PDA

View Full Version : Немогаааааааааа :(



JiMiTo
03-06-2008, 07:30
Незнам с какви думи да започна да опиша това, което бошува в мен. Незнам луд ли съм по принцип или полудях .. заради нея. Незнам дали е правилно да продължавам тази лудост. Незнам дори как да я спра. Незнам как започна и защо я започнах. Знам, че не искам да свършва точно сега. 5 месеца бях до нея като приятел, и се влюбих в нея истински и я заобичах дори. Странно нали ?

Тя винаги ме е разбирала, макар не винаги да може да ми отделя по много време. Винаги ме е подкрепяла, макар не винаги да е била до мен. Тя е всичко за мен в момента. Олицетворява всички мои желания събрани на куп. Вих бихте ли оставили такъв човек , който значи това за вас ?

Преди броени дни просто неиздържах и изригнах като вулкан пред нея, лощото беше че беше в скайп. Но след два часа отидох до тях и си поговорихме и очи в очи. Наистина имаше коренна разлика в държанието и наживо и в интернет. Неможахме да се разберем същатата вечер и се разбрахме да идем на кафе.

Отидохме на кафе с нагласата, че може би ще изгубим и приятелството което е останало. Другия месец заминавала на квартира в града в който учи (плд) за 2-3 месеца и щяла и да почва работа... това било една от причините да не започваме нещо по-сериозно и интимно.

Немога да ви опиша този човек. Тя е странна. Повтори ми, че няколко пъти не иска да си има приятел, че неможе да ми даде това от което имам нужда и че заслужавам повече и че ще се радва ако си намеря такава приятелка, просто искала да съм щастлив. НО същевременно отговора и не бил и твърдо не. Искала да си останем приятел, бил съм важен за нея и искала пак да си излизаме от време на време?!? Съгласих се на това приятелство защото просто нямах друг избор. Но просто ми се доиска да заплача. След това сменихме темата нара разговор и беше приятно наистина. Но неискам да продължават така нещата....... неискам....

Ей вие жените сте.... ужано нещо.... от 2 дена ме съсипва това. Не искам да я изгубя. Не искам тя пак да избяга от живота ми. Тя зазначи прекалено много за отрицателно време. С когото и да си поговоря за това никои немжое да ми даде смислен отговор. Немога и да я остава. Не обичам да рискувам. Немога просто така да спра да и обръщам внимание след всичко което и казах , според вас тя какво би си помислила, че съм я излъгал за чувствата си ? Но немога и да ида до тях да извикам и да заплача пред нея ... макар само тя да може да ме разбере........

Какво да правя не искам нещата да остават така...

hooliganka89
03-06-2008, 07:38
Ами не знам какво да ти кажа.
Казала,че не те иска ама не и твърдо,аз няма от къде да знам,какво и се върти в главата на нея.
Само мога да ти пожелая успех,това е от мен.

JUST_ME_
03-06-2008, 07:54
Била съм на нейното положение. Затова ще ти кажа аз какво мисля, но не премай, че с нея е било точно така. Може и да бъркам.
Та, според мен ако не си правил преди някакви намеци, че си падаш по нея, много си я шокирал като си излял всичко, което ти е на сърцето. Спокойно. Щом дори сте излязли на кафе и тя не е казала твърдо не, значи и тя изпитва нещо към теб. Поне аз така смятам. Според мен и трябва време. Време за осмисли какво иска от теб и живота, а и ти каза, че ще се мести. Това още повече я натоварва. В момента мисля, че е прекалено объркана, не може да осмисли това, което си и казал, тъй като те е смятала за приятел и то близък. Трудно е за едно неподозиращо момиче, да приме факта, че един от най-близките и приятели е луд по нея. Тя се страхува. Страхува като отиде в другия град да не загубите връзка и както ти каза

Другия месец заминавала на квартира в града в който учи (плд) за 2-3 месеца и щяла и да почва работа... това било една от причините да не започваме нещо по-сериозно и интимно
Тя се страхува, че ако тръгнете като сте надалеч няма да се виждате често и може нещатата да не потръгнат и да се развали и приятелството ви. Затова и няма твърдо не, защотот тя иска, пак казвам СПОРЕД МЕН, МОЖЕ ДА НЕ Е ТАКА, да е с теб, но се страхува.
Дай и време. Не я притискай. Ухажвай я, но не натрапчиво. Остави я да осмисли всичко за ден два.
Надявам се да съм помогнала. УСПЕХ! :)

MiMcHeToOo
03-06-2008, 07:56
Търпение..

JiMiTo
03-06-2008, 08:06
@JUST_ME_
добре малко търпение. Но като я видя следващия път аз немога да се държа просто приятелски. Немога да не я хвана за ръката или да не я прегърна силно. И все още не сме стигали до първата целувка, надявам се да оцеля момента... мисля след няколко дена като намеря свободно време отработата да я извикам вечерта на разходка просто да се видим ид а си побъбрим. маи маи... малко по-малко... но като се замисля никога не ми е отказвала да излезем, случвало се е доста пъти да неможе поради някакъв проблем в къщи или училище, наистина, но никога не е казвала не искам.

JUST_ME_
03-06-2008, 08:15
Недей! Наистина си мисля, че най-добре е да я поизчакаш малко. Ако като излезете и я целунеш, ще я объркаш още повече. Не я пришпорвай. Знам какво ти е и колко трудно издържаш без нея и колко силно я искаш да себе си, знам го това. Но се опитай да имаш малко търпение. Ако тя настина те иска и т.н. след като се и оставил за ден два, сама и тя е осмислила всичко, тя ще дойде при теб. Няма да има полза да ходиш и да я хващаш за ръката и да излизате.
-Ако те харесва сяма ще дойде при теб.
-Ако ли не, и това няма да помогне.
-А ако се колебае и я пришпориш, най-много да се изнерви, защото е объркана и да ти откаже твърдо.

JiMiTo
03-06-2008, 08:29
Добре ще те послушам. Никакво пришпорване и излизане скоро време. Мисля само за 8 да и напиша едно стихче и да и го пратя като смс. Понеже...в това си положение май това е най-добрия вариянт...цветя и подаръци не вървят....а пък съм и на работа вечерта и няма да можем нито да се видим нито нищо....

JUST_ME_
03-06-2008, 08:42
Пак ти казвам, че ти си преценяваш. Пък и аз не ви познавам, може пък да чака да направиш нещо, но се съмнявам. От това което прочетох мисля, че и трябва време малко. Но не много, защотот ще си помисли че не я харесва вече. Ден два не я притискай да избира. И когато видиш, че е по-спокойна може да и кажеш, че не си искал да я ошашавиш и че мн мн мн мн си я харесваш и би направил всичко за нея. Попитай я дали иска да е с теб и дали е осмислила всичко.
УСПЕХ!
После кажи как са са развили нещатата :) :)

hooliganka89
03-06-2008, 08:49
JUST_ME_
Какви хубави съвети дава.Послушай я,мисля че няма да сгрешиш :)

JiMiTo
03-06-2008, 08:56
трябваше ми просто малко подкрепа щотото в момента...незнам полудявам . JUST_ME_ мерси много за съветите и идеите. Когато споделиш мъката и болката си наистина ти олеква някак си. Ще продължа защото наистина така трябва да е, надявам се че нещата ще си доидат на мястото каквото е писано това ще става... ако има някак развитие каквото и да е ще драсна някои ред обещавам :)

Alabalaportokala
03-06-2008, 09:04
Добре, замисли се малко. Момичето ти казва че ше ходи на квартира и ще бачка в град различен от родния и ти пак искаш да ходите. Еми не става и е нормално да не иска да интимни отношения. Ще се появят чувства и после като си замине и двамата ще ви боли достатъчно. Къв е смисъла да тръгвате само за малко ? Връзката ви е лишена от перспектива и е нормално момичето да спазва дистанция. Спазвай я и ти. Така е по - добре.

JiMiTo
03-06-2008, 09:09
Ако се водя по подписа ти май трябва да направя обратното.
Не наистина това, че ще замине в друг град не ме притеснва. Ако иска да е с мен пак може да се виждаме и да си бъдем заедно, Вярно трудно ще е, но пък поне няма да си омръзваме. Мога да и ходя на гости през седмицата с колата 35 км не са кой знае колко много... а и през почивните дни ще си идва в родни град така , че ...

Alabalaportokala
03-06-2008, 09:12
Само да те светна че съм момче :D

Значи момичето съвсем деликатно и тактично ти е казало че те харесва и обича като приятел. Не ти дава напразна надежда и не си играе чувствата ти. Трябва да и благодариш и цениш. Такива момичета са рядкост

JiMiTo
03-06-2008, 09:25
Точно за това я заобичах. Тя ме разбира. И е чувствителна. Не искам друго момиче. ИСкам нея. И ще опитвам и ще се боря до край. Защото според мен има защо. Тя е моя смисъл. Но понякога наистина е трудн ода се бориш с това. Дано да си заслужава наистина.

pepita87
03-06-2008, 09:47
И аз съм била в нейното положение..картинката е съ6тата...не6тата при мен стояха по абсолиутно съ6тия начин,с разликата в това,че аз няма,е да заминавам за никъде...та...наистина бях меко казано-силно шокирана,за6тото въпросния човек до сега не ми беше давал и капка повод да си мисля,че приятелството му надвишава допустимите граници...За съжаление аз не споделям чуствата му...И....просто за6тото аз не мога да казвам"не",му казах 4е съм объркана..от страх да не го нараня,от страх да не го загубя,като приятел,за6тото той беше и все о6те е много ценен за мен!казах му,че не съм сигурна аз какво искам да оставим не6тата така....съ6тото,което ти е казала и на тебе :( Запо4на...все повече да ме притиска и все по-ясно да показва чуствата си...а това ме побъркваше,за6тото знаех ,4е никога няма да го обикна...в един момент..той самия се отдръпна от мен...смея да кажа,че лиубовта му се превърна в омраза,странно ,но факт!а бяхме наи-добрите приятели.....Не искам да ти вкарвам некви филми,просто споделям,4е съм преживяла су6тата ситуация,поне от това което описва6!Искрено ти пожелавам,да не преживееш това,което "той"-моя най-добър приятел преживя..и тя да не преживее,това,което преживях аз!

JiMiTo
03-06-2008, 10:27
там е рабтоата, че приятелството ни почна при по-странни обстоятелства. Още от запознаването ни едва ли не се бяхме блюбили някак си. Но тя се отрдъпна понеже като започна училище и почнаха и проблемите в тях и така.... нищо не излезе разбрахме се да си останем уж приятели. И аз миг от товага не съм си променял мнението за нея или не съм спрял да я харесвам. Правил съм й и намеци и съм я канил и водил и на кафенце няколко пъти. Сложно е много.

Co0kIe
03-06-2008, 12:00
Случвало ми се е. Нз как е в твоя случай, но в моя и аз казах същото като нея, защото просто не исках да обидя момчето което ми беше мн близък фр. Надявам се че при теб не е същото

JiMiTo
03-06-2008, 22:14
незнам и аз какво да си мисля вече. Ако я остава няма да се върне... тя е голям инат и има воля наистина.... незнам как да постъпя

JUST_ME_
03-07-2008, 06:20
Мисля, че вече ти го казах...
-Ако те харесва сама ще дойде при теб.
-Ако ли не, и това да я преследваш и да я убеждаваш и всичките други неща няма да помогнат.
-А ако се колебае и я пришпориш, най-много да се изнерви, защото е объркана и да ти откаже твърдо.

Та ти искаш ли да си с някоя която насила ще я накараш да е с теб? От личен опит ти казвам, че ако не те иска няма смисъл да я убеждаваш, дащотот дори и да тръгнете няма да издържите много и ще се карате. :?

JiMiTo
03-17-2008, 17:02
и така... първо я попитах дали иска да излезнем - тя каза - искам, да и се разбрахме за вторник. В уречения ден изникнаха малко проблеми в тях(заради майка й - обещала и нещо) и не излязохме. Тя поиска да го отменим за сряда. Казах добре щом искаш съгласен съм. В сряда неможа да се освободи от последния час. Отменихме за Четвъртък. В четвъртък пак неможа да се освободи навреме. отменихме за петък. Петъка аз неможах - нямаше ток в нас (следователно и топла вода....) .................................................. .................................................. ...................... адски изнервящо нали ?

мисля да поспра за малко,..... чусвам се много странно и гадно........ иде ми да се ударя главата с някои остър ръб.
предавам се........ :(

JiMiTo
03-18-2008, 18:56
немога :(

JiMiTo
03-25-2008, 19:06
немога?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-25-2008, 19:23
Spoko, pich, ne se iznervqi i ti. Ostavi neshtata da stanat ot samo sebe si. Ti veche si izigral svoite karti. Sega e nein red, ako ne te potursi, ne se otchaivai, ima i dr mn svestni hora. ;) Gore glavata. :)

Rofl4e
03-25-2008, 20:00
4esno kazano v gadno polojenie si.. no.. :( nqma kak..ako naistina q obi4a6 bori se za lubovta i do krai

BAYO
03-26-2008, 04:22
Еееехххх какви проблеми бе . Като станете на по 24-5 , тогава почват проблемите. Даже още като свършите даскало пак проблеми... кой де да учи и т.н. Вземи се в ръце, оставила те е, остави я и ти и т.н. и т.н. ....

sLaDkA_GrEsHkA
03-26-2008, 06:30
нали знаеш че нас жените никой не може да ни разбере...

JiMiTo
03-26-2008, 11:30
боли... наистина...

Ivalinka
03-26-2008, 12:14
samo 6te ti pojelaq da potrygnat ne6tata :)