PDA

View Full Version : спомени



charovnata_
03-06-2008, 14:56
Знам че ще кажете че има 1000000 такива теми,но разгледах всичките и навсякъде имаше любовни спомени,а на мен ми трябват ЗАБАВНИ спомени от вида на: Не вярвай в чудеса, разчитай на тях. Живей ... докато не е излязло на мода да се мре! Цели се в луната, дори и да не улучиш ще попаднеш сред звездите Когато цъфнат теменугите и работите тръгнат зле, тегли им майната на другите и гледай ти да си добре ... и да знаеш, че ако телефонът ти не звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!!

MIKROBA
03-06-2008, 15:54
То туй даже не е и спомен, ама реших да го напиша Той е любовнозабавен:
Защо се влюбих в теб маймуно? Защо извърших този грях? Нямаше ли друга чума, та точно теб избрах? :lol:

sexy_eJlz
03-06-2008, 18:41
Незнам дали стават ам ше ги напиша тез които знам! :P :P :P

ГлЕдАй мЕ В 0чиТе к0гАт0 тИ Г0в0рЯ - ВеЧЕ мИ е ПиСнАл0 с БаЛъЦи дА Сп0рЯ ! ОтеБаВАм И ЗаМиНаВАм ГрЕшКиТе нА мЪжКи пУтКи нЕ Пр0ЩаВаМ тУк 0стАвАм - чУвСтвА нАрАняВаМ!

НяМа лЕкИ нАрКотИцИ,нЪ ЛоШИтЕ МоМЧеТа пИшA ШеСтиЦи!гОфОря Си отКрИтУ...вЪрФЯ СуПеР НаДуТу,пРаФяЯ БаВНи кРаЧкИ...Не оБрЪШтАм ФнИМаНиЕ На нИкаКфИ ЗакАчКи

ХаРеСвЪш Ме НаЛи..ХАхахХА.....Че KоЙ Не ХъРеСвЪ ХуБъВи ЖеНи..?!?

НяМа ЗнАчЕнИеЕ КакВо КазВаТ ДрУгИтЕ тЕ Не Mе ПозНаВаТ.СмеЯ Се На ПуК На ВсЕкИ,КоЙтО МрАзИ УсмИвкАТа Ми *сЪвЕсТтА мИ Е чИсТа..пРоСтО щОтО Не Я иЗпОлЗвАм*

МнОгО иСкАм… До мЕн дА тЕ пРиТиСкАм!

Спомен най-сърдечен с гащички облечен, с бутушки убут, с панталонки надут. Които го нападне голям бой ще падне.

Хикс по игрек на квадрат - двама влюбени в кревата, а след време бебе вика "искам брат".

Гуменките ми пробити, гаштичките с тел зашити, шапката ми е голяма, а акъла хич го няма.

Как е хубаво да си ученичка, да влизаш з закъснение в час, да сваляш с късата поличка, всички ученици в час.

Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.


Живота не струва нищо и нищо не струва колкото един живот.

Ти си дяволче игриво!Ти си ангелче красиво!Който те припари ще има шамари!

Не ме чакай в гората-нямам бензин в колата,чакай ме в леглото идвам с колелото!

Плачи тихо, смей се високо, люби силно и отмъщавай жестоко!

Much mоney - lоve stоry, nо mоney - i`m sоrry! :)

Хей момче прекрасно, нека ти е ясно, че хвана ли те на тясно, ще те целуна страстно!


Ако си ми ядосан.... можe дa ми върнеш всичкитe цeлувки!

КоГаТо БяХ мАлКа ГлЪтНаХ хИмИкАлКа!ВеЧе СъМ гОлЯмА и Ги ВъРтЯ пО дВаМа!!!

РеШиХмЕ зНаЧи КаКвО зНаЧи ДуМаТа ЗнАчИ.И рЕшИхМе ЗнАчИ,чЕ дУмАтА зНаЧи НиЩо Не ЗнАчИ!!!

Един кибрит 5 стотинки, 25 литра бензин(А92) 50 лева, да гледаш как училището ти гори - Безценно!
Ще му кажа криво-ляво на създание заспало.Момченце закъсняло,май не си разбрало с кого си се заяло и от смях си се заляло."Ало"да не би да си полудяло?На черното да казваш бяло!

КрАсИвА,мНоГо ДиВа,зАкАчЛиВа,ЗаЯдЛиВа,рЯ Ко ПрОщАвА, нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвА! Ей ТвА Съм Аз И нЕ ми ПуКа За Вас!

Не Е вАжНо КоЙ кАкВо ПрИкАзВа За ТеБ,вАжНоТо Е,кАтО сЕ оБъРнЕш ВсИчКи Да МъЛчАт!!!

Ало Бонбон яЛа нЕщО дА тИ кАжА...тИ сИ зА мЕн МисТъР ЕрОтИк На еТаЖа...АлО бОнбОн сПри До МенЕ дА тЕ пИтАм...[НямАм дУмИ бЕйбе]...АлО бОнБоН яЛа оТ тЕбе Да оПиТам.

МмМмм Да...ТочНо ТовА ТъРсих...Ти сИ тОчно За Мен!ЛелЕйЙй И Как СамО Си ОтивАме [?][!]...НапРавО Ме ОпИяНяВаШ с ТфОиТе Очи И Ме ПоДлуДявАШ.

ОпА, опА оТ бАняТа иЗлиЗаш - ЧуДеСно! Ся Ш иЗвЪршИм оперАциЯтА леСно.Не ме гЛеДай вСе еДно,че тЪрсИм нЕиЗвеСтно и не лЯгаЙ, чеСтно - трЯяш ми отвеСно !!!

Не ми пука какво хората мислят за мен, пука ми само какво мислят за мен хората, за които ми пука!!

В живота не е нужно постоянно да си важен - важното е да си важен, когато е важно.


КэФи Сэ На ВрАгОвЭтЭ сИ,зАщОтО сИ вИнАгИ в ГлАвАтА иМ,нО нИкОгА в КрАкАтА иМ.....

БъДи НеПоВтоРиМа В ТоЗи ЖиВоТ - ЗаЩоТо ВсиЧко,КоЕтО Се ПоВтаРя ГуБи СвоЯ ЧаР!

Не ПсУвАм,Не ПуШа,Не ПиЯ и По МъЖе Не ХоДя.”БаХ мАаМу!ИзТъРвАх Си ЦиГаРаТа ВъВ вОдКаТа,КаТо ВиДяХ еДиН гОтИн ПиЧ!”

[ДнЕс] [Пр0гРаМаТа] [мИ] [е] [нА] [лОв] [зА] [дУпЕтА]!!![ПрАя] [сИ] [кОлЕкЦиЯ] [оТ] [лОшИ] [м0мЧеТа]!!!

щОм ВеДнЪж пРоБуДи Се жЕнСкАтА Ми ЗлОбА, сЪм гОтОвА дА ПрАтЯ ВсЯкА ТъПа к***А В ГрОбА! !

нЕ хАрЕзВаМ лИ нЯкУй нЕ оБиЧаМ дА гУ кРиЯ..а оБиДи лИ мЕ..с кРъВтА мУ сЕ мИя!

лОф..LoOф..anD pOsLe ФucK oFф ...zaTфa aЗ HaTe LoФ{!}

Не пУшИм (тРеВа) нЕ пИеМ (в0дА) лЯгЪмЕ сИ рАнУ (кЪм 7 сУтРиНтА) нЕ иЗлИзАмЕ мНоГу (пРоСт0 нЕ сЕ пРиБиРаМе)


ЕдНи мЪъ мРазЯтТ .. вТорИ мЪъ нЕнАвИжДъЪт .. тРетИи нЕ мЪъ тЪрпЯяТ.. аЕ вСиЧкИтЕе КомПлЕкСирАнИи ЗлОобАрИ зНаЯт дЕ дА сИ Го H*врЪъТ !!

Цигарите намаляват живота с 15 минути,а сексът го увеличава
с 20 минути!Аз пуша много но искам да живея!Ще ми помогнеш
ли?!

Няма ЖЕНА която не иска СЕКС, има мъже които незнаят как да си го поискат.


Един съвет:Лягай да спиш!
Една лъжа:Идвам при теб!
Една истина:Ще те скъсам от SEX!
Една подробност:Незнам кога!?!


Sex-а е като математиката!Изваждаш дрехите,събираш леглото,разделяш краката и се умножаваш…Тааа искаш ли да решим някоя друга задачка?!?


Цун…Гун…ПляСс..МляСс…Айд в наСс!!!

МразЯ ОбикНоВеНи КифЛи...Дa МИ сe ПраBЯт Нa кРоаСаНи!..АмАн оТ пРинЦеСи зА ИнТеРеСи..ГълТаЙТе К*рВи СтИл МУТРЕСи...!!!

SeX-a Е вАжЕн, АлКоХоЛа Е гОтИн, НаРкОтИцИтЕ сТаВаТ, лЮбОвТа Да Го ДуХа!

Аплодисменти за House Loverka-ta която по цял ден гледа ПЛАНЕТА ТВ,но си пусна Бретон и стана ЕМО,Както и за симпатягата който си купи анцунг Адидас и Стана БЕЗСМЪРТЕН!


Какво ли си пожелават звездите, като видят падащи хора?


Пиянството е най-лошия враг на човека, но библията ни казва да обичаме враговете си!


If you want to seduce me...
well come to the hell!

Телефон.Уговорки.Чао.Срещи. Целувки.Хаос.Ресторант.Кол .
Разходка.Настроение.Цигари .Водка.Завои.Вик.Блясък.Пед л.
Бяс.Трясък.Линейка.Болница. Поражение.Морга.Плач.Плам.
Погребение.

ЛоШа СъМ МаДамА,прИ Мен МъЖеТе Са НаД ДваМа,ОбИчаМ дА сЪа ЗаРибЯваМ, нА НиКоЙ Не ПрОщАвАм! кУпОнДжИйСка мИ е ДуШаТа, лУдА Ми е ГлаВaТа!

Сам не е добре,
и сама не е добре,
но сам и сама,
сами на саме,
това вече е много добре!

ГаДжЕнЦа...ПрИчЕсКи...ФеШъН.. .ХаУс...ДиСкОтЕкИ...ПаРи...ПлА ж...МуРе...у ЖиВоТъ ТрЕъ дЪ сИ ГъЗе!


Cuni-guni..... natuk-natam....po pate4kata.....ae u hrastite


Дано стават! :P :P :P А сега аз ше ви помоля да ми пратите такива ама на англииски ако може! :(

DisciplineAndOrder
03-07-2008, 16:38
То туй даже не е и спомен, ама реших да го напиша Той е любовнозабавен:
Защо се влюбих в теб маймуно? Защо извърших този грях? Нямаше ли друга чума, та точно теб избрах? :lol:

ако знаеше и продължението само...

Защо се влюбих в теб маймуно,
защо направих този грях?
Нима няма други чуми,
та точно тебе аз избрах?


'Га излязохме на кея,
ти поръча ми боза
и ме гледаше любовно,
а аз те шибах във гъза


Не съм умрял, шъ знаиш,
за твой'та слива миризлива,
ебах ти майката кирлива, шъ знаиш,
обичам те!


Ти си селско момиче
и миришеш ма тор,
имаш вежди говежди
и го духаш във обор!

'Га излязохме на кея,
ти поръча ми боза
и ме гледаше любовно,
а аз обратно във гъза.


хубава песничка е :D