PDA

View Full Version : моля за съвет



sweet_bubka
03-06-2008, 14:40
значи тази година 6те имам бал и мисля да си взема рокля с бюстие(корсет),но проблема ми е че сам с малки гърди и незнам дали ще ми стои добре.Вие какво мислите някоя от вас с малки гърди носела ли е?Моля кажете ми че нз какво да правя

prettyIdeath
03-06-2008, 16:51
Като отидеш да я пробваш ще разбереш дали ще ти седи добре. То може да си с големи гърди и да не ти отива.. Вари по магазините, виж, огледай се с роклята която си избереш и реши ;)

VerryBerry
03-06-2008, 16:55
ами забелязала съм че различните модели стоят различно,затова иди и пробвай..(ако питаш мен,вс ще е ок,защото съм виждала рокли с бюстиета на момичета с големи гърди,които са преливали от цици..)

CuRly_Doll
03-06-2008, 20:00
Зависи от модела на корсета...Има жени/момичета с малки гърди,на които даден модел им стои добре има и модели,които не им стоят добре.Трябва да пробваш,ние не можем да ти кажем,докато не се видиш в такава рокля...и не решиш за себе си дали ти харесва или не...

sh3_1s_7h3_0n3
03-07-2008, 08:27
Зависи от модела. :) Има корсети с вградени чашки... и оптически ти уголемяват гърдите... или пък ще си сложиш някакъв сутиен със силиконов гръб, или има само чашки, които се 'залепват' на гърдите или нещо такова... силиконови са и те. :) Пообиколи магазините, пробвай различни модели рокли/корсети и сама ще прецениш. :)