PDA

View Full Version : имате ли коментар?



OtherDimension
03-06-2008, 15:54
"ДПС оглави комисията за влака"

какво мислите, граждани?
дали това предвещава едно потулване на нещата от тази антибългарска партия ....
може ли да свържем този инцидент с трагедията на гара Буново преди 23 години и тази "личност" АХМЕД ДЕМИР ДОГАН, който година по-късно оглавява тази ТЕРОРИСТИЧНА групировка, сложила бомбата във вагона ЗА МАЙКИ И ДЕЦА или всичко е една нелепа случайност ?

bboy_bunker
03-06-2008, 16:08
Ахмед Доган им е направил и паметник на терористите от този случай преди 23г. в родното им село...

Нямам какво да кажа.. живеем в една шибана държава.... всеки прави каквото си иска..

Disrespect
03-06-2008, 16:13
май и без това нямаше да научим какво наистина е станало...

QPONECA
03-06-2008, 16:24
Защо да не е потулване я тизи изкат да ни УНИЩОЖАТ .

VerryBerry
03-06-2008, 16:38
ами..знаейки какво става по принцип в България..и тази катастрофа ще я потулят..не вярвам изобщо да намерят отговорния..
Но не смятам,че само Ахмед Доган е виновен(не го защитавам) но не е съвсем уместно да се хвърля цялата вина върху него..ами ако е виновен и някой българин??

Alcohooligan
03-06-2008, 16:52
Ахмед Доган им е направил и паметник на терористите от този случай преди 23г. в родното им село...


http://www.youtube.com/watch?v=0kSdfZJNo-I

това е клип с чупенето на въпросния паметник.

така де, това нищо не променя, продължаваме да живеем в държава, която се управялва от некадърници и ТУРЦИ...

quench
03-06-2008, 16:54
добре, къде е подписката, която обикновено следва такива теми? :?

тенденциозно...

psychopath
03-07-2008, 19:17
смърт за ахмед доган 8-)

XceSS
03-08-2008, 09:49
Ще цитирам един приятел: "Обичам родината, но мразя държавата".За мен е супер ясно, че това е шибан атентат от турците, не от циганите, а от ТУРЦИТЕ.Просто нямам думи за управляващите...

LadyCarameL
03-08-2008, 09:59
Както преди 5 века-пак ни управляват турци...А сме в БЪЛГАРИЯ!?!?!?

InitialD
03-09-2008, 00:24
Още като чух "горящ влак" и ми избликна в съзнанието турски тероризъм!
Аз съм на това мнение .. или както в мненията към статията в сайта dnes.bg пишеше ... "как така един турчин няма загинал а всички знаем накъде води този влак .. до един от най-гъсто населените райони с турци ???" ...

Помислете върху това?!!?

Аз мога веднага да ви кажа какво е станало според мен .. но така или иначе моето мнение не важи ..

Очаквайте продължение ... взривено влакче в метрото на празника на София (турците не го ползват) ... запален автобус към Рилският манастир !
Но това не е нищо ... тепърва идва Великден .. какво правиме питам аз!?!?!?