PDA

View Full Version : Малък Проблем



JaGaTa
03-06-2008, 12:54
Запознах се с едно момиче от квартала на един приятел.След това тя ми писа по скаип.пратихме си снимки ... Казах и че е мн хубава...и тя на мен...вече 1 седмице си пишем всеки ден тя ми праща целувки аз на нея .... И аз я питах дали утре иска да идем на кафе .Тя каза да.Проблема ми е .че нз кфо си говорим там :razz: .Какво да и говоря за да си искараме приятно.Първо ще я питам как искара деня днес (училище) тя много обича да разказва....ама после ...помогнете ! :grin:
За да не се получи ситоацията само да мълчим......... и После да каже бахти тъпата среща.... :razz: :razz: :razz: :-x

led_i_ogyn
03-06-2008, 12:59
От училище ще минете на някоя друга тема, после на друга и така...Няма да усетиш как разговора си върви без проблеми...

hooliganka89
03-06-2008, 13:00
Днеска предимно момчетата имат любовни въпроси :-D

Еми много хубаво,че имаш среща :)
Може да почнеш да я питаш за детството й.
Гледай ти повече да говориш,и то да са забавни неща,защото спечелиш ли усмивката на една жена,другото вече е лесно.
Аз почти винаги така практикувам,дори и до ден днешен когато ни е скучно с приятелят ми,му разказвам смешни истории,дори някой да се повтарят,той слуш с интерес.

Не бива да се претисняваш,от сама ситуация ще намирате теми на разговор.Само не се спичай,че тогава ще провалиш срещата,а нали ти не искаш това?!

Успех,дано си прекарате много добре.

JaGaTa
03-06-2008, 13:01
Ем то тва ми е проблема нз другата тема.Кфа ша е.Тва маи значи че съм тъп ? :grin: :grin: :grin:

JaGaTa
03-06-2008, 13:02
Ми на мен тва ми е проблема нз каква друга тема за разговор.ПВ смисал немога да се сетя ТЕМА която ще и е интересна ... :grin: :grin: :grin:

JaGaTa
03-06-2008, 13:04
Ще се пробвам да не се претеснявам и тя темата сама ще изникне .Еж колко лесно било :D ООоо Да :D

hooliganka89
03-06-2008, 13:05
Ми на мен тва ми е проблема нз каква друга тема за разговор.ПВ смисал немога да се сетя ТЕМА която ще и е интересна ... :grin: :grin: :grin:

Утре ще се сетиш,спокойно.
Тва е среща все пак.
Сега да ти кажа какво да си говорите,и си го запиши някъде и утре или там когато беше срещата чети :D Майтап.
Каквото можах помогнах,друго не се сещам.
Тук даваме съвети,ако продължаващ да питаш ще има такса :D

JaGaTa
03-06-2008, 13:09
Ем като си отиваме вече за отиване целувката ...ако е с език дали ще я претесни или да не бурзам ... :-P

Chikiponita
03-06-2008, 13:09
Абе не я целувай на първата среща!!!

JaGaTa
03-06-2008, 13:12
eee закакво!Тя каза че ме харесва аз също кво да чакам още.Или пак не :lol: .

Nik4o_Spain
03-06-2008, 13:35
Abe samo za po seriozni ne6ta ne i govori da ne zeme6 da q izpla6i6 :)

BlueFace
03-06-2008, 15:11
Ееее ти пък не може да нямаш някоя забавна история!?!Разкажи и някоя забавна случка от детството си или от училище....
Аре Успех!! :)

koalka
03-06-2008, 15:16
Вие не се познавате много добре, има толкова много теми...все ще подхванете някоя.Хубаво е, че се харесвате.

NightGuardian
03-06-2008, 15:25
To4no na tazi tema si govorih s maika mi. Kaji i kakfi drehi obi4a6 da nosi6 v kakyf cvqt da sa te. Kakfi obuvki obi4a da nosi kecove li , na tok4eta li (abe ob6to vzeto jenski raboti , za6toto ako po4ne6 da pita6 za koli ,motori edvali 6te ti otgovori :) )

vvaann44eettoo
03-06-2008, 15:37
8) v momenta na razgovora 6te ti doide muzata

angellove
03-06-2008, 15:55
Мии виж ся. Теми за разговор - много. Примерно като ти разказва нещо за даскало и примерно ако ти се е случвало нещо подобно - еми спомени го. И така от дума на дума ще си дойде разговора. :) Не можем да ти кажем какво точно да си говориш с нея, по простата причина, че не знаем тя какво ще каже. Има 1000 начина, по които може да протече разговора. Пък и да има някоя пауза - еми нормално ся... Случва се. просто почваш да мислиш някаква случка и разказваш (е реална де). Или пък ако нещо ти направи впечатление докато мълчите - еми казвай.
Ся за целувката - щом си знаете че се харесвате лошо няма да я целунеш. Но ако питаш мен, не бързай толкова с езиците. има време и за тях. ;)

JaGaTa
03-08-2008, 08:00
Blagodarq vi mina straxotno.!!!! :*:*:*:*:*

nedkonedko
03-08-2008, 18:10
Колкото повече мислиш какво да кажеш толкова по-голям шанс има да се изданиш,не го мисли сичко ще се нареди ;) Като излезнете се ще видиш нещо ще се сетиш за някоя случка и така... но най-важното е да не се правиш на такав какавто не си бади себе си... Айде успех !

MiMcHeToOo
03-08-2008, 21:50
От училище ще минете на някоя друга тема, после на друга и така...Няма да усетиш как разговора си върви без проблеми...

Особено след като тя обича да говори... 8)

MiMcHeToOo
03-08-2008, 21:50
А, то срещата минала.. Ми радваме се за теб :-D :grin: :D

PepiDesigns
03-08-2008, 22:08
Как й е минал деня , нещо интересно ..
Нещо да се похвали , нещо ново ...
После почнете .. обади някоя шега ..
Като настание мълчание .. можеш да кажеш
"Неловкото мълчание .."

Те ще те погледне и ще се усмихне .. или ще се изненада от това което казваш ..

Питай .. каквото те интересува ..

Те първа се опознавате , питай я .. коя зодия е .. какво я влече и т.н. ...

Предполагам ,няма да стоите 4-5 часа в Кафенето ..
После предлагам - Разходка ;)
Тогава .. винаги можеш да хвърлиш коментар на някое дърво около вас , или облак .. нещо по-интересно .. ако е вечер - някоя звезда (онази Ярката не , че си е Моя .. и на Миличкото , запазена е :oops: )

scene_lady
03-09-2008, 12:45
Ami sled kato sv1r6ite s temata za u4ili6teto,mojete da si govorite za interesite si...filmi,muizka,hobita.... ili ima edna tema,koqto e adski izt1rkana,ama vinagi v1r6i rabota-za ekskurziite ot u4ili6te,vseki ima kvo da kaje po v1prosa.... :wink: