PDA

View Full Version : Големи животни.



hamilcar
03-06-2008, 09:08
Мисля, че този раздел ще е най-подходящ за темата.

Правя я с цел да се информирам и за други големи екземпляри освен този, който ще представя аз. Преди време гледах филма Primeval, оказа се, че крокодила наистина съществува. Ако ви попадне информация споделете я. Няма смисъл да копирам темата, в която е описан крокодила, затова направо ще дам линк към нея.

Дано има хора, които се интересуват от такива животни.

http://e-vestnik.bg/3069

Lunatic-
03-06-2008, 09:13
mark my words: Gustave must die !

Valhala
03-06-2008, 16:09
mark my words: Gustave must die !
ОУ ДА И ТО МЪЧИТЕЛНО И БАВНО :D :lol: :smt068

quench
03-06-2008, 16:49
Густав го знаем отпреди хиляда години. Гадината ще расте още поне половин век... Много ме кефи, макар да знам, че това е фенотипна мутация и вероятно няма да се прояви в следващото поколение.
Искам Deinosuchus!
8)
големи животни: имаше пак в Африка един огромен слон, но как се думаше, не мога да кажа
проверете в търсачките с ключови думи "гигантизъм сред животните"

eu.hyricane
03-06-2008, 16:57
basi dlaka xD

Canis_Dirus
03-06-2008, 17:01
Случва се и в най-добрите семейства. Дефектен ген - липса на секреция на миостатин.
Имаше една порода говеда във Франция, която нарочно се отглежда с такъв блокиран ген, който е отговорен за производството на миостатин. Животните стават огромни и много мускулести. Миостатина лимитира възможността на тялото да изгражда мускули и одпределя съотношението мускули:мазнини. Малко, или никакъв миостатин - огромни мускули и почти никакви мазнини.

Копманиите за суплементи продават miostatin blockers. В някой от топ бодибилдърите са измерени доста по-ниски нива на миостатин от обикновеното.