PDA

View Full Version : Косъмчета



cute_mimi
03-06-2008, 13:48
. Здравейте хора значи аз съм момиче и имам мънички светли косъмчета по корема и на гърба които обаче се виждат ако се вгледаш. Начи аз съм виждала че и другите момичета имат ама все пак. Според вас да си ги махна ли и ако да как? Мерси за помоща

Asuka
03-06-2008, 13:56
По-добре недей ако не искаш след това да станат по-видими и по-тъмнички. Ако толкова държиш да си ги махнеш отиди на козметик , но препоръчително не пробвай сама.

splendour
03-06-2008, 13:59
mi trai gi (s ko si maxate kosmite po r1cete) toq fenomen go vidqx w foryma.kraka da ama r1ce......(to pa moi da ima det da sa im mn golemi i t1mni de.)

cute_mimi
03-06-2008, 14:00
с кола маска как смятате че ще стане? а и за лазерна епилация си мислих ама ако е н1 70 лева не бих си направила

splendour
03-06-2008, 14:02
с кола маска как смятате че ще стане? а и за лазерна епилация си мислих ама ако е н1 70 лева не бих си направила na korema :shock: to boli mn tva

Nik4o_Spain
03-06-2008, 14:20
Darpai kasai ritai gi te se nqkoga 6te im omrazne da rastat i 6te po4inat

vamp
03-06-2008, 14:43
В днешно време е пълно с космати българки,а едно време беше недпустимо за момче да има косми по гърдите,ръцете,краката,кор ма,гърба.
Ти как мислиш,дали трябва да ги епилираш?Според мен трябва,не съм привърженик на тия простотии,обаче вече аз самия съм почти като гол охлюв,за да бъда готин на 100%...
Модата е тъпо нещо,но пък винаги се харесва,а момиче да има косми според мен е недопустимо.В днешно време има май повече хубави мъже отколкото жени...
Такива сме българите,космати...
Преди момчетата се дърпахме да се епилираме,но сега като чета вие момичета как си ходите с космите,май аз ще спра да се епилирам!

cute_mimi
03-06-2008, 14:57
Не знам ама примерно гледах не помня коя холивудска актриса скоро и тя имаше руси косъмчета по ръцете а ако и в което и да е село в бг момиче има косми на ръката му се дразнят и тн. Се тая казвайте си мнението се пак и аз искам да съм модерна

•._.•No_NaMe•._.•
03-06-2008, 17:32
Za gurba nz, no na korema sam si gi mahala i ne boli tolkova mn s kola maska :? . Za gurba ako si gi maha6 idi na kozmetik :neutral:, a s lazerna epilaciq e mn skupo :shock: .