PDA

View Full Version : Шоуто на Азис



MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 21:35
Толкова ми е смешен с тези си женски дрехи и дамски жестове.
Аз не му гледам шоуто редовно, нито съм му фен.
Обаче го гледам за да се посмея.
Толкова са смешни мъжете в женски дрехи.
Аз не ги мразя (нито пък харесвам), но го приемам като шоу, нещо смешно и малко жалко.
Мъж да се държи като коконо е толкова смешно.
Не знам дали си е такъв или се прави, но е доста забавно шоуто.
Иначе Азис си е върха на кича, ако мога така да се изразя.
Но щом той се харесва такъв, значи ние защо да се комплексираме от някакво си акне (примерно).
А ние поне сме си нармални и не се носим в такива дрехи.
Това ми е мисълта - щом човек като Азис си е щастлив и има самочувствие, защо ние нормалните хора да не сме със самочувствие.
Поне не сме облечени в дрехи от другия пол.

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 21:41
А Катето Евро в едно предаване така танцуваше, че от далече помислих, че е младо момиче.
Тази жена е шематна - и на тези години не се предава.
Евалата! Младежки дух е тя, супер купонджийка!

mulgore
03-05-2008, 21:41
Какво те боли във какви дрехи е Азис?
Оставяй го да си се показва той така пък който го хареса,който не.

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 21:43
Ами аз точно това казвам - че ме забавлява страшно много.
Точно защото е различен.
Аз даже вече го възприемам като жена и като малко детенце забравям, че под грима е мъж.
Това е защото аз не търся под вола теле, не се правя на дървен философ, та да казвам Вижте го той е мъж.
За мен щом се възприема като жена и аз го възприемам така.
Разбира се не като жена, с която бих искал да спя. :razz:

SiNiStEr
03-06-2008, 12:46
Не съм фенка на чалгата,нито пък на Азис,но го гледам.
Гледам го защото ми е кеф как той сам се излага......

SweetDead
03-08-2008, 20:32
този направо ме хвърпя в JAZZA :D много ми е смешен и когато нашите го гледат, и аз отивам да се хиля с тях 8-) 8-)

Blab
03-08-2008, 20:35
Мен ме кефи сина на Катето. Т'ва е, което исках да кажа. Грабва. :)

Qnchety
03-10-2008, 12:22
Интересно е предаването, ама го гледам само ако случайно го фана!

SuNsEt
03-10-2008, 15:56
Аз пък не разбирам кое му е интересното и забавното?! :? Да гледам Азис да ми се гъзи и да се прави на курва с тия парцали...А пък тая Катерина Евро...не й подхожда на годините да се държи така провокативно.Уж била актриса... :-o .Не.За мен това е просто гнусно.На който му харесва,да си го гледа...По-приемливо ми е "Горещо" на Венета Райкова :-D ...не че много го гледам...

sh3_1s_7h3_0n3
03-10-2008, 19:26
Мен пък ме кефи, защото сума време продължава и продължава да скандализира хората. Да се задържиш толкова време в устите на хората... това си е талант. :) Повечето хора омръзват рано или късно, но фактът, че дори вие още му се възмущавате говори сам по себе си. Нали знаете... няма лоша реклама. ;)

mhmhmhmhm
03-10-2008, 19:48
на мен пък вече ми е безинтересен

5StaR
03-10-2008, 22:57
Азис , както казват Иван и Андрей от Сблъсък е един скапан,грозен,"ром",пед****т, който мн. ме дразни чесно казано.Някакси беше известен за някво време, но ся си е "васко пед****а.

Катето Евро не разбра ли, че вече и мина времето... незнам колко хора от моето поколение я харесват , но предполагам не са много...Да си събира парцалките и да се маха по възможност

Мн яка цензура си вкарвам ;>

bonbon4e__f
03-12-2008, 18:12
men pak azis me kefi i moje da prestanete da go plюete :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

bub4eto_933
03-13-2008, 06:30
Тва че те кефи не значи,че траа да престанем да го плуем :D той е тъп,гаден,мазен,дебел,необр азован травестит!България страда от такива като него!Ако беше поучил още една,две години хич нямаше да му се отрази зле...нямаше да е в това отвратно положение,в което е сега!Аз лично не виждам на какво по-точно можеш да му се кефиш!!

enrique_fenka
03-21-2008, 16:56
Не съм му гледала шоуто кой знае колко ама май го бива 8-)

MusicIsTheKey
03-21-2008, 16:59
Тва че те кефи не значи,че траа да престанем да го плуем :D

Какво да го правите? :razz: :razz: :razz:


Мен пък ме кефи, защото сума време продължава и продължава да скандализира хората. Да се задържиш толкова време в устите на хората... това си е талант. Повечето хора омръзват рано или късно, но фактът, че дори вие още му се възмущавате говори сам по себе си

Много точно казано!