PDA

View Full Version : пъпкиии :@...HeLp ;(



BeB0_UlTrA_KiSs
03-06-2008, 04:20
леле хорааа...имам едни ужасни пъпчици по лицето! Отначало не се забелязваха но сега стават все по-големи :shock: мн са гадни...как да ги махна??? :x или по-точно с какъв крем или нещо такова ?

EarthShaker
03-06-2008, 06:03
помоли им се

тая тема я има около СЕДЕМДЕСЕТ ПЪТИ
няма да търся вместо тебе

sLaDkA_GrEsHkA
03-06-2008, 06:56
da naistina potursi i she namerish strashno mn info a ima google ako ne znae6 :) ina4e moga da ti kaja edin mn dobur krem. skinoren se kazva i e okolo 15-20 leva :) a mojesh prosto da pitash v nqkoq apteka :) i drugiq put potursi i posle ni pi6i 8)

Roiroi
03-06-2008, 08:54
da naistina potursi i she namerish strashno mn info a ima google ako ne znae6 :) ina4e moga da ti kaja edin mn dobur krem. skinoren se kazva i e okolo 15-20 leva :) a mojesh prosto da pitash v nqkoq apteka :) i drugiq put potursi i posle ni pi6i 8)

4i4o google znae vsi4ko

nicolepcd
03-06-2008, 20:04
Ами да, има много такива теми, а също така има и много начини за махане на пъпките... Препоръчвам ти да се насочиш към една определена серия продукти, и само нея да изпозлваш... там има стъпка 1, 2, 3 и т.н. :) Мога да ти дам като идея "Clean&Clear" :) Зависи с какви пари разполагаш :)

ninka_baby
03-07-2008, 10:07
леле хорааа...имам едни ужасни пъпчици по лицето! Отначало не се забелязваха но сега стават все по-големи :shock: мн са гадни...как да ги махна??? :x или по-точно с какъв крем или нещо такова ?
clean&clear,garnier,кремче "aкне аут" и още мнооого много.. П.П. от личен опит ще ти кажа,че на мен ми действа много добре Vichy (въпреки,че е скъп и има много негативни мнения за продукта),зависи си от кожата и т.н.
Отиваш в аптеката и питаш,предлагат ти,виждаш с колко пари разполагаш и взимаш нещо. :)

sweet_baby_cool
03-07-2008, 10:12
Otidi v aptekata i tam konusultanata 6te ti prepora4a sprqmo kaojata ti :-)

Little_Miss
03-07-2008, 14:09
Задължително всяка сутрин си мии лицето с антибактериален гел , можеш да пробваш новият на Лореал , то всъщност е цяла серия , решението дали да е цялата серия или само гел си е твое . след като си измиеш лицето с гела задължително се намажи с кремче , хубаво е да е с витамини като този на Орифлейм с витамин Е . използвам го в момента и кожата ми е страхотна . надявам се да съм била полезна .

Bonbonche_to
03-08-2008, 21:12
emi otivash v aptekata i pitash tam razpitvash te shte ti kajat :-P az sam veche na 15 i nqmam problem s papki :-P :-P

PepiDesigns
03-08-2008, 21:31
Дейм , тва си е проблем ..
Какво да ти кажа , те би трябвало сами да се махнат , но ако нямаш нерви и време .. действай - пред огледалото , после със студена вода и съпунче .. иии евентуално тегли един парфюм за дезинфекция ..

И на мен , ту ми се появяват , ту ми се крият .. не знам от кво е , ама .. не ми правят впечатление .. какво са 2 или 10 минути повече пред огледалото сутрин , и вечер .. все пак , фейс контрол ;)

Късмет , ако ги махнеш бързо , сподели как ;)

kuklichka_bg
03-19-2008, 07:48
zna4i az nqmam oba4e kupi si acne ou7 10 lv e ama ima smazvash efekt ako go polzvash redoovno i sashto taka na garnier 3v1 az gi pozvam i dvete i ot avon nqkfi gluposti no acne ou7 e nai nai dobre!

lost_in_candyland
03-22-2008, 16:57
леле хорааа...имам едни ужасни пъпчици по лицето! Отначало не се забелязваха но сега стават все по-големи :shock: мн са гадни...как да ги махна??? :x или по-точно с какъв крем или нещо такова ?
Аз съм пробвала много кремове и лосиони но никой не ми помогна особено. Почти спрях да ям сладко и сега нямам пъпки :) Ако искаш опитай

ralito0
03-23-2008, 02:22
ami az imah sa6tite pap4itsi i pitah maika mi poneje tq e kozmetik :-D i tq mi kaza:da si miq litseto s studena voda i sled tva s tonik veka ve4er i da spra da piq gazirano i da qm sladko za okolo sedmitsa ve4e gi nqmah :grin: [/code]

rosencetooo
03-23-2008, 10:28
kupi si ot aptekata lavandulov spirt :) za 2-3dena pri postoqnno mazane pupkite ti 6te iz4eznat.. a ako sa skoro6ni pupki izleznali ili sega izlziat i do edin den 6te ti se mahnat ot li4en opit go kazvam :) a i ne e skup spirt nekude kum 1lv :))))))

remember95
03-23-2008, 11:24
v nikakav slu4ai ne polzvai kremove samo ti razvalqt kojata az izpolzvam po4istva6ti gelove tonik na oriflame 4erno darvo tova e po4ista6t gel mn pomagt i sq nqmam :grin: :grin: :grin:

s1NNer
03-23-2008, 11:28
НАЙ-ДОБРОТО решение срещу тея гадове е ЗИНЕРИТ - продава се в аптеките и е 13 лв. 2 шишенца като в едното е прах а в другото е някакъв разтвор - смесват се и се мажеш всеки ден ... попринцип пише ,че за около 3-4 седмици пъпките ще се махнат но мойте за по-малко от седмица изчезнахааа :]]] Заслужава си парите :]]]

Anabel
03-23-2008, 11:53
Аз от доста време си купувам едно лосионче "Амрита" от аптеката за 2 лева.Стискаш си пъпката и я мажеш със това лосионче и след 24 часа нито белег,нито нищо.Има също и едно "Акне тоник".Продава се във аптеките и не е скъпо.

danito_sm
03-23-2008, 12:52
Иди при кожен специалист.Аз там отидох и тя ми препоръча едно френско лекарство (изхабих го и му забравих името съжалявам). Мирише отвратително,но е много ефикасно. Истискваш пъпката и се мажеш.То някакси изгаря кожата... много щипе,но изтърпиш ли 15-20 минути ще се махнат! Питай в аптеките за френско лекарство против пъпки,дано го има :)