PDA

View Full Version : MisEnderst0od



BWald0rf
03-05-2008, 21:08
Времето отмива всичко и променя всичко .. Всичко ?! .. или всичко освен .. навиците .. Като се замисля .. дори няма почти нищо за което да се тревожа в момента .. Не че притежавам всичко в живота,но просто имам тези прости неща като любов,приятелство .. Тогава кое е това нещо,което ме задушава .. което се появява внезапоно сякаш е било скрито дъгло време и излиза наяве .. мова нещо което ми причинява болка .. Задушавам се .. Въртя се в кръг и не знам накаде да тръгна ..Усещам непоносимия вкус на хиляди непролети сълзи .. сякаш заседнали в мен , сякаш нещо им пречи да се излеят .. Въпроси,толкова много въпроси и толкова липсващи отговори .. Предполагам,че всичко това е не защото нещо ми липсва или поне не сега .. просто свикнах .. Свикнах винаги да има нещо,което да не е наред,свикнах да плача и да ме боли .. а после просто да плача още и да давя болката .. И сега се чувствам така както хиляди пъти преди .. само че не е защото нещо не е наред,а заради навика да е така .. Искам да плача .. искам да крещя много силно ..но сълзите не потичат а гласа ми се губи някаде дълбоко в мен и оставам безмълвна .. Знам,че мога да се справя с това .. знам,но не искам да го правя сама .. Студено ми е .. Ще ме прегърнеш ли ?

Написах го преди малко и може да има много неща за поправяне .. ама приемам критика ; ))

zaraaa
03-14-2008, 20:18
Много е хубавко това,което си написала :)