PDA

View Full Version : Какво да правя??



sLadYrChoO
03-06-2008, 12:22
Оф мн гадно се получи мн харесвам едно момиче даже се влюбих в нея,а тва се случва много рядко при мен да се влюбвам.Обаче само преебвам нещата,защото съм женкар ;( Много го харесвам това момиче и и го показвам и тя знае че я обичам много ту сме заедно ту не.Нейните приятелки само и говорят лоши неща за мен,че съм бил идиот лиглю че не съм я заслужавал че само съм я разигрвал.Вчера мн се карахме защото тя само им вярва и им слуша глупостите.. Трябва да вярва на мен да знае че я обичам ама тя вика ама те еди кво си казали .. тя е дествена и си говорихме за това и тя вика на тоя етап ти си момчето с което искам да правя секс за първи път.Аз много се изкефих,че тя ми има такова доверие и че иска аз да съм и първия.И аз глупака нещо си говорех с едни приятели за нея,обаче не се усетих че най-добрата и приятелка беше при нас и аз глупака викам а бе тя каза че ще ми пусне и се кефа некъф и после тая нейната приятелка и е казала и са се карали нещо.Немога да разбера това не е нейна работа за какво се бърка,много си обичкам Дениту и тя значи мн за мен ама нейната приятелка само се бърка и незнам какво да правя,защо съм говорил на нея и на още 5 момичета едни и същи неща пфф то няма значение какво говоря а какво правя а аз правя супер мн неща за денито ама тя само ми се цупи и мн ме нервира така държи ми сметка къде съм какво правя и оК няма проблем това само че не и да ми се цупи после защо съм бил с еди коя си на кафе какво да направя такъв съм говора с мн момичета смеем се ама не правя нищо повече защото се влюбих иии искам само това момиче а тя все ми се кара защо съм се държал лошо с хората,защо съм се надувал,само съм се лигавил .. миналата седмица имахме мач и тя дойде да ме гледа и аз некъф мн се кефех такъв вкарах гол даже заради нея толко се радвах че е там.. но и бившата ми фр беше там и бившата като ме видя след мача ме гушка поздравява ме там и аз се радвам и дениту ми се разсърди аз нищо не съм направил тя ми се сърди .. пфф незнам вече какво да правя за да ми повярва !!

Chikiponita
03-06-2008, 12:30
Според мен тая Денито трябва да започне да прави като теб, за да се видиш отстрани иначе ще си затваряш очите и все ще си казваш:"Ама аз нищо не правя". Мисля, че знаеш, че не е така. Само си повдигаш самочувствието като излизаш на кафе с други момичета, като се гушкаш със старата си приятелка и като говориш на приятелите си ( то не само на един, а на много), че тя е навита да ти "пусне" ! Егати глагола. Дършиш се според мен несериозно. Погледни на нещата по-трезво и си помисли дали няма да нараниш това момиче и дали наистина я обичаш или просто се кефиш,че тя те харесва.

hooliganka89
03-06-2008, 12:35
Издънката пред приятелката на приятелката ти е велика :D
Преди и аз контактувах много с момчета.Много се имах с целият клас,или по-точно само с мъжката част на класа.
Разбирах се много със тях,много ходихме на кафета,нямаше ден в който да не седна,аз и още 8-9 момчета на кафе...
Но ето,че си намерих приятел който не можа да понесе това,че аз ходя на кафе системно с голяма група от противоположния пол.
И тай като много го обичам се отказах от тях.Понякога човек трябва да реши,защото не винаги можем да имаме всичко което пожелаем.

Постави се на нейно място,ако тя също бъде толкова заобиколена от момчета,сигорно и на теб няма да ти е приятно.
Като цяло тва не е голяма работа,едно кафе...Но тва е любовта тя върви хваната за ръка с ревноста.

sLadYrChoO
03-06-2008, 12:47
a be mani mn shibano se naebah kato se izpusnah.Naistina go haresvam tova momi4e apuf obi4am q estestveno ne se kefa 4e tq me haresva ima o6te nqkolko momi4eta koito znam 4e mi se kefat ma az neiskam tqh iskam denito iskam ne6to seriozno a ne nekfi glupavi nikfi vruz4ici kato si4kite mi do sega .. i tfa 4e imam mn fr-ta momi4eta ne e problem spored men kvo losho ima az ni6to ne prava trqbva da mi ima doverie ama .. tq nqma zaradi neinite gadni priqtelki !!

hooliganka89
03-06-2008, 12:50
a be mani mn shibano se naebah kato se izpusnah.Naistina go haresvam tova momi4e apuf obi4am q estestveno ne se kefa 4e tq me haresva ima o6te nqkolko momi4eta koito znam 4e mi se kefat ma az neiskam tqh iskam denito iskam ne6to seriozno a ne nekfi glupavi nikfi vruz4ici kato si4kite mi do sega .. i tfa 4e imam mn fr-ta momi4eta ne e problem spored men kvo losho ima az ni6to ne prava trqbva da mi ima doverie ama .. tq nqma zaradi neinite gadni priqtelki !!

Приятелките й не са гадни,просто се опитват да я предпазят от едно разочарование.

Кажи ми,ако тя има също много контакти с момчета както имаш ти,как ще се чустваш?Нямали да ревнуваш?
Моя приятел така ми постави въпроса,и разбрах,че не е приятно той да има много контакти с момичета,и то толкова близки колкото имах аз с моите приятели.
Казах ти,не можем да имаме всичко което пожелаем.

sLadYrChoO
03-06-2008, 13:01
a be kvo to4no gadni sa tq si precenqva kakvo da pravi te samo pyk se byrkat i mi preebvat planovete ;( Am ne sym ot revnivite ne mi pre4i priqtelite i da budat mom4eta za6toto i vqrvam :P

boy toy
03-07-2008, 11:16
ami postavi se na neino mqsto ;)

tvoqta__me4ta
03-07-2008, 11:34
ami pi4 :-o vij to uj nqma ni6to lo6o ama nie momi4etata sme taka ustroeni 4e sme revnivi (ne vsi4ki de) nqma lo6o da ima6 priqtelki momi4eta ama ako sistemno izliza6 s tqh...vmesto da si s tqh prekarai si vremeto s neq daje nqkoi put moje6 bda i kaje6"eee to sq petranka (da re4em)me izvika na kafe ama az predpo4etoh da prekaram vremeto s moito angel4e"taka 6te i vduhne6 doverie 8)

sLadYrChoO
03-07-2008, 11:48
hahaha da be ba6 tfa 6e i kaja :D:D:D

sexy&crazy
03-07-2008, 12:12
emi az ne moga da razbera za kfo trq da se hvalish 4e 6ti pusne mal4i si

gost_s_reg
03-07-2008, 12:19
abe ti prepinatelen znak znae6 li kakvo e? 4eta, 4eta i nakraq ni6to ne razbrah, edno izre4enie - 5459905490039959960 dumi! Mi kak 6te te haresat (b.r. priqtelkite i)? Ti kato nemoje6 da pi6e6, kak nqma da q predpazvat ot teb!

SoulSteal
03-07-2008, 12:26
a be mani mn shibano se naebah kato se izpusnah.Naistina go haresvam tova momi4e apuf obi4am q estestveno ne se kefa 4e tq me haresva ima o6te nqkolko momi4eta koito znam 4e mi se kefat ma az neiskam tqh iskam denito iskam ne6to seriozno a ne nekfi glupavi nikfi vruz4ici kato si4kite mi do sega .. i tfa 4e imam mn fr-ta momi4eta ne e problem spored men kvo losho ima az ni6to ne prava trqbva da mi ima doverie ama .. tq nqma zaradi neinite gadni priqtelki !!

Приятелките й не са гадни,просто се опитват да я предпазят от едно разочарование.

Кажи ми,ако тя има също много контакти с момчета както имаш ти,как ще се чустваш?Нямали да ревнуваш?
Моя приятел така ми постави въпроса,и разбрах,че не е приятно той да има много контакти с момичета,и то толкова близки колкото имах аз с моите приятели.
Казах ти,не можем да имаме всичко което пожелаем. +1 :)

sLadYrChoO
03-07-2008, 13:07
gost tfa dali slagam zna4i nqa zna4enie prosto na p-c taka ne se zanimavam pyk i ot v4era se durji mn dobre s men :P

ami sexy&crazy i az sujalqvam za tfa 4e se pohvalih 6ot ne6to sedim i si govorim s neq i tq ne6to vika "oh kato se seta za tfa 4e si se hvalil 4e si 6tql da me ebesh naprao mi se draifa ot teb" ... losho ama se pak opraih g.d ne6tata !!