PDA

View Full Version : сама се прецаках :( :(



NeaDekVatnA
03-06-2008, 14:59
такаа...нещата при мен станаха по следният начин лятото аз и приятелките ми супер харесвахме едно момче (иван да речем) и за да станем по близки трябваше да влезем в тяхната компания те са супер газари и беше малко трудно но..разбрах че едно от момчетата(петър) супер мн ме харесва и за да влезем в компанията трагнах с него без да го харесвам в последствие вече когато всичко беше уредено компания яки пичове аз скасах с петър ..бешее ми толкова лекооо осазнавах че вече няма кои да ми досажда с безброй смс тел.обаждания големи сметки ии т.н и бях суууупер щастлива за около седмица след това осазнах че го ОБИЧАМ безкрайно много една вечер след бара бях пиинала не много само за кураж (не си говорехме) отидох при него и му казах че го обичам и трагнах да го целуна а той се драпна и каза"-И от кога реши че е така"и си трагна проблема е че той има ОГРОМНО самочувствие и факта че сам скасала с него явно си каза думата но тои наистина е голям сладур и осазнах че без него ми е скучно и ужасно самотно зад себе си имах куп др момчета но аз си исках само моя Петър чувствам че не сам му безразлична но... ако направя още нещо имам чувството че савсем ще я оплескам ..постоянно си втъплявам че го мразся и такмо го бях позабравила и снощи го видах ииии... :) ако можете и ако не ви марзи да прочетете това дайте савет какво да направя

BlueFace
03-06-2008, 15:04
Много гадно си постъпила с момчето ! :? Наистина сама си се прецакала.Предлагам да му се извиниш и най-искренно да му кажеш какво изпитваш и ако той още те харесва може и нещата да се оправят.
Успех!
П.П.И се надявам да си се поучила от тази грешка... :?

Alabalaportokala
03-06-2008, 15:17
Поредната 14 годишна заблудена (айде да не казвам каква) :D :D

BlueFace
03-06-2008, 15:19
Поредната 14 годишна заблудена (айде да не казвам каква) :D :D
Иам чувството ,че е 16-17 г. :)

Dr3am3r
03-06-2008, 15:31
е може и без да гадаете годините не са толкова от значение ... , но как искаш да те разцелува след като си пийнала ... ако не му пукаше за Теб може би щеше да ти отвърне ... , но когато Обичаш забравяш за себе си и се стараеш другият да е добре ... ! Казвам го в смисъл това , че си е заминал не значи , че му е безразлично ... ако му се извиниш да му кажеш 2 мили думи и ще ти прости ако те Обича ... , в което съм 90% убеден ... Успех ! и дано разбереш , че си го направила на глупак ...

Nik4o_Spain
03-06-2008, 15:43
Поредната 14 годишна заблудена (айде да не казвам каква) :D :D
Иам чувството ,че е 16-17 г. :)




Dam i az kazvam 16-17 ako iskate da napravim zalozi i da q pitame posle :D

LosMerenges
03-06-2008, 15:45
ако те Обича ... , в което съм 90% убеден ... Успех ! и дано разбереш , че си го направила на глупак ...
хах как така прочете 2-3-10 реда и си убеден че той я обича ?!? :D

Dr3am3r
03-06-2008, 15:54
1. ако не я обичаше щеше ли да си тръгне ?
2. Щеше ли да говори с нея както тя каза и да плаща сметки ?
3. Ако си бил ти и някой те целуне щеше да останеш нали ... и то защото на Теб не ти пука , а на него му пука ... !
4. Чувства се наранен и иска да я накара да съжалява ... след което ще бъдат заедно ... иска просто тя да осъзнае грешката за да не я повтори .. !

хах как така прочете 2-3-10 реда и си убеден че той я обича ?!? Very Happy

nadito93
03-06-2008, 15:59
6tom kato te e haresval tolkova mn kakto kazva6 6te ti prosti ,no prosto trqbva iskreno da mu se izvini6 i da mu razkrie6 4uvstavta si . Spored men ako te haresval tolkova 6te ti prosti vupreki gordostasi :)

MrSex
03-06-2008, 16:05
Много добре постъпва момчето ти си се изгаврила с него,а сега искаш да те приеме с отворени обятия.....

NeaDekVatnA
03-07-2008, 12:17
мм..така си е (постъпих супер тъпо) .. от тогава мина доста време и нз вече не сам толкова сигурна снощи един негов фр му е казвал че бил супер идиот за тва че ме испуснал и някви глупосто ошще ама той не е наясно как стоят нещата а пък и после господин "голямо самочувствие" само му се исмял до колкото разбрах ии..мисля си че няма смисал да правя нещо ама и аз не самата не сам наясно за пръв път се прецках така брутално ама ..пфф.. и не сам на 14 :D :D това беше преди 2 години

SoulSteal
03-07-2008, 12:22
Много гадно си постъпила с момчето ! :? Наистина сама си се прецакала.Предлагам да му се извиниш и най-искренно да му кажеш какво изпитваш и ако той още те харесва може и нещата да се оправят.
Успех!
П.П.И се надявам да си се поучила от тази грешка... :? +1

gost_s_reg
03-07-2008, 12:22
мм..така си е (постъпих супер тъпо) .. от тогава мина доста време и нз вече не сам толкова сигурна снощи един негов фр му е казвал че бил супер идиот за тва че ме испуснал и някви глупосто ошще ама той не е наясно как стоят нещата а пък и после господин "голямо самочувствие" само му се исмял до колкото разбрах ии..мисля си че няма смисал да правя нещо ама и аз не самата не сам наясно за пръв път се прецках така брутално ама ..пфф.. и не сам на 14 :D :D това беше преди 2 години

Мога да ти кажа само: "Ю СЪК!" Ставаш само за разтривка на ташаците, след такава постъпка и такива разсъждения които имаш, друго немога да ти кажа!

hooliganka89
03-07-2008, 13:18
Naistina ne si postapila dobre,no vseki greshi,a po-vajnoto e da se pouchish ot greshkite si,i az vqrvam,che shte go napravish.

Moeto mnenie e,che toi ima chustva kam teb.Prosto ti sama kaza,che gordosta mu e problem.Shte ti prosti,i shte se saberete,no e vapros na vreme.

tan0
03-07-2008, 13:28
emi znachi mojeshe predi istoriqta da napishesh ako ne vi marzi da prochetete tova......

no kakto i da e po temata:mdaaa mn si podla ama do nqkade si go zaslujavash zashtoto ne si ocenila tova koeto si imala i sega si plashtash,sega znaesh kak go e bolqlo kato si go skasala chestito.Inache ti garantiram che i na nego mu e gadno i iska da e s teb no ako ima volq nqma da q bade tvoqta s vremeto toi shte te zabravi i...jivota prodaljava

Co0kIe
03-07-2008, 20:42
mdaaa mn si podla ama do nqkade si go zaslujavash zashtoto ne si ocenila tova koeto si imala i sega si plashtash,sega znaesh kak go e bolqlo kato si go skasala chestito.Inache ti garantiram che i na nego mu e gadno i iska da e s teb no ako ima volq nqma da q bade tvoqta s vremeto toi shte te zabravi i...jivota prodaljava

+1 напълно вярно постъпила си ужасно но всеки прави грешки (както обичам да казвам :) ) но всичко е поправимо, освен, разбира се, ако той няма вече чувства към теб (в което се съмнявам).

Ти каза че е с мн голямо съмочувствие и това че си го изоставила го е наранило мн - ГАЗАРА е изоставен и той за да се направи че не му пука (за да не му се смеят) се прави на "леден". Трябва да разтопиш леда между вас но за това можеш да си помогнеш единствено ти защото никои от форума не познава теб или него и никои не може да каже как ще реагира

Късмет все пак :)

BlueFace
03-07-2008, 20:44
Поредната 14 годишна заблудена (айде да не казвам каква) :D :D
Иам чувството ,че е 16-17 г. :)




Dam i az kazvam 16-17 ako iskate da napravim zalozi i da q pitame posle :D
Еми аре да залагаме :D