PDA

View Full Version : изцепки на приятелите ви и на вас



gabi_94
03-06-2008, 15:51
разглеждала съм теми, в които трябва да пишете родителски и учителски бисери, но никъде не видях да напишете свои бисери и на приятелите ви.
Та, какви глупости сте дрънкали вие и вашите приятели............

marsilia
03-08-2008, 08:33
edna fr v chas po literatura "tvorbata ni pokazva jivota kato jivot i jivota kato smurt... cvetovete v stiha sa mn cvetni"

TheNewReligion
03-08-2008, 08:55
..

Violenza
03-08-2008, 09:58
Г-жата: Най-лесно ми е да ви натряскам 2ките!
Един приятел: Една 2ка смирение не прави...
------
Пак тоя приятел: Не помня името на Борис.
------
Г-жата: Знаете ли какви са били първите форми на пирамидите?
Георги: На шницели сигурно.
------
Компот от риби (не помня кой го каза...)
------
Спагети НА миди (пак не помня кой)
------

те повечето ни бисери са на италиански и няма да ме разберете..
:)

dan4ety
03-08-2008, 13:03
Преди около 1 седмица. Ядем сладолед по средата на центъра. Аз си свършвам моя и по едно време едно такова силно казвам "Аз свърших. А ти?" и я гледам, все едно никакво друго значение нямат тези думи. След 10 секунди се усещам какво съм казала и почвам да се хиля като ненормална. Хората ме гледат странно, а аз за малко не паднах на земята от смях. Все още не забравяме тази случка и още се бъзикаме с приятелката, с която бях :D

KiSs_mY_LiPs
03-08-2008, 18:35
Една прятелка търсихме зюмбюли ..
и от много търсене на една продавачка и каза.. " извинете бюнзюли има ли ? " :D :D
Пък моя.. изпитфат ме по английски и госпожата ми вика кажи ми аз сам свободна..
и аз седя мълча.. и по едно време са цепя.. "I em айляк.." :D:D:D

Nadelina
03-08-2008, 18:43
Pomnq kak v chas po literatura gospojata praveshe analiz na nqkakvo proizvedenie na Nikolai Rainov... I v uchebnika imashe edna snimka na momiche i otdolu pisheshe "Nikolai Rainov" i edna moq priatelka se izcepi "Tova?! Nikolai Rainov?!" ... Togava ne mojah da spra da se smeq cql chas...

Qnchety
03-08-2008, 18:47
Един час по английски трябваше да превеждаме текст. Кат доде моя ред успях да преведа изречението само донякъде: "Тя се разплака", а нататък го преведах "но той й бръкна под полата и тя се успокои" :D

Co0kIe
03-09-2008, 18:54
Една фр се изцепи: " Иее изкълчих си нокъта" :razz: :razz:

Gothique♫
03-09-2008, 19:17
Имаме класно всички пишат в стаята тишина и аз слушам музика и ми идва мисъл в главата която лично засяга моята фр и викам:знам защо ангел има дълга коса и всички ме гледат и почнаха да се смеят ся не ми е смешно но като се сетя :-D един път пък по история ме изпитваха и името беше някво странно и аз викам Тенчо 5 и господина гледа като гръмнат пък то било Хенри 5 нищо общо но все пак...Или изцепка на една от нашия клас на Антрактида има катерички(сиг живеят на полярните палми) или поповите лажички са водоподобни животни 8-) :razz:

JaCkYto0o
03-11-2008, 17:07
Една фр - Да та гръмне колата дано!!!
--------------------------------------------------------
Едно момче от нашия клас: Снощи бях сомнамбул! :D :D :D :D
----------------------------------------------------------------------------------
Аз - Ше та наколя!!
Искам да кажа " Ще ме почакаш ли ? " и викам " Ще ме почукаш ли?"

Той е дебел , той не е дебеел - той е СУПЕР ЛЮБКА :-P

lesistar
03-11-2008, 17:43
госпожата пита знаете ли кво е сандвич с мед и орехи и аз "сандвич с мед и орехи е две филийки сирене и филийка сирене по средата"

ThePowerOfLove
03-11-2008, 18:24
"Завий на право"
"тъжна усмивка"
:-D