PDA

View Full Version : боеве с кучета



[BSL]GaMe_OvEr
03-06-2008, 16:13
дайте някой сайт посветен на боевете с кучета

run
03-06-2008, 19:04
Ebisevgyza.com...Boevete s ku4eta sa absolutna prostotiq i koito gi haresva e pylen ne6tastnik!

psychopath
03-06-2008, 19:28
^от спин /ама не от секс а от херца/


във франция по-разпространен е боя с петли

i'm so excited!
03-06-2008, 19:32
ела по-добре да ти демонстрирам бой с човеци.

lonesome
03-06-2008, 19:37
В другата тема за кучетата ме оплюхте толкова много, а вижте какво имах предвид... Имаме ЗЗЖ (закон за защита на животните), но според този закон живота на едно животно струва 200 - 500 лв, а предполагам сами си давате сметка, че за хората, организиращи такива боеве това са джобни пари. ВРЕМЕ Е ХОРАТА, ЗАНИМАВАЩИ СЕ С ТАЗИ ПОМИЯ ДА БЪДАТ ИЗПРАВЯНИ ПРЕД СЪДА!!!

DisciplineAndOrder
03-06-2008, 19:49
тва са някви супер изроди...

пуу,да им изсъхнат... ръцете да им изсъхнат!

miminia
03-06-2008, 20:09
Предишния ми пр имаше куче страхотно беше , но го обучаваше за бой и накрая стана прекалено агресивно и го ..... умъртвиха!

TellMeYourName
03-06-2008, 20:12
това наистина е ТЪПО ! да се отнасяш по такъв начин с животните...

psychopath
03-06-2008, 20:16
Предишния ми пр имаше куче страхотно беше , но го обучаваше за бой и накрая стана прекалено агресивно и го ..... умъртвиха! как може да ходиш с такъв путьо

miminia
03-06-2008, 20:22
ходиЛА ;) 14 дена 8-) ми той си беше некъф квартален боксьор културистче пфф ае минало заминало!

Deadlock
03-06-2008, 21:10
човек или е изрод, или стои отстрани и цъка с език.

първото може да му струва до 1000 лева, ако евентуаааално го хванат. адски заплашително, а? най-малкото кучето му ги изкарва, предполагам.

второто е безполезно и жалко. ама почти всички душици това правим относно абсолютно всичко.

а бе...'що ли се опитвам да кажа нещо, като просто няма какво друго да се каже освен...тц-тц.

psychopath
03-06-2008, 22:12
ходиЛА ;) 14 дена 8-) ми той си беше некъф квартален боксьор културистче пфф ае минало заминало! видях, че е било преди, но пак... :-o :shock:

Saymon90
03-07-2008, 06:11
Еми, кефят се на бокс, например. Защо да не се кефят и на бой с кучета. Щом може да се пребиват хора, значи може и животни - нали това е тенденцията сега. Хората с бой се оправят, режисьорите от бой и убийства се хранят... репортерите също :)

Не знам такива сайтове, сори.

Bolt_f
03-07-2008, 06:34
Еми, кефят се на бокс, например. Защо да не се кефят и на бой с кучета. Щом може да се пребиват хора, значи може и животни - нали това е тенденцията сега. Хората с бой се оправят, режисьорите от бой и убийства се хранят... репортерите също :)

Не знам такива сайтове, сори. Кретен. Може ли толкова просто сравнение да изкараш?! Боксьорите се бият по собствено желание най-вече за да печелят пари, в бокса има правила и в бокса никой не умира! Обучават кучетата да се бият за да могат проклетите им стопани да си пълнят джобовете с нещастния живот на горките същества които и за момент не са помисляли някога да сторят нещо лошо. Хората... са най-големите "кучки" от всички. Няма спор.

03-07-2008, 06:44
Мен пък ме кефят.
Красиво е , като се збият 2 по-големи и агресивни звяра.
Аре да ме олюят всички идиоти моралисти?
Човек се отнася с животните както той намери за добре, по ниш вид са все пак.
Просто сте мега зле всичките, чесно.
Разглезени деца на демокрацията, да...

Lunatic-
03-07-2008, 06:46
dosta ste zle
choveka vi pita za sait za kachvane
vie pochvate da komentirate dobre li e ili ne
i jalkite vi komentari nqma da promenqt nishto
fools :-x

Bolt_f
03-07-2008, 06:48
dosta ste zle
choveka vi pita za sait za kachvane
vie pochvate da komentirate dobre li e ili ne
i jalkite vi komentari nqma da promenqt nishto
fools :-x ти пък не си фуул ми си смарт енд клевър нали ;) ехааааа...

Lunatic-
03-07-2008, 06:49
dosta ste zle
choveka vi pita za sait za kachvane
vie pochvate da komentirate dobre li e ili ne
i jalkite vi komentari nqma da promenqt nishto
fools :-x ти пък не си фуул ми си смарт енд клевър нали ;) ехааааа...
retard sym

Bolt_f
03-07-2008, 06:51
е, не толкова зле. не очаквах, браво ;)

Lunatic-
03-07-2008, 06:53
е, не толкова зле. не очаквах, браво ;)
mislih da te napsuvam :lol:

Bolt_f
03-07-2008, 06:56
ми давай... и без друго ми е криво, 3 сутринта е и не мога да спя... по-зле накъде? :)

Lunatic-
03-07-2008, 06:59
ми давай... и без друго ми е криво, 3 сутринта е и не мога да спя... по-зле накъде? :)
v koe polukylbo si :D
ne prosto me draznqt... 90% ot foruma sa ednakvi ! kato bliznaci
nqkvi 14 godishni upikani mazneshti se edin na drug
ebasi lignqta
ti gledam ne si ot tqh :lol:

Bolt_f
03-07-2008, 07:03
честно казано се чувствам сякаш съм в третото полукълбо :D хахаха... прав си за дечицата. Може би трябваше да те назова с приятно име тип "цуци" или нещо от сорта ;)
в кой точно смисъл превеждаш ника си? душевно болен ми е любимо.

Undercovah
03-07-2008, 07:05
GaMe_OvEr]дайте някой сайт посветен на боевете с кучета

Предлагам теб да затворим в клетка с некой 150 килограмов разгонен Турчин.

Bolt_f
03-07-2008, 07:06
GaMe_OvEr]дайте някой сайт посветен на боевете с кучета

Предлагам теб да затворим в клетка с некой 150 килограмов разгонен Турчин. нека бъде 200 и нека е негър.... по-болезнено ще да е.

Undercovah
03-07-2008, 07:10
Мен пък ме кефят.
Красиво е , като се збият 2 по-големи и агресивни звяра.
Аре да ме олюят всички идиоти моралисти?
Човек се отнася с животните както той намери за добре, по ниш вид са все пак.
Просто сте мега зле всичките, чесно.
Разглезени деца на демокрацията, да...


Махахахаа я се скрии бре човек. Ти социалистическо чадо ли си,животните са по ниш вид, да така е, но в тях има повече човечност отколкото в някой като теб извратен лимон. Както ловът бил спорт, поне да е равностоен дай на Мечката пушка и тогава тръгвай срещу нея,а ане да мия гармиш от 500метра с оприка. Та така два звяра да се борели, аз смятам че звяра си ти.

03-07-2008, 07:12
Мен пък ме кефят.
Красиво е , като се збият 2 по-големи и агресивни звяра.
Аре да ме олюят всички идиоти моралисти?
Човек се отнася с животните както той намери за добре, по ниш вид са все пак.
Просто сте мега зле всичките, чесно.
Разглезени деца на демокрацията, да...


Махахахаа я се скрии бре човек. Ти социалистическо чадо ли си,животните са по ниш вид, да така е, но в тях има повече човечност отколкото в някой като теб извратен лимон. Както ловът бил спорт, поне да е равностоен дай на Мечката пушка и тогава тръгвай срещу нея,а ане да мия гармиш от 500метра с оприка. Та така два звяра да се борели, аз смятам че звяра си ти.
И един мармод увива шоколад в станйол.
Аре, глезло у лево'.
Трудно, се гърми в гора пълна с дървета с оптика, но все пак ОК!

Lunatic-
03-07-2008, 07:13
честно казано се чувствам сякаш съм в третото полукълбо :D хахаха... прав си за дечицата. Може би трябваше да те назова с приятно име тип "цуци" или нещо от сорта ;)
в кой точно смисъл превеждаш ника си? душевно болен ми е любимо.
exactly :)

Undercovah
03-07-2008, 07:18
е хуу Глезло силно казано, у лево още поече.
в гора пълна с дървета,но се пак искаш да гармиш,мечката има нокти извади и нож. Ти явно си малтретиран като малък, но за това не си виновен ти. Ходи потърси помощ, о ти дете на Социализма.

03-07-2008, 07:21
е хуу Глезло силно казано, у лево още поече.
в гора пълна с дървета,но се пак искаш да гармиш,мечката има нокти извади и нож. Ти явно си малтретиран като малък, но за това не си виновен ти. Ходи потърси помощ, о ти дете на Социализма.
Еха, айде почнаха се анализирането ми:)
Сега и на девството... тцтц :)))
Всички станахте големи психолози бе?
От всичко най се дразня на разни tree huggers и фашисти:)
Я сега, анализирай защо мразя елфите?

Bolt_f
03-07-2008, 07:24
е хуу Глезло силно казано, у лево още поече.
в гора пълна с дървета,но се пак искаш да гармиш,мечката има нокти извади и нож. Ти явно си малтретиран като малък, но за това не си виновен ти. Ходи потърси помощ, о ти дете на Социализма.
Еха, айде почнаха се анализирането ми:)
Сега и на девството... тцтц :)))
Всички станахте големи психолози бе?
От всичко най се дразня на разни tree huggers и фашисти:)
Я сега, анализирай защо мразя елфите? защото не вярваш че съшествуват.

03-07-2008, 07:25
е хуу Глезло силно казано, у лево още поече.
в гора пълна с дървета,но се пак искаш да гармиш,мечката има нокти извади и нож. Ти явно си малтретиран като малък, но за това не си виновен ти. Ходи потърси помощ, о ти дете на Социализма.
Еха, айде почнаха се анализирането ми:)
Сега и на девството... тцтц :)))
Всички станахте големи психолози бе?
От всичко най се дразня на разни tree huggers и фашисти:)
Я сега, анализирай защо мразя елфите? защото не вярваш че съшествуват.
Не разбра метафората :lol:
трее хъггърс - елфи -.-

Bolt_f
03-07-2008, 07:26
е хуу Глезло силно казано, у лево още поече.
в гора пълна с дървета,но се пак искаш да гармиш,мечката има нокти извади и нож. Ти явно си малтретиран като малък, но за това не си виновен ти. Ходи потърси помощ, о ти дете на Социализма.
Еха, айде почнаха се анализирането ми:)
Сега и на девството... тцтц :)))
Всички станахте големи психолози бе?
От всичко най се дразня на разни tree huggers и фашисти:)
Я сега, анализирай защо мразя елфите? защото не вярваш че съшествуват.
Не разбра метафората :lol:
трее хъггърс - елфи -.- а, извинявай... млъквам! :D 8-)

Undercovah
03-07-2008, 07:27
е хуу Глезло силно казано, у лево още поече.
в гора пълна с дървета,но се пак искаш да гармиш,мечката има нокти извади и нож. Ти явно си малтретиран като малък, но за това не си виновен ти. Ходи потърси помощ, о ти дете на Социализма.
Еха, айде почнаха се анализирането ми:)
Сега и на девството... тцтц :)))
Всички станахте големи психолози бе?
От всичко най се дразня на разни tree huggers и фашисти:)
Я сега, анализирай защо мразя елфите?
Няма какво да те анализирам, ти си лимон и си толкова неграмотен,че чак ме е гад да ти чета постовете. Но на въпроса ти това съм завършил психология. Проблем!

03-07-2008, 07:35
е хуу Глезло силно казано, у лево още поече.
в гора пълна с дървета,но се пак искаш да гармиш,мечката има нокти извади и нож. Ти явно си малтретиран като малък, но за това не си виновен ти. Ходи потърси помощ, о ти дете на Социализма.
Еха, айде почнаха се анализирането ми:)
Сега и на девството... тцтц :)))
Всички станахте големи психолози бе?
От всичко най се дразня на разни tree huggers и фашисти:)
Я сега, анализирай защо мразя елфите?
Няма какво да те анализирам, ти си лимон и си толкова неграмотен,че чак ме е гад да ти чета постовете. Но на въпроса ти това съм завършил психология. Проблем!
Кога я завърши?
3-4 клас?
Аре у лево.
Неграмотен съм, е й?
Това си е мой проблем, не твой :)
Ловя бас , че не си на повече от 14-15 години :)

Bolt_f
03-07-2008, 07:36
е хуу Глезло силно казано, у лево още поече.
в гора пълна с дървета,но се пак искаш да гармиш,мечката има нокти извади и нож. Ти явно си малтретиран като малък, но за това не си виновен ти. Ходи потърси помощ, о ти дете на Социализма.
Еха, айде почнаха се анализирането ми:)
Сега и на девството... тцтц :)))
Всички станахте големи психолози бе?
От всичко най се дразня на разни tree huggers и фашисти:)
Я сега, анализирай защо мразя елфите?
Няма какво да те анализирам, ти си лимон и си толкова неграмотен,че чак ме е гад да ти чета постовете. Но на въпроса ти това съм завършил психология. Проблем!
Кога я завърши?
3-4 клас?
Аре у лево.
Неграмотен съм, е й?
Това си е мой проблем, не твой :)
Ловя бас , че не си на повече от 14-15 години :) така и не разбрах к'во му е толкова лошо у лево... и там има дупки... и у десно има....

Undercovah
03-07-2008, 07:50
majestic Имам идея, кажи ми каде си и ще дойда да се запознаем. Белким си промениш мнението. В профила ми има и сайт, метни му едно око пък тогава разправяй че съм на 14 -15.
Казваш каде си идвам зимам те пием по бира,лафчето си прайме и после ,ако щеш ходи у лево ако ли не здраве да е.

03-07-2008, 07:55
Ба и сега по срещи взеха да ме канят :)

Deadlock
03-07-2008, 08:34
Majestic12, велики различномислещи, ти си зле.

Че можем да правим каквото си искаме, можем, ама уж сме по-висши не само в това, ами и в такива неща като мислене, емоции. Би трябвало да сме осъзнали, че не трябва в името на забавлението и разни дребни суми да се гаврим с други живи същества. Нямаме правото, макар да можем.

Swinkenhoffer
03-07-2008, 11:00
Undercovah е новият ми форумен любимец!! :D

Аз боят с кучета хич не го одобрявам, но не съм помогнала с нищо по въпроса за неговото прекратяване, така че ми се струва подло да се пеня в някъв форум колко ми е жал за кученцата и ала-бала, щото пред компа всеки знае..

[BSL]GaMe_OvEr
03-07-2008, 11:59
тцтцтцтц колко сте тъпи и нещастни много сте малоумни не предпологах че в тоя сайт има толкова тъпо хора тцтцтцтц

Lunatic-
03-07-2008, 12:01
ТЪПО ХОРА ? :lol:

[BSL]GaMe_OvEr
03-07-2008, 12:51
ми що не ходиш да се съвокупляваш с някой представител на семейството ти?? А МОЖЕ ЛИ ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА

babity
03-07-2008, 18:28
Боевете с кучета много често продължават с часове! Представете си вие, всички велики защитници на боя с кучета как ще изтърпите два часа бой без почивка, ама не като боксьорчетата като изпръдне да го спасяват, ами истински бой, до смърт! Ебати перспективата... За някои два часа са ето това:
Щастливо ядене на барбекю и свободно тичкане из гората
http://i28.tinypic.com/14uxrfo.jpg

а за други два часа са ето това:

http://i31.tinypic.com/66c65x.jpg

Източник (http://bezdom.info/forum/viewtopic.php?t=1718&postdays=0&postorder=asc&start=0)

miminia
03-07-2008, 20:43
ходиЛА ;) 14 дена 8-) ми той си беше некъф квартален боксьор културистче пфф ае минало заминало! видях, че е било преди, но пак... :-o :shock:


по дяволите кфо се пулиш , какво е значението ,че си е обучавал кучето , да не би тфа да го прави по - различен?!? Такъф е бил , такъф съм го харесвала :x