PDA

View Full Version : вредно ли е мъж да се свършва по 2 пъти почти секи ден



teenuser
03-06-2008, 13:51
вредно ли е мъж да се свършва по 2 пъти почти секи ден, а понякога и по 3 ?

VinDiesel
03-06-2008, 13:53
Не

aanitogb
03-06-2008, 13:58
според мен нее вредно но аз мисля 4е всеки уважаващ мъж себе си няма да има желание по4ти всеки ден да сваршва пове4е от един пат

ubuntu
03-06-2008, 14:02
Брато нз ама някъде четох че от прекаленото лъскане пишката ти става малка :grin: :grin: :grin: Пази си я ... за да не пишеш после тема нормално ли е да имам малък пацул и колко е нормалния размер :grin: :grin: :grin: :grin:

bulgarche
03-06-2008, 14:07
Не

hottie
03-06-2008, 14:23
Ne razbira se , oba4e e nujno mejdu aktovete da hodi6 do toaletna po malka nujda ina4e sled nqkolko godini moje da stigne6 do operacia.

DrinkingAlot
03-06-2008, 14:48
Ne razbira se , oba4e e nujno mejdu aktovete da hodi6 do toaletna po malka nujda ina4e sled nqkolko godini moje da stigne6 do operacia.

А мога ли да питам защо?

amatorium
03-06-2008, 14:54
Ne razbira se , oba4e e nujno mejdu aktovete da hodi6 do toaletna po malka nujda ina4e sled nqkolko godini moje da stigne6 do operacia.

Haha, tuka malko poprekali. Po princip e jelatelno da se hodi za da se prochisti kanala da ne se uvredi prostatata. Taka ili inache se hodi po malka nujda vse pak...

hottie
03-06-2008, 14:59
Ne razbira se , oba4e e nujno mejdu aktovete da hodi6 do toaletna po malka nujda ina4e sled nqkolko godini moje da stigne6 do operacia.

Haha, tuka malko poprekali. Po princip e jelatelno da se hodi za da se prochisti kanala da ne se uvredi prostatata. Taka ili inache se hodi po malka nujda vse pak...

Ami moje bi ne sum prava, kazvam go za6toto edin poznat go operiraha i mu kazali, 4e sa se zapu6ili kanalite za6toto ne e hodil do toaletna sled vseki polov akt. No toi e na 40, a vodi polov jivot ot mnogo otdavna.Triabva godini za da se slu4i tova.

amatorium
03-06-2008, 15:21
Ne razbira se , oba4e e nujno mejdu aktovete da hodi6 do toaletna po malka nujda ina4e sled nqkolko godini moje da stigne6 do operacia.

Haha, tuka malko poprekali. Po princip e jelatelno da se hodi za da se prochisti kanala da ne se uvredi prostatata. Taka ili inache se hodi po malka nujda vse pak...

Ami moje bi ne sum prava, kazvam go za6toto edin poznat go operiraha i mu kazali, 4e sa se zapu6ili kanalite za6toto ne e hodil do toaletna sled vseki polov akt. No toi e na 40, a vodi polov jivot ot mnogo otdavna.Triabva godini za da se slu4i tova.

Хм, vuzmojno e da se sluchi podobno neshto, no tova e po-skoro rqdkost. Ama kakto go naplashi momcheto sq shte vzeme da se prazni samo po vednuj :-) :razz:

Xtuning
03-06-2008, 15:25
Ne razbira se , oba4e e nujno mejdu aktovete da hodi6 do toaletna po malka nujda ina4e sled nqkolko godini moje da stigne6 do operacia.

Haha, tuka malko poprekali. Po princip e jelatelno da se hodi za da se prochisti kanala da ne se uvredi prostatata. Taka ili inache se hodi po malka nujda vse pak...

Ami moje bi ne sum prava, kazvam go za6toto edin poznat go operiraha i mu kazali, 4e sa se zapu6ili kanalite za6toto ne e hodil do toaletna sled vseki polov akt. No toi e na 40, a vodi polov jivot ot mnogo otdavna.Triabva godini za da se slu4i tova.



:razz: :razz: :razz: Аз както съм почнал , по тая логика и 20 няма да хвана :razz: :razz: :razz:

swords1010
03-06-2008, 15:29
Не е вредно, разбира се. :)

jozefina_93
03-06-2008, 17:42
Tctctctctctc...Ami da mnogo e vredno.Trqbva da spre6 za6toto ima opasnost da ti iztekat 4ervata prez h*q

FikSi91
03-06-2008, 17:54
Брато нз ама някъде четох че от прекаленото лъскане пишката ти става малка :grin: :grin: :grin: Пази си я ... за да не пишеш после тема нормално ли е да имам малък пацул и колко е нормалния размер :grin: :grin: :grin: :grin:

samo tvoq mozak moje se smalqva na sqko izprazvane malko po malko da izti4a :D hahahaha na dali kura 6te ti se smali hahah :razz:

radito
03-06-2008, 18:04
:shock: Пфф че то всеки ден е ебаси тъпото... :-o Много по-сладко е когато има какво да изхвърлиш..

snoopdogg
03-06-2008, 18:37
да вредно е ще умреш.

alex777
03-06-2008, 18:48
Брато нз ама някъде четох че от прекаленото лъскане пишката ти става малка :grin: :grin: :grin: Пази си я ... за да не пишеш после тема нормално ли е да имам малък пацул и колко е нормалния размер :grin: :grin: :grin: :grin:
ne e verno...... az sa si go s4upval ot luskane i ne mi e stanal malak... tfa sa ebati i glupostite

dajdostih
03-07-2008, 08:06
Пф, може би аз съм слаботелесен, не знам, но ако в преодължение на една седмица справя секс по два пъти на ден, пък дори и ръкоблудствам по два пъти, след това няма да имам много желание за секс тъй като чувствам, че мускулите на патката ме болят, плюс това спермата намалява и тези два фактора влияят мноого лошо на удоволствието ми.
Предпочитам през ден два така с почивки за да може всеки път , когато правя секс да изпитвам максимално удоволствие от това, а не само да им гледам бройката.