат слаба оценка да изпълнят думите си. :-D

м0мИчЕ 0т АдА
03-05-2008, 21:07
Да, но поне като казват, че ще имат слаба оценка да изпълнят думите си. :-D

ooф и кво ся аз кат са оплаквам че ще имам 2 и като прая контролното примерно на всяка цена да се старая да имам две ли?!?!?! тъй излиза според теб като имаш предвид да си изпълним думите.. пфф..

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 21:10
Да, но поне като казват, че ще имат слаба оценка да изпълнят думите си. :-D

ooф и кво ся аз кат са оплаквам че ще имам 2 и като прая контролното примерно на всяка цена да се старая да имам две ли?!?!?! тъй излиза според теб като имаш предвид да си изпълним думите.. пфф..
Ми като няма да имаш толкова защо се оплакваш? Тъпо е някак си. По-добре е да не се говорят празни приказки. Нали никой не харесва постоянно хленчещи и оплакващи се от всичко хора. А в тази ситуация на това ми намирисва. "Оф, нищо не знам", "Оф, ще имам двойка", а после 6. Да, но това хленчене е дразнещо и говори за гаден песимизъм.

little_nightmare
03-05-2008, 21:14
ооооооо дааааа..... момичето което седи до мен е няква мега умна хора.. мисля че единствената и 4ка е по Физкултура .то и аз съм умна ма не прая така.. а всеки път кат учим нещо малко по сложно за разбиране от 1 път прай физиономия в стил "ОМГ КАК ШЕ ОЖИВЕЯ СЛЕД ТВА" и са оплаква колко е трудно и нз как ше го научи пък накрая секи път има 6 на контролната :Д:Д:Д мн са дразня:Д
иначе имах др случай в сстарото даскало мойта вече бивша (слава богу) бест френдка покрай мен са водеше от умните и са праеше на мн велика пък почти секи път преписваше от мен и накрая казваше нещо от сорта на "еми много ясно че ше имам 6" (колко съм велика) и накрая ми писна от нея и ся понеже пак сме в 1 даскало и са разминаваме като непознати.. (е и др фактори им за тва ама ся не ми са разправя)

GetNasty
03-06-2008, 05:51
да, половината от моя клас са такива , особено една шматка, дет баща и е ...ехеее.. и кат питаш междучасието знаеш ли нещо, тя ти казва: Въййй, не, абсолютно нищо не знам, да подсказваш.. :-o после през часа аз я питам: Написа ли нещо? Тя: НЕ! абсолютно нищо :-x и накрая предава 1-ва, има 6-ца и казва : написах го в последния момент......... :smt097

м0мИчЕ 0т АдА
03-06-2008, 07:39
да, половината от моя клас са такива , особено една шматка, дет баща и е ...ехеее.. и кат питаш междучасието знаеш ли нещо, тя ти казва: Въййй, не, абсолютно нищо не знам, да подсказваш.. :-o после през часа аз я питам: Написа ли нещо? Тя: НЕ! абсолютно нищо :-x и накрая предава 1-ва, има 6-ца и казва : написах го в последния момент......... :smt097

aa Тфа е наистина адски тъпо !!!!

Angle_f
03-06-2008, 08:38
хахаха и от моя клас има такива индивиди-все нищо не знаят все се оплакват кат видят кво имат на контролното и после имат 6 :shock:

MiMcHeToOo
03-06-2008, 09:16
Ми то почти всички са така 8-)

Axel_f
03-06-2008, 10:55
Повечето хора са така, защото си наистина си мислят, че не са се справили добре, а не защото знаят,че всичко са си написали и искат да нервят другите. Аз лично съм забелязала,че при контролните все се получава обратното,на това, което съм очаквала. Например на теста по български си мислех,че съм се справила за около 4.50-5, а то едвам 3ка бях въразала :-s А на класното по същия предмет не бях коментирала изразни средства и бях написала най-малко от целия клас, очаквах 4ка, а имах 6 :) По-добре е да очакваш лоша оценка и да си приятно изненадан, отколкото обратното, не мислите ли?

mhmhmhmhm
03-06-2008, 12:44
Да,познавам,за жалост.. :P

HePeAJIeH
03-06-2008, 13:08
Да наистина изнервят ме понякога.По-дразнещи са учениците които не общуват с деца не толкова умни колкото тях,притежават прекалено високо самочувствие и не подсказват на хора които не изкарват оценки като тях или не са им помогнали за някаква дребна услуга

gabi_94
03-06-2008, 15:38
Да, но поне като казват, че ще имат слаба оценка да изпълнят думите си. :-D

да, наистина, като говорят че са много зле и са за 2, поне да я получаттая двойка. Много ме дразнят такива хора!!! :?

ThunderGoddess
03-06-2008, 16:36
Има някои, които се правят само, но има и едни други, които са неуверени в себе си и затова винаги си мислят, че ще получат слаба оценка, нищо не знаят и се подценяват. Като ви кажат, че мислят, че ще имат двойка, за тях това си е абсолютна истина. Също има хора, които не си учат уроците и изкарват хубави оценки. Аз съм от тях. Имам представители от втори тип. Но като цяло всички си подсказваме - вярно, грешно - казваме си. От време на време лично на мен ми писва от всякъде да ми викат "ъъъъъ, кажи това, кажи онова, дай да препиша, дръпни листа наляво, надясно, напред, назад" и не знам си какво :x . Дразнят ме индивидите, които си позволяват да ми пречат да работя в час, говорят си весели неща, идват нередовни на училище, не си учат уроците в тях и след това очакват най-тържествено да препишат всичко от мен.

RoyTheReaper
03-06-2008, 16:41
Не ме дразнят, даже ме кефят, защото се забавлявам като ги слушам. :-P

Иначе напоследък и на мен ми се случва отвреме навреме. Примерно след изпита по Химия си открих сума ти грешки и като сметнах не ми се събираха точки и за 3. Наистина се бях филмирал, че ще ходя на поправка. И естествено говорех. Накрая имах 6, а другите естествено взеха моето за "зубърско говорене".

Seducti0n
03-06-2008, 16:47
Има ги всякакви.Когато бях по-малка, преди контролно изпадах в ужас и безумие, защото сама си натяквах, че не съм подготвена достатъчно добре.Това е да вървиш против себе си, против собствените си интереси.Ама с акъла ми, ниво 6-7 клас как да го осъзная.Някои пък се правят на жертви и търсят съжаление за да си сигурни, че дори и да не знаят даден отговор ще има кой да им помогне и така да имат по-висока оценка.Супер тъпо е, но какво да се направи.Важното е човек да гледа себе си.Тарикати винаги ще има...

ThePowerOfLove
03-06-2008, 17:52
Еми има такива ама се пак всеки си гледа себе си. Аз нито се радвам нито се успокоявам с това,че някой има по-слаба оценка от мен. Някои казват,че не са учили,а после имат примерно 5 ,обаче пък и на мен ми се е случвало да не съм учила и да имам добри оценки. Аз не разчитам на някой да ми подсказва и затова може да се каже,че не ме интересува кой колко знае преди контролно...ако остане време подсказвам квото знам,но лично за себе си предпочитам да изкарам 3ка с моите знания отколкото 4 без да знам нищо... Мое мнение :wink: :neutral: :wink:

zvezdichkaaa
03-06-2008, 19:06
Е пък вас к'во ви интересуват другите.Гледайте вие да не изкарате 2,не другите...

sanch0
03-06-2008, 19:54
Не ви ли дразнят ужасните индивиди, които (по техни думи) все нищо не знаят, все не учат, все ще имат двойка, пък все имат добри оценки. Много тъпо ми се струва да говорят така, ако си знаят, че знаят уроците. Защо го правят? Просто не искат да подсказват и това е разбираемо, обаче ако случайно не знаят нещо са първи да преписват и да те ръчкат да им подсказваш, а когато и ти имаш нужда се държат неблагодарно. Използвачи с една дума. Познавате ли такива?
В 23 СОУ имаше много такива, за съжаление завърших в тази дупка, а не в 24 СОУ или поне в 44 СОУ.24то и 44то мн наркомани, в 23то нз, ама сиг. е по-добре :)

everything_ends
03-06-2008, 20:50
Абе и аз много много не уча ама кат ме изпитат вадя4-5 някой път и 6 от в междучасията чета...А таквис индивидчета да...мноо ясно

XceSS
03-06-2008, 21:31
Лелеле такива па колко да ме дразнят сериозно, от моя клас има един който е точно същия.Само че не преди контролни и т.н. а винаги "оле аз нищо не знам нищо не съм учил" и накрая кат го питат нещо даскалите веднага казва всичко.Еми добре бе като си учил кажи че си учил.Или пък миналата седмица правя контролно по компютърни мрежи па аз там абсолютно нищо не знам и викам на едни олигофрени от моя клас "кажи нещо е" и отговора естествено Ами не знам и в същото време обръща да пише на другата страница.Бах му майката аз да не им искам за 6 бе деа на мен и 4 ми стига.Оффф кво ви занимавам само.МРАЗЯ ГИ ТАКИВА !

psychopath
03-06-2008, 22:40
не ме дразнят...

пс- потърси решение на проблема ти

kakaomen
03-07-2008, 12:19
Ами аз примеро никога не уча и всеки път изкарвам отлични оценки, но има разлика между това което описа автора, защото винаги подсказвам и 4 човека около мен оцеляват благодарение на мойте знания. :D

kroasandvi4
03-07-2008, 17:01
Гледат си интересите. На теб ти се струва ,че се държат гадно нарочно. Те даже не се забелязват.
В повечето случай са се научили да се държат така поради масовата тенденция тъпаците да разчитат на такива хора да им вършат работата.
Лесен начин да провериш дали е така , е като просто ги питаш защо не са подсказвали , като са знаели. Ако пак излъжат, не се занимаваш.

Pedigree
03-07-2008, 17:16
Защо да ме дразнят?Имат ли пряка връзка с мен?Имат ли място в моя живот?Пука ли ми за тях?Мне... :)
Имаме една такава в моя клас.Тя никога не учи,никога не си пише домашните,а винаги знае новите уроци,има домашно и винаги изкарва прекрасни оценки.Не ми дреме за нея.Тъпо е,че не си признава,че учи.Едва ли някой ще тръгне да я яде,защото не учи.Не виждам срамно в това да учи.Никой няма да й се върже,че се е е родила научена.Както и да е,не ме дразни,ни най-малко.Безразлични са ми такива хора. :)

AFT
03-07-2008, 18:57
Абе, понякога ме дразнят, ама само когато почнат да прекаляват и да се жалват колко са тъпи и колко са оплескали всичко и накрая имат шестица. :-o То и аз все говоря, че не съм учила, ама то е щот наистина не съм учила или съм учила, ама много малко. Иначе винаги помагам, когато мога. :)

Gothique♫
03-08-2008, 11:03
абе и аз незнам ама си изкарвам оценките нз сиг нещо чувам в час и го запомням или тактиката 'онче-бонче' действа безотказно,всички си мислят че много уча и пр ама даже не отварям учебник да знам че няма да ме изпитат :D но другите продължават да си живеят в заблуда :?

MoHuTo
03-08-2008, 11:39
И мене много ме дразнят такива... не учели не учели, пък все изкарват 6ци... в нашия клас има много такива...

SuNsEt
03-08-2008, 12:16
Нем.Не ми пука.Гледам себе си,а не постъпките на другите... 8)