PDA

View Full Version : За женската депресия



avb
03-05-2008, 22:37
Такааам, ето че настана един проблем, с който надявам се ще ми окажете малка помощ да се справя.
Проблема е, че момичето което обичам(взаимно е, тя е на 19) от известно време е в нещо като депресия. Прекалено мн учи в стремежа си да постигне мечтата си и, като че ли напрежението си оказва влиянието, а като включим и други проблеми(предпочитам да не споменавам за тях) въобще настроението й се скапа отвсякъде. Та въпроса ми е: с какви действия мога да променя това, като се има впредвид, и че в този моменент като че ли се отдръпва.
10х

sweet4esf
03-05-2008, 22:46
еми аз ще те посъветвам да си до нея и да я подкепяв във всяко едно нейно решение :) а за одръпването споко сега за нея е важно да си осъществи мечтите :) за това и ти помагай за да види че има подрепата и упората ти :P успех :)

spensi
03-05-2008, 23:39
съгласен съм със предишния коментар плътно до нея :)

Ou7taControL
03-06-2008, 01:08
аз също съм съгласна с по предишния коментар.. и на мен ми се е случвало да съм в депреция за кратко ама ми минава лесно, просто бъди мил и нежен с нея, показвай и че я разбираш и че тя може да разчита на теб

Black_Devil
03-06-2008, 06:44
i v nikakuv slu4ai ne q nasilvai da pravi ne6to, ako ne iska :)

hooliganka89
03-06-2008, 06:55
Аз не знам какво да те посъветва,аз до сега не съм била в такова положение,както е приятелката ти.Виждами се,че сега е много натоварена,и много отговорности има...
Скоро и аз ще бъда в нейната ситуация,но сега още не знам какво да те посъветвам,освен успех!

MiMcHeToOo
03-06-2008, 08:00
Подкрепяй я, ама гледай да не и станеш много близък приятел, че тогава шанса ти не е особено голям..

koalka
03-06-2008, 08:50
Поговори с нея, намери някаква светла страна на нещата.Направи така, че да се усмихне.

Ivalinka
03-21-2008, 10:44
поне при мен депресията може да си отиде единствено сама...ако някой направи нещо ,допълнително се дразня....естествено,това е само за мен..за нея не знам

MartyParty
03-21-2008, 11:10
Говорете малко :) Лично аз не смятам,че има основание да си го изкарва на теб,само защото е изнервена.Въпреки че,и на мен ми се е случвало,обаче обстояталствата тогава бяха други,защото той беше загубил скъп за него човек и т.н..С времето ще и мине

PoisoNGirL
03-21-2008, 11:24
bydi do neq,opitai se da i pomognesh zapostiganeto na mechtata i.Ako moje da stane i tvoq mechta shte e idealno.Gledai da ne q natovarvash s drugi problemi i ot vreme na vreme da q razvlichash,da q zabavlqvash i obichash poveche ot vsqkoga

sexa_na_kompleksa
03-21-2008, 12:09
Опитвай се да я разсейваш от време на време от проблемите й. Правете нещо, които до сега не сте правили, ходете на нови места, дори можеш да й подариш нещо мъчнико, просто така без повод.