PDA

View Full Version : Има ли начин да не се местя в ново даскало?



deni2
03-06-2008, 14:59
zna4 6-ti klas sum i maikami iska da me mesti v dr dasskalo.a az ne iskam 6tot nemam fr-ta tam i 6e mi e nekvo gadno.iskam da pitam ima li na4in da ne se premestq 6tot imam preduprejdenie za izklu4vane i dali da si se borq da ne me izfurlat ili ima li na4in da se protivopostavq i da ne moje maikami da me premesti.znam 4e zvu4i tupo no imam dosta fr v moito daskalo i ne iskam da se mestq :cry: pls ako znaete ne6to mi kajete

SoVieT
03-06-2008, 15:31
Еми един приятел кво ли не направи ама го изйключиха.Тия директори кат си наумят нещо няма спиране. ама приятели се намират за секунди в новото даскало :) той си намери мноог бързо)

prettyIdeath
03-06-2008, 15:34
По-добре е майка ти да те премести... В това даскало вече имаш конфликт с учители и директори. Плюс тва по-добрия вариант е да се преместиш!
6-ти клас а с кви проблеми.. :? Как пък 6-ти клас и вече с предупреждения за преместване.. :?

deni2
03-06-2008, 15:38
abe nie s moite bfr gi praehme ludi stavahme ot 4inovete v 4as i kvoto se seti6 i ne se ose6tah kuf sum sa sa me namrazili AZ SUM SI VINOVEN :?

prettyIdeath
03-06-2008, 15:41
abe nie s moite bfr gi praehme ludi stavahme ot 4inovete v 4as i kvoto se seti6 i ne se ose6tah kuf sum sa sa me namrazili AZ SUM SI VINOVEN :?

Ами квото и да е.. Учителите ще си имат едно на ум за теб и няма да можеш да изкарваш що годе отлични оценки щом "сте ги правили на луди". Отивай в другото даскало. Приятели ще си намериш - за това не се притеснявай. Отначало ще ти е трудно, ама ще свикнеш след седмица - две.

miloto_girl_4e
03-06-2008, 16:20
По-добре се премести в ново даскало, докато още не са те изхвърлили.. е, то наистина не е сигурно, че ще те изхвърлят, но не си заслужава да рискуваш.. А и ще е готино в новото даскало, ще си имаш още приятели.. А и твоите ще ги виждаш, все пак не си 24 часа в денонощието на училище, нали? :)

Seducti0n
03-06-2008, 17:03
Здравей.Предполагам осъзнаваш това, че ние не познаваме майка ти, а пък още по-малко сме наясно с поведението ти в училище...Изцяло от теб зависи развоя на събитията от тук нататък.Ако положиш минимални усилия, ако се държиш добре и не създаваш проблеми, може и да не се стигне до принудително преместване в друго училище.Според мен, ще те бъде по-трудно да промениш отношението си към даскалото от колкото да имнеиш решението на майка си.Покажи и , че наистина задлужава да преразгледа ситуацията.Ако тя види, че наистина се стараеш, може и да се съгласи да останеш.Пак ти казвам, съдбата ти е в твои ръце.Бъди внимателен!

deni2
03-08-2008, 22:30
ne6tata se opraviha i nqma da se mestq.blagodarq vse pak :-D :-D :-D :?