PDA

View Full Version : Тя е 8 клас, а аз съм на 19...



Yr1m
03-06-2008, 07:20
normalno li e da b1da s momi4e 8 klas a a3 da s1m na 19 .... kak smqtate ? :( mnogo si mi haresva i mislq 4e imam po silni 4uvstva k1m neq .....

Pliok0019
03-06-2008, 07:24
И при нас разликата е същата - 4-5години.

hooliganka89
03-06-2008, 07:24
Ми не е много нормално,но сякаш ще послушаш някой от нас,които ще ти кажат да не се занимаваш с нея.
Голяма разлика в годините,тя е малка и едвали имате какво общо да си говорите.И колкото и да е пораснала,както повечето момичЕта на нейната възраст все пак егн си казва своята дума.

arsmg
03-06-2008, 07:35
Да си на 25 тя на 20 ОК... ама тука става въпрос за момиченце(да не се обиждат 8класничките но опита идва с времето... а 8 клас сме си дечица, които започват тепърва да си играят на възрастни) бе пич...

Леле днеска съм се разписал нещо :D

JUST_ME_
03-06-2008, 07:39
По-принцин 4-5 годинин не са много, но м/у 21 и 25 годишни, но м/у/ 8 клас и 19годешни според мен са доста. Въпреки това, шом ТИ - момчето на 19години питаш тук,а не тя, значи според мен си свестен тип, интересуваш се от нормалното и наистина искаш да си с нея заради самата нея. Познах ли? По другите разделове някви пикли на 13 питат дали да спят с гаджето си на 18. Е, това вече не е нормално за мен. Защотот "баткото" на тая предполагам, че не го интересува тя, ако дупката и, общо взето,a тя е супер наивна и е готова да му песне, защототе голям :x :x Но щом ти питаш дали е нормално да ходиш с нея, а не дори да спите заедо, мисля, че си точен и ако наистина си я харесваш и кажи. Нека тя прецени дали за нея е норамлно. :)

Pliok0019
03-06-2008, 07:44
Зависи от това колко е зряла мацката. Зависи от това дали имате общи интереси и приятели.

MiMcHeToOo
03-06-2008, 07:57
Зависи и от момичето и от теб.

JUST_ME_
03-06-2008, 08:02
Зависи от това колко е зряла мацката. Зависи от това дали имате общи интереси и приятели.
Щом я е харесал, значе е яка.

Бтв пропуснах да кажа, че в осми клас като бях имах една съученичка, която ходеше с 24 и нагоре годишен. Отначало я мислих за пълната малка к.рвичка, а всъщност след като ТЯ ГО ЗАРЯЗА, а бяха ходили от 1година и 3-4месеца, тя адски много съжалява, защото той не е искал от нея секс, макар да са го правили, то е било по нийно желание. Тя е доста зряла, тогава също беше, но той не търсеше секс. Той я ухажваше, пращаше и цветя и т.н. Той наистина я харесваше. Не беше типичния мъжкар на 24години, а наистина внимателен към нея и т.н.

Затова си мисля, че този случай, тук, мацката трябва да реши, дали е нормално. За теб и на 10 да беше, ако си я харесваш, ще е нормално. Нека тя да прецени дали ти не си като другите - искащи само секс, или си разичен, който наистина си я харесва.

Mademoiselle
03-06-2008, 08:05
razbira se,4e e normalno,daje mislq,4e po-golqmata razlika e +

Yr1m
03-06-2008, 08:27
3начи ....а3 3нам кфо трябва и мога да правя ... просто искам да ви попитам вас ... хората от форума кфо мислят 3а тфа ... някфо тя не е нищо особено но ... абе ноо си е готина :) ...слуша му3ика каквато и а3 .... ра3бираме се .... бяхме гаджета а сега сме приятели които искат да бъдат 3аедно ... но проблема е в мене сега ..... да бъда или не , това е въпроса който ме мъчи . ако питате мене си е чиста педофилия но нямам някфи такива намерения 3а и3вратен секс и тен подобни просто ми харесва момичето и не 3нам ... някси много ме дърпа :) ... а че секса ше дойде ше дойде със сигурност , някой път необмислено и спонтанно. Не ми е фикс идея секса!
спал съм не 3нам с колко момичета писнало ми е. така че секса го и3ключваме ....... а 3а другото ше видиме кфо ше правиме . :)

Pliok0019
03-06-2008, 08:29
3начи ....а3 3нам кфо трябва и мога да правя ... просто искам да ви попитам вас ... хората от форума кфо мислят 3а тфа ... някфо тя не е нищо особено но ... слуша му3ика каквато и а3 .... ра3бираме се .... бяхме гаджета а сега сме приятели които искат да бъдат 3аедно ... но проблема е в мене сега ..... да бъда или не , това е въпроса който ме мъчи . ако питате мене си е чиста педофилия но нямам някфи такива намерения 3а и3вратен секс и тен подобни просто ми харесва момичето и не 3нам ... някси много ме дърпа :) ... а че секса ше дойде ше дойде със сигурност , някой път необмислено и спонтанно. Не ми е фикс идея секса!
спал съм не 3нам с колко момичета писнало ми е. така че секса го и3ключваме ....... а 3а другото ше видиме кфо ше правиме . :)
Аз съм за ДА. Свестен си, тя е мацка. Що пък не?!

Roiroi
03-06-2008, 08:35
3начи ....а3 3нам кфо трябва и мога да правя ... просто искам да ви попитам вас ... хората от форума кфо мислят 3а тфа ... някфо тя не е нищо особено но ... абе ноо си е готина :) ...слуша му3ика каквато и а3 .... ра3бираме се .... бяхме гаджета а сега сме приятели които искат да бъдат 3аедно ... но проблема е в мене сега ..... да бъда или не , това е въпроса който ме мъчи . ако питате мене си е чиста педофилия но нямам някфи такива намерения 3а и3вратен секс и тен подобни просто ми харесва момичето и не 3нам ... някси много ме дърпа :) ... а че секса ше дойде ше дойде със сигурност , някой път необмислено и спонтанно. Не ми е фикс идея секса!
спал съм не 3нам с колко момичета писнало ми е. така че секса го и3ключваме ....... а 3а другото ше видиме кфо ше правиме . :)

Stiga da ste na edin akyl ... moje i da se polu4i :)

JUST_ME_
03-06-2008, 08:38
3начи ....а3 3нам кфо трябва и мога да правя ... просто искам да ви попитам вас ... хората от форума кфо мислят 3а тфа ... някфо тя не е нищо особено но ... слуша му3ика каквато и а3 .... ра3бираме се .... бяхме гаджета а сега сме приятели които искат да бъдат 3аедно ... но проблема е в мене сега ..... да бъда или не , това е въпроса който ме мъчи . ако питате мене си е чиста педофилия но нямам някфи такива намерения 3а и3вратен секс и тен подобни просто ми харесва момичето и не 3нам ... някси много ме дърпа :) ... а че секса ше дойде ше дойде със сигурност , някой път необмислено и спонтанно. Не ми е фикс идея секса!
спал съм не 3нам с колк!о момичета писнало ми е. така че секса го и3ключваме ....... а 3а другото ше видиме кфо ше правиме . :)
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Брави пич. Само така. Наистина едно голяма браво. Мацката е късмелийка.

scout4e94
03-06-2008, 08:39
razlikata hi4 ne e golqma ,puk i ne e pre4ka da budete zaedno.edni priqteli /toi e na 21,tq e na 14/ vqrno kat go 4ue6 malko pedofilsko zvu4i ama ne e taka te sa si spr 6taslivi i vuob6te ne im pre4i razlikata

koalka
03-06-2008, 08:41
Както казаха по-горе - зависи от това колко зрял си ти, междувременно и тя.Ако ти си примерно на нейния акъл ще се разбирате чудесно, но ако тя е с акъл още на дете, а ти си по-зрял, определено нещата няма да се развият добре.

GabisiTa
03-06-2008, 08:50
Аз имах такава връзка преди време и беше хубаво, поне в началото. После на мен ми стана скучно, изгубиха ни се темите за разговор, може би заради възрастта и се разделихме ;) Но.. няма нищо лошо да опиташ, може нещата да се получат по друг начин, щом си допадате, защо пък не ;) :-)

Yr1m
03-06-2008, 08:55
със сигурност не съм с акъл на 8 клас .... ма тя е някфа лигла сладка и много ме кефи ... кфо .... пък и като я погледна виждам Bjork .... :) ебаси ме радва :) .............. не 3нам може би е нещо мимолетно но .... ше видим ... май нищо няма да и3ле3не а ето я и нея

olive_oil
03-06-2008, 10:37
със сигурност не съм с акъл на 8 клас .... ма тя е някфа лигла сладка и много ме кефи ... кфо .... пък и като я погледна виждам Bjork .... :) ебаси ме радва :) .............. не 3нам може би е нещо мимолетно но .... ше видим ... май нищо няма да и3ле3не а ето я и нея с тва че е лигла мн ме разочарова. От предните ти два поста оставам с впечатление, че сте хубава двойка. Нормално е всичко, в което има любов и радост и щастие и бля бля бля...
само моля те уточни какво имаш предвид като казваш "лигла". Добих представа че си сериозно момче и ако въпросната е няква кифла просто жалко че си губиш времето с нея. Подчертавам АКО.
А иначе ако съвсем бегло казваш "лигла" и е няква печена готина мацка, то тогава не си губи времето да ни четеш душевните излияния ами бягай при нея :)

Yr1m
03-06-2008, 10:45
емиии бегло лигла :) споко хаха ....
не бе сигурно ше си останеме с приятелските 3аимоотношения .... не ми се рискува .... + това нямам някфи толкова серио3ни любовни чувства просто много ме радва .... наистина май само френдчета ше си останем :)

olive_oil
03-06-2008, 12:32
емиии бегло лигла :) споко хаха ....
не бе сигурно ше си останеме с приятелските 3аимоотношения .... не ми се рискува .... + това нямам някфи толкова серио3ни любовни чувства просто много ме радва .... наистина май само френдчета ше си останем :)
стига че яд ме хваща на такива, дато не им се искува. Живей за момента. Ако я харесваш се хванете, ако не си играй с нея :) птичето каца един път на рамото (но ние имаме две рамена) :-o :-o :-o :-o

hooliganka89
03-06-2008, 12:47
емиии бегло лигла :) споко хаха ....
не бе сигурно ше си останеме с приятелските 3аимоотношения .... не ми се рискува .... + това нямам някфи толкова серио3ни любовни чувства просто много ме радва .... наистина май само френдчета ше си останем :)

Опа за един ден си смени мнението,много приличаш на нас :D

Yr1m
03-07-2008, 05:09
на вас?! просто понякога имам време да мисля дълго. днес е друг ден, нов ден! обмислено е всичко. а и не е да не ми се ри3кува ... а да мислиш. има време 3а всичко ...

DiVaNeTy_91
03-07-2008, 05:37
3начи ....а3 3нам кфо трябва и мога да правя ... просто искам да ви попитам вас ... хората от форума кфо мислят 3а тфа ... някфо тя не е нищо особено но ... слуша му3ика каквато и а3 .... ра3бираме се .... бяхме гаджета а сега сме приятели които искат да бъдат 3аедно ... но проблема е в мене сега ..... да бъда или не , това е въпроса който ме мъчи . ако питате мене си е чиста педофилия но нямам някфи такива намерения 3а и3вратен секс и тен подобни просто ми харесва момичето и не 3нам ... някси много ме дърпа :) ... а че секса ше дойде ше дойде със сигурност , някой път необмислено и спонтанно. Не ми е фикс идея секса!
спал съм не 3нам с колк!о момичета писнало ми е. така че секса го и3ключваме ....... а 3а другото ше видиме кфо ше правиме . :)
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Брави пич. Само така. Наистина едно голяма браво. Мацката е късмелийка.
и аз съм на това мнение щом нямаш лоши намерения няма нищо лошо :)

JUST_ME_
03-07-2008, 06:39
Аре пък ти е... и на теб ли трябва да казвам тази мисъл.
Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ.
Още по-добре според мен е че само си те радва и не си луд по нея, защотот ако не потръгне нява да ти е шит. Пробвайте с уговорката че ви е голяма разликата и ако не се получи да не правите драматизми.
успех! :)

nether
03-07-2008, 06:56
Зависи от това колко е зряла мацката. Зависи от това дали имате общи интереси и приятели.
Щом я е харесал, значе е яка.

Бтв пропуснах да кажа, че в осми клас като бях имах една съученичка, която ходеше с 24 и нагоре годишен. Отначало я мислих за пълната малка к.рвичка, а всъщност след като ТЯ ГО ЗАРЯЗА, а бяха ходили от 1година и 3-4месеца, тя адски много съжалява, защото той не е искал от нея секс, макар да са го правили, то е било по нийно желание. Тя е доста зряла, тогава също беше, но той не търсеше секс. Той я ухажваше, пращаше и цветя и т.н. Той наистина я харесваше. Не беше типичния мъжкар на 24години, а наистина внимателен към нея и т.н.

Затова си мисля, че този случай, тук, мацката трябва да реши, дали е нормално. За теб и на 10 да беше, ако си я харесваш, ще е нормално. Нека тя да прецени дали ти не си като другите - искащи само секс, или си разичен, който наистина си я харесва.

Точно за това става въпрос. На тази възраст момичетата търсят нещо сериозно, но след година може би и повече, момчето много се привързва към момичето, ама тя го зарязва, защото и се "живее" и не ми оспорвайте тоя факт, защото лично са ми го казвали поне 3 момичета от личен опит. Иначе шефче, ти си на 19 години, тя е 8ми клас... Имате различен начин на мислене, ти си по зрял предполагаемо е да търсиш нещо по-сериозно, а тя не знае какво търси. И като и омръзнеш след време, какво става? Ако ти е за ебането, давай, ама иначе недей. Ама и с ебането внимавай, защото ако нещо стане между вас, кавга някаква и ти е ядосана.. тя е малолетна, и не се искат много доказателства за да те шибнат за известно време в затвора, освен ако не си връзкарче... По-скоро недей да тръваш с нея. Ама ти си решаваш.

Pliok0019
03-07-2008, 07:41
на вас?! просто понякога имам време да мисля дълго. днес е друг ден, нов ден! обмислено е всичко. а и не е да не ми се ри3кува ... а да мислиш. има време 3а всичко ...
Ако думата "риск" не съществуваше нямаше да бъда с един толкова невероятен човек. :)

JUST_ME_
03-07-2008, 07:48
Ако думата "риск" не съществуваше нямаше да бъда с един толкова невероятен човек. :)
Браво! Браво! Наистина много вярно. И аз съм така. Браво!
:smt041 :smt041 :smt041

bonbon4e__f
03-07-2008, 08:02
еми според мен е нормално щот една фр е на 13 и ходеще с един на 24 :grin: най- важното е да се обичате :-)

vamp
03-07-2008, 10:53
normalno li e da b1da s momi4e 8 klas a a3 da s1m na 19 .... kak smqtate ? :( mnogo si mi haresva i mislq 4e imam po silni 4uvstva k1m neq .....

Аз съм на 19,мойта е 9 клас,всичко е до хората,характери,съвместим ост,привличане и чак тогава гледай годините.
Като човек с опит ще ти кажа само,че годините понякога са проблем за вечерни часове,излизания,понякога тя не те разбира,казва,че те разбира,но някои неща по-добре не ги казвай,защото тя е малка и няма да те разбере.Ако ти харесва бъди с нея,обичай я ако искаш,но го давай леко защото се дърпат и не се привързвай твърде много!
Моята връзка сега е много красива и романтична,но имаме много проблеми,заради нейните извинения и моето търпение.Но я обичам!
Не очаквай от жена разбиране и съвет,това е най-важното,запомни го!

zvezdichka777
03-07-2008, 11:10
не.да не ви пука,аз ся ходя с момче на 19 и съм 8 клас ( на 15 години) абе нищо не са,бъдете щастливи ! :)

tan0
03-07-2008, 13:50
emi poprincip tva ne trea da te trevojo no po dobre izchakai pone oshte 1 god ako mojesh de ako ne zimai si q :-D

pyfpaff
03-07-2008, 14:22
em..i az sum 8 klas i priqtelq mi shte pravi 19 naskoro..kade e problema.xodim 7 meseca i vinagi ima kakvo da si kajem.

BlueFace
03-07-2008, 14:39
Трябва да изслушаш песента " Константин-Ти е само 8 клас " :D

iva_16
03-07-2008, 20:11
amm nz oba4e tq e samo 8 klas ti sig i sex 6te iska6... ima edin takav tuk i si4ki mu vikat 4e e pedofil4e ;) ama ti re6ava6 :)

BlueFace
03-07-2008, 20:14
Света е извратен! :grin: :grin: :grin: Момичетата харесват 4-5 години по големи ,а пък момчетата ,защтото момичетата харесват по големи се ориентират към по малките....!! :grin: Пълна тъпотия... :-D

vamp
03-08-2008, 14:58
Света е извратен! :grin: :grin: :grin: Момичетата харесват 4-5 години по големи ,а пък момчетата ,защтото момичетата харесват по големи се ориентират към по малките....!! :grin: Пълна тъпотия... :-D

Тъпо е,но когато имаш нужда да бъдеш обичан и да обичаш и се намери добро и сладко момиченце става така :)

mislitelka
03-08-2008, 16:40
normalno li e da b1da s momi4e 8 klas a a3 da s1m na 19 .... kak smqtate ? :( mnogo si mi haresva i mislq 4e imam po silni 4uvstva k1m neq .....
Между 14-годишна и 14-годишна има разлика. Много зависи колко е зряло момичето, какъв е начинът й на мислене, как възприема света ако щеш...Просто защото, ако е поредната лигла, не си струва. :neutral:

sexyt0_
03-08-2008, 16:51
kfo tolkova tukmo 6te i pee6 ti si samo 8-mi klas :D

Mi6i4ka
03-08-2008, 18:09
principno sega momi4etata na tazi v1zrast si t1rsqt batkovci za da se izfukat trqbva da razbere6 dali naistina na teb ili prosto za izfukfaneto a za godinate az ne mislq 4e sa pre4ka 4-5 godini razlika =]

SoulSteal
03-08-2008, 19:01
principno sega momi4etata na tazi v1zrast si t1rsqt batkovci za da se izfukat trqbva da razbere6 dali naistina na teb ili prosto za izfukfaneto a za godinate az ne mislq 4e sa pre4ka 4-5 godini razlika =]+1

gandji
03-08-2008, 19:37
Няя значение според мен , щот преди един на 20 години ходеше с една от моя клас а тогава бяхме 7 клас .. така че да не та е*е

scout4e94
03-08-2008, 19:49
vij edna tema det razlikata e 15 god i se ospokoi malko ,tvoq slu4ai e suvsem normalen

jjjjjj6363
03-08-2008, 20:05
po princip bih kazal kato pove4eto 4e e mlaka no kato geldam kakvi malki momi4enca motanti ima sus kakvi golemi cici kato glava na 6toklasnik

Iv4eTy
03-08-2008, 20:47
Ами разликата не е голяма, ноо има друго нещо- ти си на 19 мисленето ти определено е съвсем различно от на едно момиче 8ми клас... просто ти търсиш сериозна връзка, а в осми клас определено не търсят това... Едва ли ще можеш да имаш сериозна връзка с нея...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
03-08-2008, 20:55
pedofil 8)

nicolepcd
03-08-2008, 20:59
pedofil 8)
Пффф, и кое му е педофилското не мога да чатна??? Въобще знаеш ли каква разлика трябва да има човек в годините, за да се нарича педофил???
По Темата: Ти лесно ще я приемеш... повечето осмокласнички са приятни, забавни и симпатични... Но внимавай тя как ще те приеме... :(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
03-08-2008, 21:02
nqma smisal :) da se zanimava6 s bebeta :) aka ako si te kefi opitai : ) ne q pritiskai mnogo

ThePowerOfLove
03-08-2008, 21:04
Не е толкова голяма разлика според мен :)

Bonbonche_to
03-08-2008, 21:07
spored men e malko typo tq e 8 klas a ti na 19,no vse pak ako si q iskash....zashto pyk ne :P